Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

TV SPORED
Ponedeljek, 17. december 2018
Zdaj
Dopoldan
Popoldan
Zvečer
Vse vsebine
Filmi
Razvedrilne
Šport
Serije
Informativne
Otroške
Za prikaz izberi: Moji priljubljeni programi
Programske sheme in zvrsti
Vse zvrsti
Izberi zvrst Izberi shemo
Vse zvrsti
Najbolj gledani programi
Dokumentarni programi
Športni programi
Informativni in regionalni programi
Zabavni in glasbeni programi
Otroški programi
Programi za odrasle
Moji priljubljeni programi
Programske sheme
Začetna shema
Osnovna shema
Razširjena shema
Tematski programski paketi
Adrenalin
Trend
Junior
Ekskluzivni programski paketi
HBO
HD
Pink
Opomba: Izbor zvrsti prikaže programe določene zvrsti iz vseh programskih shem. Za pregled določene sheme izberite želeno shemo.
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
Vse zvrsti
008BRIO
009Fox
011Diva
016AMC
017KINO
025AXN
107TLC
112C&I
200Š1
201Š2
202Š3
300RTS
305VTV
323ARD
324ZDF
329RTCG
331RTK
333OBN
342CNN
347N-tv
348TV E
351N1
400RTL
405VOX
406E !
407FTV
408Ginx
420MTV
426CMC
430VH 1
500OTO
706Dusk
707SCT
999HBO

00:30

Dnevnik Slovencev v Italiji

00:55

Dnevnik

01:20

Zrcalo tedna

01:35

Šport

01:45

Vreme

01:50

Infokanal

06:10

Utrip

06:25

Zrcalo tedna

07:00

Dobro jutro

08:00

Poročila

08:08

Dobro jutro

09:00

Poročila

09:08

Dobro jutro

10:00

Poročila

10:05

Kuharija na kubik: Ričet

10:45

10 domačih

11:35

Vem!

12:05

NaGlas

12:30

Zlata dekleta: Izobraževanje za odrasle

13:00

Prvi dnevnik

13:20

Šport

13:30

Vreme

13:35

Panoptikum: Umeščenost Cankarja v evropski kontekst

14:30

S-prehodi

15:00

Dober dan, Koroška

15:40

Osmi dan

16:15

Operne arije: Mezzosopranistka Monika Bohinec

16:25

Kozmo: Nepoštena igra

17:00

Poročila ob petih

17:15

Šport

17:20

Vreme

17:25

Čist zares: Preživetje v naravi

17:55

Novice

18:00

Makroregije - Alpska: Planina Laz

18:05

Bacek Jon: Kopel

18:10

Princ Ki- Ki- Do: Zima

18:20

Vem!

18:55

Vreme

19:00

Dnevnik

19:25

Slovenska kronika

19:45

Šport

19:55

Vreme

20:00

Pogovor s predsednikom vlade

21:00

Pogovor z opozicijo

21:55

Vreme

22:00

Odmevi

22:30

Kultura

22:40

Šport

22:50

Vreme

22:55

Platforma: Fotografija - med romanom in filmom

23:30

Simfonični orkester RTVS in En Shao

00:40

Videotrak

01:45

Alpsko smučanje (M): Veleslalom, 1. vožnja

02:25

Alpsko smučanje (M): Veleslalom, 2. vožnja

03:10

Zabavni kanal

05:20

Videotrak

06:30

Otroški kanal

07:00

Milan: Milan se kopa

07:05

Vrtni palček Primož: Palček na Luni

07:15

Gozdna druščina: Dani se zlaže

07:30

Žvenkci: Treskajoča Ropotka

07:40

Lili in Čarni zaliv: Raztepene ovce

07:45

Vetrnica: Božični kolač

07:50

Zgodbe iz školjke: Bisergora: Srečna biba

08:05

Zgodbe iz školjke: Nočko: Prebrisana Lenčica

08:15

Ko mame ni doma

08:50

Reverz

09:55

Umor, je napisala: Krvava trgatev

11:00

Umor, je napisala: Dva na mah

12:10

Dobro jutro

14:50

Ljudje in zemlja

16:00

Izzivi ? obrt in podjetništvo

16:30

Umor, je napisala: Nanin duh (I)

17:25

Avtomobilnost

18:05

Alpsko smučanje (M): Paralelni veleslalom

19:25

Smučanje prostega sloga: Smučarski kros

20:50

Zaupaj mi

21:55

Svetovni popotnik: Severovzhodna Anglija

22:55

Bernard Buffet ? predhodnik poparta

23:50

Umor, je napisala: Nanin duh (2)

07:30

Izjave po razglasitvi odločitve Ustavnega sodišča o ustavnosti volilne zakonodaje

07:40

Odziv premierja Marjana Šarca na odločitev Ustavnega sodišča o neustavnosti dela volilne zakonodaje

07:45

Odzivi poslancev na odločitev Ustavnega sodišča o neustavnosti dela volilne zakonodaje

08:00

8. nujna seja Odbora za finance

08:30

Poročila

09:30

Poročila

09:45

Odkrito

10:00

7. nujna seja Odbora za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

10:30

Poročila

11:00

Poročila

12:00

3. redna seja Državnega zbora

19:00

Dnevnik ob 19.00 s tolmačem

19:40

Slovenska kronika s tolmačem

20:00

Danes

20:30

Slovenija in Evropa

21:30

Danes

22:00

Pogovor s predsednikom vlade

22:50

Pogovor z opozicijo

23:40

Dnevnik Slovencev v Italiji

00:30

Stare sablje 2

02:25

Brooklyn 9-9

02:50

Magazin Lige prvakov

03:20

Volan

03:55

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

06:55

Volan

07:30

Oddbods

07:55

Veliki pokovci

08:20

Veliki pokovci

08:45

Mindy se dogaja

09:15

TV prodaja

09:30

Precej legalno

10:20

TV prodaja

10:35

Precej legalno

11:30

Trdoglavci

12:30

TV prodaja

12:45

Alarm za Kobro 11

13:40

Mindy se dogaja

14:15

Veliki pokovci

14:40

Veliki pokovci

15:10

Precej legalno

16:05

Precej legalno

17:00

Alarm za Kobro 11

18:00

Svet

18:55

Veliki pokovci

19:20

Veliki pokovci

19:50

Svet

20:00

Top Gun

22:10

Učenke v bikinkah

23:45

Hiša voščenih figur

00:40

Na vse ali nič

03:10

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Smrkci

07:30

Heidi

07:50

Screechers Wild: Divji obrat

08:15

Hotel 13

08:30

TV prodaja

08:45

Dr. Oz

09:40

TV prodaja

10:10

Moč in strast

11:05

TV prodaja

11:20

Pohlepna gospa Fazilet

12:20

TV prodaja

12:35

Pohlepna gospa Fazilet

13:40

Usodno vino

14:40

Dedinja Vendavala

15:35

Moč in strast

16:30

24UR popoldne

16:55

Pohlepna gospa Fazilet

17:55

Pohlepna gospa Fazilet

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Reka ljubezni

21:00

Lepotica in zver

21:55

24UR zvečer

22:30

Smrtonosno orožje

23:30

Mentalist

00:00

Polnočni obračun

01:55

Miki Miška: Na konja!

02:10

Najboljši domači video posnetki

02:35

Nočni program

05:20

Planet Danes

05:50

Dan.

06:50

Ellen

07:45

TV prodaja

08:00

Kralja akvarijev

08:55

TV prodaja

09:10

Ne izpusti me

10:05

Butik zdravja

11:05

TV prodaja

11:20

Miki Miška praznuje

12:55

TV prodaja

13:10

Ellen

14:05

Mladi kuharski mojster

15:00

Ledeno kraljestvo

17:00

Dan.

17:30

Planet Danes

18:30

Dragi sosedje

19:00

Ne izpusti me

20:00

Istanbulska nevesta

21:00

Istanbulska nevesta

22:00

Večerni Planet Danes

22:30

Veliko leto

00:30

Glasbeni utrip

07:00

TV prodaja

07:15

Klepet ob kavi

08:35

TV prodaja

08:50

Mini Minini nasveti

10:10

TV prodaja

10:25

Potep z Leo

11:00

TV prodaja

11:30

Ezoterika

12:30

TV prodaja

12:45

Faktor

13:30

TV kviz

14:45

TV prodaja

15:00

Prihaja Kalle

16:00

Mini Minini nasveti

17:15

Poberi v mestu

18:00

Klepet ob kavi

19:15

Faktor

20:00

Izberi ali poberi

20:45

Reci mi očka

22:00

Od Boga pozabljeni

23:00

TV kviz

00:20

Kdo da več?

01:10

Kdo da več?

02:00

Kdo da več?

02:45

Podivjani psi

03:45

Podivjani psi

04:30

Na trdnih tleh

05:10

Na trdnih tleh

05:55

Nočni program

06:10

Na trdnih tleh

07:05

Na trdnih tleh

07:55

Na trdnih tleh

08:45

Budva na morski peni

09:50

Budva na morski peni

10:55

TV prodaja

11:10

Dobra žena

12:05

Dr. De Luxe

13:00

Dr. De Luxe

13:50

Dr. De Luxe

14:40

Laži mi

15:35

Brez sledu

16:30

V mreži zločina

17:20

Prijatelji

17:50

Prijatelji

18:15

Sanjski moški - Nova Zelandija

19:10

Dobra žena

20:05

Brez sledu

21:00

V mreži zločina

21:50

Laži mi

22:45

Prijatelji

23:10

Prijatelji

23:40

Sanjski moški - Nova Zelandija

01:35

Wayward Pines

02:25

Vampirski sev

03:10

Vampirski sev

03:55

Outcast

04:50

Veliki pokovci

05:15

Veliki pokovci

05:40

Veliki pokovci

06:00

Agenti SHIELD

06:45

Imperij

07:40

Goldbergovi

08:05

Havaji 5.0

09:00

Beli ovratnik

09:55

Castle

10:50

Castle

11:40

Črni seznam

12:35

Thor: Svet teme

14:50

Simpsonovi

15:20

Havaji 5.0

16:15

Beli ovratnik

17:10

Agenti SHIELD

18:05

Castle

19:00

Castle

20:00

Črni seznam

21:00

APB

22:00

Brezčasni

23:00

Preiskovalci na delu: NCIS Los Angeles

23:55

Havaji 5.0

01:15

V nedeljo ob dveh

02:10

Dolina sonca

03:00

Karajan - Johannes Brahms - Simfonija št. 1 v C-molu, op. 68

03:40

Mir in dobro

04:05

Skica za portret

04:15

Buddy Holly

05:15

Sedemdeseta: ZDA vs. Nixon

06:00

Pulj: Morje

06:40

TV koledar

06:55

Dobro jutro, Hrvaška

07:00

Novice

07:10

Dobro jutro, Hrvaška

08:00

Novice

08:10

Dobro jutro, Hrvaška

09:00

Novice

09:10

Dobro jutro, Hrvaška

10:00

Novice

10:15

Gorski zdravnik

11:10

Tretje obdobje

11:35

Varno v prometu

11:45

TV koledar

12:00

Dnevnik 1, šport, vreme

12:20

Imperij

13:10

Dr. Oz

14:00

Plodovi zemlje

15:00

Dober dan, Hrvaška

16:00

Shakespeare & Hathaway: Zasebna detektiva

16:45

TV koledar

17:00

Novice ob 17. uri

17:14

Vreme

17:15

Prometne informacije

17:20

Pri nas doma

18:10

Zasledovanje

19:00

Dnevnik 2, vreme

19:45

Tema dneva

20:00

Hrvaška v prvi svetovni vojni

20:55

Božič na Dunaju

22:00

Odprto

23:00

Dnevnik 3, kultura, šport, vreme

23:35

Romano Bolković - 1 na 1

01:10

Kuža za božič

03:00

Zakon in red: Zločinski naklep: Fantom

03:45

Zakon in red: Zločinski naklep: Napad

04:30

Midve z mamo: Kriva sta pijača in Melville

05:15

Midve z mamo: Hiša ni dom

06:00

Midve z mamo: Nova in boljša Lorelai

06:50

Božični duh

08:40

Božič je v zraku

10:30

Z ljubeznijo, božič

12:20

Maggijin božični čudež

14:10

Domov za božič

16:00

Božič v koči

17:50

Prepovedana božična ljubezen

19:40

Božični piškoti

21:30

Gostišče pod omelo

23:20

Najslabši božič godrnjave mačke

01:20

Zadnji dnevi

04:30

Deček z imenom Sailboat

05:55

Božična pripoved

07:20

Starinarnica

08:55

V iskanju dežele Nije

10:35

Ljubezenski napoj št. 9

12:10

Scott Pilgrim proti vsem

14:00

Gasilski božič

15:30

Steklena hiša

17:15

Čas nedolžnosti

19:30

Zadnja vožnja

21:00

Corellijeva mandolina

23:05

Jurski park 3

00:40

Na vse ali nič

03:10

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Smrkci

07:30

Heidi

07:50

Screechers Wild: Divji obrat

08:15

Hotel 13

08:30

TV prodaja

08:45

Dr. Oz

09:40

TV prodaja

10:10

Moč in strast

11:05

TV prodaja

11:20

Pohlepna gospa Fazilet

12:20

TV prodaja

12:35

Pohlepna gospa Fazilet

13:40

Usodno vino

14:40

Dedinja Vendavala

15:35

Moč in strast

16:30

24UR popoldne

16:55

Pohlepna gospa Fazilet

17:55

Pohlepna gospa Fazilet

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Reka ljubezni

21:00

Lepotica in zver

21:55

24UR zvečer

22:30

Smrtonosno orožje

23:30

Mentalist

00:30

Stare sablje 2

02:25

Brooklyn 9-9

02:50

Magazin Lige prvakov

03:20

Volan

03:55

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

06:55

Volan

07:30

Oddbods

07:55

Veliki pokovci

08:20

Veliki pokovci

08:45

Mindy se dogaja

09:15

TV prodaja

09:30

Precej legalno

10:20

TV prodaja

10:35

Precej legalno

11:30

Trdoglavci

12:30

TV prodaja

12:45

Alarm za Kobro 11

13:40

Mindy se dogaja

14:15

Veliki pokovci

14:40

Veliki pokovci

15:10

Precej legalno

16:05

Precej legalno

17:00

Alarm za Kobro 11

18:00

Svet

18:55

Veliki pokovci

19:20

Veliki pokovci

19:50

Svet

20:00

Top Gun

22:10

Učenke v bikinkah

23:45

Hiša voščenih figur

00:20

Kdo da več?

01:10

Kdo da več?

02:00

Kdo da več?

02:45

Podivjani psi

03:45

Podivjani psi

04:30

Na trdnih tleh

05:10

Na trdnih tleh

05:55

Nočni program

06:10

Na trdnih tleh

07:05

Na trdnih tleh

07:55

Na trdnih tleh

08:45

Budva na morski peni

09:50

Budva na morski peni

10:55

TV prodaja

11:10

Dobra žena

12:05

Dr. De Luxe

13:00

Dr. De Luxe

13:50

Dr. De Luxe

14:40

Laži mi

15:35

Brez sledu

16:30

V mreži zločina

17:20

Prijatelji

17:50

Prijatelji

18:15

Sanjski moški - Nova Zelandija

19:10

Dobra žena

20:05

Brez sledu

21:00

V mreži zločina

21:50

Laži mi

22:45

Prijatelji

23:10

Prijatelji

23:40

Sanjski moški - Nova Zelandija