Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

TV SPORED
Ponedeljek, 23. april 2018
Zdaj
Dopoldan
Popoldan
Zvečer
Vse vsebine
Filmi
Razvedrilne
Šport
Serije
Informativne
Otroške
Za prikaz izberi: Moji priljubljeni programi
Programske sheme in zvrsti
Vse zvrsti
Izberi zvrst Izberi shemo
Vse zvrsti
Najbolj gledani programi
Dokumentarni programi
Športni programi
Informativni in regionalni programi
Zabavni in glasbeni programi
Otroški programi
Programi za odrasle
Moji priljubljeni programi
Programske sheme
Začetna shema
Osnovna shema
Razširjena shema
Tematski programski paketi
Adrenalin
Trend
Junior
Ekskluzivni programski paketi
HBO
HD
Pink
Opomba: Izbor zvrsti prikaže programe določene zvrsti iz vseh programskih shem. Za pregled določene sheme izberite želeno shemo.
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
Vse zvrsti
008BRIO
009Fox
011Diva
016AMC
017KINO
025AXN
107TLC
112C&I
200Š1
201Š2
202Š3
300RTS
305VTV
323ARD
324ZDF
329RTCG
331RTK
333OBN
342CNN
347N-tv
348TV E
351N1
400RTL
405VOX
406E !
407FTV
408Ginx
420MTV
426CMC
430VH 1
500OTO
706Dusk
707SCT
999HBO

00:10

Dnevnik Slovencev v Italiji

00:40

Dnevnik

01:05

Zrcalo tedna

01:20

Šport

01:25

Vreme

01:30

Infokanal

06:10

Utrip

06:25

Zrcalo tedna

07:00

Dobro jutro

08:00

Poročila

08:08

Dobro jutro

09:00

Poročila

09:08

Dobro jutro

10:00

Poročila

10:08

Dobro jutro

10:15

Kuharija na kubik

10:50

10 domačih

11:20

Vem!

12:05

NaGlas!

12:25

Zlata dekleta: Prijateljski spopad

13:00

Prvi dnevnik

13:20

Šport

13:25

Vreme

13:35

Sveto in svet: Naša dediščina, kjer preteklost sreča prihodnost

14:30

S-prehodi

15:00

Dober dan, Koroška

15:30

Osmi dan

16:00

Operne arije: Sopranistka Irena Baar

16:30

Zlata dekleta: Bratska ljubezen

17:00

Poročila ob petih

17:15

Šport

17:20

Vreme

17:25

Osvežilna fronta: Zaljubljenost

17:55

Novice

18:00

Young Village Folk ? Hrana iz mladih korenin: Andrea, Sicilijanec z vizijo ? pomaranče in prosta reja avtohtonih sicilijanskih prašičev, kot inovativen projekt

18:10

Lili in Čarni zaliv: Kresnička

18:20

Vem!

18:55

Vreme

19:00

Dnevnik

19:25

Slovenska kronika

19:45

Šport

19:55

Vreme

20:00

Tednik

21:00

Studio City

21:55

Vreme

22:00

Odmevi

22:30

Šport

22:40

Kultura

22:50

Vreme

22:55

Pisave: Vinko Moderndorfer, Minoli Salgado

23:35

Festival Maribor: L. M. Škerjanc: Svečana uvertura (SNG Maribor in dirigent Gunter Neuhold)

23:40

Camille Saint-Saëns: Koncert za violončelo in orkester št. 1 v a-molu, Izak Hudnik, orkester AG in Matthew Coorey

00:05

Bučke

00:30

Kdo bi vedel

02:00

Glasbeni spoti

03:00

Hokej na ledu: Velika Britanija ? Slovenija, svetovno prvenstvo divizije I, skupina A

05:00

Zabavni kanal

05:20

Glasbeni spoti

06:30

Otroški kanal

07:00

Kravica Katka: Med za mamico

07:05

Telebajski: Beti in Jan pobirata jajčka

07:30

Vrtni palček Primož: Kje je moja kapa?

07:40

Oblakov kruhek: Lukova hranilna knjižica

07:50

Manja: Snežak se topi

07:55

Živalski čira čara

08:00

Zgodbe iz školjke: Sprehodi v naravo: Pomaranče in limone

08:20

Aktivatorji: Ljubezen po francosko

08:30

Zapeljevanje pogleda: Damijan Kracina in Marko A. Kovačič

09:15

Tihotapci identitete

10:05

Hišica v preriji: Otrok brez imena

11:10

V fokusu: Italijanski Sacro Egoismo

11:45

Dobro jutro

14:20

Ljudje in zemlja

15:10

Avtomobilnost

15:50

Hokej na ledu: Slovenija ? Poljska, svetovno prvenstvo divizije I, skupina A

18:30

Kino Fokus

18:40

Primorska kronika

18:55

Čudogozd: Noč

19:10

Animiranka: Volk in lisica na motorju

19:15

Vetrnica: Deljenje

19:20

Bukvožerček: Franceve zgodbe s konji

19:30

Čudovita Japonska: Prefektura Ivate: Naš lastni vodič: Potep po Odate

20:00

Svetovni popotnik: Delhi in Agra

21:00

Oproščen

21:50

Broadchurch

22:45

NLP: Razkritje

23:40

Hokej na ledu: Slovenija ? Poljska, svetovno prvenstvo divizije I, skupina A

06:30

Žarišče

07:00

Svet v besedi in sliki: Svet v besedi in sliki

07:30

Žarišče

08:30

Poročila Dobro jutro

09:10

Žarišče

09:30

Poročila Dobro jutro

09:45

Odkrito o zakonu o usmerjanju otrok s posebnimi potrebami

10:30

Poročila Dobro jutro

11:00

Poročila Dobro jutro

11:10

Intervju

12:00

Seje delovnih teles: Seja Odbora za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

14:30

Prvi dnevnik

15:10

Svet v besedi in sliki: Svet v besedi in sliki

16:00

Politik, to sem jaz!

17:30

Poročila ob petih

18:00

Danes

18:10

Res publica

19:00

Dnevnik ob 19.00 s tolmačem

19:40

Slovenska kronika s tolmačem

20:00

Tedenski napovednik

20:30

Slovenija in Evropa

21:30

Žarišče

21:45

Tedenski napovednik

22:00

Tednik s tolmačem

23:00

Dnevnik Slovencev v Italiji

23:25

Šport

23:35

Odmevi

00:00

Magazin Lige Evropa

00:30

Volan

01:00

Mindy se dogaja

01:25

Mindy se dogaja

01:50

Odbita rodbina

02:25

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

06:40

Volan

07:10

Magazin Lige prvakov

07:40

Pazi, kamera!

08:30

Budva na morski peni

09:35

TV prodaja

09:50

Budva na morski peni

10:40

TV prodaja

10:55

Rizzoli in Isles

11:45

Naša mala klinika

12:40

TV prodaja

12:55

Veliki pokovci

13:20

Veliki pokovci

13:50

TV prodaja

14:05

Detektiv na Floridi

15:10

Detektiv na Floridi

16:05

Rizzoli in Isles

17:05

Naša mala klinika

18:00

Svet

18:55

Mrhi za šankom

19:20

Mrhi za šankom

19:50

Svet

20:00

Heker

22:40

V pasti

00:45

Sami problemi

02:30

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Telebajski

07:15

Gospodična Žuža

07:20

Gospodična Žuža

07:25

Peter Pan

07:30

Maša in medved

07:50

Hotel 13

08:05

TV prodaja

08:20

Dr. Oz

09:25

TV prodaja

09:55

Padli angel

11:00

TV prodaja

11:15

Resnične ljubezni

12:15

TV prodaja

12:30

Iskre treh src

13:30

Usodno vino

14:30

Jaz sem Luna

15:35

Padli angel

16:30

24UR popoldne

16:55

Iskre treh src

17:55

Resnične ljubezni

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Reka ljubezni

21:00

Moja boš

22:00

24UR zvečer

22:35

Nepremagljivi dvojec

23:30

Brez sledu

00:35

Očkoti

01:05

Nočni program

06:00

Dan.

07:00

Planet Danes

07:30

TV prodaja

07:45

Esperanza

08:45

Usodna odločitev

09:40

Najboljši domači video posnetki

10:10

TV prodaja

10:25

Jutro s Kosmiko

11:25

Najboljši domači video posnetki

12:00

TV prodaja

12:30

Največja ljubezen

13:30

TV prodaja

13:45

Ellen

14:45

Galileo

15:45

Gorske sanje

16:55

Dan.

17:55

Planet Danes

18:30

Usodna odločitev

20:00

Gorske sanje

21:05

The Biggest Loser Slovenija

22:05

Dragi sosedje

22:35

Od težaka do junaka

23:05

Večerni Planet Danes

23:35

Sovraži svojega bližnjega

00:30

VV Faktor

01:45

Glasbeni utrip

06:45

Klepet ob kavi

08:00

TV prodaja

08:15

Hvala!

09:00

TV prodaja

09:15

Družinski zdravnik

10:15

TV prodaja

10:30

Zgodbe iz Pariza

11:00

TV prodaja

11:30

Ezoterika

12:30

Bandolera

13:30

TV kviz

14:45

TV prodaja

15:15

VV Faktor

16:15

Bandolera

17:15

Kulinarična vandranja

18:00

Klepet ob kavi

19:15

VV Faktor

20:00

Izberi ali poberi

20:45

Družinski zdravnik

21:45

Družinski zdravnik

22:45

TV kviz

00:30

Zvezde na sodišču

01:15

Zvezde na sodišču

02:05

Zvezde na sodišču

02:55

Ženska džungla

03:40

Ženska džungla

04:25

Nočna izmena

05:10

Nočni program

06:15

Kar bo, pa bo

07:10

Kar bo, pa bo

08:05

Franklin in Bash

09:00

Franklin in Bash

09:50

Sanjska ženska

10:45

TV prodaja

11:00

Zvezde na sodišču

11:55

Zakon in red: Enota za posebne primere

12:45

Zlata sredina

13:15

Doma v Jerseyu

14:05

Franklin in Bash

15:00

Franklin in Bash

15:50

Očetje

16:20

Očetje

16:45

Motiv zločina

17:45

Parki in rekreacija

18:15

Parki in rekreacija

18:40

Doma v Jerseyu

19:35

Prikrite zadeve

20:30

Zvezde na sodišču

21:20

Zakon in red: Enota za posebne primere

22:15

Motiv zločina

23:10

Prikrite zadeve

00:00

Živi mrtveci

01:00

Orville

01:50

Orville

02:35

Simpsonovi

02:55

Kosti

03:40

Kosti

04:25

Quantico

05:10

Quantico

06:00

Pravi O'Nealovi

06:25

Pravi O'Nealovi

06:50

Komaj živ

07:15

Komaj živ

07:40

Goldbergovi

08:05

Castle

09:00

Kosti

09:55

Kosti

10:50

Flash

11:40

Imperij

12:40

Misija: Cucelj

14:40

Simpsonovi

15:15

Kosti

16:15

Kosti

17:10

Castle

18:05

Havaji 5.0

19:00

Flash

20:00

MacGyver

21:00

Črni seznam

22:00

Vampirski sev

22:55

Havaji 5.0

23:55

Orville

01:05

V nedeljo ob dveh

02:00

Skica za portret

02:15

George Gently: Prijatelji

03:45

Lovec na rekorde

05:50

Reka: Morje

06:40

TV koledar

06:55

Dobro jutro, Hrvaška

07:00

Novice

07:10

Dobro jutro, Hrvaška

08:00

Novice

08:10

Dobro jutro, Hrvaška

09:00

Novice

09:10

Dobro jutro, Hrvaška

10:00

Novice

10:15

Medicinska sestra Betty

11:10

Tretje obdobje

11:35

Varno v prometu

11:45

TV koledar

12:00

Dnevnik 1, šport, vreme

12:20

Okovi ljubezni

13:10

Dr. Oz

14:00

Plodovi zemlje

15:00

Dober dan, Hrvaška

15:55

Domača ognjišča

16:45

TV koledar

17:00

Novice ob 17. uri

17:14

Vreme

17:15

Prometne informacije

17:20

Pri nas doma

18:10

Zasledovanje

19:00

Dnevnik 2, vreme

19:45

Tema dneva

20:00

Ali bi bilo lahko drugače?

20:55

Dolga temna noč

22:00

Odprto

22:50

Dnevnik 3, kultura, šport, vreme

23:25

Romano Bolković - 1 na 1

01:10

Oktobrski poljub

02:55

Ugrabljena hči

04:30

Gospodična Marple: Karibska skrivnost

06:00

Gospodična Marple: Zločini na dvorcu Greenshaw's Folly

08:00

Začetniki v modrem: Pomežik

09:00

Monk: Gospod Monk gre v zapor

10:00

Knjižničarji: In preizkus

11:00

Knjižničarji: In odmev spomina

12:00

Talenti v belem: Kot v sanjah

13:00

Talenti v belem: Huda kri

14:00

Gospodična Marple: Neskončna noč

16:00

Recept za ljubezen

18:00

Monk: Gospod Monk zavzame Manhattan

19:00

Lovci na skrivnosti: Amazonski pragozd

20:00

Talenti v belem: Obraz spremembe

21:00

Doktorica Fosterjeva

22:10

Doktorica Fosterjeva

23:20

Talenti v belem: Odhaja od doma, 2. del

00:00

Rezilo

02:10

200 cigaret

05:15

Tisti čudni občutek

06:50

Resnica o ljubezni

08:25

Ti pesem lahko reši življenje?

10:05

Evolucija

11:45

Čas nedolžnosti

14:00

Vsi so v redu

15:40

Izobčenec

17:15

Nick in Nora: Zmenek za en večer

18:45

Lunapark

20:30

Dobrodošli v deželi zombijev

21:55

Super hudo

23:45

Hudson Hawk

00:45

Sami problemi

02:30

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Telebajski

07:15

Gospodična Žuža

07:20

Gospodična Žuža

07:25

Peter Pan

07:30

Maša in medved

07:50

Hotel 13

08:05

TV prodaja

08:20

Dr. Oz

09:25

TV prodaja

09:55

Padli angel

11:00

TV prodaja

11:15

Resnične ljubezni

12:15

TV prodaja

12:30

Iskre treh src

13:30

Usodno vino

14:30

Jaz sem Luna

15:35

Padli angel

16:30

24UR popoldne

16:55

Iskre treh src

17:55

Resnične ljubezni

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Reka ljubezni

21:00

Moja boš

22:00

24UR zvečer

22:35

Nepremagljivi dvojec

23:30

Brez sledu

00:00

Magazin Lige Evropa

00:30

Volan

01:00

Mindy se dogaja

01:25

Mindy se dogaja

01:50

Odbita rodbina

02:25

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

06:40

Volan

07:10

Magazin Lige prvakov

07:40

Pazi, kamera!

08:30

Budva na morski peni

09:35

TV prodaja

09:50

Budva na morski peni

10:40

TV prodaja

10:55

Rizzoli in Isles

11:45

Naša mala klinika

12:40

TV prodaja

12:55

Veliki pokovci

13:20

Veliki pokovci

13:50

TV prodaja

14:05

Detektiv na Floridi

15:10

Detektiv na Floridi

16:05

Rizzoli in Isles

17:05

Naša mala klinika

18:00

Svet

18:55

Mrhi za šankom

19:20

Mrhi za šankom

19:50

Svet

20:00

Heker

22:40

V pasti

00:30

Zvezde na sodišču

01:15

Zvezde na sodišču

02:05

Zvezde na sodišču

02:55

Ženska džungla

03:40

Ženska džungla

04:25

Nočna izmena

05:10

Nočni program

06:15

Kar bo, pa bo

07:10

Kar bo, pa bo

08:05

Franklin in Bash

09:00

Franklin in Bash

09:50

Sanjska ženska

10:45

TV prodaja

11:00

Zvezde na sodišču

11:55

Zakon in red: Enota za posebne primere

12:45

Zlata sredina

13:15

Doma v Jerseyu

14:05

Franklin in Bash

15:00

Franklin in Bash

15:50

Očetje

16:20

Očetje

16:45

Motiv zločina

17:45

Parki in rekreacija

18:15

Parki in rekreacija

18:40

Doma v Jerseyu

19:35

Prikrite zadeve

20:30

Zvezde na sodišču

21:20

Zakon in red: Enota za posebne primere

22:15

Motiv zločina

23:10

Prikrite zadeve