Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

TV SPORED
Torek, 27. junij 2017
Zdaj
Dopoldan
Popoldan
Zvečer
Vse vsebine
Filmi
Razvedrilne
Šport
Serije
Informativne
Otroške
Za prikaz izberi: Moji priljubljeni programi
Programske sheme in zvrsti
Vse zvrsti
Izberi zvrst Izberi shemo
Vse zvrsti
Najbolj gledani programi
Dokumentarni programi
Športni programi
Informativni in regionalni programi
Zabavni in glasbeni programi
Otroški programi
Programi za odrasle
Moji priljubljeni programi
Programske sheme
Začetna shema
Osnovna shema
Razširjena shema
Tematski programski paketi
Adrenalin
Trend
Junior
Ekskluzivni programski paketi
HBO
HD
Pink
Opomba: Izbor zvrsti prikaže programe določene zvrsti iz vseh programskih shem. Za pregled določene sheme izberite želeno shemo.
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
Vse zvrsti
008BRIO
009Fox
011Diva
016AMC
017KINO
025AXN
107TLC
112C&I
200Š1
201Š2
202Š3
300RTS
305VTV
323ARD
324ZDF
329RTCG
331RTK
333OBN
342CNN
347N-tv
348TV E
351N1
400RTL
405VOX
406E !
408Ginx
420MTV
426CMC
430VH 1
500OTO
706Dusk
707SCT
999HBO

00:15

Profil

00:50

Dnevnik Slovencev v Italiji

01:15

Dnevnik

01:40

Slovenska kronika

01:55

Šport

02:05

Vreme

02:10

Infokanal

05:30

Poletna scena

05:50

Odmevi

07:00

Dobro jutro

08:00

Poročila

08:08

Dobro jutro

09:00

Poročila

09:08

Dobro jutro

10:00

Poročila

10:08

Dobro jutro

11:15

Na vrtu

11:40

Obzorja duha: 300 let Svete Gore

12:20

Nagelj

12:35

Nagelj

13:00

Prvi dnevnik

13:20

Šport

13:25

Vreme

13:30

Studio city

14:40

Village Folk - Ljudje podeželja: Vino iz Pelle

15:00

Potepanja - Barangolások

15:40

Studio kriškraš: Moje telo

16:00

Ribič Pepe: Podvodni zakladi Izole

16:30

Poletna scena

17:00

Poročila ob petih

17:15

Šport

17:20

Vreme

17:30

Slovenska narečja: Primorska narečna skupina

17:55

Novice

18:00

Utrinek: Kr štacuna

18:05

Poldi: Dan, ko se je svet prekucnil

18:10

Niko: Marko smrdi

18:20

Vem!

18:55

Vreme

19:00

Dnevnik

19:25

Slovenska kronika

19:45

Šport

19:55

Vreme

20:00

Iz pozabe

20:55

Angela Merkel: Kanclerka nepričakovanosti

21:55

Vreme

22:00

Odmevi

22:30

Šport

22:40

Vreme

22:45

Poletna scena

23:15

Spomini: Iva Skušek, roj. Kersnik

00:40

Glasbeni spoti

01:40

Zabavni kanal

05:25

Glasbeni spoti

06:30

Otroški kanal

07:00

Minka: Na izlet

07:05

Penelopa: Mamin rojstni dan

07:10

Kravica Katka: Na dež se pripravlja

07:15

Biba se giba: Biba in Kopirček

07:40

Vipo: Hamburg - Težave v živalskem vrtu

07:50

Čarli in Mimo: Žužu dobi hišo

07:55

Hrček Miha pripoveduje: Zajec Uhec in želva Željka

08:00

Vetrnica: Traktor

08:05

Zgodbe iz školjke: Martina in ptičje strašilo: Ošabnost

08:10

Zgodbe iz školjke: Ali me poznaš: Jaz sem poletni dan na kmetiji

08:20

Nazaj v šolo

08:35

To bo moj poklic: Polagalec keramičnih oblog

09:20

Srce letališča

10:30

Utrinek: Robin Food / S.U.R.F.

11:00

Hišica v preriji: Dežela zlata

11:45

Halo TV: Najem in oddaja stanovanj

12:50

Dobro jutro

15:10

Dober dan

16:10

Ženska

17:05

Hišica v preriji: Dežela zlata

18:00

Halo TV

18:55

Pri Slonovih: Gremo, punce

19:05

Tabaluga: Tok časa

19:30

Krtji sestrici: Krtji sestrici in vetrovni dan - Krtji sestrici in marjetica

19:40

Profesor Pustolovec: Prek morja čez ocean

20:00

Človek: Naš prostor pod soncem

21:00

Prava ideja: Mitja Petrič, školjkar

21:35

Imago Sloveniae: Otvoritveni koncert s Simfoničnim orkestrom RTVS in mladimi solisti

23:15

Poslednja postaja

00:00

Primorska kronika

00:20

Tele M

06:00

Sporočamo

06:30

Primorska kronika

06:50

Kronika

07:00

Sporočamo

07:05

Dober dan, Koroška

07:50

Kronika

08:00

Poročila Dobro jutro

08:30

Poročila Dobro jutro

08:50

Kronika

09:00

Sporočamo

09:15

Žarišče

09:30

Poročila Dobro jutro

09:50

Kronika

10:00

Sporočamo

10:05

Izbor iz Odmevov

10:15

Žarišče

10:30

Poročila Dobro jutro

10:50

Kronika

11:00

Poročila Dobro jutro

11:10

Tednik

12:05

Žarišče

12:20

Kronika

12:30

Politik, to sem jaz!

13:30

Prvi dnevnik

14:00

Seje delovnih teles: Seja Odbora za delo, družino, socialne zadeve in invalide

17:30

Poročila ob petih

17:50

Kronika

18:00

Danes

19:00

Dnevnik ob 19.00 s tolmačem

19:30

Kronika

19:40

Slovenska kronika

19:55

Sporočamo

20:00

Danes

20:15

Iz dnevnega reda

20:30

Odkrito

21:15

Danes

21:30

Žarišče

21:45

Kronika

21:55

Sporočamo

22:00

Danes

22:20

Iz dnevnega reda

22:25

Odkrito

23:15

Šport

23:20

Odmevi

01:30

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:00

Svet

08:00

Zajedljiva Pepper

08:50

Zajedljiva Pepper

09:45

TV prodaja

10:00

Kako sem spoznal vajino mamo

10:25

Kako sem spoznal vajino mamo

10:55

TV prodaja

11:10

Nikita

12:00

Uganke letalskih nesreč

12:55

TV prodaja

13:10

Dr. de Luxe

14:05

TV prodaja

14:20

Kako sem spoznal vajino mamo

14:50

Kako sem spoznal vajino mamo

15:15

Nikita

16:10

Dr. de Luxe

17:05

Trdoglavci

18:00

Svet

18:55

Uganke letalskih nesreč

19:50

Svet

20:00

Kolibri

21:55

Eraser

00:20

Grimm

01:10

24UR zvečer

01:40

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Zelena luč

07:10

Lena Lučka

07:15

Oddbods

07:20

Maša in medved

07:25

Viking Viki

07:30

Zebra Zigbi

07:40

Trgovinica za živali

08:00

Mala miška Mia

08:25

Anubisova hiša

08:40

TV prodaja

08:55

Ana kuha

09:30

TV prodaja

10:00

Drugače srečna

11:00

TV prodaja

11:15

Zbudil bi se s teboj

12:15

TV prodaja

12:30

Utripajoča srca

13:35

Naša mala klinika

14:35

Jaz sem Luna

15:30

Drugače srečna

16:30

24UR popoldne

16:55

Zbudil bi se s teboj

17:55

Mentalist

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Gozdarska hiša Falkenau

22:00

Preverjeno

22:45

24UR zvečer

23:15

Nepremagljivi dvojec

00:15

Ellen

01:10

Planet Danes

01:33

Planet Vreme

01:35

Planet Šport

01:40

Nočni program

06:05

Večerni Planet Danes

06:25

Planet Vreme

06:30

Planet Šport

06:35

Spuži Kvadratnik

07:05

Vilinski starši

07:35

Harvey Kljun

08:05

TV prodaja

08:35

Spuži Kvadratnik

09:05

Spuži Kvadratnik

09:35

Bella in Buldogi

10:05

Bella in Buldogi

10:35

Jutro s Kosmiko

11:35

TV prodaja

12:05

Dragi sosedje

12:40

TV prodaja

13:00

2 na 2

13:45

Ellen

14:35

Ta teden z Juretom Godlerjem

15:30

Castle

16:20

Gorski čuvaj

17:30

Planet Danes

17:53

Planet Vreme

17:55

Planet Šport

18:00

Ta teden z Juretom Godlerjem

18:45

2 na 2

19:30

Dragi sosedje

20:05

Gorski čuvaj

21:15

A-ekipa

23:35

Večerni Planet Danes

23:55

Planet Vreme

00:15

VV Faktor

01:15

Glasbeni utrip

07:15

TV prodaja

07:45

Klepet ob kavi

09:00

TV prodaja

09:30

VV Faktor

10:30

TV prodaja

11:00

Nesrečniki

12:00

Ezoterika

13:00

TV prodaja

13:30

TV prodaja

14:45

Zvezdniki

15:15

Sarah Wiener

15:45

Izberi ali poberi

16:15

Družinski zdravnik

17:15

Nesrečniki

18:15

Klepet ob kavi

19:30

VV Faktor

20:30

Izberi ali poberi

21:00

Družinski zdravnik

22:00

Parada plesa

22:30

Zvezdniki

23:00

TV prodaja

00:00

Moj razred

00:25

Ženska džungla

01:15

Glee

02:05

Brez sramu

03:00

Kourtney in Khloe osvojita Hamptons

03:50

Kourtney in Khloe osvojita Hamptons

04:35

Sanjski moški

05:20

Nočni program

06:50

Glee

07:40

Larina izbira

08:25

Ženska džungla

09:10

Policisti v Los Angelesu

09:55

Kourtney in Khloe osvojita Hamptons

10:45

Kourtney in Khloe osvojita Hamptons

11:35

Zvezde na sodišču

12:25

Zvezde na sodišču

13:15

Shark

14:05

Zlati fant

14:50

Zakon in red: Enota za posebne primere

15:40

Zakon in red: Enota za posebne primere

16:35

Moj razred

17:00

Moj razred

17:25

Policisti v Los Angelesu

18:20

Grace ima težave

19:15

Puščica

20:05

Puščica

21:00

Zakon in red: Enota za posebne primere

21:50

Zakon in red: Enota za posebne primere

22:45

Zlati fant

23:35

Moj razred

00:50

Imperij

01:45

Poročena

02:10

Brezglavi jezdec

02:55

Domovina

03:40

Imperij

04:25

Brezglavi jezdec

05:10

Domovina

06:00

Domovina

06:50

Imperij

07:40

Poročena

08:05

Simpsonovi

08:30

Simpsonovi

09:00

Simpsonovi

09:25

Kako sem spoznal vajino mamo

09:55

Kosti

10:50

Kosti

11:40

Kosti

12:35

Flash

13:30

Brezglavi jezdec

14:25

Kako sem spoznal vajino mamo

14:55

Kako sem spoznal vajino mamo

15:20

Kako sem spoznal vajino mamo

15:45

Kako sem spoznal vajino mamo

16:15

Castle

17:10

MacGyver

18:05

Kosti

19:00

Kosti

20:00

Kosti

21:00

Flash

22:00

Agenti SHIELD

22:55

MacGyver

23:55

Castle

00:30

Črni seznam

01:10

Zločinski um

01:50

Tretji element

02:40

Dragoceni biser

03:25

Dragoceni biser

04:10

Ponovitev programa

04:20

Ritem poletja

05:10

Dinastija

05:50

Ostani z menoj

06:40

TV koledar

06:55

Dobro jutro, Hrvaška

07:00

Novice

07:05

Dobro jutro, Hrvaška

08:00

Novice

08:05

Dobro jutro, Hrvaška

09:00

Potopite se z nami

09:10

Capri

10:10

Dežele, ljudje, pustolovščine

11:05

Glas ljudstva

11:45

TV koledar

12:00

Dnevnik 1, šport, vreme

12:20

Ostani z menoj

13:05

Potopite se z nami

13:15

Vaška gostija, gastropotopis

14:05

Veter v laseh: Kralj čipsa in čudež v Međimurju

15:00

Prostor pod soncem - doma ali v tujini

15:55

Murdochove skrivnosti

16:45

TV koledar

16:55

Cesarica - hit leta

17:00

Novice

17:10

Prometne informacije

17:11

Bonton

17:20

Hrvaška v živo

18:05

Gospa zunanja ministrica

19:00

Dnevnik 2, vreme

19:45

Tema dneva

20:00

Ritem poletja

20:55

Potopite se z nami

21:00

Ejnar Dyggve - državljan Solina: Zdaj ali nikoli

21:35

Odprto

22:25

Dnevnik 3, kultura, šport, vreme

22:55

Cesarica - hit leta

23:00

Arthur Newman

01:00

Gasilci v Chicagu: Bog je povedal svoje

01:50

Gasilci v Chicagu: Pod nožem

02:40

Dobra žena: Sojena

03:30

Dobra žena: Ponedeljek

04:20

Gospodična Marple: Sittafordska skrivnost

06:00

Dobra žena: Tarče

07:00

Dobra žena: Zaslišanje

08:00

Na begu

10:00

Urgenca v Chicagu: Hudobija

11:00

Urgenca v Chicagu: Povezava

12:00

Gasilci v Chicagu: Topli in mrtvi

13:00

Gasilci v Chicagu: Malo za okus

14:00

Gospodična Marple: Hotel Bertram

16:00

Ubijalska fotografija

18:00

Knjižničarji: Krona kralja Arturja

19:00

Urgenca v Chicagu: Svetniki

20:00

Urgenca v Chicagu: Snidenje

21:00

Zadnja priložnost

22:10

Zadnja priložnost

23:20

Zmenek na slepo

00:05

Primer izgubljenega diamanta

01:45

SrečenHvalaŠeProsim

03:20

Hipnotizer

05:40

Nesrečniki

09:15

SrečenHvalaŠeProsim

10:50

Mali vohuni 2: Otok izgubljenih sanj

12:30

Vsi psi gredo v nebesa 2

13:50

Zemlja kliče Echa

15:20

Večer

17:15

Skrivnostno okno

18:50

Leto ena

20:30

Ameriška pita 2

22:15

Vrnitev v prihodnost

00:20

Grimm

01:10

24UR zvečer

01:40

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Zelena luč

07:10

Lena Lučka

07:15

Oddbods

07:20

Maša in medved

07:25

Viking Viki

07:30

Zebra Zigbi

07:40

Trgovinica za živali

08:00

Mala miška Mia

08:25

Anubisova hiša

08:40

TV prodaja

08:55

Ana kuha

09:30

TV prodaja

10:00

Drugače srečna

11:00

TV prodaja

11:15

Zbudil bi se s teboj

12:15

TV prodaja

12:30

Utripajoča srca

13:35

Naša mala klinika

14:35

Jaz sem Luna

15:30

Drugače srečna

16:30

24UR popoldne

16:55

Zbudil bi se s teboj

17:55

Mentalist

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Gozdarska hiša Falkenau

22:00

Preverjeno

22:45

24UR zvečer

23:15

Nepremagljivi dvojec

01:30

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:00

Svet

08:00

Zajedljiva Pepper

08:50

Zajedljiva Pepper

09:45

TV prodaja

10:00

Kako sem spoznal vajino mamo

10:25

Kako sem spoznal vajino mamo

10:55

TV prodaja

11:10

Nikita

12:00

Uganke letalskih nesreč

12:55

TV prodaja

13:10

Dr. de Luxe

14:05

TV prodaja

14:20

Kako sem spoznal vajino mamo

14:50

Kako sem spoznal vajino mamo

15:15

Nikita

16:10

Dr. de Luxe

17:05

Trdoglavci

18:00

Svet

18:55

Uganke letalskih nesreč

19:50

Svet

20:00

Kolibri

21:55

Eraser

00:00

Moj razred

00:25

Ženska džungla

01:15

Glee

02:05

Brez sramu

03:00

Kourtney in Khloe osvojita Hamptons

03:50

Kourtney in Khloe osvojita Hamptons

04:35

Sanjski moški

05:20

Nočni program

06:50

Glee

07:40

Larina izbira

08:25

Ženska džungla

09:10

Policisti v Los Angelesu

09:55

Kourtney in Khloe osvojita Hamptons

10:45

Kourtney in Khloe osvojita Hamptons

11:35

Zvezde na sodišču

12:25

Zvezde na sodišču

13:15

Shark

14:05

Zlati fant

14:50

Zakon in red: Enota za posebne primere

15:40

Zakon in red: Enota za posebne primere

16:35

Moj razred

17:00

Moj razred

17:25

Policisti v Los Angelesu

18:20

Grace ima težave

19:15

Puščica

20:05

Puščica

21:00

Zakon in red: Enota za posebne primere

21:50

Zakon in red: Enota za posebne primere

22:45

Zlati fant

23:35

Moj razred