Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

TV SPORED
Četrtek, 24. januar 2019
Zdaj
Dopoldan
Popoldan
Zvečer
Vse vsebine
Filmi
Razvedrilne
Šport
Serije
Informativne
Otroške
Za prikaz izberi: Moji priljubljeni programi
Programske sheme in zvrsti
Vse zvrsti
Izberi zvrst Izberi shemo
Vse zvrsti
Najbolj gledani programi
Dokumentarni programi
Športni programi
Informativni in regionalni programi
Zabavni in glasbeni programi
Otroški programi
Programi za odrasle
Moji priljubljeni programi
Programske sheme
Začetna shema
Osnovna shema
Razširjena shema
Tematski programski paketi
Adrenalin
Trend
Junior
Ekskluzivni programski paketi
HBO
HD
Pink
Opomba: Izbor zvrsti prikaže programe določene zvrsti iz vseh programskih shem. Za pregled določene sheme izberite želeno shemo.
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
Vse zvrsti
008BRIO
009Fox
011Diva
016AMC
017KINO
025AXN
107TLC
112C&I
200Š1
201Š2
202Š3
300RTS
305VTV
323ARD
324ZDF
329RTCG
331RTK
333OBN
342CNN
347N-tv
348TV E
351N1
400RTL
405VOX
406E !
407FTV
408Ginx
420MTV
426CMC
430VH 1
500OTO
706Dusk
707SCT
999HBO

00:20

Dnevnik Slovencev v Italiji

00:50

Dnevnik

01:15

Slovenska kronika

01:30

Šport

01:40

Vreme

01:45

Info kanal

06:00

Kultura

06:10

Odmevi

07:00

Dobro jutro

08:00

Poročila

08:08

Dobro jutro

09:00

Poročila

09:08

Dobro jutro

10:00

Poročila

10:05

Dober dan

11:15

Zapeljevanje pogleda: Nika Špan in Petra Varl

11:40

Zapeljevanje pogleda: Gustav Gnamuš in Ksenija Čerče

12:25

Zlata dekleta: Dolgo potovanje v marinaro

13:00

Prvi dnevnik

13:20

Šport

13:30

Vreme

13:35

Moje mnenje

14:35

Slovenci v Italiji

15:05

Brez meja - Határtalan

16:10

Timi gre: Kdo bo zmagal?

16:25

Studio kriškraš: Trobila in trobci

17:00

Poročila ob petih

17:15

Šport

17:20

Vreme

17:25

Ugriznimo znanost

17:55

Makroregije - Jadransko-jonska: Jadranski ribiči

18:00

Balončkovo: Kolcanje

18:10

Mišo in Robi: Ples

18:20

Vem!

18:55

Vreme

19:00

Dnevnik

19:25

Slovenska kronika

19:45

Šport

19:55

Vreme

20:00

Tarča, Globus, Točka preloma

21:55

Vreme

22:00

Odmevi

22:30

Kultura

22:40

Šport

22:45

Vreme

22:50

Osmi dan

23:25

Smodnik

00:20

Videotrak

00:55

Zabavni kanal

05:25

Videotrak

06:00

Info kanal

11:00

Slastna kuhinja: Hačapuri

11:10

Dobro jutro

14:25

Biatlon (Ž): Sprint

15:40

Dober dan, produkcija TV Maribor

17:05

Peš ob Nilu

18:00

Umor, je napisala: Nevednost ubija

18:55

Firbcologi: O lažnivcih s palicami, firbcologih na veleplakatu in mumiji

19:20

Videotrak

20:00

Prerokba Jupikov

20:55

Umetnostno drsanje: Evropsko prvenstvo

23:00

Zlatko Kaučič Kombo z gosti

23:50

Videotrak

00:00

Odmevi

00:30

Šport

00:40

Primorska kronika

00:55

Tele M

01:20

Posnetki sej Državnega zbora in delovnih teles

05:00

Info kanal

07:00

Primorska kronika

07:15

Tele M

08:00

Mostovi - Hidak

08:30

Poročila

09:00

Seje delovnih teles Državnega zbora

11:00

6. redna seja Mandatno-volilne komisije

13:30

Prvi dnevnik

14:00

2. redna seja Odbora za kulturo

16:00

4. redna seja Odbora za finance

17:30

Poročila ob petih

17:50

Danes

19:00

Dnevnik ob 19.00 s tolmačem

19:40

Slovenska kronika s tolmačem

20:00

Danes

22:00

Odkrito

23:00

Odmevi

23:30

Šport

23:40

Primorska kronika

23:55

Tele M

00:00

Butec in butec

02:00

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:00

Svet

07:50

Budva na morski peni

08:45

30 Rock

09:10

30 Rock

09:35

Mindy se dogaja

10:00

TV prodaja

10:15

Posel mojega življenja

11:05

TV prodaja

11:20

Kdo da več?

12:10

Zalezovalec

12:55

TV prodaja

13:10

Varuhi podeželja

14:00

Posel mojega življenja

14:55

Mindy se dogaja

15:25

30 Rock

15:50

30 Rock

16:15

Kdo da več?

17:05

Zalezovalec

18:00

Svet

18:55

30 Rock

19:20

30 Rock

19:50

Svet

20:00

Skoraj heroji

21:45

Dokaz življenja

00:15

Nočna izmena

01:05

Gotham

01:55

24UR zvečer

02:30

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Robocar Poli: Gasilski junaki

07:05

Dibo

07:20

Tika taka

07:30

Pikica in Pepermint

07:35

Kraljevska akademija

08:00

Junaki zabaviščnega parka

08:15

TV prodaja

08:30

Pozor, priden pes!

09:05

Gorazdova slaščičarna

09:40

TV prodaja

10:10

Zmorem sama

11:10

TV prodaja

11:25

Pohlepna gospa Fazilet

12:15

TV prodaja

12:30

Pohlepna gospa Fazilet

13:30

Usodno vino

14:35

Zmorem sama

15:35

Dedinja Vendavala

16:30

24UR popoldne

17:00

Pohlepna gospa Fazilet

17:55

Pohlepna gospa Fazilet

18:50

24UR vreme

18:55

24UR

20:00

Lepotica in zver

20:55

Lepotica in zver

21:55

24UR zvečer

22:30

Gasilci v Chicagu

23:20

Hiša iz kart

00:10

Kibernetska vojna

00:40

Vreme

01:35

Vreme

01:40

Nočni program

06:45

Vreme

07:40

Vreme

07:45

Dan.

08:55

Ellen

09:50

TV prodaja

10:05

Kuharski mojster

10:55

TV prodaja

11:10

Butik zdravja

12:10

TV prodaja

12:25

Maščevanje v visokih petah

13:20

TV prodaja

13:35

Istanbulska nevesta

14:30

Istanbulska nevesta

15:25

Havaji 5.0.

16:15

Ellen

17:05

Kuharski mojster

17:55

Vreme

18:55

Vreme

19:00

Maščevanje v visokih petah

20:00

Istanbulska nevesta

20:55

Argument

21:55

Vreme

22:25

Vreme

22:30

Havaji 5.0.

23:20

Skrivnostni otok

00:15

Faktor

01:00

Glasbeni utrip

07:00

TV prodaja

07:15

Klepet ob kavi

08:35

TV prodaja

08:50

Mini Minini nasveti

10:10

TV prodaja

10:25

Na kavi z Giannijem

11:00

TV prodaja

11:30

Ezoterika

12:30

TV prodaja

12:45

Faktor

13:30

TV kviz

14:45

TV prodaja

15:00

Prihaja Kalle

16:00

Mini Minini nasveti

17:15

Poberi v mestu

18:00

Klepet ob kavi

19:15

Faktor

20:00

Izberi ali poberi

20:45

Gremo, dekleta

21:45

Nezaslišano bogastvo

23:00

TV kviz

00:40

Puščica

01:25

Princ podzemlja

02:00

Cena slave

02:10

Princ podzemlja

02:50

Cena slave

03:35

Cena slave

04:25

Goldbergovi

04:50

Nočni program

07:00

Mrhi za šankom

07:25

Mrhi za šankom

07:50

Precej legalno

08:35

Kdo da več?

09:25

Cena slave

10:15

Cena slave

11:05

Nepremagljivi dvojec

11:50

Goldbergovi

12:15

Mrhi za šankom

12:40

Mrhi za šankom

13:05

Kdo da več?

13:55

Kdo da več?

14:45

Laži mi

15:40

Laurine skrivnosti

16:30

Dekle s popolnim spominom

17:20

Prijatelji

17:45

Prijatelji

18:15

Sanjski moški - Nova Zelandija

19:10

Nepremagljivi dvojec

20:05

Laurine skrivnosti

21:00

Dekle s popolnim spominom

21:50

Laži mi

22:45

Prijatelji

23:10

Prijatelji

23:40

Sanjski moški - Nova Zelandija

00:40

Beli ovratnik

01:30

Komaj živ

01:55

Simpsonovi

02:15

Vampirski sev

03:00

Flash

03:45

Imperij

04:30

Ti si moja napaka

04:55

Komaj živ

05:15

Vampirski sev

06:00

Flash

06:45

Imperij

07:35

Komaj živ

08:00

Preiskovalci na delu: NCIS Los Angeles

08:50

Beli ovratnik

09:35

Simpsonovi

10:00

Castle

10:50

Castle

11:40

Črni seznam

12:25

MacGyver

13:15

Star

14:05

Simpsonovi

14:30

Na kraju zločina: Miami

15:20

Preiskovalci na delu: NCIS Los Angeles

16:10

Beli ovratnik

17:00

Flash

17:50

Komaj živ

18:15

Castle

19:10

Castle

20:05

Črni seznam

21:00

MacGyver

22:00

Nadarjeni

22:55

Na kraju zločina: Miami

23:50

Preiskovalci na delu: NCIS Los Angeles

00:40

Gorski zdravnik

01:25

Dr. Oz

02:00

Afrika: pogled od zgoraj: JAR

02:50

Na vodnih poteh: Kaliningrad

03:35

Dolina sonca

04:20

Kultura

04:45

Karajan - Richard Strauss - Alpska Simfonija, op.64

05:40

Ponovitev programa

05:55

Imperij

06:40

TV koledar

06:55

Dobro jutro, Hrvaška

07:00

Novice

07:10

Dobro jutro, Hrvaška

08:00

Novice

08:10

Dobro jutro, Hrvaška

09:00

Novice

09:10

Dobro jutro, Hrvaška

10:00

Novice

10:20

Gorski zdravnik

11:10

Nematerialna kulturna dediščina: Cimbale

11:45

TV koledar

12:00

Dnevnik 1, šport, vreme

12:25

Imperij

13:05

Dr. Oz

14:00

Dhruv Baker: S Hrvaške z ljubeznijo - Pelješac/Dubrovnik

14:30

Prometej

15:00

Dober dan, Hrvaška

16:00

Murdochove skrivnosti

16:45

TV koledar

17:00

Novice ob 17. uri

17:14

Vreme

17:15

Prometne informacije

17:20

Pri nas doma

18:10

Zasledovanje

19:00

Dnevnik 2, vreme

19:45

Tema dneva

20:00

Loto 6/45

20:05

Šifra

21:00

Utrip

22:00

Odprto

22:50

Dnevnik 3, kultura, šport, vreme

23:25

Vse o fantu

23:50

Murdochove skrivnosti

01:00

Zakon in red: Zločinski naklep: Sla

02:00

Zakon in red: Zločinski naklep: Tatica draguljev

03:00

Pomorska patrulja: Mrtva cona

04:00

Pomorska patrulja: Past

05:00

Začetniki v modrem: Odločilna tekma

06:00

Umori na podeželju: Redek ptič

08:00

Začetniki v modrem: Ženinova priča

09:00

Monk: G. Monk gre na tekmo

10:00

Operacija Havaji: Lovec

11:00

Urgenca v Chicagu: Past za starše

12:00

Umori na podeželju: Božično strašenje

14:00

Midve z mamo: Tretja Lorelai

15:00

Midve z mamo: Emily v čudežni deželi

16:00

Status: Neznan

18:00

Monk: G. Monk gre v cirkus

19:00

Pomorska patrulja: Let na črno

20:00

Pomorska patrulja: Dih življenja

21:00

Spet in drugače

23:00

Mythica: Železna krona

00:50

Bojno polje Zemlja

02:45

Otroci človeštva

04:30

Usoda v svojih rokah

06:25

Deček z imenom Sailboat

07:50

Gospodinja

09:30

Umor princese Diane

11:00

Scott Pilgrim proti vsem

12:50

Elizabeta

14:50

Ljubezen po pravilih

16:15

Jesen v New Yorku

18:00

Bowfinger

19:35

Ti, ti lažnivec

21:00

Mothmanova prerokba

22:55

Borba

00:15

Nočna izmena

01:05

Gotham

01:55

24UR zvečer

02:30

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Robocar Poli: Gasilski junaki

07:05

Dibo

07:20

Tika taka

07:30

Pikica in Pepermint

07:35

Kraljevska akademija

08:00

Junaki zabaviščnega parka

08:15

TV prodaja

08:30

Pozor, priden pes!

09:05

Gorazdova slaščičarna

09:40

TV prodaja

10:10

Zmorem sama

11:10

TV prodaja

11:25

Pohlepna gospa Fazilet

12:15

TV prodaja

12:30

Pohlepna gospa Fazilet

13:30

Usodno vino

14:35

Zmorem sama

15:35

Dedinja Vendavala

16:30

24UR popoldne

17:00

Pohlepna gospa Fazilet

17:55

Pohlepna gospa Fazilet

18:50

24UR vreme

18:55

24UR

20:00

Lepotica in zver

20:55

Lepotica in zver

21:55

24UR zvečer

22:30

Gasilci v Chicagu

23:20

Hiša iz kart

00:00

Butec in butec

02:00

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:00

Svet

07:50

Budva na morski peni

08:45

30 Rock

09:10

30 Rock

09:35

Mindy se dogaja

10:00

TV prodaja

10:15

Posel mojega življenja

11:05

TV prodaja

11:20

Kdo da več?

12:10

Zalezovalec

12:55

TV prodaja

13:10

Varuhi podeželja

14:00

Posel mojega življenja

14:55

Mindy se dogaja

15:25

30 Rock

15:50

30 Rock

16:15

Kdo da več?

17:05

Zalezovalec

18:00

Svet

18:55

30 Rock

19:20

30 Rock

19:50

Svet

20:00

Skoraj heroji

21:45

Dokaz življenja

00:40

Puščica

01:25

Princ podzemlja

02:00

Cena slave

02:10

Princ podzemlja

02:50

Cena slave

03:35

Cena slave

04:25

Goldbergovi

04:50

Nočni program

07:00

Mrhi za šankom

07:25

Mrhi za šankom

07:50

Precej legalno

08:35

Kdo da več?

09:25

Cena slave

10:15

Cena slave

11:05

Nepremagljivi dvojec

11:50

Goldbergovi

12:15

Mrhi za šankom

12:40

Mrhi za šankom

13:05

Kdo da več?

13:55

Kdo da več?

14:45

Laži mi

15:40

Laurine skrivnosti

16:30

Dekle s popolnim spominom

17:20

Prijatelji

17:45

Prijatelji

18:15

Sanjski moški - Nova Zelandija

19:10

Nepremagljivi dvojec

20:05

Laurine skrivnosti

21:00

Dekle s popolnim spominom

21:50

Laži mi

22:45

Prijatelji

23:10

Prijatelji

23:40

Sanjski moški - Nova Zelandija