Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

TV SPORED
Sreda, 17. oktober 2018
Zdaj
Dopoldan
Popoldan
Zvečer
Vse vsebine
Filmi
Razvedrilne
Šport
Serije
Informativne
Otroške
Za prikaz izberi: Moji priljubljeni programi
Programske sheme in zvrsti
Vse zvrsti
Izberi zvrst Izberi shemo
Vse zvrsti
Najbolj gledani programi
Dokumentarni programi
Športni programi
Informativni in regionalni programi
Zabavni in glasbeni programi
Otroški programi
Programi za odrasle
Moji priljubljeni programi
Programske sheme
Začetna shema
Osnovna shema
Razširjena shema
Tematski programski paketi
Adrenalin
Trend
Junior
Ekskluzivni programski paketi
HBO
HD
Pink
Opomba: Izbor zvrsti prikaže programe določene zvrsti iz vseh programskih shem. Za pregled določene sheme izberite želeno shemo.
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
Vse zvrsti
008BRIO
009Fox
011Diva
016AMC
017KINO
025AXN
107TLC
112C&I
200Š1
201Š2
202Š3
300RTS
305VTV
323ARD
324ZDF
329RTCG
331RTK
333OBN
342CNN
347N-tv
348TV E
351N1
400RTL
405VOX
406E !
407FTV
408Ginx
420MTV
426CMC
430VH 1
500OTO
706Dusk
707SCT
999HBO

01:10

Dnevnik Slovencev v Italiji

01:35

Dnevnik

02:00

Slovenska kronika

02:15

Šport

02:20

Vreme

02:25

Infokanal

06:00

Kultura

06:10

Odmevi

07:00

Dobro jutro

08:00

Poročila

08:08

Dobro jutro

09:00

Poročila

09:08

Dobro jutro

10:00

Poročila

10:05

Dober dan

11:00

Vem!

11:30

Slastna kuhinja: Klasični ratatouille

11:50

Umetnost igre: Janez Škof, dobitnik Borštnikovega prstana 2018

12:30

Zlata dekleta: Lepotica in zver

13:00

Prvi dnevnik

13:20

Šport

13:30

Vreme

13:35

Intervju: dr. Tomaž Kladnik

14:35

Duhovni utrip: Uspešno poslovno življenje

15:00

Mostovi - Hidak

15:30

Duhec

16:20

Nabriti detektivi: Strelivo

17:00

Poročila ob petih

17:20

Šport

17:25

Vreme

17:30

Turbulenca: Sreča na ukaz

17:55

Novice

18:05

Trobka in Skok: Spomladansko čiščenje

18:15

Živalski čira čara

18:20

Vem!

18:55

Vreme

19:00

Dnevnik

19:25

Slovenska kronika

19:45

Šport

19:55

Vreme

20:05

Žilava babnica

21:55

Vreme

22:00

Odmevi

22:30

Kultura

22:40

Šport

22:50

Vreme

22:55

Panoptikum

23:55

Turbulenca: Sreča na ukaz

00:10

Umor, je napisala: Velika predstava l. 1965

01:05

Ukane po kanadsko: Glasba

01:35

Videotrak

02:30

Nogomet: Slovenija - Ciper, liga narodov

02:45

Nogomet: Slovenija ? Ciper, liga narodov

04:35

Zabavni kanal

05:25

Videotrak

06:30

Otroški kanal

07:00

Penelopa: Knjiga za sladke sanje

07:05

Biba se giba: Biba in Lomilček

07:25

Mili in Moli: Vrtna hišica

07:40

Vse o Rozi: Bitka Capkobotov

07:50

Vila Mila: Vse ob svojem času

07:55

Zgodbe iz školjke: Vesela hišica: O povodnem možu

08:20

10 domačih

08:45

Umor, je napisala: Hiša za prenovo

09:55

Umor, je napisala: Velika predstava l. 1965

11:00

Halo TV

11:35

Dobro jutro

13:55

Dober dan

14:35

Vikend paket

16:00

Ambienti

16:30

Halo TV

17:10

Umor, je napisala: Umor po Maggiejino

18:10

Tele M

18:40

Primorska kronika

18:55

Ribič Pepe: O zdravju

19:20

Čudovita Japonska: Prefektura Ivate: Potep ob morski obali

19:50

Žrebanje Lota

20:00

Rokomet: Koper - Celje P. L., 1. kolo, liga NLB

22:00

Bleščica

22:35

Victoria

00:05

Primorska kronika

00:20

Tele M

00:45

Infokanal

07:00

Tele M

07:25

Primorska kronika

08:00

Potepanja - Barangolások

08:30

Poročila

09:00

3. redna seja Odbora za pravosodje

12:00

6. redna seja Odbora za zunanjo politiko

13:30

Prvi dnevnik

14:00

Seje delovnih teles Državnega zbora

19:00

Dnevnik ob 19.00 s tolmačem

19:40

Slovenska kronika s tolmačem

20:00

Danes

20:30

Sredin gost: Mirko Vasle

21:30

Danes

22:15

Sredin gost: Mirko Vasle

23:00

Dnevnik Slovencev v Italiji

23:25

Šport

23:35

Odmevi

00:30

Po vseh teh letih

02:15

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:00

Svet

07:55

Tom in Jerry

08:15

Mrhi za šankom

08:40

Mrhi za šankom

09:05

Od A do Ž

09:35

TV prodaja

09:50

Na trdnih tleh

10:40

TV prodaja

10:55

Na trdnih tleh

11:50

Pozor, priden pes!

12:25

TV prodaja

12:40

Laurine skrivnosti

13:40

Od A do Ž

14:15

Mrhi za šankom

14:40

Mrhi za šankom

15:10

Na trdnih tleh

16:05

Na trdnih tleh

17:00

Laurine skrivnosti

18:00

Svet

18:55

Mrhi za šankom

19:20

Mrhi za šankom

19:50

Svet

20:00

Stari, rad te imam

22:05

Morilci, tatovi in dve nabiti šibrovki

00:30

Mentalist

01:25

Vikingi

02:20

24UR zvečer

02:55

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Telebajski

07:15

Pikica in Pepermint

07:25

Mašine strašljivke

07:30

Pikica in Pepermint

07:40

Ben 10

07:50

Miraculous: Čarobni dragulji

08:15

Hotel 13

08:30

TV prodaja

08:45

Jaz sem Luna

09:40

TV prodaja

10:10

Dr. Oz

11:05

TV prodaja

11:20

Moč in strast

12:20

TV prodaja

12:35

Pohlepna gospa Fazilet

13:40

Usodno vino

14:40

Jaz sem Luna

15:35

Dedinja Vendavala

16:30

24UR popoldne

16:55

Moč in strast

17:55

Pohlepna gospa Fazilet

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Reka ljubezni

21:00

Kmetija

22:05

24UR zvečer

22:40

Chicaška policija

23:35

Na kraju zločina

00:00

Indijska konoplja

00:30

Ellen

01:25

Nočni program

06:15

Dan.

07:15

Planet Danes

07:45

TV prodaja

08:00

Gorski čuvaj

09:10

Ne izpusti me

10:10

TV prodaja

10:25

Kuharski mojster

11:15

TV prodaja

11:45

Ellen

12:40

TV prodaja

12:55

Gorski čuvaj

14:05

Kuharski mojster

15:00

Istanbulska nevesta

16:00

BAR

17:00

Dan.

18:00

Planet Danes

18:30

Dragi sosedje

19:00

Ne izpusti me

20:00

Istanbulska nevesta

21:00

BAR

22:00

Večerni Planet Danes

22:30

BAR v živo

23:30

Dragi sosedje

00:15

Faktor

01:00

Glasbeni utrip

07:00

TV prodaja

07:15

Klepet ob kavi

08:35

TV prodaja

08:50

Mini Minini nasveti

10:10

TV prodaja

10:25

Parada plesa

11:00

TV prodaja

11:30

Ezoterika

12:30

TV prodaja

12:45

Faktor

13:30

TV kviz

14:45

Kriminalist

16:00

Mini Minini nasveti

17:15

Izberi ali poberi

18:00

Klepet ob kavi

19:15

Faktor

20:00

Poberi v mestu

20:45

Kriminalist

22:00

Oddaja pred dirko F1: VN ZDA

22:30

Potep z Leo

23:00

TV kviz

00:00

Vsi moji moški

00:25

Diva za umret

01:15

Diva za umret

02:00

Kar bo, pa bo

02:45

Kar bo, pa bo

03:35

Nočni program

06:40

Sanjska ženska

07:35

Sanjska ženska

08:30

Sanjska ženska

09:20

Kar bo, pa bo

10:15

Kar bo, pa bo

11:05

TV prodaja

11:20

Diva za umret

12:10

Diva za umret

13:05

Sanjska ženska

13:55

Sanjska ženska

14:50

Sanjska ženska

15:45

Brez sledu

16:35

Slepa pega

17:25

Vsi moji moški

17:55

Vsi moji moški

18:20

Dokaz

19:10

Diva za umret

20:05

Diva za umret

21:00

Brez sledu

21:50

Slepa pega

22:45

Dokaz

23:35

Vsi moji moški

00:50

Dva moža in pol

01:15

Dva moža in pol

01:45

Zadnji človek na svetu

02:10

Živi mrtveci

02:55

Agenti SHIELD

03:40

Američani

04:25

Zornov sin

04:50

Zadnji človek na svetu

05:10

Živi mrtveci

06:00

Agenti SHIELD

06:50

Američani

07:40

Zadnji človek na svetu

08:05

Havaji 5.0

09:00

Dva moža in pol

09:25

Dva moža in pol

09:55

Na kraju zločina: Miami

10:50

Kosti

11:40

Kosti

12:35

Kosti

13:30

Quantico

14:25

Stotica

15:20

Havaji 5.0

16:15

Dva moža in pol

16:40

Dva moža in pol

17:10

Agenti SHIELD

18:05

Na kraju zločina: Miami

19:00

Kosti

20:00

Kosti

21:00

Kosti

22:00

Trust

23:00

Stotica

23:55

Havaji 5.0

00:40

Veterinar dr. Engel

01:25

Dr. Oz

02:10

Dober dan, Hrvaška

03:00

Dolina sonca

03:45

Glas domovine

04:20

Koktajl bar

05:10

Pri nas doma

05:55

Okovi ljubezni

06:40

TV koledar

06:55

Dobro jutro, Hrvaška

07:00

Novice

07:10

Dobro jutro, Hrvaška

08:00

Novice

08:10

Dobro jutro, Hrvaška

09:00

Novice

09:10

Dobro jutro, Hrvaška

10:00

Novice

10:10

Dobro jutro, Hrvaška

10:20

Veterinar dr. Engel

11:10

Eko cona

11:35

Bonton

11:45

TV koledar

12:00

Dnevnik 1, šport, vreme

12:15

Šport

12:18

Vreme

12:23

Imperij

13:10

Dr. Oz

14:00

Potrošniška koda

14:25

Pogled prek meja - Hrvati v BiH

15:00

Dober dan, Hrvaška

16:00

Župnik Brown: Čudak vseh čudakov

16:45

TV koledar

17:00

Novice ob 17. uri

17:14

Vreme

17:15

Prometne informacije

17:20

Pri nas doma

18:10

Zasledovanje

19:00

Dnevnik 2, vreme

19:44

Vreme

19:47

Tema dneva

19:59

Loto 7/39

20:05

Zlata igla, modna revija zagrebških obrtnikov

21:00

Zgodba o globalnem zdravju: WHO, ZN, Unicef

21:10

Zgodba o globalnem zdravju: Prihodnost človeštva

21:20

Zgodba o globalnem zdravju: Enakopravnost

21:25

Pol ure kulture

22:00

Odprto

22:50

Dnevnik 3, kultura, šport, vreme

23:25

Brooklyn 9-9

23:50

Župnik Brown: Čudak vseh čudakov

01:20

Nespodobno povabilo

03:45

Zakon in red: Zločinski naklep: Kesanje

04:30

Umori na podeželju: Mož, ki je spal pod hribom

06:00

Umori na podeželju: Noč jelena

08:00

Knjižničarji: In krvava krona

09:00

Monk: G. Monk se napije

10:00

Pomorska patrulja: Črno zlato

11:00

Pomorska patrulja: Rdeči greben

12:00

Umori na podeželju: Sveta zaveza

14:00

Talenti v belem: Letalska nesreča

15:00

Urgenca v Chicagu: Naj te ne bo strah

16:00

Oktobrski poljub

18:00

Monk: G. Monk in ga. Monk

19:00

Pomorska patrulja: Noč dolgih nožev

20:00

Pomorska patrulja: Krokodilje solze

21:00

Poštni detektivi: Težja pot

23:00

Operacija Havaji

00:30

Kraljestvo

02:20

Preganjani

04:15

Chicago

06:05

Skrivnost bratov Grimm

08:00

Umor princese Diane

09:30

Ljubezen po pravilih

10:55

Policaj iz vrtca

12:50

Zaščitnik

14:30

Gospodinja

16:10

Gilmore igra golf

17:45

Usoda v svojih rokah

19:20

28 dni

21:00

Merkurjev srd

22:55

Krik 3

00:30

Mentalist

01:25

Vikingi

02:20

24UR zvečer

02:55

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Telebajski

07:15

Pikica in Pepermint

07:25

Mašine strašljivke

07:30

Pikica in Pepermint

07:40

Ben 10

07:50

Miraculous: Čarobni dragulji

08:15

Hotel 13

08:30

TV prodaja

08:45

Jaz sem Luna

09:40

TV prodaja

10:10

Dr. Oz

11:05

TV prodaja

11:20

Moč in strast

12:20

TV prodaja

12:35

Pohlepna gospa Fazilet

13:40

Usodno vino

14:40

Jaz sem Luna

15:35

Dedinja Vendavala

16:30

24UR popoldne

16:55

Moč in strast

17:55

Pohlepna gospa Fazilet

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Reka ljubezni

21:00

Kmetija

22:05

24UR zvečer

22:40

Chicaška policija

23:35

Na kraju zločina

00:30

Po vseh teh letih

02:15

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:00

Svet

07:55

Tom in Jerry

08:15

Mrhi za šankom

08:40

Mrhi za šankom

09:05

Od A do Ž

09:35

TV prodaja

09:50

Na trdnih tleh

10:40

TV prodaja

10:55

Na trdnih tleh

11:50

Pozor, priden pes!

12:25

TV prodaja

12:40

Laurine skrivnosti

13:40

Od A do Ž

14:15

Mrhi za šankom

14:40

Mrhi za šankom

15:10

Na trdnih tleh

16:05

Na trdnih tleh

17:00

Laurine skrivnosti

18:00

Svet

18:55

Mrhi za šankom

19:20

Mrhi za šankom

19:50

Svet

20:00

Stari, rad te imam

22:05

Morilci, tatovi in dve nabiti šibrovki

00:00

Vsi moji moški

00:25

Diva za umret

01:15

Diva za umret

02:00

Kar bo, pa bo

02:45

Kar bo, pa bo

03:35

Nočni program

06:40

Sanjska ženska

07:35

Sanjska ženska

08:30

Sanjska ženska

09:20

Kar bo, pa bo

10:15

Kar bo, pa bo

11:05

TV prodaja

11:20

Diva za umret

12:10

Diva za umret

13:05

Sanjska ženska

13:55

Sanjska ženska

14:50

Sanjska ženska

15:45

Brez sledu

16:35

Slepa pega

17:25

Vsi moji moški

17:55

Vsi moji moški

18:20

Dokaz

19:10

Diva za umret

20:05

Diva za umret

21:00

Brez sledu

21:50

Slepa pega

22:45

Dokaz

23:35

Vsi moji moški