Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

TV SPORED
Sreda, 18. julij 2018
Zdaj
Dopoldan
Popoldan
Zvečer
Vse vsebine
Filmi
Razvedrilne
Šport
Serije
Informativne
Otroške
Za prikaz izberi: Moji priljubljeni programi
Programske sheme in zvrsti
Vse zvrsti
Izberi zvrst Izberi shemo
Vse zvrsti
Najbolj gledani programi
Dokumentarni programi
Športni programi
Informativni in regionalni programi
Zabavni in glasbeni programi
Otroški programi
Programi za odrasle
Moji priljubljeni programi
Programske sheme
Začetna shema
Osnovna shema
Razširjena shema
Tematski programski paketi
Adrenalin
Trend
Junior
Ekskluzivni programski paketi
HBO
HD
Pink
Opomba: Izbor zvrsti prikaže programe določene zvrsti iz vseh programskih shem. Za pregled določene sheme izberite želeno shemo.
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
Vse zvrsti
008BRIO
009Fox
011Diva
016AMC
017KINO
025AXN
107TLC
112C&I
200Š1
201Š2
202Š3
300RTS
305VTV
323ARD
324ZDF
329RTCG
331RTK
333OBN
342CNN
347N-tv
348TV E
351N1
400RTL
405VOX
406E !
407FTV
408Ginx
420MTV
426CMC
430VH 1
500OTO
706Dusk
707SCT
999HBO

01:00

Dnevnik Slovencev v Italiji

01:25

Dnevnik

01:55

Slovenska kronika

02:05

Šport

02:15

Vreme

02:20

Infokanal

05:50

Odmevi

06:20

Poletna scena

07:00

Dobro jutro, poletni izbor

09:40

Vikend paket

11:10

Vem!

11:55

Slastna kuhinja: Krompirjeva enolončnica z omako putanesca

12:30

Zlata dekleta: Goslač v ringu

13:00

Prvi dnevnik

13:20

Šport

13:30

Vreme

13:35

Modna hiša Velvet: Poroka in pogreb

15:00

Pod drobnogledom - Nagyító alatt

15:40

Male sive celice: OŠ Dravlje in OŠ Franca Lešnika-Vuka

16:30

Zlata dekleta: Sestre in drugi tujci

17:00

Poročila ob petih

17:15

Šport

17:20

Vreme

17:25

Mestne promenade: Izola

17:55

Novice

18:00

Utrinek: Zgodbe priseljencev: Fernanda Prado Verčič

18:05

Trobka in Skok: Nočna mora

18:20

Vem!

18:55

Vreme

19:00

Dnevnik

19:25

Slovenska kronika

19:45

Šport

19:55

Vreme

20:05

Ne, hvala

21:35

Jutro

21:55

Vreme

22:00

Odmevi

22:30

Šport

22:45

Vreme

22:50

Poletna scena

23:15

Strasti

23:50

Mestne promenade: Izola

00:25

Videotrak

01:30

Kolesarstvo: Dirka po Franciji

05:20

Videotrak

06:30

Otroški kanal

07:00

Dinko pod krinko: Dinko botanik

07:05

Biba se giba: Biba in Obrnjenček

07:30

Mala kraljična: Ne vem, kaj bom, ko bom velika

07:40

Oblakov kruhek: Taborjenje

07:50

Vila Mila: Tekmovanje v peki kolačkov

07:55

Zgodbe iz školjke: Vesela hišica: Neumni princ

08:15

Studio Kriškraš: Na lovu za pravo potjo

08:35

Začnimo znova: Oven na volišču

09:05

Začnimo znova: Ovni bogato obrodijo

09:35

Dobro jutro, poletni izbor

12:05

Umor, je napisala: Urok smrti

13:15

10 domačih

14:00

Sir s sedmimi skorjami

14:30

Kolesarstvo: Dirka po Franciji

17:45

Ambienti

18:20

Tele M

18:40

Primorska kronika

18:55

Profesor Pustolovec: S knjigo daleč prideš

19:10

Maček Sammy

19:30

Čudovita Japonska: Prefektura Ivate: Sveže zvarjeni sake

20:00

Yehudi Menuhin, prva violina stoletja

21:00

Žrebanje Lota

21:15

Od blizu: Sebastian Cavazza

22:05

Prevara

23:10

Umor, je napisala: Umor kongresnika

00:05

Primorska kronika

00:20

Tele M

06:00

Tele M

06:15

Primorska kronika

06:30

Žarišče

07:00

Potepanja - Barangolások: Budapesti gasztro korkép és Ráckeve / Gastronomska ponudba Budimpešte in mesto Ráckeve

07:30

Žarišče

08:30

Žarišče

09:30

Žarišče

09:45

Na tretjem ...

10:30

Žarišče

11:00

O prihodnosti Slovenske vojske

12:30

Slovenija in Evropa

13:30

Prvi dnevnik

14:30

Prvi dnevnik

15:00

Sredin gost: Dušan Mes

16:00

Odkrito

17:30

Poročila ob petih

17:50

Danes

19:00

Dnevnik ob 19.00 s tolmačem

19:40

Slovenska kronika s tolmačem

20:00

Danes

20:30

Sredin gost: Dušica Kunaver

21:30

Žarišče

22:15

Sredin gost: Dušica Kunaver

23:00

Dnevnik Slovencev v Italiji

23:25

Šport

23:35

Odmevi

00:15

Skoraj poletje

02:00

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:00

Svet

07:50

Tom in Jerry

08:10

Volan

08:45

StendAp predstavlja: Uroš Kuzman

09:10

Mojstri šminke

10:00

TV prodaja

10:15

Veliki pokovci

10:40

Veliki pokovci

11:05

TV prodaja

11:20

Detektiv na Floridi

12:10

Manipulanta

13:00

TV prodaja

13:15

Volan

13:55

Mojstri šminke

14:55

Veliki pokovci

15:20

Veliki pokovci

15:50

Manipulanta

16:40

Manipulanta

17:30

StendAp predstavlja: Sašo Stare

18:00

Svet

18:50

Veliki pokovci

19:20

Veliki pokovci

19:50

Svet

20:00

King Kong

23:30

Dosjeji X

00:05

Princ podzemlja

00:50

Princ podzemlja

01:35

24UR zvečer

02:05

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Poko

07:15

Tika taka

07:25

Čebelica Maja

07:35

Super krila

08:00

Oddbods

08:04

Živalice

08:25

Amika

08:40

TV prodaja

08:55

Jaz sem Luna

09:50

TV prodaja

10:20

Jaz sem Luna

11:15

TV prodaja

11:30

Moč in strast

12:30

TV prodaja

12:45

Ukradena preteklost

13:45

Usodno vino

14:45

Lepo je biti sosed

15:35

Dedinja Vendavala

16:30

24UR popoldne

16:55

Skrita kamera Francija Keka

17:55

Ukradena preteklost

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Moja boš

20:55

Moja boš

21:50

24UR zvečer

22:20

Smrtonosno orožje

23:15

Zakon in red: Enota za posebne primere

00:25

Nočni program

06:40

Poletni Dan.

07:10

Planet Danes

07:40

TV prodaja

07:55

Ellen

08:45

Ne izpusti me

10:10

TV prodaja

10:25

Ameriški top model

11:20

Igrače za velike

12:00

VIP turneja

12:10

TV prodaja

12:40

Ellen

13:30

TV prodaja

13:45

Ena žlahtna štorija

14:45

Ameriški top model

15:35

Škandal

16:30

Ženska

17:25

Poletni Dan.

17:55

Planet Danes

18:30

Ne izpusti me

20:00

Ženska

21:00

Ena žlahtna štorija

21:55

Večerni Planet Danes

22:25

Mesto sredi džungle

23:00

Kako jim uspe?

23:30

Škandal

00:15

VV Faktor

01:00

Glasbeni utrip

07:15

TV prodaja

07:30

Klepet ob kavi

08:45

TV prodaja

09:00

Kriminalist

10:15

TV prodaja

10:30

Parada plesa

11:00

TV prodaja

11:30

Ezoterika

12:30

Prihaja Kalle

13:30

TV kviz

14:45

TV prodaja

15:15

VV Faktor

16:10

Vremenska napoved

16:15

Prihaja Kalle

17:15

Izberi ali poberi

18:00

Klepet ob kavi

19:15

VV Faktor

20:00

Poberi v mestu

20:45

Kriminalist

22:00

Oddaja pred dirko F1: VN Nemčije

22:30

Gremo v lajf

23:00

TV kviz

00:05

Dva moža in pol

00:30

One Tree Hill

01:15

Zgodbe Stephena Kinga

02:10

Kar bo, pa bo

03:05

Kar bo, pa bo

03:55

Helix

04:35

Mozart v džungli

05:05

Nočni program

06:50

Diva za umret

07:40

Diva za umret

08:25

One Tree Hill

09:15

One Tree Hill

10:00

TV prodaja

10:15

Kar bo, pa bo

11:15

Kar bo, pa bo

12:15

Mozart v džungli

12:40

Mozart v džungli

13:15

Franklin in Bash

14:05

Franklin in Bash

14:55

Diva za umret

15:45

Diva za umret

16:35

Lucifer

17:30

Dva moža in pol

17:55

Dva moža in pol

18:20

Zvezde na sodišču

19:10

Zvezde na sodišču

20:05

Franklin in Bash

21:00

Franklin in Bash

21:50

Lucifer

22:45

Helix

23:40

Dva moža in pol

00:45

Veliki pokovci

01:10

Veliki pokovci

01:30

Ti si moja napaka

01:55

Živi mrtveci

02:40

Rojen za odvetnika

03:00

Komaj živ

03:25

Komaj živ

03:45

Krotenje jeze

04:05

Krotenje jeze

04:30

Seks, droge in rokenrol

04:50

Ti si moja napaka

05:10

Živi mrtveci

06:00

Odklenjen

06:45

Krotenje jeze

07:10

Krotenje jeze

07:35

Seks, droge in rokenrol

08:00

Rojen za odvetnika

08:20

Komaj živ

08:45

Komaj živ

09:10

Veliki pokovci

09:35

Veliki pokovci

10:00

Preiskovalci na delu: NCIS Los Angeles

10:50

Preiskovalci na delu: NCIS Los Angeles

11:40

Castle

12:30

Castle

13:15

911

14:05

Krotenje jeze

14:30

Flash

15:20

Komaj živ

15:50

Komaj živ

16:15

Veliki pokovci

16:40

Veliki pokovci

17:10

Odklenjen

18:05

Preiskovalci na delu: NCIS Los Angeles

19:05

Preiskovalci na delu: NCIS Los Angeles

20:00

Castle

21:00

Castle

22:00

Zadnji človek na svetu

22:30

Zadnji človek na svetu

22:55

Flash

23:50

Odklenjen

00:10

Zločinski um

01:00

Umori na podeželju: Naročeni grehi

02:30

Skica za portret

02:45

Oddaja o kulturi

03:15

Ženske, zaupno!

04:00

Koktajl bar

05:00

Klinika Schwarzwald

05:50

Okovi ljubezni

06:40

TV koledar

06:55

Dobro jutro, Hrvaška

07:00

Novice

07:10

Dobro jutro, Hrvaška

08:00

Novice

08:05

Dobro jutro, Hrvaška

09:00

Novice

09:10

Dobro jutro, Hrvaška

10:00

Novice

10:15

Klinika Schwarzwald

11:10

Gradnja vrtov: Sendy

11:45

TV koledar

12:00

Dnevnik 1, šport, vreme

12:20

Okovi ljubezni

13:05

Dr. Oz

14:00

Kraljica noči

14:45

Potopite se z nami

15:00

Umori na podeželju: Ubiti zasledovalec

16:45

TV koledar

17:00

Novice ob 17. uri

17:14

Vreme

17:15

Prometne informacije

17:20

Dva : ena v gosteh: Marin Čilić

18:00

Potopite se z nami

18:10

Zasledovanje

19:00

Dnevnik 2, vreme

19:45

Tema dneva

20:00

Loto 7/39

20:10

Pri ženski sreči

21:00

Črno-beli svet

22:00

Odprto

22:50

Dnevnik 3, kultura, šport, vreme

23:25

Motel Bates

00:00

Urgenca v Chicagu: Težave z zakonom

01:00

Zakon in red: Zločinski naklep: Vojna v hiši

02:00

Zakon in red: Zločinski naklep: Stara slava

02:50

Zakon in red: Zločinski naklep: Vrba žalujka

03:40

Lovci na skrivnosti: Kambodža

04:30

Umori na podeželju: Redek ptič

06:00

Umori na podeželju: Božično strašenje

08:00

Lovci na skrivnosti: Karibi

09:00

Urgenca v Chicagu: Vezi

10:00

Urgenca v Chicagu: Preko težav

11:00

Urgenca v Chicagu: Naredi, kar se da

12:00

Umori na podeželju: Prežimo

14:00

Trije praznični repki

16:00

Še en božični poljub

18:00

Božično drevo

20:00

Urgenca v Chicagu: Duševne težave

21:00

Urgenca v Chicagu: Rojstvo

22:00

Urgenca v Chicagu: Najboljši načrti

23:00

Urgenca v Chicagu: Zaklep

00:00

Policaji

01:45

Usodni skok

03:25

Veter v vrbju

05:20

200 cigaret

07:00

Povest o Despereauxu

08:30

Wicker Park

10:20

Umazana igra

12:10

Neuslišana ljubezen

13:50

Zaščitnik

15:30

Mlada nogometašica

17:15

Ace Ventura: Klic narave

18:50

Hudson Hawk

20:30

Mreža

22:20

Dežela izgubljenih

00:05

Princ podzemlja

00:50

Princ podzemlja

01:35

24UR zvečer

02:05

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Poko

07:15

Tika taka

07:25

Čebelica Maja

07:35

Super krila

08:00

Oddbods

08:04

Živalice

08:25

Amika

08:40

TV prodaja

08:55

Jaz sem Luna

09:50

TV prodaja

10:20

Jaz sem Luna

11:15

TV prodaja

11:30

Moč in strast

12:30

TV prodaja

12:45

Ukradena preteklost

13:45

Usodno vino

14:45

Lepo je biti sosed

15:35

Dedinja Vendavala

16:30

24UR popoldne

16:55

Skrita kamera Francija Keka

17:55

Ukradena preteklost

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Moja boš

20:55

Moja boš

21:50

24UR zvečer

22:20

Smrtonosno orožje

23:15

Zakon in red: Enota za posebne primere

00:15

Skoraj poletje

02:00

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:00

Svet

07:50

Tom in Jerry

08:10

Volan

08:45

StendAp predstavlja: Uroš Kuzman

09:10

Mojstri šminke

10:00

TV prodaja

10:15

Veliki pokovci

10:40

Veliki pokovci

11:05

TV prodaja

11:20

Detektiv na Floridi

12:10

Manipulanta

13:00

TV prodaja

13:15

Volan

13:55

Mojstri šminke

14:55

Veliki pokovci

15:20

Veliki pokovci

15:50

Manipulanta

16:40

Manipulanta

17:30

StendAp predstavlja: Sašo Stare

18:00

Svet

18:50

Veliki pokovci

19:20

Veliki pokovci

19:50

Svet

20:00

King Kong

23:30

Dosjeji X

00:05

Dva moža in pol

00:30

One Tree Hill

01:15

Zgodbe Stephena Kinga

02:10

Kar bo, pa bo

03:05

Kar bo, pa bo

03:55

Helix

04:35

Mozart v džungli

05:05

Nočni program

06:50

Diva za umret

07:40

Diva za umret

08:25

One Tree Hill

09:15

One Tree Hill

10:00

TV prodaja

10:15

Kar bo, pa bo

11:15

Kar bo, pa bo

12:15

Mozart v džungli

12:40

Mozart v džungli

13:15

Franklin in Bash

14:05

Franklin in Bash

14:55

Diva za umret

15:45

Diva za umret

16:35

Lucifer

17:30

Dva moža in pol

17:55

Dva moža in pol

18:20

Zvezde na sodišču

19:10

Zvezde na sodišču

20:05

Franklin in Bash

21:00

Franklin in Bash

21:50

Lucifer

22:45

Helix

23:40

Dva moža in pol