Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

TV SPORED
Nedelja, 21. oktober 2018
Zdaj
Dopoldan
Popoldan
Zvečer
Vse vsebine
Filmi
Razvedrilne
Šport
Serije
Informativne
Otroške
Za prikaz izberi: Moji priljubljeni programi
Programske sheme in zvrsti
Vse zvrsti
Izberi zvrst Izberi shemo
Vse zvrsti
Najbolj gledani programi
Dokumentarni programi
Športni programi
Informativni in regionalni programi
Zabavni in glasbeni programi
Otroški programi
Programi za odrasle
Moji priljubljeni programi
Programske sheme
Začetna shema
Osnovna shema
Razširjena shema
Tematski programski paketi
Adrenalin
Trend
Junior
Ekskluzivni programski paketi
HBO
HD
Pink
Opomba: Izbor zvrsti prikaže programe določene zvrsti iz vseh programskih shem. Za pregled določene sheme izberite želeno shemo.
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
Vse zvrsti
008BRIO
009Fox
011Diva
016AMC
017KINO
025AXN
107TLC
112C&I
200Š1
201Š2
202Š3
300RTS
305VTV
323ARD
324ZDF
329RTCG
331RTK
333OBN
342CNN
347N-tv
348TV E
351N1
400RTL
405VOX
406E !
407FTV
408Ginx
420MTV
426CMC
430VH 1
500OTO
706Dusk
707SCT
999HBO

00:55

Profil

01:30

Dnevnik Slovencev v Italiji

01:55

Dnevnik

02:20

Utrip

02:35

Šport

02:45

Vreme

02:50

Infokanal

07:00

Telebajski: Stoj-Pojdi

07:25

Kravica Katka: Izginula barva

07:30

Gozdna druščina: Prikupna pošast

07:45

Božičkov vajenček: In če to ne bi bil jaz?

08:00

Božičkov vajenček: Nikolajevo darilo

08:10

Manja: Pokvarjeno darilo

08:15

Oblakov kruhek: Hranjenje rib

08:25

Mala kraljična: Hočem šotor!

08:40

Žvenkci: Žoga

08:50

Trobka in Skok: Popolna prenova

08:55

Lili in Čarni zaliv: Barka Lucija

09:05

Kalimero: Kalimero izgubi frnikole

09:15

Mili in Moli: Šolski nastop

09:30

Vse o Rozi: Najpočasnejša dirka na svetu

09:40

Marcelino Kruh in vino: Akrobat

10:05

Govoreči Tom in prijatelji: Bacil na pohodu

10:15

Kozmo: Pasja razstava

10:50

Sledi: Dvorec Novo Celje in Črna dama

11:20

Ozare

11:25

Obzorja duha: Slovenija za misijone

12:00

Ljudje in zemlja

13:00

Prvi dnevnik

13:15

Šport

13:20

Vreme

13:25

Slovenski pozdrav

14:45

Vinetu

16:50

Kino Fokus

17:00

Poročila ob petih

17:10

Šport

17:15

Vreme

17:20

Vikend paket

18:40

Bacek Jon: Sleparski sostanovalec

18:50

Muk: Vzmetnica

18:55

Vreme

19:00

Dnevnik

19:25

Zrcalo tedna

19:45

Šport

19:55

Vreme

20:00

Umori na podeželju: Caustonski levi

21:40

Intervju

22:30

Poročila

22:40

Šport

22:50

Vreme

22:55

Gospoda gre čez progo: Portret dr. Vladimirja Sruka

23:55

Iz noči klavirjev: Pianist Tadej Horvat

00:25

Kraljevi variete

02:45

Videotrak

03:30

Nogomet: Gorica - Maribor, 13. kolo, državno prvenstvo

03:55

Nogomet: Gorica - Maribor, 13. kolo, državno prvenstvo

05:15

Zabavni kanal

05:50

Videotrak

07:00

Duhovni utrip

07:15

Biseri glasbene prihodnosti

08:15

Slastna kuhinja: Klasični ratatouille

08:30

Koda

09:20

Svetovni popotnik: Buenos Aires, vodnik po mestu

10:30

Slovenska narečja: Panonska narečna skupina

11:00

Žogarija

11:30

Umor, je napisala: Sicilsko srečanje

12:30

Umor, je napisala: Križi in težave

13:40

Zvezdana

14:40

Kraljevi variete

16:45

SPINT 2018

17:25

Umor, je napisala: Usodno prerekanje

18:20

Sanje o prihodnosti: Glasba prihodnosti

19:15

Vokalna skupina Plamen iz Toronta

19:50

Žrebanje Lota

20:05

Sinji planet: Obale

21:05

Nesmrtni

21:35

Umor, je napisala: Se vidimo na sodišču

22:30

Ambienti

22:55

Avtomobilnost

23:30

Bleščica

00:05

Šport

00:15

Primorska kronika

00:35

Infokanal

07:25

Primorska kronika

08:00

Slovenci v Italiji

08:30

Profil: Darko Štante

08:55

Izjava koordinatorja Levice Luke Meseca o podpisu protokola o sodelovanju s koalicijo

09:00

Pričevalci: Anica Čuk, Franc Tofant

10:50

Novinarska konferenca ministra za kulturo Dejana Prešička o zaščiti umetniške zbirke NLB-ja

11:00

Dober večer: Jože Svetina

11:50

Odkrito o stanju v pravosodju in človekovih pravicah

12:30

Res publica: Poslanci o pokojninski reformi

12:35

Izjave po sestanku med ministrstvom za okolje in komunalnimi podjetji o odvozu odpadne embalaže

13:30

Prvi dnevnik

13:50

3. redna seja Odbora za pravosodje

16:15

Novinarska konferenca ministra za javno upravo Rudija Medveda o izhodiščih za pogajanja s sindikati javnega sektorja

16:25

1. redna seja Komisije za narodni skupnosti

17:30

Poročila ob petih

18:00

Poročila ob petih

18:15

Politik, to sem jaz!

19:00

Dnevnik ob 19.00 s tolmačem

19:25

1. redna seja Komisije za poslovnik

20:10

Novinarska konferenca premierja Marjana Šarca na vrhu voditeljev Evropske unije

20:20

Izjave po sestanku med ministrstvom za okolje in komunalnimi podjetji o odvozu odpadne embalaže

20:30

Sredin gost: Mirko Vasle

21:15

Zrcalo tedna s tolmačem

22:00

Slovenija in Evropa: Intervju z odvetnico Mario Vouk o avstrijski zakonodaji za napotene delavce

22:45

Dnevnik Slovencev v Italiji

23:10

Šport

23:20

Infokanal

00:55

Paranormalno 2

02:35

Brooklyn 9-9

03:00

Glasbeni mikser

05:15

MotoGP: Dirka VN Japonske

08:10

Magazin Lige prvakov

08:40

Mafijski blues

10:35

Poslednji plesalec

12:50

TV prodaja

13:05

2012

16:10

Po sončnem zahodu

18:00

Volan

18:40

Pazi, kamera!

19:30

Brooklyn 9-9

20:00

Alarm za Kobro 11

21:00

Alarm za Kobro 11

22:00

Ex Machina

02:05

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Smrkci

07:25

Lego mesto

07:30

Tačke na patrulji

07:55

Super krila

08:20

Heidi

08:45

Miraculous: Čarobni dragulji

09:10

Zak nevihta

09:35

Ben 10

09:45

Beyblade: Pot do zmage

10:10

Ljubke lažnivke

11:05

Kuharski mojster

12:05

Skrivnosti v Glenwoodu

13:50

Upanje ostane

16:05

Dan najlepših sanj

17:40

Zdravo, Tereza!

18:10

Štartaj, Slovenija!

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Slovenija ima talent

22:00

Štartaj, Slovenija!

22:45

Po sončnem zahodu

01:05

Nočni program

07:45

TV prodaja

08:15

Klub Mikija miške

08:45

Zdravnica Pliško

09:20

Združeni maščevalci

09:55

Letenje čez divjo Aljasko

10:50

Ramsay rešuje hotele

11:45

Moje pasje ljubezni

13:30

Smash

14:30

BAR

16:15

Ta teden z Juretom Godlerjem

16:45

Prva liga Telekom Slovenije 2018/2019: Olimpija ? Triglav Kranj

19:00

Dragi sosedje

19:30

Dragi sosedje

20:00

Očka v krilu

22:30

Fantastični štirje: Prihod srebrnega letalca

00:25

Glasbeni utrip

06:30

TV prodaja

06:45

Klepet ob kavi

08:05

TV prodaja

08:20

Družinski zdravnik

09:25

TV prodaja

09:40

Družinski zdravnik

10:45

Mini Minini nasveti

12:00

Na kavi z Giannijem

12:30

Klepet ob kavi

13:45

TV prodaja

14:15

Potep z Leo

14:45

Faktor

15:30

Prihaja Kalle

16:30

Prihaja Kalle

17:30

TV kviz

18:45

Faktor

19:45

Formula 1: VN ZDA

22:15

Parada plesa

22:45

Chavez

00:20

Precej legalno

01:05

Precej legalno

01:50

Precej legalno

02:30

Diva za umret

03:15

Diva za umret

04:00

Nočni program

06:00

Nočni program

06:30

Študent naj bo

06:55

Vsi moji moški

07:20

Vsi moji moški

07:50

Kardashianovi

08:45

Kardashianovi

09:40

Kardashianovi

10:35

Kardashianovi

11:30

Precej legalno

12:20

Precej legalno

13:10

Precej legalno

14:05

Tako kot Hollywood

15:05

Vsi moji moški

15:30

Vsi moji moški

15:55

Študent naj bo

16:25

Diva za umret

17:20

Diva za umret

18:10

Diva za umret

19:05

Diva za umret

20:00

Brez sledu

20:50

Brez sledu

21:40

Brez sledu

22:35

Brez sledu

23:25

Brez sledu

00:25

Po sledi spomina

01:15

Črni seznam: Odrešenje

02:05

Wayward Pines

02:55

Vampirski sev

03:40

Da Vincijevi demoni

04:25

Krotenje jeze

04:50

Krotenje jeze

05:15

Krotenje jeze

05:40

Krotenje jeze

06:00

Američani

06:45

Američani

07:40

Havaji 5.0

08:35

Havaji 5.0

09:30

APB

10:30

Na kraju zločina: Miami

11:25

Na kraju zločina: Miami

12:25

Simpsonovi

12:55

Stotica

13:50

Stotica

14:40

Trije mušketirji

17:00

Krotenje jeze

17:35

Krotenje jeze

18:05

Krotenje jeze

18:35

Krotenje jeze

19:00

APB

20:00

Trust

21:00

Pogumno srce

00:25

V toku dogodkov

02:05

Ozemlje Komančev

03:20

Dolina sonca

04:05

Vse bo še dobro

04:50

Tretja oblika

05:35

Ponovitev programa

06:05

Veterani miru

06:50

Prizma

07:40

TV koledar

07:55

Pot slonov

09:40

Biblija

09:50

Portret Cerkve in kraja

10:00

Radovan: Maša

11:05

Pozitivno

11:45

TV koledar

12:00

Dnevnik, šport, vreme

12:30

Plodovi zemlje

13:30

Split: Morje

14:00

V nedeljo ob dveh

15:00

Mir in dobro

15:35

Popolna poroka

17:00

Novice ob 17. uri

17:14

Vreme

17:15

Prometne informacije

17:20

Finančnik

17:35

Rad imam Hrvaško

19:00

Dnevnik 2, vreme

19:40

Tema dneva

19:55

Loto 6/45

20:10

Z nami niste sami: Za dostojanstveno življenje

22:05

Velikani hrvaškega gledališča

23:05

Dnevnik 3, kultura, šport, vreme

23:45

Pot slonov

00:00

Pomorska patrulja: Varnost

01:00

Pomorska patrulja: Skrivni tovor

02:00

Pomorska patrulja: Črno zlato

03:00

Pomorska patrulja: Rdeči greben

04:00

Umori na podeželju: Mož, ki je spal pod hribom

06:00

Monk: G. Monk in ga. Monk

07:00

Pomorska patrulja: Noč dolgih nožev

08:00

Pomorska patrulja: Krokodilje solze

09:00

Pomorska patrulja: Prava stvar

10:00

Operacija Havaji

11:00

Operacija Havaji

12:00

Operacija Havaji

13:00

Operacija Havaji

14:00

Poštni detektivi: Težja pot

16:00

Poštni detektivi: Do oltarja

18:00

Miki modre oči

20:00

Princ odkriva Ameriko

22:20

Profesor T.: Zapuščina

23:30

Profesor T.: Številke za umor, 1. del

00:10

Vohunske spletke

02:20

Policaji

04:50

Policaj iz trgovskega centra

06:20

Zverina

07:40

Mary in Martha

09:15

Skrivnost bratov Grimm

11:10

Sezona lova

12:35

Chicago

14:25

Deček z imenom Sailboat

15:50

Svetloba

17:45

Mamma mia!

19:30

Umor princese Diane

21:00

Insajder

23:10

Borba

02:05

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Smrkci

07:25

Lego mesto

07:30

Tačke na patrulji

07:55

Super krila

08:20

Heidi

08:45

Miraculous: Čarobni dragulji

09:10

Zak nevihta

09:35

Ben 10

09:45

Beyblade: Pot do zmage

10:10

Ljubke lažnivke

11:05

Kuharski mojster

12:05

Skrivnosti v Glenwoodu

13:50

Upanje ostane

16:05

Dan najlepših sanj

17:40

Zdravo, Tereza!

18:10

Štartaj, Slovenija!

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Slovenija ima talent

22:00

Štartaj, Slovenija!

22:45

Po sončnem zahodu

00:55

Paranormalno 2

02:35

Brooklyn 9-9

03:00

Glasbeni mikser

05:15

MotoGP: Dirka VN Japonske

08:10

Magazin Lige prvakov

08:40

Mafijski blues

10:35

Poslednji plesalec

12:50

TV prodaja

13:05

2012

16:10

Po sončnem zahodu

18:00

Volan

18:40

Pazi, kamera!

19:30

Brooklyn 9-9

20:00

Alarm za Kobro 11

21:00

Alarm za Kobro 11

22:00

Ex Machina

00:20

Precej legalno

01:05

Precej legalno

01:50

Precej legalno

02:30

Diva za umret

03:15

Diva za umret

04:00

Nočni program

06:00

Nočni program

06:30

Študent naj bo

06:55

Vsi moji moški

07:20

Vsi moji moški

07:50

Kardashianovi

08:45

Kardashianovi

09:40

Kardashianovi

10:35

Kardashianovi

11:30

Precej legalno

12:20

Precej legalno

13:10

Precej legalno

14:05

Tako kot Hollywood

15:05

Vsi moji moški

15:30

Vsi moji moški

15:55

Študent naj bo

16:25

Diva za umret

17:20

Diva za umret

18:10

Diva za umret

19:05

Diva za umret

20:00

Brez sledu

20:50

Brez sledu

21:40

Brez sledu

22:35

Brez sledu

23:25

Brez sledu