Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

TV SPORED
Ponedeljek, 21. januar 2019
Zdaj
Dopoldan
Popoldan
Zvečer
Vse vsebine
Filmi
Razvedrilne
Šport
Serije
Informativne
Otroške
Za prikaz izberi: Moji priljubljeni programi
Programske sheme in zvrsti
Vse zvrsti
Izberi zvrst Izberi shemo
Vse zvrsti
Najbolj gledani programi
Dokumentarni programi
Športni programi
Informativni in regionalni programi
Zabavni in glasbeni programi
Otroški programi
Programi za odrasle
Moji priljubljeni programi
Programske sheme
Začetna shema
Osnovna shema
Razširjena shema
Tematski programski paketi
Adrenalin
Trend
Junior
Ekskluzivni programski paketi
HBO
HD
Pink
Opomba: Izbor zvrsti prikaže programe določene zvrsti iz vseh programskih shem. Za pregled določene sheme izberite želeno shemo.
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
Vse zvrsti
008BRIO
009Fox
011Diva
016AMC
017KINO
025AXN
107TLC
112C&I
200Š1
201Š2
202Š3
300RTS
305VTV
323ARD
324ZDF
329RTCG
331RTK
333OBN
342CNN
347N-tv
348TV E
351N1
400RTL
405VOX
406E !
407FTV
408Ginx
420MTV
426CMC
430VH 1
500OTO
706Dusk
707SCT
999HBO

00:20

Dnevnik

00:35

Politično s Tanjo Gobec

00:45

Zrcalo tedna

01:00

Šport

01:05

Vreme

01:10

Info kanal

06:10

Utrip

06:25

Zrcalo tedna

07:00

Dobro jutro

08:00

Poročila

08:08

Dobro jutro

09:00

Poročila

09:08

Dobro jutro

10:00

Poročila

10:05

Dober dan

11:15

Zapeljevanje pogleda: Emerik Bernard in Sergej Kapus

11:45

Obzorja duha: Dobra politika v medijih

12:30

Zlata dekleta: Pravljica za lahko noč

13:00

Prvi dnevnik

13:20

Šport

13:30

Vreme

13:35

Panoptikum: Pesimistična prihodnost?

14:40

S-prehodi

15:10

Dober dan, Koroška

16:10

Manja: Almina nočna mora

16:20

Kalimero: Veliki smrad

16:30

Ribič Pepe: O lažeh

17:00

Poročila ob petih

17:15

Šport

17:20

Vreme

17:25

V svojem ritmu: Jaja Boyz: Bajta 23

17:55

Govoreči Tom in prijatelji: Angelčina skrivnost

18:05

Bacek Jon: Hujšanje

18:20

Vem!

18:55

Vreme

19:00

Dnevnik

19:25

Slovenska kronika

19:45

Šport

19:55

Vreme

20:00

Tednik

21:00

Studio City

21:55

Vreme

22:00

Odmevi

22:30

Kultura

22:40

Šport

22:50

Vreme

22:55

Pisave: Dušan Merc, sodobna madžarska poezija

23:30

20. Festival Slowind 2018: Še zadnjič ...

00:10

Zvezdana: Emocionalne rane

00:50

Vikend paket

02:05

Videotrak

02:35

Neizpričane zgodbe

03:05

Alpsko smučanje (Ž): Superveleslalom

04:10

Zabavni kanal

05:25

Videotrak

06:00

Info kanal

11:00

Slastna kuhinja: Govedina Stroganov s pire krompirjem

11:10

Dobro jutro

14:10

Dober dan

15:35

Meje mojega jezika so meje mojega sveta

16:45

Prava ideja: Mlekarna Krepko

17:15

Ljudje in zemlja

18:05

Umor, je napisala: Dokaz o zlobi

19:00

Studio kriškraš: Trobila in trobci

19:25

Videotrak

20:00

Svetovni popotnik: Vodnik po mestu: Mumbaj

20:55

Smodnik

22:00

Mustang

23:40

Nad mestom se dani

05:00

Info kanal

08:30

Poročila

09:30

Poročila

09:45

Odkrito

10:30

Poročila

11:00

Poročila

11:10

Intervju: dr. Aleksandra Kornhauser Frazer

12:30

Sredin gost: Dr. Rajko Knez, predsednik Ustavnega sodišča

13:15

Zrcalo tedna

13:30

Prvi dnevnik

14:30

Prvi dnevnik

14:55

3. nujna seja Komisije za nadzor javnih financ

16:00

Res publica

17:30

Poročila ob petih

17:50

Danes

19:00

Dnevnik ob 19.00 s tolmačem

19:40

Slovenska kronika s tolmačem

20:00

Danes

20:30

Slovenija in Evropa

21:30

Danes

22:00

Tednik z znakovnim jezikom

23:00

Odmevi

23:30

Šport

23:40

Primorska kronika

23:55

Tele M

01:35

Brooklyn 9-9

02:00

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:00

Viharni jahači

07:25

Viharni jahači

07:50

Budva na morski peni

08:45

30 Rock

09:10

30 Rock

09:30

Mindy se dogaja

10:00

TV prodaja

10:15

Posel mojega življenja

11:05

TV prodaja

11:20

Kdo da več?

12:10

Zalezovalec

12:55

TV prodaja

13:10

Varuhi podeželja

14:00

Posel mojega življenja

14:55

Mindy se dogaja

15:25

30 Rock

15:50

30 Rock

16:15

Kdo da več?

17:05

Zalezovalec

18:00

Svet

18:55

30 Rock

19:20

30 Rock

19:50

Svet

20:00

Butec in butec

22:00

Pošiljka

23:45

Skrivnostni ostrostrelec

00:00

Noro srce

02:00

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Robocar Poli: Gasilski junaki

07:05

Dibo

07:20

Tika taka

07:30

Pikica in Pepermint

07:45

Screechers Wild: Divji obrat

08:10

Junaki zabaviščnega parka

08:25

TV prodaja

08:40

Pozor, priden pes!

09:10

Zabeljeno po ameriško

09:40

TV prodaja

10:10

Zmorem sama

11:10

TV prodaja

11:25

Pohlepna gospa Fazilet

12:15

TV prodaja

12:30

Pohlepna gospa Fazilet

13:30

Usodno vino

14:35

Zmorem sama

15:35

Dedinja Vendavala

16:30

24UR popoldne

17:00

Pohlepna gospa Fazilet

17:55

Pohlepna gospa Fazilet

18:50

24UR vreme

18:55

24UR

20:00

Lepotica in zver

20:55

Lepotica in zver

21:50

24UR zvečer

22:25

Smrtonosno orožje

23:20

Hiša iz kart

00:50

Preiskovalci na delu: NCIS L. A.

01:40

Popolni pari

02:10

Nočni program

06:45

Danes

07:45

Dan.

08:55

Ellen

09:50

TV prodaja

10:05

Ameriški top model

10:55

TV prodaja

11:10

Butik zdravja

12:10

TV prodaja

12:25

Maščevanje v visokih petah

13:20

TV prodaja

13:35

Havaji 5.0.

14:30

Ellen

15:25

Sanjski hotel: Bali

17:05

Kuharski mojster

17:55

Vreme

18:55

Vreme

19:00

Maščevanje v visokih petah

20:00

Istanbulska nevesta

20:55

Istanbulska nevesta

21:55

Vreme

22:25

Vreme

22:30

Havaji 5.0.

23:20

Resnične laži

00:00

Faktor

00:45

Glasbeni utrip

07:00

TV prodaja

07:15

Klepet ob kavi

08:35

TV prodaja

08:50

Mini Minini nasveti

10:10

TV prodaja

10:25

Potep z Leo

11:00

TV prodaja

11:30

Ezoterika

12:30

TV prodaja

12:45

Faktor

13:30

TV kviz

14:45

TV prodaja

15:00

Prihaja Kalle

16:00

Mini Minini nasveti

17:15

Poberi v mestu

18:00

Klepet ob kavi

19:15

Faktor

20:00

Izberi ali poberi

20:45

Gremo, dekleta

21:45

Nezaslišano bogastvo

23:00

TV kviz

00:15

Princ podzemlja

01:00

Princ podzemlja

01:05

Laurine skrivnosti

01:45

Laurine skrivnosti

02:30

Laurine skrivnosti

03:05

Sveže ločena

03:15

Laurine skrivnosti

04:00

Sveže ločena

04:45

Sveže ločena

05:30

Nočni program

07:00

Mrhi za šankom

07:25

Mrhi za šankom

07:50

Precej legalno

08:35

Precej legalno

09:25

Cena slave

10:15

Cena slave

11:05

Nepremagljivi dvojec

11:55

Goldbergovi

12:20

Mrhi za šankom

12:45

Mrhi za šankom

13:10

Precej legalno

14:00

Precej legalno

14:50

Laži mi

15:40

Laurine skrivnosti

16:30

V mreži zločina

17:20

Prijatelji

17:45

Prijatelji

18:15

Sanjski moški - Nova Zelandija

19:15

Nepremagljivi dvojec

20:05

Laurine skrivnosti

21:00

V mreži zločina

21:50

Laži mi

22:45

Prijatelji

23:10

Prijatelji

23:40

Sanjski moški - Nova Zelandija

00:25

Po sledi spomina

01:15

Wayward Pines

02:05

Izganjalec hudiča

02:50

Izganjalec hudiča

03:35

Ljudstvo proti O. J. Simpsonu: Ameriška zločinska zgodba

04:35

Veliki pokovci

04:55

Veliki pokovci

05:20

Veliki pokovci

05:40

Veliki pokovci

06:00

Flash

06:45

Imperij

07:35

Komaj živ

08:00

Havaji 5.0

08:50

Beli ovratnik

09:35

Simpsonovi

10:00

Castle

10:50

Castle

11:40

Črni seznam

12:25

Iron Man 3

14:30

Na kraju zločina: Miami

15:20

Havaji 5.0

16:10

Beli ovratnik

17:00

Flash

17:50

Komaj živ

18:15

Castle

19:10

Castle

20:05

Črni seznam

21:00

MacGyver

22:00

Brezčasni

22:55

Na kraju zločina: Miami

23:50

Havaji 5.0

01:00

V nedeljo ob dveh

01:55

Dolina sonca

02:40

Vse bo še dobro

03:25

Mir in dobro

03:50

Ponovitev programa

04:15

Iz Austina v Boston

05:25

Sedemdeseta: Terorizem doma in v tujini

06:00

Pulj: Morje

06:40

TV koledar

06:55

Dobro jutro, Hrvaška

07:00

Novice

07:10

Dobro jutro, Hrvaška

08:00

Novice

08:10

Dobro jutro, Hrvaška

09:00

Novice

09:10

Dobro jutro, Hrvaška

10:00

Novice

10:15

Gorski zdravnik

11:10

Tretje obdobje

11:35

Varno v prometu

11:45

TV koledar

12:00

Dnevnik 1, šport, vreme

12:20

Imperij

13:10

Dr. Oz

14:00

Plodovi zemlje

15:00

Dober dan, Hrvaška

16:00

Murdochove skrivnosti

16:45

TV koledar

17:00

Novice ob 17. uri

17:14

Vreme

17:15

Prometne informacije

17:20

Pri nas doma

18:10

Zasledovanje

19:00

Dnevnik 2, vreme

19:45

Tema dneva

20:00

Zadnji veteran

20:55

Črno-beli svet

22:00

Odprto

23:00

Dnevnik 3, kultura, šport, vreme

23:35

Romano Bolković - 1 na 1

00:20

Princ odkriva Ameriko

02:40

Popolna tekma

04:10

Zakon in red: Zločinski naklep: Napačna deklaracija

05:05

Zakon in red: Zločinski naklep: Med psihiatri

06:00

Umori na podeželju: Mož, ki je spal pod hribom

07:50

Začetniki v modrem: Pozabi

08:50

Profesor T.: Številke za umor, 2. del

10:00

Operacija Havaji: Dobri vojak

11:00

Urgenca v Chicagu: Zaklep

12:00

Umori na podeželju: Noč jelena

14:00

Midve z mamo: Dvojni zmenek

15:00

Midve z mamo: Prekinjeni koncert

16:00

Poštni detektivi: Spet doma

18:00

Monk: G. Monk gre nazaj v šolo

19:00

Pomorska patrulja: Tretji človek

20:00

Pomorska patrulja: Oko za oko

21:00

Pri Addamsovih 2

23:00

Mythica: Iskanje herojev

00:20

Zaljubljeni Shakespeare

02:20

Dragoceni tovor

05:05

Nekoč davno

07:05

Pritajena svetloba

08:55

Moj prašič in jaz

10:30

Mlada nogometašica

12:15

Ljubezen po pravilih

13:40

Ameriška ljubljenca

15:20

Elizabeta

17:20

Dantejev vrh

19:05

Bojno polje Zemlja

21:00

Šakal

23:00

Otroci človeštva

00:00

Noro srce

02:00

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Robocar Poli: Gasilski junaki

07:05

Dibo

07:20

Tika taka

07:30

Pikica in Pepermint

07:45

Screechers Wild: Divji obrat

08:10

Junaki zabaviščnega parka

08:25

TV prodaja

08:40

Pozor, priden pes!

09:10

Zabeljeno po ameriško

09:40

TV prodaja

10:10

Zmorem sama

11:10

TV prodaja

11:25

Pohlepna gospa Fazilet

12:15

TV prodaja

12:30

Pohlepna gospa Fazilet

13:30

Usodno vino

14:35

Zmorem sama

15:35

Dedinja Vendavala

16:30

24UR popoldne

17:00

Pohlepna gospa Fazilet

17:55

Pohlepna gospa Fazilet

18:50

24UR vreme

18:55

24UR

20:00

Lepotica in zver

20:55

Lepotica in zver

21:50

24UR zvečer

22:25

Smrtonosno orožje

23:20

Hiša iz kart

01:35

Brooklyn 9-9

02:00

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:00

Viharni jahači

07:25

Viharni jahači

07:50

Budva na morski peni

08:45

30 Rock

09:10

30 Rock

09:30

Mindy se dogaja

10:00

TV prodaja

10:15

Posel mojega življenja

11:05

TV prodaja

11:20

Kdo da več?

12:10

Zalezovalec

12:55

TV prodaja

13:10

Varuhi podeželja

14:00

Posel mojega življenja

14:55

Mindy se dogaja

15:25

30 Rock

15:50

30 Rock

16:15

Kdo da več?

17:05

Zalezovalec

18:00

Svet

18:55

30 Rock

19:20

30 Rock

19:50

Svet

20:00

Butec in butec

22:00

Pošiljka

23:45

Skrivnostni ostrostrelec

00:15

Princ podzemlja

01:00

Princ podzemlja

01:05

Laurine skrivnosti

01:45

Laurine skrivnosti

02:30

Laurine skrivnosti

03:05

Sveže ločena

03:15

Laurine skrivnosti

04:00

Sveže ločena

04:45

Sveže ločena

05:30

Nočni program

07:00

Mrhi za šankom

07:25

Mrhi za šankom

07:50

Precej legalno

08:35

Precej legalno

09:25

Cena slave

10:15

Cena slave

11:05

Nepremagljivi dvojec

11:55

Goldbergovi

12:20

Mrhi za šankom

12:45

Mrhi za šankom

13:10

Precej legalno

14:00

Precej legalno

14:50

Laži mi

15:40

Laurine skrivnosti

16:30

V mreži zločina

17:20

Prijatelji

17:45

Prijatelji

18:15

Sanjski moški - Nova Zelandija

19:15

Nepremagljivi dvojec

20:05

Laurine skrivnosti

21:00

V mreži zločina

21:50

Laži mi

22:45

Prijatelji

23:10

Prijatelji

23:40

Sanjski moški - Nova Zelandija