Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

TV SPORED
Torek, 22. maj 2018
Zdaj
Dopoldan
Popoldan
Zvečer
Vse vsebine
Filmi
Razvedrilne
Šport
Serije
Informativne
Otroške
Za prikaz izberi: Moji priljubljeni programi
Programske sheme in zvrsti
Vse zvrsti
Izberi zvrst Izberi shemo
Vse zvrsti
Najbolj gledani programi
Dokumentarni programi
Športni programi
Informativni in regionalni programi
Zabavni in glasbeni programi
Otroški programi
Programi za odrasle
Moji priljubljeni programi
Programske sheme
Začetna shema
Osnovna shema
Razširjena shema
Tematski programski paketi
Adrenalin
Trend
Junior
Ekskluzivni programski paketi
HBO
HD
Pink
Opomba: Izbor zvrsti prikaže programe določene zvrsti iz vseh programskih shem. Za pregled določene sheme izberite želeno shemo.
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
Vse zvrsti
008BRIO
009Fox
011Diva
016AMC
017KINO
025AXN
107TLC
112C&I
200Š1
201Š2
202Š3
300RTS
305VTV
323ARD
324ZDF
329RTCG
331RTK
333OBN
342CNN
347N-tv
348TV E
351N1
400RTL
405VOX
406E !
407FTV
408Ginx
420MTV
426CMC
430VH 1
500OTO
706Dusk
707SCT
999HBO

00:40

Dnevnik Slovencev v Italiji

01:05

Dnevnik

01:30

Slovenska kronika

01:45

Šport

01:55

Vreme

02:00

Infokanal

06:15

Kultura

06:25

Odmevi

07:00

Dobro jutro

08:00

Poročila

08:08

Dobro jutro

09:00

Poročila

09:08

Dobro jutro

10:00

Poročila

10:05

Dober dan: Kuhanje v koprskem studiu

11:15

Vem!

11:45

Obzorja duha: Sveti Duh

12:25

Zlata dekleta: Hišni ljubljenec

13:00

Prvi dnevnik

13:20

Šport

13:30

Vreme

13:35

Studio City

14:45

Kino Fokus

15:00

Potepanja - Barangolások

15:35

Od popka do zobka: Sluh

15:55

City folk - Obrazi mest: Najboljše zgodbe

16:30

Zlata dekleta: Sophia se poroči 1

17:00

Poročila ob petih

17:20

Šport

17:25

Vreme

17:30

Koda

17:55

Novice

18:05

Žvenkci: Mamina melodija

18:20

Vem!

18:55

Vreme

19:00

Dnevnik

19:25

Slovenska kronika

19:45

Šport

19:55

Vreme

20:00

Doktorica Fosterjeva

21:00

Druga koža

21:55

Vreme

22:00

Odmevi

22:15

Volitve 2018: Predstavitveni pogovori s predsedniki strank

22:35

Šport

22:45

Kultura

22:55

Vreme

23:10

Pričevalci: Premrl, Pižent, Čibej

00:55

Zabavni kanal

05:20

Glasbeni spoti

06:30

Otroški kanal

07:00

Kravica Katka: Prestrašeni Pepi

07:05

Biba se giba: Biba in Vrtavček

07:30

Vrtni palček Primož: Velika šola

07:40

Oblakov kruhek: Mamina košara

07:50

Manja: Dežnik v vodi

07:55

Vetrnica: Polagalec asfalta

08:00

Zgodbe iz školjke: Srečo kuha Cmok: Tista o palačinkah

08:20

Zgodbe iz školjke: Martina in ptičje strašilo: Uspeh

08:30

Žogarija

08:55

Slovenski vodni krog: Nevljica

09:20

Village Folk - Ljudje podeželja: Sardinija, otok sira in žafrana

09:30

Slovenski magazin

10:10

Začnimo znova: Iz vrste sesalcev

10:40

Začnimo znova: Veliki osvajalec

11:05

Halo TV

11:40

Dobro jutro

14:20

Dober dan: Kuhanje v koprskem studiu

15:10

Kdo bi vedel

16:20

Jadranje: Pokal Portoroža v razredu RC 44

16:30

Halo TV

17:05

Pot na SP v nogometu

17:10

Nesmrtni

17:50

Košarka (M): 2. tekma finala, državno prvenstvo

20:00

Dobrodelna prireditev OKS

21:00

Prava ideja: Dunking Devils

21:35

Akc?nt: Modra kri

22:35

Ovna

00:00

Primorska kronika

00:15

Tele M

01:15

Informacije o programu še niso na voljo.

06:00

Informacije o programu še niso na voljo.

07:00

Dober dan, Koroška

07:30

Žarišče

08:00

Tedenski napovednik

08:30

Poročila Dobro jutro

09:00

Tedenski napovednik

09:15

Žarišče

09:30

Poročila Dobro jutro

10:00

Izredna seja Državnega zbora: 64. izredna seja Državnega zbora, prenos

16:00

Slovenija in Evropa: Intervju z evropskim poslancem Milanom Zverom

17:30

Poročila ob petih

17:50

Danes

19:00

Dnevnik ob 19.00 s tolmačem

19:40

Slovenska kronika s tolmačem

20:00

Danes

20:30

Odkrito

21:30

Žarišče

22:15

Odkrito

23:00

Volitve 2018

23:20

Dnevnik Slovencev v Italiji

23:45

Šport

23:55

Odmevi

02:10

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

06:45

Svet

07:45

Pazi, kamera!

08:35

Franklin in Bash

09:30

TV prodaja

09:45

Policistka na vrhu

10:40

TV prodaja

10:55

Policistka na vrhu

11:50

Naša mala klinika

12:45

TV prodaja

13:00

Dva moža in pol

13:25

Dva moža in pol

13:55

TV prodaja

14:10

Franklin in Bash

15:05

Policistka na vrhu

16:00

Policistka na vrhu

17:05

Naša mala klinika

18:00

Svet

18:55

Dva moža in pol

19:20

Dva moža in pol

19:50

Svet

20:00

Dnevi grmenja

22:05

Prevlada pravice

23:45

Nevidni jezdec

00:30

Lov na morilca

01:25

Ljubke lažnivke

02:20

24UR zvečer

02:55

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Robocar Poli: Varno v prometu

07:10

Gospodična Žuža

07:20

Grozni Gašper

07:30

Grossery Gang

07:35

Sabrina

08:00

Junaki zabaviščnega parka

08:15

TV prodaja

08:30

Dr. Oz

09:25

TV prodaja

09:55

Resnične ljubezni

11:00

TV prodaja

11:15

Iskre treh src

12:15

TV prodaja

12:30

Ukradena preteklost

13:30

Usodno vino

14:30

Jaz sem Luna

15:35

Iskre treh src

16:30

24UR popoldne

16:55

Resnične ljubezni

17:55

Ukradena preteklost

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Reka ljubezni

21:00

Moja boš

22:00

Preverjeno

23:00

24UR zvečer

23:35

Lov na morilca

00:35

Nočni program

06:00

Dan.

07:00

Planet Danes

07:30

TV prodaja

07:45

Največja ljubezen

08:45

Usodna odločitev

10:10

TV prodaja

10:25

Jutro s Kosmiko

11:25

Najboljši domači video posnetki

12:00

TV prodaja

12:30

Največja ljubezen

13:30

TV prodaja

13:45

Ellen

14:45

Galileo

15:45

Najboljši domači video posnetki

16:20

Najboljši domači video posnetki

16:55

Dan.

17:55

Planet Danes

18:30

Usodna odločitev

20:00

Ženska

21:05

The Biggest Loser Slovenija

22:10

Dragi sosedje

22:40

Od težaka do junaka

23:10

Večerni Planet Danes

23:40

Kibernetska vojna

00:15

VV Faktor

01:00

Glasbeni utrip

06:15

Klepet ob kavi

07:30

TV prodaja

08:00

Glasbeni utrip

08:45

TV prodaja

09:00

Kriminalist

10:15

TV prodaja

10:30

Odtenki slave

11:00

TV prodaja

11:30

Ezoterika

12:30

Bandolera

13:30

TV kviz

14:45

TV prodaja

15:15

VV Faktor

16:15

Bandolera

17:15

Izberi ali poberi

18:00

Klepet ob kavi

19:15

VV Faktor

20:00

Izberi ali poberi

20:45

Kriminalist

22:00

Gremo v lajf

22:30

Gremo v lajf

23:00

TV kviz

00:00

Vsi moji moški

00:25

Vsi moji moški

00:50

Od A do Ž

01:15

Od A do Ž

01:40

Beli ovratnik

02:25

Kar bo, pa bo

03:15

Kar bo, pa bo

04:05

Gotham

04:50

Projekt Glee

05:35

Nočni program

06:20

Kar bo, pa bo

07:20

Kar bo, pa bo

08:15

One Tree Hill

09:05

One Tree Hill

10:00

Projekt Glee

10:55

TV prodaja

11:10

Zlata sredina

11:35

Vsi moji moški

12:00

Vsi moji moški

12:25

Zvezde na sodišču

13:20

Dekle s popolnim spominom

14:10

Dekle s popolnim spominom

15:05

One Tree Hill

16:00

One Tree Hill

16:50

Motiv zločina

17:45

Od A do Ž

18:10

Od A do Ž

18:40

Beli ovratnik

19:35

Zvezde na sodišču

20:30

Dekle s popolnim spominom

21:20

Dekle s popolnim spominom

22:15

Motiv zločina

23:10

Gotham

00:50

Sodobna družina

01:15

Sodobna družina

01:45

Brickleberry

02:10

Živi mrtveci

02:55

Kosti

03:40

Sodobna družina

04:05

Sodobna družina

04:25

Vzgoja za začetnike

04:50

Brickleberry

05:10

Živi mrtveci

06:00

Na kraju zločina: Miami

06:45

Sodobna družina

07:10

Sodobna družina

07:35

Vzgoja za začetnike

08:00

Kosti

08:55

Kosti

09:50

Kosti

10:45

Flash

11:40

MacGyver

12:35

Črni seznam

13:30

Posebno poročilo

14:25

Kosti

15:20

Kosti

16:15

Kosti

17:10

Na kraju zločina: Miami

18:05

Havaji 5.0

19:00

Flash

20:00

MacGyver

21:00

Črni seznam

22:00

Globoka država

22:55

Havaji 5.0

23:55

Na kraju zločina: Miami

00:05

Župnik Brown: Crimsonovo pero

00:55

Don Matteo

01:45

Klinika Schwarzwald

02:30

Skica za portret

02:35

Labirint

03:05

Tretje obdobje

03:30

Dr. Oz

04:15

Dober dan, Hrvaška

05:10

Pri nas doma

05:55

Okovi ljubezni

06:40

TV koledar

06:55

Dobro jutro, Hrvaška

07:00

Novice

07:10

Dobro jutro, Hrvaška

08:00

Novice

08:10

Dobro jutro, Hrvaška

09:00

Novice

09:10

Dobro jutro, Hrvaška

10:00

Novice

10:15

Klinika Schwarzwald

11:10

Glas domovine

11:35

Informativka

11:45

TV koledar

12:00

Dnevnik 1, šport, vreme

12:20

Okovi ljubezni

13:05

Dr. Oz

14:00

Znanstveni krogi

14:30

Zdravo življenje

15:00

Dober dan, Hrvaška

15:55

Župnik Brown: Prijatelj raziskovalca metuljev

16:45

TV koledar

17:00

Novice ob 17. uri

17:14

Vreme

17:15

Prometne informacije

17:20

Pri nas doma

18:10

Zasledovanje

19:00

Dnevnik 2, vreme

19:45

Tema dneva

20:00

V svojem filmu

21:00

Sanje o prihodnosti: Glasba prihodnosti

21:55

Odprto

22:45

Dnevnik 3, kultura, šport, vreme

23:20

Nema priča: Rečni breg I

00:10

Zakon in red: Zločinski naklep: Sramota

01:10

Zakon in red: Zločinski naklep: Kult

02:10

Zakon in red: Zločinski naklep: Prtljaga

03:10

Začetniki v modrem: Devetdeset stopinj

04:10

Umori na podeželju: Umori s čarovnijo

06:00

Umori na podeželju: Balada o Midsomerju

08:00

Začetniki v modrem: Razpad skupine

09:00

Monk: G. Monk gre v pisarno

10:00

Pomorska patrulja: Ptice

11:00

Pomorska patrulja: Skrivni nameni

12:00

Pomorska patrulja: Stekleno srce

13:00

Pomorska patrulja: Osenčenje

14:00

Umori na podeželju: Umor v vinogradu

16:00

Poštni detektivi: Ne morem živeti brez tebe

18:00

Monk: G. Monk se napije

19:00

Pomorska patrulja: Pravila

20:00

Pomorska patrulja: Zelo uspešna kariera

21:00

Urgenca v Chicagu: Past za starše

22:00

Kriminalistke: Nove priložnosti

23:00

Sanjske punce

01:00

Odklop

02:55

Alfa samec

05:25

Dobrodošli k meni

06:55

Crkni, lepotica!

08:30

Film, da te kap

09:55

Zavzetje

11:35

Očkov vrtec

13:10

Pokora

15:10

Sostanovalka

16:55

Bojno polje Zemlja

18:50

Evolucija

20:30

Film, da te kap 2

21:50

Ananas ekspres

23:40

Od mraka do zore

00:30

Lov na morilca

01:25

Ljubke lažnivke

02:20

24UR zvečer

02:55

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Robocar Poli: Varno v prometu

07:10

Gospodična Žuža

07:20

Grozni Gašper

07:30

Grossery Gang

07:35

Sabrina

08:00

Junaki zabaviščnega parka

08:15

TV prodaja

08:30

Dr. Oz

09:25

TV prodaja

09:55

Resnične ljubezni

11:00

TV prodaja

11:15

Iskre treh src

12:15

TV prodaja

12:30

Ukradena preteklost

13:30

Usodno vino

14:30

Jaz sem Luna

15:35

Iskre treh src

16:30

24UR popoldne

16:55

Resnične ljubezni

17:55

Ukradena preteklost

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Reka ljubezni

21:00

Moja boš

22:00

Preverjeno

23:00

24UR zvečer

23:35

Lov na morilca

02:10

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

06:45

Svet

07:45

Pazi, kamera!

08:35

Franklin in Bash

09:30

TV prodaja

09:45

Policistka na vrhu

10:40

TV prodaja

10:55

Policistka na vrhu

11:50

Naša mala klinika

12:45

TV prodaja

13:00

Dva moža in pol

13:25

Dva moža in pol

13:55

TV prodaja

14:10

Franklin in Bash

15:05

Policistka na vrhu

16:00

Policistka na vrhu

17:05

Naša mala klinika

18:00

Svet

18:55

Dva moža in pol

19:20

Dva moža in pol

19:50

Svet

20:00

Dnevi grmenja

22:05

Prevlada pravice

23:45

Nevidni jezdec

00:00

Vsi moji moški

00:25

Vsi moji moški

00:50

Od A do Ž

01:15

Od A do Ž

01:40

Beli ovratnik

02:25

Kar bo, pa bo

03:15

Kar bo, pa bo

04:05

Gotham

04:50

Projekt Glee

05:35

Nočni program

06:20

Kar bo, pa bo

07:20

Kar bo, pa bo

08:15

One Tree Hill

09:05

One Tree Hill

10:00

Projekt Glee

10:55

TV prodaja

11:10

Zlata sredina

11:35

Vsi moji moški

12:00

Vsi moji moški

12:25

Zvezde na sodišču

13:20

Dekle s popolnim spominom

14:10

Dekle s popolnim spominom

15:05

One Tree Hill

16:00

One Tree Hill

16:50

Motiv zločina

17:45

Od A do Ž

18:10

Od A do Ž

18:40

Beli ovratnik

19:35

Zvezde na sodišču

20:30

Dekle s popolnim spominom

21:20

Dekle s popolnim spominom

22:15

Motiv zločina

23:10

Gotham