Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

TV SPORED
Nedelja, 20. januar 2019
Zdaj
Dopoldan
Popoldan
Zvečer
Vse vsebine
Filmi
Razvedrilne
Šport
Serije
Informativne
Otroške
Za prikaz izberi: Moji priljubljeni programi
Programske sheme in zvrsti
Vse zvrsti
Izberi zvrst Izberi shemo
Vse zvrsti
Najbolj gledani programi
Dokumentarni programi
Športni programi
Informativni in regionalni programi
Zabavni in glasbeni programi
Otroški programi
Programi za odrasle
Moji priljubljeni programi
Programske sheme
Začetna shema
Osnovna shema
Razširjena shema
Tematski programski paketi
Adrenalin
Trend
Junior
Ekskluzivni programski paketi
HBO
HD
Pink
Opomba: Izbor zvrsti prikaže programe določene zvrsti iz vseh programskih shem. Za pregled določene sheme izberite želeno shemo.
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
Vse zvrsti
008BRIO
009Fox
011Diva
016AMC
017KINO
025AXN
107TLC
112C&I
200Š1
201Š2
202Š3
300RTS
305VTV
323ARD
324ZDF
329RTCG
331RTK
333OBN
342CNN
347N-tv
348TV E
351N1
400RTL
405VOX
406E !
407FTV
408Ginx
420MTV
426CMC
430VH 1
500OTO
706Dusk
707SCT
999HBO

00:40

Dnevnik Slovencev v Italiji

01:05

Dnevnik

01:25

Sobotni dnevnikov izbor

01:35

Utrip

01:45

Šport

01:55

Vreme

02:00

Info kanal

07:00

Telebajski: Kitajsko novo leto

07:25

Kravica Katka: Katka in metulja

07:30

Vrtni palček Primož: Žabji skok

07:40

Gozdna druščina: Nergava Gaja

07:55

Manja: Parfum

08:00

Oblakov kruhek: Zvezdna semena

08:10

Žvenkci: Skrivalnice

08:25

Trobka in Skok: Sladko spanje

08:30

Mili in Moli: Pikčasta zabava

08:45

Kalimero: Menjava igrač

08:55

Ernest in Celestinca

09:05

Vse o Rozi: Kako ujameš odmev

09:20

Muk: Nujna pošiljka

09:30

Marcelino Kruh in vino: Za velikost gre

09:55

Bacek Jon: Čebelji roj

10:10

Kozmo: Akcija!

10:50

Med valovi

11:20

Ozare

11:25

Obzorja duha: Dobra politika v medijih

12:00

Ljudje in zemlja

13:00

Prvi dnevnik

13:15

Šport

13:20

Vreme

13:25

Koncert ansambla Spev 2018

14:45

Slovenski valček 2017

15:20

Takšna pač je

17:00

Poročila ob petih

17:10

Šport

17:15

Vreme

17:20

Vikend paket

18:40

Zmajči zmaj: Iskanje v megli

18:55

Vreme

19:00

Dnevnik

19:15

Politično s Tanjo Gobec

19:25

Zrcalo tedna

19:45

Šport

19:55

Vreme

20:00

Ekipa Bled

20:30

Intervju

21:15

Poročila

21:30

Šport

21:40

Vreme

21:45

Zelena laž

23:15

Dyad 1929

23:50

Dnevnik Slovencev v Italiji

00:10

Neizpričane zgodbe

00:40

Alpsko smučanje (Ž): Smuk

01:45

Zabavni kanal

06:15

Videotrak

06:50

Duhovni utrip: Pogovor z dr. Gregorjem Lesjakom

07:05

Policijski orkester: Odmev desetletij

07:30

Slastna kuhinja: Glazirane piščančje perutničke in jagnječja rebrca z omako iz sira s plemenito plesnijo

07:55

Nordijsko smučanje (Ž): Smučarski skoki

10:10

Alpsko smučanje (M): Slalom, 1. vožnja

11:10

Alpsko smučanje (Ž): Superveleslalom

12:15

Biatlon (M): Skupinski start

13:10

Alpsko smučanje (M): Slalom, 2. vožnja

14:35

Biatlon (Ž): Skupinski start

15:50

Nordijsko smučanje (M): Smučarski skoki

17:50

Smučanje prostega sloga: Smučarski kros

19:05

Pesem iz oblakov

19:20

Videotrak

19:50

Žrebanje Lota

20:00

Zgodba o Bogu: Dokaz o obstoju Boga

20:50

Baletni plesalec, Sergej Polunin

22:10

Bob leta 2018

23:45

Nesmrtni

04:55

Info kanal

08:00

Primorska kronika

08:20

Novinarska konferenca Levice o predlogu sprememb zakona o zdravstveni dejavnosti

08:25

Izjave po začetku sojenja zaradi podkupnin za preskakovanje čakalnih vrst v zdravstvu

08:30

Slovenski utrinki

09:00

Spomini: prof.dr. Miloš Kobal - Borut

10:55

Panoptikum: Pesimistična prihodnost?

11:50

Dober večer

12:40

Res publica

13:25

Utrip

13:35

Prvi dnevnik

13:55

Seje Državnega zbora in delovnih teles

14:00

1. redna seja Odbora za obrambo

17:30

Poročila ob petih

17:50

Novinarska konferenca ZSSS o prioritetah v prvih mesecih leta 2019

18:00

Poročila ob petih

18:15

Sredin gost: Dr. Rajko Knez, predsednik Ustavnega sodišča

19:00

Dnevnik ob 19.00 s tolmačem

19:15

Javna predstavitev kandidata za varuha človekovih pravic Petra Svetine

19:25

Novinarska konferenca policije o kriminalistični preiskavi v zadevi Kengurujčki

19:30

Politično s Tanjo Gobec s tolmačem

19:40

Novinarska konferenca vodij poslanskih skupin po sestanku o spremembah volilne zakonodaje

19:45

Novinarska konferenca predsednika republike po sestanku o spremembah volilne zakonodaje

20:10

Odmevi: Poslanci o spremembah volilnega sistema

20:15

Novinarska konferenca Levice o predlogu sprememb zakona o zdravstveni dejavnosti

20:25

Izjave po začetku sojenja zaradi podkupnin za preskakovanje čakalnih vrst v zdravstvu

20:30

Odkrito

21:15

Zrcalo tedna z znakovnim jezikom

21:40

Izjava predsednika SMC Mira Cerarja o tretji razvojni osi

21:55

Izjava ministrice za infrastrukturo Alenke Bratušek o investicijskem programu za drugi tir Divača-Koper

22:00

Slovenija in Evropa: Intervju z Ajdo Pleterski o novih pravilih za ravnanje z embalažo

22:45

Šport

22:50

Izjave po posvetu ministra za zdravje Sama Fakina s poslanci Državnega zbora

22:55

Posnetki sej Državnega zbora in delovnih teles

23:10

26. redna seja Odbora za zadeve Evropske unije

01:40

Brooklyn 9-9

02:05

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:00

Pazi, kamera!

07:40

Alfa Mikić

08:00

Nepraktični šaljivci

08:25

Nepraktični šaljivci

08:55

Napoleon

10:30

TV prodaja

10:45

Večernica

13:05

Najboljša obramba

14:50

Skrivnostni ostrostrelec

16:35

Glavni v hiši

18:25

StendAp predstavlja: Ana Maria Mitič

18:50

Pazi, kamera!

19:35

Brooklyn 9-9

20:00

Je sploh lahko še slabše?

21:50

Poslednji klic

23:35

Kvartopirec

02:15

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Čebelica Maja

07:10

Čebelica Maja

07:20

Robovlaki

07:30

Blaze in megakolesniki

07:55

Skrivnostni ranč

08:15

Kraljevska akademija

08:40

Screechers Wild: Divji obrat

09:05

Pod košem

09:30

Zak nevihta

09:55

Beyblade: Pot do zmage

10:20

Sveže ločena

11:10

Sveže ločena

12:00

Zdravo, Tereza!

12:35

Če ostanem

14:25

Gola zabava

16:20

Gorski reševalci

17:15

Gorski reševalci

18:10

Vrtičkanje

18:40

Avto karaoke

18:50

24UR vreme

18:55

24UR

20:00

Prelomnica Svetega Andreja

22:00

Stand-Up Comedy Vid Valič Roast

00:05

Preiskovalci na delu: NCIS L. A.

00:55

Popolni pari

01:20

Nočni program

07:35

Dan.

08:45

TV prodaja

09:15

Klub Mikija miške

09:50

Sofia Prva

10:15

Vojna zvezd: Uporniki

10:40

Najboljši domači video posnetki

11:05

Najboljši domači video posnetki

11:30

Galileo

12:25

Letenje čez divjo Aljasko

13:20

Ameriški top model

14:15

Preiskovalci na delu: NCIS L. A.

15:05

Popolni pari

15:35

Najboljši domači video posnetki

15:53

Najboljši domači video posnetki

16:00

Skoraj policaja

18:00

Galileo

19:00

Dragi sosedje

19:30

Dragi sosedje

20:00

Bournov ultimat

22:10

Resnične laži

00:15

Glasbeni utrip

06:30

TV prodaja

06:45

Klepet ob kavi

08:05

TV prodaja

08:20

Družinski zdravnik

09:25

TV prodaja

09:40

Družinski zdravnik

10:45

Mini Minini nasveti

12:00

Na kavi z Giannijem

12:30

Klepet ob kavi

13:45

TV prodaja

14:15

Sanjsko moštvo: Milan, najboljše Alexa Fergusona

14:45

TV prodaja

15:00

Faktor

15:45

Magični fantje

17:30

TV kviz

18:45

Potep z Leo

19:15

Faktor

20:00

Princese

22:00

Ženska liga ameriškega nogometa LFL: Atlanta Steam - Austin Acoustic

23:30

Sanjsko moštvo: Milan, najboljše Alexa Fergusona

00:00

Prijatelji

00:25

Princ podzemlja

01:05

Princ podzemlja

01:15

Laurine skrivnosti

01:50

Laurine skrivnosti

02:35

Laurine skrivnosti

03:15

Sveže ločena

03:20

Laurine skrivnosti

04:05

Sveže ločena

04:50

Sveže ločena

05:35

Nočni program

06:00

Nočni program

07:20

Goldbergovi

07:45

Nepremagljivi dvojec

08:30

Nepremagljivi dvojec

09:15

Nepremagljivi dvojec

10:05

Prijatelji

10:30

Prijatelji

10:55

Prijatelji

11:20

Prijatelji

11:50

Prijatelji

12:15

Prijatelji

12:40

Prijatelji

13:05

Prijatelji

13:30

Prijatelji

14:00

Prijatelji

14:25

Nepremagljivi dvojec

15:15

Nepremagljivi dvojec

16:05

Nepremagljivi dvojec

16:55

Goldbergovi

17:20

Laurine skrivnosti

18:15

Laurine skrivnosti

19:05

Laurine skrivnosti

20:00

V mreži zločina

20:50

V mreži zločina

21:40

V mreži zločina

22:35

V mreži zločina

23:25

V mreži zločina

00:25

Po sledi spomina

01:15

Wayward Pines

02:05

Izganjalec hudiča

02:50

Izganjalec hudiča

03:35

Ljudstvo proti O. J. Simpsonu: Ameriška zločinska zgodba

04:35

Veliki pokovci

04:55

Veliki pokovci

05:20

Veliki pokovci

05:40

Veliki pokovci

06:00

Kevin lahko počaka

06:25

Kevin lahko počaka

06:50

Kevin lahko počaka

07:15

Kevin lahko počaka

07:40

Havaji 5.0

08:30

Havaji 5.0

09:15

Castle

10:05

Castle

10:55

Castle

11:45

Na kraju zločina: Miami

12:30

Simpsonovi

12:55

Kevin lahko počaka

13:20

Kevin lahko počaka

13:50

Kevin lahko počaka

14:15

Kevin lahko počaka

14:40

Srečnež Slevin

16:40

Simpsonovi

17:05

Veliki pokovci

17:35

Veliki pokovci

18:05

Veliki pokovci

18:35

Veliki pokovci

19:00

Po sledi spomina

20:00

Star

21:00

Zadnja velika avantura

23:30

Brezčasni

01:00

Tuji film

02:30

Črni Bart

03:50

Dolina sonca

04:35

Tretja oblika

05:15

Ponovitev programa

05:50

Veterani miru

06:35

Prizma

07:25

TV koledar

07:40

Sodoma in Gomora

09:40

Biblija

09:50

Portret Cerkve in kraja

10:00

Osijek: Maša

11:05

Pozitivno

11:45

TV koledar

12:00

Dnevnik, šport, vreme

12:30

Plodovi zemlje

13:30

Pulj: Morje

14:00

V nedeljo ob dveh

15:00

Mir in dobro

15:35

Vse za ljubezen

17:00

Novice ob 17. uri

17:14

Vreme

17:15

Prometne informacije

17:20

Finančnik

17:35

Skrivnost v Glenwoodu: Kar se sveti

19:00

Dnevnik 2, vreme

19:40

Tema dneva

19:55

Loto 6/45

20:10

Dva frizerja

20:40

Največje svetovne zabave: Festival Goroka

21:40

Sedemdeseta: Terorizem doma in v tujini

22:25

Dnevnik 3, kultura, šport, vreme

23:05

Sodoma in Gomora

00:50

Morilski sporazum

02:40

Zakon in red: Zločinski naklep: Prvoosebna strelska računalniška igra

03:30

Zakon in red: Zločinski naklep: Nevarna košarka

04:20

Zakon in red: Zločinski naklep: Neuresničene želje

05:10

Zakon in red: Zločinski naklep: Ples v dvoje

06:00

Midve z mamo: Roryjini zabavi za rojstni dan

06:55

Midve z mamo: Skrivni prvi poljub

07:50

Midve z mamo: Ljubezen, vojna in sneg

08:45

Profesor T.: Številke za umor, 1. del

09:50

Profesor T.: Številke za umor, 2. del

10:55

Pomorska patrulja: Surova koža

11:50

Pomorska patrulja: Pomorska bratovščina

12:45

Pomorska patrulja: Pretep v džungli

13:40

Pomorska patrulja: Lahka tarča

14:35

Poštni detektivi: Spet doma

16:20

Poštni detektivi: Težja pot

18:10

Poštni detektivi: Do oltarja

20:00

Šola rocka

22:10

Lemony Snicket: Zaporedje nesrečnih dogodkov

00:55

Vohunske spletke

03:00

Ljubezenski napoj št. 9

05:15

Pujsek Babe

06:45

Merkurjev srd

08:35

Jeklene magnolije

10:30

Greva narazen

12:15

Scott Pilgrim proti vsem

14:05

Dežela izgubljenih

15:45

E.T. vesoljček

17:35

Vse o fantu

19:15

Vrnitev v prihodnost 2

21:00

Ti, ti lažnivec

22:25

40-letni devičnik

02:15

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Čebelica Maja

07:10

Čebelica Maja

07:20

Robovlaki

07:30

Blaze in megakolesniki

07:55

Skrivnostni ranč

08:15

Kraljevska akademija

08:40

Screechers Wild: Divji obrat

09:05

Pod košem

09:30

Zak nevihta

09:55

Beyblade: Pot do zmage

10:20

Sveže ločena

11:10

Sveže ločena

12:00

Zdravo, Tereza!

12:35

Če ostanem

14:25

Gola zabava

16:20

Gorski reševalci

17:15

Gorski reševalci

18:10

Vrtičkanje

18:40

Avto karaoke

18:50

24UR vreme

18:55

24UR

20:00

Prelomnica Svetega Andreja

22:00

Stand-Up Comedy Vid Valič Roast

01:40

Brooklyn 9-9

02:05

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:00

Pazi, kamera!

07:40

Alfa Mikić

08:00

Nepraktični šaljivci

08:25

Nepraktični šaljivci

08:55

Napoleon

10:30

TV prodaja

10:45

Večernica

13:05

Najboljša obramba

14:50

Skrivnostni ostrostrelec

16:35

Glavni v hiši

18:25

StendAp predstavlja: Ana Maria Mitič

18:50

Pazi, kamera!

19:35

Brooklyn 9-9

20:00

Je sploh lahko še slabše?

21:50

Poslednji klic

23:35

Kvartopirec

00:00

Prijatelji

00:25

Princ podzemlja

01:05

Princ podzemlja

01:15

Laurine skrivnosti

01:50

Laurine skrivnosti

02:35

Laurine skrivnosti

03:15

Sveže ločena

03:20

Laurine skrivnosti

04:05

Sveže ločena

04:50

Sveže ločena

05:35

Nočni program

06:00

Nočni program

07:20

Goldbergovi

07:45

Nepremagljivi dvojec

08:30

Nepremagljivi dvojec

09:15

Nepremagljivi dvojec

10:05

Prijatelji

10:30

Prijatelji

10:55

Prijatelji

11:20

Prijatelji

11:50

Prijatelji

12:15

Prijatelji

12:40

Prijatelji

13:05

Prijatelji

13:30

Prijatelji

14:00

Prijatelji

14:25

Nepremagljivi dvojec

15:15

Nepremagljivi dvojec

16:05

Nepremagljivi dvojec

16:55

Goldbergovi

17:20

Laurine skrivnosti

18:15

Laurine skrivnosti

19:05

Laurine skrivnosti

20:00

V mreži zločina

20:50

V mreži zločina

21:40

V mreži zločina

22:35

V mreži zločina

23:25

V mreži zločina