Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

TV SPORED
Petek, 17. avgust 2018
Zdaj
Dopoldan
Popoldan
Zvečer
Vse vsebine
Filmi
Razvedrilne
Šport
Serije
Informativne
Otroške
Za prikaz izberi: Moji priljubljeni programi
Programske sheme in zvrsti
Vse zvrsti
Izberi zvrst Izberi shemo
Vse zvrsti
Najbolj gledani programi
Dokumentarni programi
Športni programi
Informativni in regionalni programi
Zabavni in glasbeni programi
Otroški programi
Programi za odrasle
Moji priljubljeni programi
Programske sheme
Začetna shema
Osnovna shema
Razširjena shema
Tematski programski paketi
Adrenalin
Trend
Junior
Ekskluzivni programski paketi
HBO
HD
Pink
Opomba: Izbor zvrsti prikaže programe določene zvrsti iz vseh programskih shem. Za pregled določene sheme izberite želeno shemo.
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
Vse zvrsti
008BRIO
009Fox
011Diva
016AMC
017KINO
025AXN
107TLC
112C&I
200Š1
201Š2
202Š3
300RTS
305VTV
323ARD
324ZDF
329RTCG
331RTK
333OBN
342CNN
347N-tv
348TV E
351N1
400RTL
405VOX
406E !
407FTV
408Ginx
420MTV
426CMC
430VH 1
500OTO
706Dusk
707SCT
999HBO

00:00

Strasti

00:35

Dnevnik Slovencev v Italiji

01:00

Dnevnik

01:30

Slovenska kronika

01:40

Šport

01:50

Vreme

01:55

Infokanal

05:50

Odmevi

06:20

Poletna scena

07:00

Dobro jutro, poletni izbor

09:30

Slovenski pozdrav

11:00

Vem!

11:50

Avtohtone domače živali

12:30

Zlata dekleta: Božič

13:00

Prvi dnevnik

13:20

Šport

13:30

Vreme

13:35

Modna hiša Velvet: V igri

15:00

Umetnost igre: O strahu - Dunajski slavnostni tedni

15:35

Mostovi - Hidak

16:05

Duhovni utrip: Dolga pot odpuščanja

16:30

Zlata dekleta: Miles odhaja

17:00

Poročila ob petih

17:15

Šport

17:20

Vreme

17:25

Alpe-Donava-Jadran

17:55

Novice

18:00

Infodrom, poletje 2018: Otroški poročevalci

18:10

Pujsa Pepa: Počitnic je konec

18:15

Svet živali: Osel Rafko

18:20

Vem!

18:55

Vreme

19:00

Dnevnik

19:25

Slovenska kronika

19:45

Šport

19:55

Vreme

20:05

Bog, le kaj smo zagrešili?

21:55

Vreme

22:00

Odmevi

22:30

Šport

22:40

Vreme

22:45

Poletna scena

23:10

Surova balada

00:25

Big Band RTV Slovenija in Boško Petrović

01:15

Videotrak

02:20

Zabavni kanal

05:25

Videotrak

06:30

Otroški kanal

07:00

Dinko pod krinko: Dinko pustolovec

07:05

Biba se giba: Biba in Smrčalček

07:30

Mala kraljična: Nočem uši!

07:40

Vse o Rozi: Medvedek

07:50

Mulčki: Samo ljubezen

08:00

Zgodbe iz školjke: Iz popotne torbe: Otroške zgodbe

08:35

Moji, tvoji, najini

09:05

Moji, tvoji, najini

09:35

Dobro jutro, poletni izbor

12:05

Slovenski vodni krog: Oplotnica

12:45

Prisluhnimo tišini: Iz doma kulture

13:15

O živalih in ljudeh

13:55

Na vrtu

14:40

Koncert ob 20. obletnici delovanja skupine Nude

16:15

Od blizu: Polona Juh

17:25

Umor, je napisala: Umor v Električni katedrali

18:20

Tele M

18:40

Primorska kronika

18:55

Male sive celice: OŠ Notranjski odred Cerknica in OŠ Draga Kobala Maribor

19:40

Infodrom, poletje 2018: Otroški poročevalci

20:00

Jubilejni koncert ob 40-letnici Ansambla Franca Miheliča

21:50

Zvezdana: Izguba

22:30

Umor, je napisala: Umor na dražbi

23:25

Svetovni popotnik: Barcelona, vodnik po mestu

00:05

Tele M

08:00

Tele M

08:15

Primorska kronika

09:00

Moj gost/Moja gostja - Vendégem: Fiatal zenészek / Mlade glasbenice

10:30

Odmevi

11:00

Slovenija in Evropa: Intervju z Manjo Toplak, v.d. vodje Pisarne Evropskega parlamenta v Sloveniji

12:30

Sredin gost: Dr. Danica Avsec

13:30

Prvi dnevnik

14:10

Satirično oko

14:30

Prvi dnevnik

15:00

Sredin gost: Mojca Prelesnik

16:00

Odkrito o kadrovanju na ministrstvih in v državnih podjetjih

17:30

Poročila ob petih

17:50

Danes

19:00

Dnevnik ob 19.00 s tolmačem

19:40

Slovenska kronika s tolmačem

20:00

Danes

20:30

O prihodnosti Slovenske vojske

21:30

Žarišče

22:15

O prihodnosti Slovenske vojske

23:05

Dnevnik Slovencev v Italiji

23:30

Šport

23:35

Odmevi

00:15

Tik pred katastrofo

02:00

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:00

Svet

07:55

Tom in Jerry

08:15

Volan

08:50

Pazi, kamera!

09:40

Skečoholiki

10:05

Skečoholiki

10:30

TV prodaja

10:45

Franklin in Bash

11:35

TV prodaja

11:50

Franklin in Bash

12:40

Volan

13:15

TV prodaja

13:30

Skečoholiki

13:55

Vsi moji moški

14:20

Vsi moji moški

14:55

Težki zločini

15:50

Franklin in Bash

16:40

Franklin in Bash

17:30

Skečoholiki

18:00

Svet

18:55

Težki zločini

19:50

Svet

20:00

Poslednja bitka

22:20

Črni predsednik

00:30

Črni seznam

01:20

24UR zvečer

01:50

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Poko

07:25

Robocar Poli

07:35

Mašine strašljivke

07:40

Grizzy in glodavčki

07:50

Mala miška Mia

08:00

Divja brata Kratt

08:25

Amika

08:35

TV prodaja

08:50

Jaz sem Luna

09:45

TV prodaja

10:15

Jaz sem Luna

11:15

TV prodaja

11:30

Moč in strast

12:25

TV prodaja

12:40

Ukradena preteklost

13:40

Usodno vino

14:40

Lepo je biti sosed

15:35

Dedinja Vendavala

16:30

24UR popoldne

16:55

Moč in strast

17:55

Ukradena preteklost

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Nepričakovana ljubezen

21:40

24UR zvečer

22:10

Eurojackpot

22:15

Gloria

00:25

Nočni program

06:40

Poletni Dan.

07:10

Planet Danes

07:40

TV prodaja

07:55

Ellen

08:45

Ne izpusti me

10:10

TV prodaja

10:30

Mladi kuharski mojster

11:20

TV prodaja

11:35

Kako jim uspe?

12:10

TV prodaja

12:40

Ellen

13:30

TV prodaja

13:45

Mladi kuharski mojster

14:40

Smash

15:30

Ženska

16:30

Ženska

17:25

Poletni Dan.

17:55

Planet Danes

18:30

Ne izpusti me

20:00

Ženska

21:00

Ženska

21:55

Večerni Planet Danes

22:25

Države skozi modo

23:00

Kako jim uspe?

23:30

Smash

00:15

VV Faktor

01:00

Glasbeni utrip

07:15

TV prodaja

07:30

Klepet ob kavi

08:45

TV prodaja

09:00

Kriminalist

10:15

TV prodaja

10:30

Kulinarična vandranja

11:00

TV prodaja

11:30

Ezoterika

12:30

Sanjsko moštvo: Brazilija/Pep Guardiola

13:00

Nesmrtni velikani športa: Maradona, Eusebio

13:30

TV kviz

14:45

TV prodaja

15:15

VV Faktor

16:00

Paralelni svetovi

17:15

Poberi v mestu

18:00

Klepet ob kavi

19:15

VV Faktor

20:00

Poberi v mestu

20:45

Kriminalist

22:00

Gremo v lajf

22:30

Gremo v lajf

23:00

TV kviz

00:00

Selfie

00:25

Sanjska ženska

01:15

Sanjska ženska

02:00

Kar bo, pa bo

02:50

Kar bo, pa bo

03:35

Dva moža in pol

04:00

Dva moža in pol

04:20

Dva moža in pol

04:40

Nočni program

07:10

Vampirski dnevniki

08:00

Vampirski dnevniki

08:45

Sanjska ženska

09:35

Sanjska ženska

10:25

TV prodaja

10:40

Kar bo, pa bo

11:30

Kar bo, pa bo

12:25

Selfie

12:50

Selfie

13:15

Brez sledu

14:00

Brez sledu

14:55

Vampirski dnevniki

15:45

Vampirski dnevniki

16:35

Zalezovalec

17:20

Selfie

17:45

Selfie

18:10

Beli ovratnik

19:05

Beli ovratnik

20:00

Zalezovalec

20:50

Zalezovalec

21:45

Zalezovalec

22:35

Zalezovalec

23:25

Selfie

23:50

Selfie

00:45

Veliki pokovci

01:10

Veliki pokovci

01:30

Iz L. A.-ja v Vegas

01:55

Živi mrtveci

02:40

Sodobna družina

03:00

Simpsonovi

03:25

Simpsonovi

03:45

Quantico

04:30

Sosedova trava je bolj zelena

04:50

Iz L. A.-ja v Vegas

05:10

Živi mrtveci

06:00

MacGyver

06:45

Quantico

07:35

Sosedova trava je bolj zelena

08:00

Goldbergovi

08:20

Simpsonovi

08:45

Simpsonovi

09:10

Veliki pokovci

09:35

Veliki pokovci

10:00

Črni seznam

10:50

Črni seznam

11:40

Castle

12:30

Castle

13:15

Po sledi spomina

14:05

Iz L. A.-ja v Vegas

14:30

Stotica

15:20

Simpsonovi

15:45

Simpsonovi

16:15

Veliki pokovci

16:40

Veliki pokovci

17:10

MacGyver

18:05

Črni seznam

19:05

Črni seznam

20:00

Castle

21:00

Napad na ladjo

22:55

Stotica

23:50

MacGyver

00:25

Zločinski um

01:10

Umori na podeželju: Fotografova smrt

02:45

Skica za portret

02:55

Etnoforenziki: Dovoljeno kajenje

03:25

Ženske, zaupno!

04:15

Pogled v preteklost: Črna smrt

05:15

Klinika Schwarzwald

05:50

Okovi ljubezni

06:40

TV koledar

06:55

Dobro jutro, Hrvaška

07:00

Novice

07:10

Dobro jutro, Hrvaška

08:00

Novice

08:10

Dobro jutro, Hrvaška

09:00

Novice

09:10

Dobro jutro, Hrvaška

10:00

Novice

10:15

Klinika Schwarzwald

11:10

Pol ure od vsega: Žumberak

11:45

TV koledar

12:00

Dnevnik 1, šport, vreme

12:20

Okovi ljubezni

13:05

Dr. Oz

14:00

Kraljica noči

15:00

Umori na podeželju: Razbiti kristal

16:45

TV koledar

17:00

Novice ob 17. uri

17:14

Vreme

17:15

Prometne informacije

17:20

turizem.hrt

18:00

Potopite se z nami: Vrulja - Brela

18:10

Zasledovanje

19:00

Dnevnik 2, vreme

19:45

Tema dneva

20:00

Podkupljeno mesto

21:55

Prevara

22:55

Dnevnik 3, kultura, šport, vreme

23:30

Paul

00:40

Flashdance

02:30

Zakon in red: Zločinski naklep: Razkritje

03:30

Zakon in red: Zločinski naklep: Značka

04:20

Umori na podeželju: Sveta zaveza

06:00

Umori na podeželju: Redek ptič

08:00

Dobra žena: Tarče

09:00

Lovci na skrivnosti: Karibi

10:00

Monk: G. Monk gre v norišnico

11:00

Pomorska patrulja: Zelo uspešna kariera

12:00

Umori na podeželju: Božično strašenje

14:00

Footloose

16:00

Shrek za vedno

18:00

Babe

20:00

Pomorska patrulja: Prijatelji blizu, sovražniki pa še bližje

21:00

Gladiator

00:05

Pozabi Saro

01:55

Žena za Barryja

04:40

Amanda in Jack na glampingu

06:15

Dežela preteklosti

07:25

Sezona lova

08:50

Divjakinja

10:25

Lepa dekleta

12:15

Druga najlepša stvar

14:00

Usoda v svojih rokah

15:40

Wicker Park

17:30

Ace Ventura: Nori detektiv

18:55

Ace Ventura: Klic narave

20:30

Dežela izgubljenih

22:15

Državni sovražniki

00:30

Črni seznam

01:20

24UR zvečer

01:50

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Poko

07:25

Robocar Poli

07:35

Mašine strašljivke

07:40

Grizzy in glodavčki

07:50

Mala miška Mia

08:00

Divja brata Kratt

08:25

Amika

08:35

TV prodaja

08:50

Jaz sem Luna

09:45

TV prodaja

10:15

Jaz sem Luna

11:15

TV prodaja

11:30

Moč in strast

12:25

TV prodaja

12:40

Ukradena preteklost

13:40

Usodno vino

14:40

Lepo je biti sosed

15:35

Dedinja Vendavala

16:30

24UR popoldne

16:55

Moč in strast

17:55

Ukradena preteklost

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Nepričakovana ljubezen

21:40

24UR zvečer

22:10

Eurojackpot

22:15

Gloria

00:15

Tik pred katastrofo

02:00

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:00

Svet

07:55

Tom in Jerry

08:15

Volan

08:50

Pazi, kamera!

09:40

Skečoholiki

10:05

Skečoholiki

10:30

TV prodaja

10:45

Franklin in Bash

11:35

TV prodaja

11:50

Franklin in Bash

12:40

Volan

13:15

TV prodaja

13:30

Skečoholiki

13:55

Vsi moji moški

14:20

Vsi moji moški

14:55

Težki zločini

15:50

Franklin in Bash

16:40

Franklin in Bash

17:30

Skečoholiki

18:00

Svet

18:55

Težki zločini

19:50

Svet

20:00

Poslednja bitka

22:20

Črni predsednik

00:00

Selfie

00:25

Sanjska ženska

01:15

Sanjska ženska

02:00

Kar bo, pa bo

02:50

Kar bo, pa bo

03:35

Dva moža in pol

04:00

Dva moža in pol

04:20

Dva moža in pol

04:40

Nočni program

07:10

Vampirski dnevniki

08:00

Vampirski dnevniki

08:45

Sanjska ženska

09:35

Sanjska ženska

10:25

TV prodaja

10:40

Kar bo, pa bo

11:30

Kar bo, pa bo

12:25

Selfie

12:50

Selfie

13:15

Brez sledu

14:00

Brez sledu

14:55

Vampirski dnevniki

15:45

Vampirski dnevniki

16:35

Zalezovalec

17:20

Selfie

17:45

Selfie

18:10

Beli ovratnik

19:05

Beli ovratnik

20:00

Zalezovalec

20:50

Zalezovalec

21:45

Zalezovalec

22:35

Zalezovalec

23:25

Selfie

23:50

Selfie