Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

TV SPORED
Sobota, 19. maj 2018
Zdaj
Dopoldan
Popoldan
Zvečer
Vse vsebine
Filmi
Razvedrilne
Šport
Serije
Informativne
Otroške
Za prikaz izberi: Moji priljubljeni programi
Programske sheme in zvrsti
Vse zvrsti
Izberi zvrst Izberi shemo
Vse zvrsti
Najbolj gledani programi
Dokumentarni programi
Športni programi
Informativni in regionalni programi
Zabavni in glasbeni programi
Otroški programi
Programi za odrasle
Moji priljubljeni programi
Programske sheme
Začetna shema
Osnovna shema
Razširjena shema
Tematski programski paketi
Adrenalin
Trend
Junior
Ekskluzivni programski paketi
HBO
HD
Pink
Opomba: Izbor zvrsti prikaže programe določene zvrsti iz vseh programskih shem. Za pregled določene sheme izberite želeno shemo.
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
Vse zvrsti
008BRIO
009Fox
011Diva
016AMC
017KINO
025AXN
107TLC
112C&I
200Š1
201Š2
202Š3
300RTS
305VTV
323ARD
324ZDF
329RTCG
331RTK
333OBN
342CNN
347N-tv
348TV E
351N1
400RTL
405VOX
406E !
407FTV
408Ginx
420MTV
426CMC
430VH 1
500OTO
706Dusk
707SCT
999HBO

01:15

Dnevnik Slovencev v Italiji

01:40

Dnevnik

02:10

Slovenska kronika

02:20

Šport

02:30

Vreme

02:35

Infokanal

06:00

Kultura

06:10

Odmevi

07:00

Zgodbe iz školjke: Srečo kuha Cmok: Tista o palačinkah

07:15

Leonardo: Jezerska pošast

07:30

Leonardo: V vulkanu

07:45

Marcelino Kruh in vino: Podzemni svet teme

08:10

Studio Kriškraš: Zidajmo veselo!

08:30

Od popka do zobka: Sluh

08:45

Govoreči Tom in prijatelji: Spletna romanca

08:55

Firbcologi: O ukradenem kelihu, prstnih odtisih in slastnih beluših

09:20

Male sive celice

10:05

Infodrom

10:20

Adrenalinci: Skok z elastiko

10:50

Od blizu

11:40

Tednik

12:40

NaGlas!

13:00

Prvi dnevnik

13:15

Šport

13:20

Vreme

13:25

O živalih in ljudeh

13:50

Na vrtu

14:35

Se zgodi: Sindrom obubožanja

15:00

Ambienti

15:35

Profil

16:00

Beseda na A

17:00

Poročila ob petih

17:10

Šport

17:15

Vreme

17:20

Biotopi: Želve v Sloveniji

17:45

Popolna družina: Alternativke

18:00

Kuharija na kubik

18:30

Ozare

18:40

Kalimero: Zmešalnik barv

18:45

Vila Mila: Sprosti se

18:55

Vreme

19:00

Dnevnik

19:25

Utrip

19:45

Šport

19:55

Vreme

20:00

Kdo bi vedel

21:20

Lov

22:25

Poročila

22:35

Šport

22:45

Vreme

22:50

Dheepan

00:15

Glasbeni spoti

01:20

Košarka (Ž): 3. tekma finala, državno prvenstvo

02:55

Zabavni kanal

05:20

Glasbeni spoti

06:30

10 domačih

07:00

Najboljše jutro

09:15

Na lepše

09:55

Slovenski vodni krog: Sotla

10:35

Evropski dan narave

11:50

Kaj pa Mojca?

13:00

Zackovo čarovniško popotovanje: New Orleans

13:35

Japonska kuhinja

14:25

Šport in špas

15:05

Hokej na ledu: Polfinale, svetovno prvenstvo elitne skupine

17:40

Košarka (M): 1. tekma finala, državno prvenstvo

19:15

Hokej na ledu: Polfinale, svetovno prvenstvo elitne skupine

21:40

Balvansko plezanje

23:40

Pot na SP v nogometu

00:00

Primorska kronika

00:15

Tele M

06:00

Informacije o programu še niso na voljo.

06:25

Primorska kronika

07:00

Mostovi - Hidak

07:30

Žarišče

07:45

Novinarska konferenca predsednika preiskovalne komisije o pranju denarja Janija Moderndorferja o končnem poročilu

08:30

Žarišče

09:00

Osmi dan

09:45

Žarišče

10:00

Redna seja Državnega sveta

12:30

Slovenija in Evropa: Intervju z evropskim poslancem Igorjem Šoltesom

13:30

Prvi dnevnik

13:50

Novinarska konferenca predsednika preiskovalne komisije o pranju denarja Janija Moderndorferja o končnem poročilu

14:30

Prvi dnevnik

14:50

Novinarska konferenca stranke Novi socialdemokrati o ovadbi zoper zunanjega ministra, ki opravlja tekoče posle, Karla Erjavca

15:00

Odkrito

16:00

Na tretjem ...

17:30

Poročila ob petih

18:00

Poročila ob petih

18:15

Sredin gost: Barbara Matijašič

19:00

Dnevnik ob 19.00 s tolmačem

19:25

Novinarska konferenca predsednika preiskovalne komisije o pranju denarja Janija Moderndorferja o končnem poročilu

20:00

Svet v besedi in sliki: Svet v besedi in sliki

20:30

Politik, to sem jaz!

21:15

Utrip s tolmačem

22:00

Volitve 2018

23:45

Dnevnik Slovencev v Italiji

00:20

48 ur

02:10

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:05

Pazi, kamera!

07:50

Mrhi za šankom

08:15

Mrhi za šankom

08:50

Zlata vrata

10:40

TV prodaja

10:55

ŠKL - šport mladih

11:30

48 ur

13:25

MotoGP: Kvalifikacije VN Francije

16:00

Mindy se dogaja

16:30

Vrnitev v prihodnost 3

18:45

Alfa Mikić

19:00

Pazi, kamera!

19:30

Mrhi za šankom

20:00

Prva liga Telekom Slovenije: Maribor - Olimpija

22:40

Hudičev odvetnik

00:55

Megla

02:50

24UR zvečer

03:25

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Zajčje uganke

07:05

Dibo

07:20

Smrkci

07:35

Čebelica Maja

07:50

Tačke na patrulji

08:15

Tashijeve pustolovščine

08:35

Heidi

09:00

Mia in jaz

09:25

Jaz sem Luna

10:25

TV prodaja

10:40

Jaz sem Luna

11:40

Jaz sem Luna

12:40

TV prodaja

12:55

Avantura mladih princes

14:50

Zvezde plešejo

16:55

Princ Harry in Meghan: Njuna zgodba

17:55

Preverjeno

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Ljubezen po domače

21:10

Delovna akcija

22:15

Harry in Meghan: Ukročeni princ

00:05

Nore večerje

00:35

Ellen

01:35

Najboljši domači video posnetki

02:05

Najboljši domači video posnetki

02:35

Nočni program

06:55

TV prodaja

07:25

Sofia Prva

07:55

Sofia Prva

08:25

Zdravnica Pliško

08:55

Zdravnica Pliško

09:25

Vojna zvezd: Uporniki

09:55

Združeni Maščevalci

10:25

Združeni Maščevalci

10:50

Najboljši domači video posnetki

11:20

Najboljši domači video posnetki

11:50

Usodna odločitev

13:15

Projekt Diva

13:55

Dragi sosedje

14:25

Dragi sosedje

14:55

Dragi sosedje

15:25

Dragi sosedje

15:55

Trije moški in zibelka

18:00

Galileo

19:05

Usodna odločitev

21:00

Nova zvezda Slovenije

00:15

VV Faktor

01:00

Glasbeni utrip

07:00

Klepet ob kavi

08:15

TV prodaja

08:30

Hvala!

09:15

TV prodaja

09:45

Bandolera

10:45

TV prodaja

11:00

Bandolera

12:00

Parada plesa

12:30

Klepet ob kavi

13:45

TV prodaja

14:15

Na kavi z Giannijem

14:45

Kulinarična vandranja

15:15

Savannah

17:30

TV kviz

18:45

Odtenki slave

19:15

VV Faktor

20:00

Murugan hitra pištola

22:00

Potep z Leo

22:30

Odtenki slave

23:00

Kot strela z jasnega

00:00

Vsi moji moški

00:25

Vsi moji moški

00:55

Od A do Ž

01:20

Od A do Ž

01:40

Beli ovratnik

02:25

Kar bo, pa bo

03:15

Kar bo, pa bo

04:00

Gotham

04:45

Projekt Glee

05:30

Nočni program

06:15

Vsi moji moški

06:40

Vsi moji moški

07:05

Vsi moji moški

07:30

Vsi moji moški

08:00

Nočna izmena

08:55

Na trdnih tleh

09:45

Na trdnih tleh

10:40

Od A do Ž

11:05

Od A do Ž

11:30

Vsi moji moški

12:00

Vsi moji moški

12:25

Vsi moji moški

12:50

Vsi moji moški

13:20

Glee

14:10

Glee

15:05

Glee

16:00

Zvezde na sodišču

16:50

Zvezde na sodišču

17:45

Goreča ljubezen

18:10

Na trdnih tleh

19:05

Na trdnih tleh

20:00

Motiv zločina

20:55

Motiv zločina

21:50

Motiv zločina

22:45

Motiv zločina

23:40

Motiv zločina

00:20

Atlanta

00:50

Sodobna družina

01:15

Sodobna družina

01:45

Brickleberry

02:10

Živi mrtveci

02:55

Kosti

03:40

Sodobna družina

04:05

Sodobna družina

04:25

Vzgoja za začetnike

04:50

Brickleberry

05:10

Živi mrtveci

06:00

Naborniki

06:25

Domovina

07:25

Agenti SHIELD

08:20

Agenti SHIELD

09:15

MacGyver

10:10

MacGyver

11:05

Veliki pokovci

11:35

Veliki pokovci

12:00

Veliki pokovci

12:25

Veliki pokovci

12:55

Na kraju zločina: Miami

13:50

Na kraju zločina: Miami

14:45

Ameriške sanje

17:05

Veliki pokovci

17:35

Veliki pokovci

18:05

Veliki pokovci

18:35

Veliki pokovci

19:00

Star

20:00

Globoka država

21:00

Velika igra

23:00

Ti si moja napaka

23:30

Legion

00:00

Hrvaška za pet

00:50

Nema priča

01:40

Župnik Brown: Drobcena stvar

02:30

Don Matteo

03:20

Klinika Schwarzwald

04:05

Ponovitev programa

04:30

Dr. Oz

05:10

Pri nas doma

05:55

Okovi ljubezni

06:50

TV koledar

07:00

Klasika mundi: Življenje, ki ga imam rad - pianist Menahem Pressler

07:45

Shenandoah

09:30

Dobro jutro, Hrvaška

10:00

Novice

10:10

Dobro jutro, Hrvaška

11:10

Hišni ljubljenčki

11:45

TV koledar

12:00

Dnevnik 1, šport, vreme

12:20

Prometne informacije

12:25

Veterani miru

13:15

Varno v prometu

13:45

Duhovni izzivi

14:20

Prizma

15:10

Svet aplikacij

15:40

Zdravo življenje

16:10

Potrošniška koda

16:35

Bonton

16:45

TV koledar

17:00

Novice ob 17. uri

17:14

Vreme

17:15

Prometne informacije

17:20

Manjšinski mozaik

17:40

Po lepi naši: Vukovar

19:00

Dnevnik 2, vreme

19:40

Tema dneva

19:55

Loto 7/39

20:10

Popolni umor

22:00

Dnevnik 3, kultura, šport, vreme

22:30

Upokojeni, oboroženi, nevarni 2

00:00

Urgenca v Chicagu: Neprimerna resnica

01:00

Zakon in red: Zločinski naklep: Jutri

02:00

Zakon in red: Zločinski naklep: Teroristični načrt

03:00

Začetniki v modrem: Poštenje na preizkušnji

04:00

Umori na podeželju: Ruleta umorov

06:00

Umori na podeželju: Prežimo

07:50

Monk: G. Monk in volitve

08:45

Monk: G. Monk in otrok

09:40

Monk: G. Monk in drugi detektiv

10:35

Monk: G. Monk gre spet domov

11:30

Monk: G. Monk ostane v postelji

12:25

Kriminalistke: Dolg sprehod

13:20

Smrt v kampusu

15:05

Popolna tekma

16:50

Moč ljubezni

18:40

Sanjske punce

21:20

Gladiator

01:00

Pa ne še en film za mulce

02:40

Odklop

04:55

Cassandrin grad

06:45

Ameriška pravljica

08:05

Varuške d.o.o.

09:40

Bojno polje Zemlja

11:35

Umazana igra

13:25

Tenka linija smrti

15:15

Braven

16:45

Mothmanova prerokba

18:40

Odrešeni

20:30

Nenadna smrt

22:20

Ananas ekspres

00:55

Megla

02:50

24UR zvečer

03:25

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Zajčje uganke

07:05

Dibo

07:20

Smrkci

07:35

Čebelica Maja

07:50

Tačke na patrulji

08:15

Tashijeve pustolovščine

08:35

Heidi

09:00

Mia in jaz

09:25

Jaz sem Luna

10:25

TV prodaja

10:40

Jaz sem Luna

11:40

Jaz sem Luna

12:40

TV prodaja

12:55

Avantura mladih princes

14:50

Zvezde plešejo

16:55

Princ Harry in Meghan: Njuna zgodba

17:55

Preverjeno

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Ljubezen po domače

21:10

Delovna akcija

22:15

Harry in Meghan: Ukročeni princ

00:20

48 ur

02:10

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:05

Pazi, kamera!

07:50

Mrhi za šankom

08:15

Mrhi za šankom

08:50

Zlata vrata

10:40

TV prodaja

10:55

ŠKL - šport mladih

11:30

48 ur

13:25

MotoGP: Kvalifikacije VN Francije

16:00

Mindy se dogaja

16:30

Vrnitev v prihodnost 3

18:45

Alfa Mikić

19:00

Pazi, kamera!

19:30

Mrhi za šankom

20:00

Prva liga Telekom Slovenije: Maribor - Olimpija

22:40

Hudičev odvetnik

00:00

Vsi moji moški

00:25

Vsi moji moški

00:55

Od A do Ž

01:20

Od A do Ž

01:40

Beli ovratnik

02:25

Kar bo, pa bo

03:15

Kar bo, pa bo

04:00

Gotham

04:45

Projekt Glee

05:30

Nočni program

06:15

Vsi moji moški

06:40

Vsi moji moški

07:05

Vsi moji moški

07:30

Vsi moji moški

08:00

Nočna izmena

08:55

Na trdnih tleh

09:45

Na trdnih tleh

10:40

Od A do Ž

11:05

Od A do Ž

11:30

Vsi moji moški

12:00

Vsi moji moški

12:25

Vsi moji moški

12:50

Vsi moji moški

13:20

Glee

14:10

Glee

15:05

Glee

16:00

Zvezde na sodišču

16:50

Zvezde na sodišču

17:45

Goreča ljubezen

18:10

Na trdnih tleh

19:05

Na trdnih tleh

20:00

Motiv zločina

20:55

Motiv zločina

21:50

Motiv zločina

22:45

Motiv zločina

23:40

Motiv zločina