Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

TV SPORED
Nedelja, 20. maj 2018
Zdaj
Dopoldan
Popoldan
Zvečer
Vse vsebine
Filmi
Razvedrilne
Šport
Serije
Informativne
Otroške
Za prikaz izberi: Moji priljubljeni programi
Programske sheme in zvrsti
Vse zvrsti
Izberi zvrst Izberi shemo
Vse zvrsti
Najbolj gledani programi
Dokumentarni programi
Športni programi
Informativni in regionalni programi
Zabavni in glasbeni programi
Otroški programi
Programi za odrasle
Moji priljubljeni programi
Programske sheme
Začetna shema
Osnovna shema
Razširjena shema
Tematski programski paketi
Adrenalin
Trend
Junior
Ekskluzivni programski paketi
HBO
HD
Pink
Opomba: Izbor zvrsti prikaže programe določene zvrsti iz vseh programskih shem. Za pregled določene sheme izberite želeno shemo.
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
Vse zvrsti
008BRIO
009Fox
011Diva
016AMC
017KINO
025AXN
107TLC
112C&I
200Š1
201Š2
202Š3
300RTS
305VTV
323ARD
324ZDF
329RTCG
331RTK
333OBN
342CNN
347N-tv
348TV E
351N1
400RTL
405VOX
406E !
407FTV
408Ginx
420MTV
426CMC
430VH 1
500OTO
706Dusk
707SCT
999HBO

00:50

Profil

01:25

Dnevnik Slovencev v Italiji

01:50

Dnevnik

02:15

Utrip

02:30

Šport

02:40

Vreme

02:45

Infokanal

07:00

Telebajski: Peščeno nihalo

07:25

Čarli in Mimo: Čarovnik Čarli

07:30

Vrtni palček Primož: Primoževi strojčki

07:40

Gozdna druščina: Jez

07:50

Profesor Baltazar: Mavrica profesorja Baltazarja

08:00

Manja: Jesenski metulji

08:05

Svet živali: Panda Li

08:10

Oblakov kruhek: Mamina šminka

08:20

Žvenkci: Roža velikanka

08:30

Dinko pod krinko: Dinko svinčnik

08:40

Lili in Čarni zaliv: Poletni dan

08:45

Kalimero: Tožljivec s kratkim repom

09:00

Mili in Moli: Taborjenje

09:10

Mimi in Liza: Tetki iz spomina

09:20

Tabaluga: Sumljiva kupčija

09:45

Bacek Jon: Nepridiprav

09:55

Govoreči Tom in prijatelji: Smešni robot Galileo

10:05

Nabriti detektivi: Glavna jed: kača

10:40

Sledi

11:20

Ozare

11:25

Obzorja duha: Sveti Duh

12:00

Ljudje in zemlja

13:00

Prvi dnevnik

13:15

Šport

13:20

Vreme

13:25

Slovenski pozdrav

15:00

Zabava

16:50

Kino Fokus

17:00

Poročila ob petih

17:10

Šport

17:15

Vreme

17:20

Vikend paket

18:40

In to je vse!: Pomarančni sok

18:55

Vreme

19:00

Dnevnik

19:25

Zrcalo tedna

19:45

Šport

19:55

Vreme

20:05

Kruh in mleko

21:15

Intervju

22:00

Poročila

22:15

Šport

22:25

Vreme

22:30

Mojster in njegov Gašper

23:25

Hommage a Brahms: Johannes Brahms: Samospevi za glas in klavir

23:55

Dnevnik Slovencev v Italiji

00:15

Ansambel Tabu

01:55

Glasbeni spoti

03:00

Hokej na ledu: Polfinale, svetovno prvenstvo elitne skupine

05:00

Zabavni kanal

05:55

Glasbeni spoti

07:00

Duhovni utrip: Kdo je bog?

07:15

L. van Beethoven: Simfonija št. 3 v Es-duru 'Eroica'

08:10

Otroški pevski zbor RTVS, Anka Jazbec in Ansambel Janeza Dovča

08:50

Koda

09:45

Želve v Sloveniji

10:25

Slastna kuhinja: Juha po navdihu ribollite

10:40

Žogarija

11:10

Golica, zgodba o skladbi

12:20

Japonska kuhinja

13:25

Svetovni popotnik: Vzpon in propad Britanske Indije

14:40

Zvezdana

15:35

Hokej na ledu: Tekma za 3. mesto, svetovno prvenstvo elitne skupine

18:15

Pot na SP v nogometu

18:45

V objemu klasične glasbe

18:55

Koroška poje: France Cigan

19:00

Sredi zvezd: Perpetuum Jazzile in New Swing Quartet

19:50

Žrebanje Lota

20:05

Hokej na ledu: Finale, svetovno prvenstvo elitne skupine

22:55

Ambienti

23:30

Bleščica

00:10

Šport

00:20

Primorska kronika

00:40

Politik, to sem jaz! Bojana Potočan, državna svetnica

06:00

Informacije o programu še niso na voljo.

06:25

Primorska kronika

07:00

Slovenci v Italiji

08:00

Svet v besedi in sliki: Svet v besedi in sliki

08:30

Profil

09:00

Pričevalci: Roza Pavlin Kihler

11:15

Dober večer

12:30

Na tretjem ...

13:30

Prvi dnevnik

13:50

Seje Državnega zbora in delovnih teles

14:30

Prvi dnevnik

14:50

Redna seja Državnega sveta

17:30

Poročila ob petih

17:45

Novinarska konferenca Društva za srce in ožilje o otroški kardiologiji

17:50

Izjave ob podpisu pogodb UKC Ljubljana z otroškimi intenzivisti iz tujine

18:00

Poročila ob petih

18:15

Politik, to sem jaz!

19:00

Dnevnik ob 19.00 s tolmačem

19:25

Novinarska konferenca predsednika preiskovalne komisije o pranju denarja Janija Moderndorferja o končnem poročilu

20:00

Odziva poslancev SD in NSi na ugotovitve preiskovalne komisije o pranju denarja

20:05

Odziva Franca Trčka (Levica) na ugotovitve preiskovalne komisije o pranju denarja

20:30

Sredin gost: Barbara Matijašič

21:15

Zrcalo tedna s tolmačem

21:30

Žarišče

22:05

Slovenija in Evropa: Intervju z evropskim poslancem Igorjem Šoltesom

22:50

Dnevnik Slovencev v Italiji

23:15

Šport

01:25

Mindy se dogaja

02:00

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:00

Pazi, kamera!

07:50

Magazin Lige prvakov

08:25

Magazin Lige Evropa

09:25

TV prodaja

09:40

Romeo in Julija

12:00

MotoGP: Dirka VN Francije

15:25

Odbita rodbina

16:00

Odbita rodbina

16:30

Prva liga Telekom Slovenije: Domžale - Krško

19:00

Volan

19:30

Dva moža in pol

20:00

Misija: Nemogoče 2

22:20

Nevidni jezdec

00:10

Čudoviti um

02:50

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Zajčje uganke

07:05

Dibo

07:20

Smrkci

07:35

Čebelica Maja

07:50

Tačke na patrulji

08:15

Oddbods

08:20

Tashijeve pustolovščine

08:45

Grizzy in glodavčki

08:50

Maša in medved

09:00

Heidi

09:25

Mia in jaz

09:50

Jaz sem Luna

10:45

TV prodaja

11:00

Jaz sem Luna

11:55

TV prodaja

12:10

Princ Harry in Meghan: Njuna zgodba

13:10

Harry in Meghan: Upornika z dvora

14:15

Harry in Meghan: Ukročeni princ

16:00

Delovna akcija

17:05

Ljubezen po domače

18:15

Vrtičkanje

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Zvezde plešejo

22:40

Zlata vrata

00:00

22. World Freefight Challenge (WFC)

03:00

Najboljši domači video posnetki

03:30

Nočni program

06:55

TV prodaja

07:25

Zdravnica Pliško

08:00

Zdravnica Pliško

08:25

Vojna zvezd: Uporniki

08:50

Združeni Maščevalci

09:15

Združeni Maščevalci

09:40

Očkoti

10:10

Usodna odločitev

11:45

Nenavadna čarovnija

13:45

Kartoteka

14:45

Ta teden z Juretom Godlerjem

15:15

Nova zvezda Slovenije

18:15

Projekt Diva

19:05

Usodna odločitev

20:00

John Wick

22:00

Zgodba o N.W.A.

01:00

VV Faktor

01:15

Glasbeni utrip

07:00

Klepet ob kavi

08:15

TV prodaja

08:30

Družinski zdravnik

09:30

TV prodaja

09:45

Družinski zdravnik

10:45

TV prodaja

11:00

Hvala!

11:45

Duhovi Sarajeva

12:30

Klepet ob kavi

13:45

TV prodaja

14:15

Odtenki slave

14:45

Na kavi z Giannijem

15:15

Dekle iz Marfe

17:30

TV kviz

18:45

Kulinarična vandranja

19:15

VV Faktor

20:00

Duhovi Sarajeva

20:45

Jaz nisem Lorena

22:30

Parada plesa

23:00

Dragi ljudje

00:35

Zvezde na sodišču

01:20

Zvezde na sodišču

02:05

Glee

02:50

Glee

03:35

Glee

04:20

Nočna izmena

05:05

Nočni program

06:20

Vsi moji moški

06:45

Vsi moji moški

07:10

Vsi moji moški

07:35

Vsi moji moški

08:05

Nočna izmena

08:55

Na trdnih tleh

09:50

Na trdnih tleh

10:40

Od A do Ž

11:05

Od A do Ž

11:35

Vsi moji moški

12:00

Vsi moji moški

12:25

Vsi moji moški

12:50

Vsi moji moški

13:20

Glee

14:15

Vampirski dnevniki

15:05

Vampirski dnevniki

16:00

Zvezde na sodišču

16:50

Zvezde na sodišču

17:45

Goreča ljubezen

18:10

Na trdnih tleh

19:05

Na trdnih tleh

20:00

Dekle s popolnim spominom

20:50

Dekle s popolnim spominom

21:45

Dekle s popolnim spominom

22:35

Dekle s popolnim spominom

23:30

Dekle s popolnim spominom

00:25

Havaji 5.0

01:15

Havaji 5.0

02:05

Veliki pokovci

02:30

Veliki pokovci

02:55

Veliki pokovci

03:20

Veliki pokovci

03:40

Tiran

04:25

Agenti SHIELD

05:10

Agenti SHIELD

06:00

Naborniki

06:25

Domovina

07:25

Agenti SHIELD

08:20

Agenti SHIELD

09:15

MacGyver

10:10

MacGyver

11:05

Veliki pokovci

11:35

Veliki pokovci

12:00

Veliki pokovci

12:25

Veliki pokovci

12:55

Na kraju zločina: Miami

13:50

Na kraju zločina: Miami

14:45

Velika igra

16:40

Simpsonovi

17:05

Veliki pokovci

17:35

Veliki pokovci

18:05

Veliki pokovci

18:35

Veliki pokovci

19:00

Imperij

20:00

Agenti SHIELD

21:00

Deja vu

23:30

Izganjalec hudiča

00:25

Izganjalec hudiča

02:25

Shenandoah

04:00

Ponovitev programa

04:10

Manjšinski mozaik

04:25

Normalno življenje

05:15

Veterani miru

05:55

Prizma

07:00

TV koledar

07:15

Med nebom in zemljo

09:40

Biblija

09:50

Portret Cerkve in kraja

10:00

Vinkovci: Maša

11:05

Pozitivno

11:45

TV koledar

12:00

Dnevnik, šport, vreme

12:30

Plodovi zemlje

13:30

Pulj: Morje

14:00

V nedeljo ob dveh

15:00

Mir in dobro

15:35

Klapska pesem - od gostilne do svetovne kulturne dediščine

16:30

Varno v prometu

16:35

Bonton

16:45

TV koledar

17:00

Novice ob 17. uri

17:14

Vreme

17:15

Prometne informacije

17:20

Ljubezen ob strani

19:00

Dnevnik 2, vreme

19:40

Tema dneva

19:55

Loto 6/45

20:10

Trije moški Melite Žganjer

20:45

Severozahodni veter: Usoda

21:40

Hrana: Slastna znanost: Hrana in možgani

22:35

Dnevnik 3, kultura, šport, vreme

23:20

Med nebom in zemljo

00:25

Pomorska patrulja: Kitajsko šepetanje

01:20

Pomorska patrulja: Globoka voda

02:15

Pomorska patrulja: Prihaja ura

03:00

Pomorska patrulja: Bojevniki

03:45

Pomorska patrulja: Sreča

04:30

Umori na podeželju: Divja žetev

06:00

Umori na podeželju: Klub letalcev

08:00

Pomorska patrulja: Zajetje

09:00

Pomorska patrulja: Kapitani iz nebes

10:00

Pomorska patrulja: Mrtvi

11:00

Pomorska patrulja: Ptice

12:00

Pomorska patrulja: Skrivni nameni

13:00

Urgenca v Chicagu: Neprimerna resnica

14:00

Poštni detektivi: Edinstvena

16:00

Poštni detektivi: Ne morem živeti brez tebe

18:00

Ljubezen na prvi pogled

20:00

Urgenca v Chicagu: Past za starše

21:00

Kriminalistke: Dolg sprehod

22:00

Ženska za znoret

00:10

Zločinec

01:50

Poželenje, nevarnost

04:55

Nepričakovani zločin

06:40

Vročica v St. Elmu

08:25

Zverina

09:45

Očkov vrtec

11:20

Polje sanj

13:05

Hudson Hawk

14:45

Marija Antoinetta

16:45

Pokora

18:45

Otroci človeštva

20:30

Braven

22:00

Zgodbe iz Bronxa

00:10

Čudoviti um

02:50

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Zajčje uganke

07:05

Dibo

07:20

Smrkci

07:35

Čebelica Maja

07:50

Tačke na patrulji

08:15

Oddbods

08:20

Tashijeve pustolovščine

08:45

Grizzy in glodavčki

08:50

Maša in medved

09:00

Heidi

09:25

Mia in jaz

09:50

Jaz sem Luna

10:45

TV prodaja

11:00

Jaz sem Luna

11:55

TV prodaja

12:10

Princ Harry in Meghan: Njuna zgodba

13:10

Harry in Meghan: Upornika z dvora

14:15

Harry in Meghan: Ukročeni princ

16:00

Delovna akcija

17:05

Ljubezen po domače

18:15

Vrtičkanje

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Zvezde plešejo

22:40

Zlata vrata

01:25

Mindy se dogaja

02:00

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:00

Pazi, kamera!

07:50

Magazin Lige prvakov

08:25

Magazin Lige Evropa

09:25

TV prodaja

09:40

Romeo in Julija

12:00

MotoGP: Dirka VN Francije

15:25

Odbita rodbina

16:00

Odbita rodbina

16:30

Prva liga Telekom Slovenije: Domžale - Krško

19:00

Volan

19:30

Dva moža in pol

20:00

Misija: Nemogoče 2

22:20

Nevidni jezdec

00:35

Zvezde na sodišču

01:20

Zvezde na sodišču

02:05

Glee

02:50

Glee

03:35

Glee

04:20

Nočna izmena

05:05

Nočni program

06:20

Vsi moji moški

06:45

Vsi moji moški

07:10

Vsi moji moški

07:35

Vsi moji moški

08:05

Nočna izmena

08:55

Na trdnih tleh

09:50

Na trdnih tleh

10:40

Od A do Ž

11:05

Od A do Ž

11:35

Vsi moji moški

12:00

Vsi moji moški

12:25

Vsi moji moški

12:50

Vsi moji moški

13:20

Glee

14:15

Vampirski dnevniki

15:05

Vampirski dnevniki

16:00

Zvezde na sodišču

16:50

Zvezde na sodišču

17:45

Goreča ljubezen

18:10

Na trdnih tleh

19:05

Na trdnih tleh

20:00

Dekle s popolnim spominom

20:50

Dekle s popolnim spominom

21:45

Dekle s popolnim spominom

22:35

Dekle s popolnim spominom

23:30

Dekle s popolnim spominom