Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

TV SPORED
Ponedeljek, 22. oktober 2018
Zdaj
Dopoldan
Popoldan
Zvečer
Vse vsebine
Filmi
Razvedrilne
Šport
Serije
Informativne
Otroške
Za prikaz izberi: Moji priljubljeni programi
Programske sheme in zvrsti
Vse zvrsti
Izberi zvrst Izberi shemo
Vse zvrsti
Najbolj gledani programi
Dokumentarni programi
Športni programi
Informativni in regionalni programi
Zabavni in glasbeni programi
Otroški programi
Programi za odrasle
Moji priljubljeni programi
Programske sheme
Začetna shema
Osnovna shema
Razširjena shema
Tematski programski paketi
Adrenalin
Trend
Junior
Ekskluzivni programski paketi
HBO
HD
Pink
Opomba: Izbor zvrsti prikaže programe določene zvrsti iz vseh programskih shem. Za pregled določene sheme izberite želeno shemo.
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
Vse zvrsti
008BRIO
009Fox
011Diva
016AMC
017KINO
025AXN
107TLC
112C&I
200Š1
201Š2
202Š3
300RTS
305VTV
323ARD
324ZDF
329RTCG
331RTK
333OBN
342CNN
347N-tv
348TV E
351N1
400RTL
405VOX
406E !
407FTV
408Ginx
420MTV
426CMC
430VH 1
500OTO
706Dusk
707SCT
999HBO

00:30

Dnevnik Slovencev v Italiji

00:55

Dnevnik

01:20

Zrcalo tedna

01:35

Šport

01:40

Vreme

01:55

Infokanal

06:10

Utrip

06:25

Zrcalo tedna

07:00

Dobro jutro

08:00

Poročila

08:08

Dobro jutro

09:00

Poročila

09:08

Dobro jutro

10:00

Poročila

10:05

Od osnov do odličnosti z Donno Hay

10:50

10 domačih

11:20

Vem!

12:10

NaGlas!

12:30

Zlata dekleta: Opičje norčije, 1. del

13:00

Prvi dnevnik

13:20

Šport

13:30

Vreme

13:35

Panoptikum: Kaj nam sporočajo gledališča?

14:30

S-prehodi

15:00

Dober dan, Koroška

15:30

Osmi dan

16:00

Zvoki dvanajstih strun: Jerko Novak in Žarko Ignjatović

16:25

Nabriti detektivi: Ukradeni medvedek

17:00

Poročila ob petih

17:15

Šport

17:20

Vreme

17:25

Čist zares: Modna revija

17:55

Novice

18:00

Govoreči Tom in prijatelji: Bacil na pohodu: Zombiji

18:10

Lili in Čarni zaliv: Reka starega kapitana

18:15

Muk: Avtobus

18:20

Vem!

18:55

Vreme

19:00

Dnevnik

19:25

Slovenska kronika

19:45

Šport

19:55

Vreme

20:00

Tednik

21:00

Studio City

21:55

Vreme

22:00

Odmevi

22:30

Kultura

22:40

Šport

22:50

Vreme

22:55

Umetni raj

23:30

Orkester Slovenske filharmonije in Marko Letonja

00:05

Bučke

00:25

Kdo bi vedel

01:50

Ukane po kanadsko: Na kmetiji

02:25

Videotrak

03:25

Zabavni kanal

05:25

Videotrak

06:30

Otroški kanal

07:00

Penelopa: Penelopa in različni liki

07:05

Biba se giba: Biba in Vilinka

07:25

Mili in Moli: Slabo jajce

07:40

Vse o Rozi: Jaz in moja senca

07:50

Vila Mila: Tekmovanje v peki kolačkov

07:55

Zgodbe iz školjke: Bisergora: Kako postaneš junak

08:10

Zgodbe iz školjke: Nočko: Doktor vseved

08:20

Odstiranje pogleda z Mirjano Borčič

09:15

Umor, je napisala: Usodno prerekanje

10:20

Umor, je napisala: Se vidimo na sodišču

11:10

Halo TV

11:45

Dobro jutro

14:10

Ljudje in zemlja

15:15

Avtomobilnost

16:00

Izzivi ? obrt in podjetništvo

16:30

Halo TV

17:10

Umor, je napisala: Hanniganova sedmina

18:10

Tele M

18:40

Primorska kronika

19:00

Nogomet: Napoved kola, evropska liga

20:00

Svetovni popotnik: Kolonialna Avstralija

20:55

Morilec z jezera

21:55

Voščene lutke Madame Tussaud

23:25

Umor, je napisala: Družinski dragulji

08:30

Poročila

08:40

Novinarska konferenca premierja Marjana Šarca na vrhu voditeljev Evropske unije

08:50

Izjava predsednika Komisije za nadzor obveščevalnih in varnostnih služb Mateja Tonina po seji komisije

09:05

Izjave po sestanku med ministrstvom za okolje in komunalnimi podjetji o odvozu odpadne embalaže

09:15

Novinarska konferenca ob podpisu dogovora o sodelovanju poslancev italijanske in madžarske narodne skupnosti s koalicijskimi strankami

09:25

Izjava koordinatorja Levice Luke Meseca o podpisu protokola o sodelovanju s koalicijo

09:30

Poročila

09:40

Novinarska konferenca ministra za javno upravo Rudija Medveda o izhodiščih za pogajanja s sindikati javnega sektorja

09:45

Odkrito o stanju v pravosodju in človekovih pravicah

10:30

Poročila

10:40

Izjava premierja Marjana Šarca o izhodiščih za pogajanja z javnim sektorjem in zahtevah SAB-a

10:45

Novinarska konferenca Slovenske vojske o okoliščinah kraje streliva v Leipzigu

10:55

Izjava predsednice Sindikata delavcev v zdravstveni negi Slovenije Slavice Mencingar o odmrznitvi stavke

11:00

Poročila

11:10

Intervju

11:55

Izjave na posvetu o plačah v javnem in zasebnem sektorju

12:05

Novinarska konferenca ob podpisu dogovora o sodelovanju poslancev italijanske in madžarske narodne skupnosti s koalicijskimi strankami

12:10

Izjave po obravnavi na sojenju Tadeju Strehovcu

12:15

Novinarska konferenca predsednika republika Boruta Pahorja ob obisku madžarskega predsednika Janosa Aderja

12:20

Izjave na posvetu o plačah v javnem in zasebnem sektorju

12:25

Izjava koordinatorja Levice Luke Meseca o podpisu protokola o sodelovanju s koalicijo

12:30

Sredin gost: Mirko Vasle

13:10

Izjava premierja Marjana Šarca o izhodiščih za pogajanja z javnim sektorjem in zahtevah SAB-a

13:15

Utrip

13:30

Prvi dnevnik

14:00

Seja Komisije Državnega sveta za lokalno samoupravo in regionalni razvoj

14:30

Prvi dnevnik

16:00

Politik, to sem jaz!

17:30

Poročila ob petih

17:50

Danes

18:15

Res publica: Poslanci o pokojninski reformi

19:00

Dnevnik ob 19.00 s tolmačem

19:40

Slovenska kronika s tolmačem

20:00

Danes

20:30

Slovenija in Evropa

21:30

Danes

22:00

Tednik s tolmačem

23:00

Dnevnik Slovencev v Italiji

23:25

Šport

23:35

Odmevi

00:05

Morilci, tatovi in dve nabiti šibrovki

02:10

Magazin Lige prvakov

02:40

Volan

03:15

Brooklyn 9-9

03:40

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:00

Volan

07:35

Tom in Jerry

08:15

Mrhi za šankom

08:40

Mrhi za šankom

09:05

Od A do Ž

09:35

TV prodaja

09:50

Na trdnih tleh

10:40

TV prodaja

10:55

Na trdnih tleh

11:50

Dan za trening

12:25

TV prodaja

12:40

Laurine skrivnosti

13:40

Od A do Ž

14:15

Mrhi za šankom

14:40

Mrhi za šankom

15:10

Na trdnih tleh

16:05

Na trdnih tleh

17:00

Laurine skrivnosti

18:00

Svet

18:55

Mrhi za šankom

19:20

Mrhi za šankom

19:50

Svet

20:00

Mesto

22:20

Svinjarija

00:35

Joe proti Vulkanu

02:25

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Telebajski

07:10

Viking Viki

07:30

Pikica in Pepermint

07:40

Ben 10

07:50

Miraculous: Čarobni dragulji

08:15

Hotel 13

08:30

TV prodaja

08:45

Jaz sem Luna

09:40

TV prodaja

10:10

Dr. Oz

11:05

TV prodaja

11:20

Moč in strast

12:20

TV prodaja

12:35

Pohlepna gospa Fazilet

13:40

Usodno vino

14:40

Jaz sem Luna

15:35

Dedinja Vendavala

16:30

24UR popoldne

16:55

Moč in strast

17:55

Pohlepna gospa Fazilet

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Reka ljubezni

21:00

Kmetija

22:10

24UR zvečer

22:45

Prevara

23:40

Na kraju zločina

00:25

Nočni program

06:15

Dan.

07:15

Planet Danes

07:45

TV prodaja

08:00

Gorski čuvaj

09:10

Ne izpusti me

10:10

TV prodaja

10:25

Ramsay rešuje hotele

11:15

TV prodaja

11:45

Ellen

12:40

TV prodaja

12:55

Gorski čuvaj

14:05

Kuharski mojster

15:00

Istanbulska nevesta

16:00

Smash

17:00

Dan.

18:00

Planet Danes

18:30

Dragi sosedje

19:00

Ne izpusti me

20:00

Istanbulska nevesta

21:00

Dragi sosedje

21:35

Dragi sosedje

22:00

Večerni Planet Danes

22:30

Ta teden z Juretom Godlerjem

23:00

Goool!

00:00

Faktor

00:45

Glasbeni utrip

07:00

TV prodaja

07:15

Klepet ob kavi

08:35

TV prodaja

08:50

Mini Minini nasveti

10:10

TV prodaja

10:25

Potep z Leo

11:00

TV prodaja

11:30

Ezoterika

12:30

TV prodaja

12:45

Faktor

13:30

TV kviz

14:45

Kriminalist

16:00

Mini Minini nasveti

17:15

Poberi v mestu

18:00

Klepet ob kavi

19:15

Faktor

20:00

Izberi ali poberi

20:45

Kriminalist

22:00

Od Boga pozabljeni

23:00

TV kviz

00:20

Precej legalno

01:05

Precej legalno

01:50

Precej legalno

02:35

Diva za umret

03:20

Diva za umret

04:05

Nočni program

06:45

Ljubke lažnivke

07:35

Ljubke lažnivke

08:25

Ljubke lažnivke

09:20

Kar bo, pa bo

10:10

Kar bo, pa bo

11:05

TV prodaja

11:20

Diva za umret

12:15

Franklin in Bash

13:05

Ljubke lažnivke

14:00

Ljubke lažnivke

14:50

Ljubke lažnivke

15:45

Brez sledu

16:35

Slepa pega

17:30

Vsi moji moški

17:55

Vsi moji moški

18:20

Dokaz

19:15

Franklin in Bash

20:05

Franklin in Bash

21:00

Brez sledu

21:50

Slepa pega

22:45

Dokaz

23:35

Vsi moji moški

00:20

Živi mrtveci

01:10

Črni seznam: Odrešenje

02:05

Vampirski sev

02:55

Vampirski sev

03:40

Da Vincijevi demoni

04:25

Krotenje jeze

04:50

Krotenje jeze

05:15

Krotenje jeze

05:40

Krotenje jeze

06:00

Agenti SHIELD

06:50

Američani

07:40

Zadnji človek na svetu

08:05

Havaji 5.0

09:00

Dva moža in pol

09:25

Dva moža in pol

09:55

Na kraju zločina: Miami

10:50

Kosti

11:40

Kosti

12:35

Jack

14:50

Zadnji človek na svetu

15:20

Havaji 5.0

16:15

Dva moža in pol

16:40

Dva moža in pol

17:10

Agenti SHIELD

18:05

Na kraju zločina: Miami

19:00

Kosti

20:00

Kosti

21:00

Kosti

22:00

Živi mrtveci

23:00

Stotica

23:55

Havaji 5.0

01:30

V nedeljo ob dveh

02:25

Dolina sonca

03:10

Vse bo še dobro

03:55

Mir in dobro

04:20

Eko cona

05:00

Znanstveni krogi

06:00

Split: Morje

06:40

TV koledar

06:55

Dobro jutro, Hrvaška

07:00

Novice

07:10

Dobro jutro, Hrvaška

08:00

Novice

08:10

Dobro jutro, Hrvaška

09:00

Novice

09:10

Dobro jutro, Hrvaška

10:00

Novice

10:15

Veterinar dr. Engel

11:10

Tretje obdobje

11:35

Varno v prometu

11:45

TV koledar

12:00

Dnevnik 1, šport, vreme

12:20

Imperij

13:10

Dr. Oz

14:00

Plodovi zemlje

15:00

Dober dan, Hrvaška

16:00

Župnik Brown: Pogrešani

16:45

TV koledar

17:00

Novice ob 17. uri

17:14

Vreme

17:15

Prometne informacije

17:20

Pri nas doma

18:10

Zasledovanje

19:00

Dnevnik 2, vreme

19:45

Tema dneva

20:00

Vojna pred vojno: Srbi k orožju

20:55

Časopis

22:00

Odprto

23:00

Dnevnik 3, kultura, šport, vreme

23:35

Romano Bolković - 1 na 1

00:40

Pomorska patrulja: Noč dolgih nožev

01:40

Pomorska patrulja: Krokodilje solze

02:40

Pomorska patrulja: Prava stvar

03:30

Pomorska patrulja: Odkupnina

04:20

Pomorska patrulja: Izgubljeni raj

05:10

Pomorska patrulja: Velika riba

06:00

Umori na podeželju: Sveta zaveza

08:00

Knjižničarji: In skrito zatočišče

09:00

Monk: G. Monk in mali Monk

10:00

Pomorska patrulja: Izgubljeni raj

11:00

Pomorska patrulja: Velika riba

12:00

Umori na podeželju: Ruleta umorov

14:00

Talenti v belem: Ko se čas ustavi

15:00

Urgenca v Chicagu: Pretiravanje

16:00

Kavarna ljubezni

18:00

Monk: G. Monk in skrivni Božiček

19:00

Pomorska patrulja: Ribiški čevlji

20:00

Pomorska patrulja: Univerzalni darovalec

21:00

Operacija Havaji

22:00

Operacija Havaji

23:00

Operacija Havaji

00:55

Sončeve solze

02:55

Oktobrsko nebo

05:15

Mothmanova prerokba

07:10

Druga najlepša stvar

08:55

Vse za sina

10:25

Kot oče in sin

12:05

Usoda v svojih rokah

13:40

Zaljubljena zguba

15:15

Jeklene magnolije

17:10

Kdo je tu nor?

19:00

Dnevnik Bridget Jones

20:40

Bridget Jones: Na robu pameti

22:30

Kaj dogaja?

00:35

Joe proti Vulkanu

02:25

Zvoki noči

06:00

24UR

07:00

OTO čira čara

07:01

Telebajski

07:10

Viking Viki

07:30

Pikica in Pepermint

07:40

Ben 10

07:50

Miraculous: Čarobni dragulji

08:15

Hotel 13

08:30

TV prodaja

08:45

Jaz sem Luna

09:40

TV prodaja

10:10

Dr. Oz

11:05

TV prodaja

11:20

Moč in strast

12:20

TV prodaja

12:35

Pohlepna gospa Fazilet

13:40

Usodno vino

14:40

Jaz sem Luna

15:35

Dedinja Vendavala

16:30

24UR popoldne

16:55

Moč in strast

17:55

Pohlepna gospa Fazilet

18:55

24UR vreme

18:58

24UR

20:00

Reka ljubezni

21:00

Kmetija

22:10

24UR zvečer

22:45

Prevara

23:40

Na kraju zločina

00:05

Morilci, tatovi in dve nabiti šibrovki

02:10

Magazin Lige prvakov

02:40

Volan

03:15

Brooklyn 9-9

03:40

Glasbeni mikser

06:00

Glasbeni mikser

07:00

Volan

07:35

Tom in Jerry

08:15

Mrhi za šankom

08:40

Mrhi za šankom

09:05

Od A do Ž

09:35

TV prodaja

09:50

Na trdnih tleh

10:40

TV prodaja

10:55

Na trdnih tleh

11:50

Dan za trening

12:25

TV prodaja

12:40

Laurine skrivnosti

13:40

Od A do Ž

14:15

Mrhi za šankom

14:40

Mrhi za šankom

15:10

Na trdnih tleh

16:05

Na trdnih tleh

17:00

Laurine skrivnosti

18:00

Svet

18:55

Mrhi za šankom

19:20

Mrhi za šankom

19:50

Svet

20:00

Mesto

22:20

Svinjarija

00:20

Precej legalno

01:05

Precej legalno

01:50

Precej legalno

02:35

Diva za umret

03:20

Diva za umret

04:05

Nočni program

06:45

Ljubke lažnivke

07:35

Ljubke lažnivke

08:25

Ljubke lažnivke

09:20

Kar bo, pa bo

10:10

Kar bo, pa bo

11:05

TV prodaja

11:20

Diva za umret

12:15

Franklin in Bash

13:05

Ljubke lažnivke

14:00

Ljubke lažnivke

14:50

Ljubke lažnivke

15:45

Brez sledu

16:35

Slepa pega

17:30

Vsi moji moški

17:55

Vsi moji moški

18:20

Dokaz

19:15

Franklin in Bash

20:05

Franklin in Bash

21:00

Brez sledu

21:50

Slepa pega

22:45

Dokaz

23:35

Vsi moji moški