Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

00:05

Graham Norton Show

Razvedrilni program

00:16

Vajenec

Razvedrilni program

00:50

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

01:17

Graham Norton Show

Razvedrilni program

02:02

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

03:40

Nočni glasbeni program

Glasbeni program

05:20

Tretja oblika

Kulturno-umetniški program

05:23

Tretja oblika

Kulturno-umetniški program

06:00

Beseda in življenje

Verski program

06:03

Beseda in življenje

Verski program

06:32

Telebajski

Otroški in mladinski program

06:34

Telebajski

Otroški in mladinski program

06:44

Telebajski

Otroški in mladinski program

06:46

Telebajski

Otroški in mladinski program

07:00

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:01

Pesmice in izštevanke: Bratec Martin 

Otroški in mladinski program

07:02

Pesmice in izštevanke: Bratec Martin 

Otroški in mladinski program

07:03

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:04

Simfonorije

Otroški in mladinski program

07:09

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:10

Pssst... pravljica! Čing in por

Otroški in mladinski program

07:12

Pssst... pravljica! Čing in por

Otroški in mladinski program

07:17

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:19

Pesmice in izštevanke: Zajček in potoček

Otroški in mladinski program

07:21

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:23

Nodi v deželi igrač

Otroški in mladinski program

07:30

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:32

Ninin kotiček za majhne: Trapaste šolice

Otroški in mladinski program

07:37

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:38

TV vrtec: To ni za igrati

Otroški in mladinski program

07:47

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:48

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:49

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:50

Skrivni dnevnik race Matilde: Kdo se še ni skril

Otroški in mladinski program

07:52

Skrivni dnevnik race Matilde: Kdo se še ni skril

Otroški in mladinski program

08:00

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:02

Mogočna džungla

Otroški in mladinski program

08:06

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:09

Mogočna džungla

Otroški in mladinski program

08:13

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:15

Ulica v živalski vrt 64

Otroški in mladinski program

08:20

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:22

Vedranovi velikan: Marko Babaja

Otroški in mladinski program

08:29

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:30

Pustolovščine medvedka Paddingtona

Otroški in mladinski program

08:33

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:35

Vedranovi velikan: Marko Babaja

Otroški in mladinski program

08:45

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:47

Pustolovščine medvedka Paddingtona

Otroški in mladinski program

08:55

Mifi

Otroški in mladinski program

09:00

Najlepše pravljice Hansa Christiana Andersena: Svinjski pastir

Otroški in mladinski program

09:12

Mifi

Otroški in mladinski program

09:19

Najlepše pravljice Hansa Christiana Andersena: Svinjski pastir

Otroški in mladinski program

09:30

Vrtiček gospoda Blooma

09:45

Vrtiček gospoda Blooma

10:00

Matt Hatter

Serija

10:04

Matt Hatter

Serija

10:29

Drugi svet

Serija

10:30

Drugi svet

Serija

10:55

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

11:00

Barabe in princese

Serija

11:40

Nori konj

Film

11:50

Nori konj

Film

13:14

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

13:20

Kratki dokumentarni film

Film

13:22

Bolničarka - na življenje in smrt

Film

13:35

Bolničarka - na življenje in smrt

Film

15:00

Kuharska šola Marthe Stewart

Izobraževalni program

15:10

Kuharska šola Marthe Stewart

Izobraževalni program

15:25

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

15:32

Opeka na opeko: Bryk preureja

Glasbeni program

15:35

Opeka na opeko: Bryk preureja

Izobraževalni program

16:00

Regionalni dnevnik

Informativni program

16:40

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

16:45

Mamutica

Serija

16:49

Mamutica

Serija

17:35

V istem loncu

Razvedrilni program

17:37

V istem loncu

Razvedrilni program

18:20

TV Bingo

Razvedrilni program

19:00

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

19:02

Vlak dinozavrov

Otroški in mladinski program

19:04

Vlak dinozavrov

Otroški in mladinski program

19:30

POPROCK.HR

Glasbeni program

19:32

POPROCK.HR

Glasbeni program

20:05

Operacija Zlata mrzlica: Planinski prelazi

Glasbeni program

20:59

Nogomet: Hrvaška - Argentina, 2. polčas, SP 2018

Šport

21:00

Kockar brez sreče

Film

21:57

Kockar brez sreče

Film

22:35

Preobrat

Film

23:34

Preobrat

Film

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO