Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

DaVinci Learning

00:00

Velika ideja: Kako preživeti prometno nesrečo

Otroški in mladinski program

00:20

Velika ideja: Pametni avtomobili

Otroški in mladinski program

00:45

Futuris: Okolju prijaznejša vožnja

Otroški in mladinski program

01:00

V lovu na dolgo življenje: Življenjski slog in dolgo življenje

Otroški in mladinski program

01:25

V lovu na dolgo življenje: Nikoli nismo prestari

Otroški in mladinski program

02:00

Velika ideja: Velikost je pomembna

Otroški in mladinski program

02:20

Velika ideja: Čuti

Otroški in mladinski program

02:45

Futuris: Samovozeči avti

Otroški in mladinski program

03:00

Programerka Ada: Vojvodinja računalništva

Otroški in mladinski program

04:00

Nekoč so bili raziskovalci: Džingiskan

Otroški in mladinski program

04:30

Nekoč so bili raziskovalci: Ibn Battuta (po sledeh Marca Pola)

Otroški in mladinski program

05:00

Nekoč so bili raziskovalci: Velike džunke

Otroški in mladinski program

05:30

Nekoč so bili raziskovalci: Vasco De Gama

Otroški in mladinski program

06:00

Marči Hlaček

Otroški in mladinski program

06:30

Marči Hlaček

Otroški in mladinski program

07:00

Izumljajmo skupaj: Veliki finale

Otroški in mladinski program

07:25

Izumljajmo skupaj: Reciklirani tobogan

Otroški in mladinski program

07:50

Izumljajmo skupaj: Prozorni opekač

Otroški in mladinski program

08:15

Izumljajmo skupaj: Šolski vlak

Otroški in mladinski program

08:40

Pravi dokaz: Ogledala

Otroški in mladinski program

08:55

Pravi dokaz: Iluzije

Otroški in mladinski program

09:10

Siesta Z: Sofoklejev Kralj Ojdip

Otroški in mladinski program

09:20

Siesta Z: Homerjeva Iliada

Otroški in mladinski program

09:40

Skrivni laboratorij Thomasa Edisona: Če fosil ustreza; Zlata priložnost

Otroški in mladinski program

10:00

Vse za otroke: Polžje vohunjenje in zavita solata

Otroški in mladinski program

10:25

Vse za otroke: Magija znanosti in testeninska palača

Otroški in mladinski program

10:50

Vse o igračah: Vrtavka

Otroški in mladinski program

11:00

Marči Hlaček

Otroški in mladinski program

11:30

Marči Hlaček

Otroški in mladinski program

12:00

Izjemna bitja: Sova na kolesu

Otroški in mladinski program

12:15

Šport in znanost: Kegljanje

Otroški in mladinski program

12:30

Zvedava Mily: Pasje življenje

Otroški in mladinski program

12:35

Zvedava Mily: Na nebu

Otroški in mladinski program

12:45

Zvedava Mily: Pravo mesto

Otroški in mladinski program

12:50

Zvedava Mily: Kul babi

Otroški in mladinski program

13:00

Umetnost z Mati in Dadajem: Henri Matisse

Otroški in mladinski program

13:05

Umetnost z Mati in Dadajem: Antoni Gaudí

Otroški in mladinski program

13:15

Umetnost z Mati in Dadajem: Rafael

Otroški in mladinski program

13:20

Umetnost z Mati in Dadajem: Jan Vermeer

Otroški in mladinski program

13:30

Čudežni um: Vsakdanje iluzije

Otroški in mladinski program

14:00

Vse o igračah: Vrtavka

Otroški in mladinski program

14:10

Izumljajmo skupaj: Motorolka

Otroški in mladinski program

14:30

Izumljajmo skupaj: Valovni generator

Otroški in mladinski program

14:55

Izumljajmo skupaj: Vodne hodulje

Otroški in mladinski program

15:15

Izumljajmo skupaj: Čevelj za brcanje

Otroški in mladinski program

15:40

Pravi dokaz: Rja

Otroški in mladinski program

15:50

Pravi dokaz: Ogledala

Otroški in mladinski program

16:05

Siesta Z: Macbeth Williama Shakespearja

Otroški in mladinski program

16:15

Siesta Z: Guliverjeva potovanja: Guliver med pritlikavci Jonathana Swifta

Otroški in mladinski program

16:30

Skrivni laboratorij Thomasa Edisona: Skrivna piratska skrinja in Murphyjev zakon težnosti

Otroški in mladinski program

17:00

Zvedava Mily: Pasje življenje

Otroški in mladinski program

17:05

Zvedava Mily: Na nebu

Otroški in mladinski program

17:15

Zvedava Mily: Pravo mesto

Otroški in mladinski program

17:20

Zvedava Mily: Kul babi

Otroški in mladinski program

17:30

Čudežni um: Prevara jezika in nosu

Otroški in mladinski program

17:55

Raziskujmo: Čudoviti planet: Bahami

Otroški in mladinski program

18:20

Artzooka: Neznani leteči predmet

Otroški in mladinski program

18:45

Artzooka: Umetnost ribjega akvarija

Otroški in mladinski program

19:10

Uroki: Odbite voščenke

Otroški in mladinski program

19:20

Uroki: Nora matemagija

Otroški in mladinski program

19:35

Zgodovina umetnosti: Odzivi na renesanso iz drugih dežel: Renesansa v Benetkah in drugih predelih Evrope

Otroški in mladinski program

20:00

Divja znanost: Sonce in morje

Otroški in mladinski program

20:30

Znanstvena lopa: Ali lahko postanemo nevidni?

Otroški in mladinski program

21:00

Kljunaš: Najbolj čudna žival na svetu

Otroški in mladinski program

22:00

Veliki sanjači: Tesla: Brezplačna energija

Otroški in mladinski program

23:00

Skrivnosti kvantne fizike: Naj bo življenje

Otroški in mladinski program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO