Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

DaVinci Learning

00:00

Skrivnosti možganov: Skrivnostna bionična roka in čudni občutki

Otroški in mladinski program

01:00

Vzpon žensk: Revolucija

Otroški in mladinski program

02:00

Raziskujmo: Narava najbolje ve: Oblikovanje dronov

Otroški in mladinski program

02:30

Super znanost: Mesto v vrtu: Singapur

Otroški in mladinski program

03:00

Skrivnosti možganov: Skrivnostna bionična roka in čudni občutki

Otroški in mladinski program

04:00

Divja znanost: Brodolom

Otroški in mladinski program

04:30

Divja znanost: Izgubljeni na morju

Otroški in mladinski program

05:00

Divja znanost: Klic divjine

Otroški in mladinski program

05:30

Divja znanost: Svetilnik

Otroški in mladinski program

06:00

Nekoč je bila Zemlja: Podnebje: Rešitve

06:30

Nekoč je bila Zemlja: Otroci: Zdravje in izobrazba

07:00

Vse o igračah: Roboti

Otroški in mladinski program

07:10

Siesta Z: Faust Johanna Wolfganga Von Goetheja

Otroški in mladinski program

07:25

Kako kul: Kocke

Otroški in mladinski program

07:50

Nenavadna znanost: Guma

Otroški in mladinski program

08:15

Neverjetna odkritja: Dimitrij Mendelejev: Izvor vsega in periodni sistem elementov

Otroški in mladinski program

08:40

Pravi dokaz: Kupole

Otroški in mladinski program

08:55

Pravi dokaz: Trenje

Otroški in mladinski program

09:10

Zvedava Mily: Mladi, majhni ali nizki

Otroški in mladinski program

09:15

Zvedava Mily: Svoboda!

Otroški in mladinski program

09:25

Zvedava Mily: Leo se moti

Otroški in mladinski program

09:35

Skrivni laboratorij Thomasa Edisona: Skrivna piratska skrinja in Murphyjev zakon težnosti

Otroški in mladinski program

10:00

Zabavno raziskovanje

Otroški in mladinski program

10:25

Zabavno raziskovanje

Otroški in mladinski program

10:50

Vse o igračah: Namizne igre

Otroški in mladinski program

11:00

Marči Hlaček

Otroški in mladinski program

11:30

Marči Hlaček

Otroški in mladinski program

12:00

Izjemna bitja: Kamelja dirka

Otroški in mladinski program

12:15

Šport in znanost: Odbojka

Otroški in mladinski program

12:30

Eksplozija okusov: Empanadas

Otroški in mladinski program

12:45

GEOlino: Indija: Lasje za bogove

Otroški in mladinski program

13:00

GEOlino: Na poti z moskovsko cirkuško šolo

Otroški in mladinski program

13:15

Raziskujmo: Naredi sam: Znanstvena čarovnija

Otroški in mladinski program

13:40

Pravi dokaz: Veter

Otroški in mladinski program

14:00

Artzooka: Noge knjižne opore

Otroški in mladinski program

14:25

Artzooka: Podvodna scena

Otroški in mladinski program

14:50

Artzooka: Barvanje na folijo

Otroški in mladinski program

15:15

Artzooka: Umetnina vodnega stolpa

Otroški in mladinski program

15:40

Mali radovedneži: Avti

Otroški in mladinski program

16:05

Zvedava Mily: Prave besede

Otroški in mladinski program

16:10

Zvedava Mily: Delo

Otroški in mladinski program

16:20

Zvedava Mily: Au, E, I, O, U

Otroški in mladinski program

16:30

Skrivni laboratorij Thomasa Edisona: Pošastna skrivnost; Človek rastlina

Otroški in mladinski program

17:05

Neverjetna odkritja: Čang Heng: Potresna znanost

Otroški in mladinski program

17:30

Siesta Z: Faust Johanna Wolfganga Von Goetheja

Otroški in mladinski program

17:45

Kako kul: Kocke

Otroški in mladinski program

18:10

Nenavadna znanost: Papir

Otroški in mladinski program

18:35

Izumljajmo skupaj: Zelenjavni top

Otroški in mladinski program

18:55

Izumljajmo skupaj: Ograda za kokoši

Otroški in mladinski program

19:20

Spretni prstki: Raztegljive ploščice z imeni

Otroški in mladinski program

19:35

Mali radovedneži: Roboti

Otroški in mladinski program

20:00

Raziskujmo: Narava najbolje ve: Avtomatizirane živali

Otroški in mladinski program

20:30

Super znanost: Digitalni mediji: Japonska

Otroški in mladinski program

21:00

Veliki sanjači: Ciolkovski: Svet čudes

Otroški in mladinski program

22:00

Raziskujmo: Narava najbolje ve: Podvodni svet: navdih za tehnologijo v prihodnosti

Otroški in mladinski program

22:30

Super znanost: Prepoznavanje obraza: Izrael

Otroški in mladinski program

23:00

Koda: Oblike

Otroški in mladinski program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO