Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

00:00

Marsupilami

Otroški in mladinski program

00:25

Miranda raziskuje

Otroški in mladinski program

00:37

Bobi in Pika

Otroški in mladinski program

00:50

Madžarske ljudske pravljice

Otroški in mladinski program

01:00

Gozdni Fu Tom

Otroški in mladinski program

01:22

Čudovito popotovanje Nilsa Holgerssona

Otroški in mladinski program

01:34

Trojčki

Otroški in mladinski program

01:42

Trojčki

Otroški in mladinski program

01:50

Madžarske ljudske pravljice

Otroški in mladinski program

02:00

Marsupilami

Otroški in mladinski program

02:25

Miranda raziskuje

Otroški in mladinski program

02:37

Bobi in Pika

Otroški in mladinski program

02:50

Madžarske ljudske pravljice

Otroški in mladinski program

03:00

Gozdni Fu Tom

Otroški in mladinski program

03:22

Čudovito popotovanje Nilsa Holgerssona

Otroški in mladinski program

03:34

Trojčki

Otroški in mladinski program

03:42

Trojčki

Otroški in mladinski program

03:50

Madžarske ljudske pravljice

Otroški in mladinski program

04:00

Marsupilami

Otroški in mladinski program

04:25

Miranda raziskuje

Otroški in mladinski program

04:37

Bobi in Pika

Otroški in mladinski program

04:50

Madžarske ljudske pravljice

Otroški in mladinski program

05:00

Gozdni Fu Tom

Otroški in mladinski program

05:22

Čudovito popotovanje Nilsa Holgerssona

Otroški in mladinski program

05:34

Trojčki

Otroški in mladinski program

05:42

Trojčki

Otroški in mladinski program

05:50

Madžarske ljudske pravljice

Otroški in mladinski program

06:00

Lokomotivček Tomaž in prijatelji

Otroški in mladinski program

06:15

Čarli hodi v šolo

Otroški in mladinski program

06:30

Mojster Miha

Otroški in mladinski program

06:45

Bobi in Bili

Otroški in mladinski program

07:00

Radovednica Bibi

Otroški in mladinski program

07:30

Wendy

Otroški in mladinski program

08:00

Balto 3: Na krilih sprememb

Film

09:18

Sherlock Jaka

Otroški in mladinski program

09:30

Sedem palčkov in jaz

Otroški in mladinski program

09:55

LEGO prijateljice

Otroški in mladinski program

10:20

Moj mali poni

Otroški in mladinski program

10:45

Šov gospoda Peabodyja in Shermana

Otroški in mladinski program

11:10

Zora Krudovih

Otroški in mladinski program

11:35

Turbo

Otroški in mladinski program

12:00

Mia in jaz

Otroški in mladinski program

12:30

Pustolovci iz globin

Otroški in mladinski program

13:00

Mojster Miha: Mega veliki stroji

Film

14:05

Sherlock Jaka

Otroški in mladinski program

14:17

Sherlock Jaka

Otroški in mladinski program

14:30

Radovedni George

Otroški in mladinski program

15:00

Radovedni George

Otroški in mladinski program

15:30

Radovedni George

Otroški in mladinski program

16:00

H2O: Pustolovščine pod vodo

Otroški in mladinski program

16:30

Bibi in Tina

Otroški in mladinski program

17:00

Slava kralju Juliju

Otroški in mladinski program

17:30

Pustolovščine obutega mačka

Otroški in mladinski program

18:00

Dinomobili

Otroški in mladinski program

18:30

Šov gospoda Peabodyja in Shermana

Otroški in mladinski program

19:00

Zora Krudovih

Otroški in mladinski program

19:30

Turbo

Otroški in mladinski program

20:00

Barbie in diamantni grad

Film

21:15

Sherlock Jaka

Otroški in mladinski program

21:30

Slava kralju Juliju

Otroški in mladinski program

21:55

Pustolovščine obutega mačka

Otroški in mladinski program

22:20

Dinomobili

Otroški in mladinski program

22:45

Šov gospoda Peabodyja in Shermana

Otroški in mladinski program

23:10

Zora Krudovih

Otroški in mladinski program

23:35

Turbo

Otroški in mladinski program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO