Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

Cartoon Network

00:05

NinjaGo: Masters of Spinjitzu: Codename: Arcturus

Otroški in mladinski program

00:30

NinjaGo: Masters of Spinjitzu: The Void

Otroški in mladinski program

00:50

Angelo Rules: Into The Wild

Otroški in mladinski program

01:00

Angelo Rules: The Longest 30 Seconds

Otroški in mladinski program

01:11

Angelo Rules: Magic Show

Otroški in mladinski program

01:25

The Amazing World of Gumball: The Pressure

Otroški in mladinski program

01:36

The Amazing World of Gumball: The Painting

Otroški in mladinski program

01:47

The Amazing World of Gumball: The Responsible

Otroški in mladinski program

01:58

The Amazing World of Gumball: The Dress

Otroški in mladinski program

02:10

Xiaolin Chronicles: The Fall of Xiaolin

Otroški in mladinski program

02:35

Xiaolin Chronicles: Buddy Blue Ray and The Golden Bunnies

Otroški in mladinski program

03:00

Angelo Rules: Spot Remover

Otroški in mladinski program

03:10

Angelo Rules: Rock or Rock

Otroški in mladinski program

03:25

Angelo Rules: Best Seat Ever

Otroški in mladinski program

03:35

Angelo Rules: Backseat Driver

Otroški in mladinski program

03:50

The Amazing World of Gumball: The Question

Otroški in mladinski program

04:00

The Amazing World of Gumball: The Oracle

Otroški in mladinski program

04:11

The Amazing World of Gumball: The Safety

Otroški in mladinski program

04:25

The Amazing World of Gumball: The Knights

Otroški in mladinski program

04:36

The Amazing World of Gumball: The Colossus

Otroški in mladinski program

04:50

NinjaGo: Masters of Spinjitzu: All of Nothing

Otroški in mladinski program

05:10

NinjaGo: Masters of Spinjitzu: The Rise of the Great Devourer

Otroški in mladinski program

05:35

Teen Titans Go!: Pyramid Scheme

Film

05:45

Teen Titans Go!: Finally a Lesson

Film

06:00

Informacije o programu še niso na voljo.

Propagandni program

06:10

Dajmo, najstniški velikani!: Odpuščen si

Film

06:20

Dajmo, najstniški velikani!: Super Robin

Film

06:35

Muca Samorogica: Kaiju muca

Otroški in mladinski program

06:45

Muca Samorogica: Ogenj in prijetno

Otroški in mladinski program

07:05

Medvedji bratje: Film

Otroški in mladinski program

07:16

Medvedji bratje: Medvedje in možje

Otroški in mladinski program

07:27

Medvedji bratje: Kosilo s Tabesom

Otroški in mladinski program

07:45

Craigov svet: Jponi

Otroški in mladinski program

07:56

Craigov svet: Kelseyjina naloga

Otroški in mladinski program

08:15

Oblačno z mesnimi kroglicami: Einsteinovi brki

Otroški in mladinski program

08:25

Oblačno z mesnimi kroglicami: Balada Johnnyja Sardine

Otroški in mladinski program

08:45

Gumballov fantastični svet: Kdorkoli

Otroški in mladinski program

08:55

Gumballov fantastični svet: Zabava

Otroški in mladinski program

09:15

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Čas izdajalcev

Otroški in mladinski program

09:40

Ben 10: Narava stvari

Otroški in mladinski program

09:50

Ben 10: Napad na palačo palačink

Otroški in mladinski program

10:10

OK K.O.! Bodimo junaki: Zlati časi

Otroški in mladinski program

10:21

OK K.O.! Bodimo junaki: Skrivnostni znanstveni sejem 201X

Otroški in mladinski program

10:40

Medvedji bratje: Družinske težave

Otroški in mladinski program

10:50

Medvedji bratje: Bratovski prepir

Otroški in mladinski program

11:01

Medvedji bratje: Zavzemi medvedje

Otroški in mladinski program

11:20

Dajmo, najstniški velikani!: Večno poročilo

Film

11:29

Dajmo, najstniški velikani!: BBRAE, 1. del

Film

11:45

Dajmo, najstniški velikani!: BBRAE, 2. del

Film

11:54

Dajmo, najstniški velikani!: Titani iščejo uro

Film

12:15

Muca Samorogica: Kaiju muca

Otroški in mladinski program

12:25

Muca Samorogica: Ogenj in prijetno

Otroški in mladinski program

12:45

Močna dekleta: Buttercup

Otroški in mladinski program

12:55

Močna dekleta: Izlet

Otroški in mladinski program

13:15

Craigov svet: Jponi

Otroški in mladinski program

13:26

Craigov svet: Kelseyjina naloga

Otroški in mladinski program

13:45

Oblačno z mesnimi kroglicami: Težave z elektriko

Otroški in mladinski program

13:55

Oblačno z mesnimi kroglicami: Zmagovalec je ...

Otroški in mladinski program

14:10

Gumballov fantastični svet: Smrad

Otroški in mladinski program

14:20

Gumballov fantastični svet: Brata

Otroški in mladinski program

14:30

Gumballov fantastični svet: Petje

Otroški in mladinski program

14:50

Gumballov fantastični svet: Čelada

Otroški in mladinski program

15:01

Gumballov fantastični svet: Spor

Otroški in mladinski program

15:20

Poletni tabor: Pižame

Otroški in mladinski program

15:30

Poletni tabor: Oskarjeva in ježeva melodija

Otroški in mladinski program

15:50

OK K.O.! Bodimo junaki: Logika

Otroški in mladinski program

16:01

OK K.O.! Bodimo junaki: Zlobneži na žuru

Otroški in mladinski program

16:20

Muca Samorogica: Rojstnodnevni prepih

Otroški in mladinski program

16:30

Muca Samorogica: Kaos v kuhinji

Otroški in mladinski program

16:40

Muca Samorogica: Akcijski gozd

Otroški in mladinski program

16:55

Močna dekleta: Pisarna pogube

Otroški in mladinski program

17:05

Močna dekleta: Blisstersladka simfonija

Otroški in mladinski program

17:25

Dajmo, najstniški velikani!: Epizoda s steklenicami

Film

17:34

Dajmo, najstniški velikani!: Piramidna shema

Film

17:55

Craigov svet: Jponi

Otroški in mladinski program

18:06

Craigov svet: Kelseyjina naloga

Otroški in mladinski program

18:20

Ben 10: Xingo se je vrnil

Otroški in mladinski program

18:30

Ben 10: Lovci na ljudi

Otroški in mladinski program

18:50

Močna dekleta: S pajkovimi čutili

Otroški in mladinski program

19:00

Močna dekleta: Postani možata

Otroški in mladinski program

19:20

Gumballov fantastični svet: Šolanje

Otroški in mladinski program

19:30

Gumballov fantastični svet: Častilci

Otroški in mladinski program

19:41

Gumballov fantastični svet: Ponavljavci

Otroški in mladinski program

20:00

Čas za pustolovščino: Glasbena jama

Otroški in mladinski program

20:10

Čas za pustolovščino: Žemljica

Otroški in mladinski program

20:30

Transformerji: Roboti pod krinko: Borci za svobodo

Otroški in mladinski program

21:00

Steven Vesolje: Pisma za Larsa

Film

21:10

Steven Vesolje: Ni vrnitve

Film

21:25

Transformerji: Roboti pod krinko: Učne ure zgodovine

Otroški in mladinski program

21:45

Šaolinske kronike: Padec Šaolina

Otroški in mladinski program

22:10

Šaolinske kronike: Buddy Blue Ray in zlati zajčki

Otroški in mladinski program

22:30

Gumballov fantastični svet: Obljuba

Otroški in mladinski program

22:40

Gumballov fantastični svet: Gonja

Otroški in mladinski program

22:55

Gumballov fantastični svet: Glas

Otroški in mladinski program

23:05

Gumballov fantastični svet: Cvetni listi

Otroški in mladinski program

23:15

Gumballov fantastični svet: Zmenek

Otroški in mladinski program

23:26

Gumballov fantastični svet: Klub

Otroški in mladinski program

23:40

Gumballov fantastični svet: Palica

Otroški in mladinski program

23:51

Gumballov fantastični svet: Opica

Otroški in mladinski program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO