Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

00:15

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Vstop v Nomicom

00:35

Boyster: Božiček Boyster

Otroški in mladinski program

01:00

Boyster: Povratek

Otroški in mladinski program

01:25

Ponarejeni maček

Otroški in mladinski program

01:45

Ponarejeni maček: Mačji kodeks

Otroški in mladinski program

02:10

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Identiteta nindže

02:35

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Vstop v Nomicom

03:00

Boyster: Boysterjev klon

Otroški in mladinski program

03:20

Boyster: Sedaj vidiš

Otroški in mladinski program

03:45

To je moj duhec: Prestrašeni Mallory

Serija

04:10

To je moj duhec: Pošast iz bazena

Serija

04:35

Ponarejeni maček: Virtualna norost

Otroški in mladinski program

05:00

Varuhi galaksije: Kam teči?

Otroški in mladinski program

05:29

Združeni maščevalci: Kača pogube

Serija

06:00

Neustrašni Spiderman proti Zlobnih 6: Razrezana žoga

Serija

06:29

Poskusni zajčki: Spike ima talent

Serija

07:00

Poskusni zajčki: Vzpon tajnih vojakov - Robotski klub golih pesti

Serija

07:29

Poskusni zajčki: Vzpon tajnih vojakov - Leo proti zlu

Serija

08:00

Phineas in Ferb: Pranje avtomobila

Otroški in mladinski program

08:29

Čarovnik z žogo: Čudovito igranje

Otroški in mladinski program

09:00

Čarovnik z žogo: Frka v bajti

Otroški in mladinski program

09:29

Račje zgodbe: Živeče mumije

Otroški in mladinski program

10:00

Veliko mesto, Greens: Reševanje Remyja

10:29

Phineas in Ferb: Veličastni

Otroški in mladinski program

11:00

Phineas in Ferb: Potovanje v Bufordsko dno

Otroški in mladinski program

11:29

Poskusni zajčki: Vzpon tajnih vojakov - Izbris spomina

Serija

12:00

Poskusni zajčki: Vzpon tajnih vojakov - Prevozno vozilo

Serija

12:29

Veličastnih 6: Premlad Hiro

Serija

13:00

Furikijeva kolesa: Hotel Burrito

Otroški in mladinski program

13:29

Phineas in Ferb: Prekletstvo Candace

Otroški in mladinski program

14:00

Phineas in Ferb: Pobeg iz Phineasovega stolpa

Otroški in mladinski program

14:29

Zvezdica proti silam zla: Čarobna palica

Otroški in mladinski program

15:00

Račje zgodbe: Šparalnik strica Skopušnika

Otroški in mladinski program

15:29

Račje zgodbe: Skrivnosti gradu McDuck

Otroški in mladinski program

16:00

Poskusni zajčki: Na robu

Serija

16:55

Lego Marvel super heroji: Črni panter - Težave v Wakandi

Otroški in mladinski program

17:00

Poskusni zajčki: Vesoljska kolonija

Serija

17:55

Lego Marvel super heroji: Črni panter - Težave v Wakandi

Otroški in mladinski program

18:00

Disney 11

Otroški in mladinski program

18:29

Disney 11

Otroški in mladinski program

19:00

Phineas in Ferb: Canderemy

Otroški in mladinski program

19:29

Phineas in Ferb: Kmetija na luni

Otroški in mladinski program

20:00

Phineas in Ferb: Vprašaj kakršnokoli vprašanje

Otroški in mladinski program

20:29

Phineas in Ferb: Vožnja z letečo preprogo

Otroški in mladinski program

21:00

Veliko mesto, Greens: Parada

21:29

Upor vojne zvezd: Priliti olje na ogenj

Serija

22:00

Phineas in Ferb: Neuglašen

Otroški in mladinski program

22:15

Milo Murphyjev zakon: Hitrost ustvarja porabo

Otroški in mladinski program

22:30

Vesoljski piščanci v vesolju: Najboljše jajce

22:45

Phineas in Ferb: Slava Doofaniji

Otroški in mladinski program

23:00

To je moj duhec: Kukavičje gnezdo

Serija

23:25

To je moj duhec: Kako narediti vtis na dekleta

Serija

23:50

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Prinesite mi glavo Ranginalda Bagela

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO