Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

Cartoon Network

00:05

NinjaGo: Masters of Spinjitzu: Child's Play

Otroški in mladinski program

00:30

NinjaGo: Masters of Spinjitzu: Wrong Place, Wrong Time

Otroški in mladinski program

00:50

Angelo Rules: Back to School

Otroški in mladinski program

01:00

Angelo Rules: Worlds Record

Otroški in mladinski program

01:11

Angelo Rules: Out-Lunch

Otroški in mladinski program

01:25

The Amazing World of Gumball: The Stories

Otroški in mladinski program

01:35

The Amazing World of Gumball: The Guy

Otroški in mladinski program

01:46

The Amazing World of Gumball: The Boredom

Otroški in mladinski program

01:56

The Amazing World of Gumball: The Vision

Otroški in mladinski program

02:10

Xiaolin Chronicles: Rocco Choo

Otroški in mladinski program

02:35

Xiaolin Chronicles: The Mask of the Green Monkey

Otroški in mladinski program

03:00

Angelo Rules: Primetime

Otroški in mladinski program

03:10

Angelo Rules: Brownie Points

Otroški in mladinski program

03:25

Angelo Rules: Mind Reader

Otroški in mladinski program

03:35

Angelo Rules: Double Agent

Otroški in mladinski program

03:50

The Amazing World of Gumball: The Name

Otroški in mladinski program

04:00

The Amazing World of Gumball: The Extras

Otroški in mladinski program

04:11

The Amazing World of Gumball: The Gripes

Otroški in mladinski program

04:25

The Amazing World of Gumball: The Club

Otroški in mladinski program

04:36

The Amazing World of Gumball: The Wand

Otroški in mladinski program

04:50

NinjaGo: Masters of Spinjitzu: Secrets Discovered

Otroški in mladinski program

05:00

Informacije o programu še niso na voljo.

Propagandni program

05:10

NinjaGo: Masters of Spinjitzu: Pause and Effect

Otroški in mladinski program

05:35

Teen Titans Go!: A Farce

Film

05:44

Teen Titans Go!: Animals, It's Just a Word!

Film

06:00

Informacije o programu še niso na voljo.

Propagandni program

06:09

Teen Titans Go!: Salty Codgers

Film

06:18

Teen Titans Go!: Knowledge

Film

06:35

Unikitty: Lab Cat

Otroški in mladinski program

06:44

Unikitty: Kitty Court

Otroški in mladinski program

07:05

We Bare Bears: Hurricane Hal

Otroški in mladinski program

07:16

We Bare Bears: Vacation

Otroški in mladinski program

07:27

We Bare Bears: Ralph

Otroški in mladinski program

07:45

Craig of the Creek: Dog Decider

Otroški in mladinski program

07:55

Craig of the Creek: Monster in the Garden

Otroški in mladinski program

08:15

Cloudy with a Chance of Meatballs: FLUBER

Otroški in mladinski program

08:25

Cloudy with a Chance of Meatballs: Virtu-Earl Reality

Otroški in mladinski program

08:45

The Amazing World of Gumball: The Cringe

Otroški in mladinski program

08:55

The Amazing World of Gumball: The Ghost

Otroški in mladinski program

09:15

NinjaGo: Masters of Spinjitzu: The Last Resort

Otroški in mladinski program

09:40

Ben 10: The 11th Alien, Part 1

Otroški in mladinski program

09:50

Ben 10: Ben 10: The 11th Alien, Part 2

Otroški in mladinski program

10:10

Mighty Magiswords: Goat!

Otroški in mladinski program

10:21

Mighty Magiswords: The Cave of Gelatinous Doom!

Otroški in mladinski program

10:40

We Bare Bears: I Am Ice Bear

Otroški in mladinski program

10:50

We Bare Bears: I, Butler

Otroški in mladinski program

11:01

We Bare Bears: Cupcake Job

Otroški in mladinski program

11:20

Teen Titans Go!: Obinray

Film

11:30

Teen Titans Go!: Batman vs. Teen Titans: Dark Injustice

Film

11:45

Teen Titans Go!: Wally T

Film

11:54

Teen Titans Go!: The Teen Titans Go Easter Holiday Classic

Film

12:15

Unikitty: Lab Cat

Otroški in mladinski program

12:24

Unikitty: Kitty Court

Otroški in mladinski program

12:45

The Powerpuff Girls: Monkey Love

Otroški in mladinski program

12:55

The Powerpuff Girls: Sister Sitter

Otroški in mladinski program

13:15

Craig of the Creek: Dog Decider

Otroški in mladinski program

13:25

Craig of the Creek: Monster in the Garden

Otroški in mladinski program

13:45

Cloudy with a Chance of Meatballs: Timmy Rockgood

Otroški in mladinski program

13:56

Cloudy with a Chance of Meatballs: Hair We Go Again

Otroški in mladinski program

14:10

The Amazing World of Gumball: The Faith

Otroški in mladinski program

14:20

The Amazing World of Gumball: The Password

Otroški in mladinski program

14:31

The Amazing World of Gumball: The Best

Otroški in mladinski program

14:50

The Amazing World of Gumball: The Sock

Otroški in mladinski program

15:01

The Amazing World of Gumball: The Genius

Otroški in mladinski program

15:20

Summer Camp Island: Computer Vampire

Otroški in mladinski program

15:31

Summer Camp Island: Basketball Liaries

Otroški in mladinski program

15:50

Summer Camp Island: Popular Banana Split

Otroški in mladinski program

16:00

Summer Camp Island: Time Traveling Quick Pants

Otroški in mladinski program

16:20

Unikitty: Crushing Defeat

Otroški in mladinski program

16:30

Unikitty: Birthday Blowout

Otroški in mladinski program

16:40

Unikitty: Kitchen Chaos

Otroški in mladinski program

16:55

The Powerpuff Girls: Toy Ploy

Otroški in mladinski program

17:05

The Powerpuff Girls: The Secret Life of Blossom Powerpuff

Otroški in mladinski program

17:25

Teen Titans Go!: Grube's Fairytales

Film

17:34

Teen Titans Go!: A Farce

Film

17:55

Craig of the Creek: Monster in the Garden

Otroški in mladinski program

18:05

Craig of the Creek: Monster in the Garden

Otroški in mladinski program

18:20

Ben 10: Vote Zombozo!

Otroški in mladinski program

18:30

Ben 10: Animorphosis

Otroški in mladinski program

18:50

The Powerpuff Girls: Deb O'Nair

Otroški in mladinski program

19:00

The Powerpuff Girls: Rainy Day

Otroški in mladinski program

19:20

The Amazing World of Gumball: The Anybody

Otroški in mladinski program

19:30

The Amazing World of Gumball: The Void

Otroški in mladinski program

19:41

The Amazing World of Gumball: The News

Otroški in mladinski program

20:00

Adventure Time: Angel Face

Otroški in mladinski program

20:09

Adventure Time: President Porpoise Is Missing

Otroški in mladinski program

20:30

Transformers: Robots in Disguise: Collateral Damage

Otroški in mladinski program

21:00

Steven Universe: Can't Go Back

Film

21:10

Steven Universe: Stuck Together

Film

21:25

Transformers: Robots in Disguise: Misdirection

Otroški in mladinski program

21:45

Xiaolin Chronicles: Rocco Choo

Otroški in mladinski program

22:10

Xiaolin Chronicles: The Mask of the Green Monkey

Otroški in mladinski program

22:30

The Amazing World of Gumball: The Bumpkin

Otroški in mladinski program

22:40

The Amazing World of Gumball: The Console

Otroški in mladinski program

22:55

The Amazing World of Gumball: The Flakers

Otroški in mladinski program

23:05

The Amazing World of Gumball: The Outside

Otroški in mladinski program

23:15

The Amazing World of Gumball: The Pizza

Otroški in mladinski program

23:25

The Amazing World of Gumball: The Lie

Otroški in mladinski program

23:40

The Amazing World of Gumball: The Butterfly

Otroški in mladinski program

23:50

The Amazing World of Gumball: The Question

Otroški in mladinski program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO