Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

00:02

Vikingi

Serija

00:06

Prevaranti

Serija

00:07

Prevaranti

Serija

00:19

Simpsonovi

Serija

00:46

Prevaranti

Serija

00:47

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

00:48

Simpsonovi

Serija

00:54

Simpsonovi

Serija

01:11

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

01:20

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

01:28

Simpsonovi

Serija

01:51

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

03:45

Nočni glasbeni program

Glasbeni program

04:16

Nočni glasbeni program: Joško Banov - 35 let delovanja, HNK Split

Glasbeni program

04:20

Nočni glasbeni program

Glasbeni program

05:32

Moderna galerija

05:35

Dokumentarni film

Glasbeni program

05:59

Regionalni dnevnik

Informativni program

06:05

Regionalni dnevnik

Informativni program

06:28

Mestni junaki

Otroški in mladinski program

06:34

Juhuhu

Otroški in mladinski program

06:35

Mestni junaki

Otroški in mladinski program

06:42

Mestni junaki

Otroški in mladinski program

06:47

Mestni junaki

Otroški in mladinski program

06:53

Juhuhu

Otroški in mladinski program

06:55

Pesmice in izštevanke: Žabe

Otroški in mladinski program

06:56

Pssst... pravljica! Martina in nergajoča kumarica

Otroški in mladinski program

07:00

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:01

Pesmice in izštevanke: Žabe

Otroški in mladinski program

07:03

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:04

Pssst... pravljica! Martina in nergajoča kumarica

Otroški in mladinski program

07:06

Danica in tri žuželke

Otroški in mladinski program

07:10

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:11

Danica in tri žuželke

Otroški in mladinski program

07:13

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:15

Mojster Miha

Otroški in mladinski program

07:16

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:18

Pesmice in izštevanke: Jež 

Otroški in mladinski program

07:20

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:21

Mojster Miha

Otroški in mladinski program

07:24

Lein kotiček: Zapletene čipke

Otroški in mladinski program

07:31

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:32

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:33

Lein kotiček: Optična varka

Otroški in mladinski program

07:38

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:40

TV vrtec: Jurine čarovnije

Otroški in mladinski program

07:43

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:46

Mišo in Robin: Skiro

Otroški in mladinski program

07:50

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:51

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:52

Mišo in Robin: Skiro

Otroški in mladinski program

07:54

Skrivni dnevnik race Matilde - Oskarjeve zgodbe: Opera

Otroški in mladinski program

07:57

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:59

Skrivni dnevnik race Matilde - Oskarjeve zgodbe: Opera

Otroški in mladinski program

08:02

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:05

Čarobna plošča - Svet okoli nas: Glasbena šola in koncert

Otroški in mladinski program

08:14

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:15

Čarobna plošča - Svet okoli nas: Glasbena šola in koncert

Otroški in mladinski program

08:18

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:21

Luka in prijatelji: Letenje

Razvedrilni program

08:28

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:30

Luka in prijatelji

Razvedrilni program

08:46

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

08:55

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

08:56

Skrivnosti dr. Blaka

Serija

09:00

Skrivnosti dr. Blaka

Serija

09:54

Alpsko smučanje (M): Veleslalom, 1. vožnja, Svetovni pokal, Alta Badia

Šport

10:58

Plavanje: Svetovno prvenstvo, Hangzhou

Šport

11:00

Plavanje: Svetovno prvenstvo, Hangzhou

Šport

12:54

Alpsko smučanje (M): Veleslalom, 2. vožnja, Svetovni pokal, Alta Badia

Šport

13:09

Alpsko smučanje (M): Veleslalom, svetovni pokal, Alta Badia, 2. vožnja

Šport

14:05

Kikboks: Croatia opet 2018

Šport

14:18

Sedi, odlično!

Izobraževalni program

14:20

Sedi, odlično!

Izobraževalni program

14:45

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

14:46

Daj pet(ek)

Razvedrilni program

14:50

Daj pet(ek)

Razvedrilni program

15:49

Stran A

Razvedrilni program

15:50

Stran A

Razvedrilni program

17:25

(Re)kreativec

Razvedrilni program

17:39

(Re)kreativec

Razvedrilni program

17:50

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

17:55

Magazin nogometne Lige prvakov

Informativni program

18:04

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

18:09

Magazin nogometne Lige prvakov

Informativni program

18:25

Aurea fest Zlate žice Slavonije - Požega

Razvedrilni program

18:36

Aurea fest Zlate žice Slavonije - Požega

Razvedrilni program

19:50

Glasbeni spoti

Glasbeni program

19:52

Glasbeni spoti

Glasbeni program

19:58

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

20:05

Katarina Velika

Serija

21:00

L.A. zaupno

Film

23:16

Graham Norton Show: Kate Winslet, Idris Elba, Chris Rock, Liam Gallagher

Razvedrilni program

23:20

Graham Norton Show: Kate Winslet, Idris Elba, Chris Rock, Liam Gallagher

Razvedrilni program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO