Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

DaVinci Learning

00:00

Skrivnosti možganov: Skrivnostna bionična roka in čudni občutki

Otroški in mladinski program

00:45

Futuris: Trajnostna pridelava hrane

Otroški in mladinski program

01:00

Lov za popolnostjo

Otroški in mladinski program

02:00

Lov za spancem: 24 ur na dan

Otroški in mladinski program

02:30

Lov za spancem: Aja tutaja

Otroški in mladinski program

03:00

Natančnost: Mera vseh reči: Čas in razdalja

Otroški in mladinski program

04:00

Divja znanost: Gore

Otroški in mladinski program

04:30

Divja znanost: Čistoča

Otroški in mladinski program

05:00

Divja znanost: Rudnik

Otroški in mladinski program

05:30

Divja znanost: Fotografija

Otroški in mladinski program

06:00

Vse za otroke: Učinek domin in vrtna skrivalnica

Otroški in mladinski program

06:30

Hočem imeti supermoči: Gibanje od daleč

Otroški in mladinski program

07:00

Kako kul: Čudne oblike

Otroški in mladinski program

07:25

Navihana znanost: Papirnato letalo

Otroški in mladinski program

07:50

GEOlino: Polarna šola za nomadske otroke

Otroški in mladinski program

08:00

GEOlino: Reševalni psi na Gardskem jezeru

Otroški in mladinski program

08:20

Raziskujmo: Narava najbolje ve: Navdih pod gladino morja

Otroški in mladinski program

08:45

Izjemna bitja: Potapljanje z delfini

Otroški in mladinski program

09:00

Nekoč je bila Zemlja: Svetovne vode

Otroški in mladinski program

09:25

Marči Hlaček

Otroški in mladinski program

09:50

Umetnost z Mati in Dadajem: Panteon

Otroški in mladinski program

10:00

Zabavno raziskovanje

Otroški in mladinski program

10:25

Pravi dokaz: Kupole

Otroški in mladinski program

10:35

Pravi dokaz: Trenje

Otroški in mladinski program

10:50

Zvedava Mily: Bolna učiteljica

Otroški in mladinski program

11:00

Artzooka: Govoreči alarm

Otroški in mladinski program

11:25

Mali radovedneži: Rast

Otroški in mladinski program

11:45

Šport in znanost: Breakdancing

Otroški in mladinski program

12:00

Izjemna bitja: Tibetanski medvedi

Otroški in mladinski program

12:15

Operacija Au!: Skrivnostno življenje zob

Otroški in mladinski program

12:45

Grozote zgodovine: Rimski imperij in pojoči Borgijci

Otroški in mladinski program

13:15

Navihana znanost: Magnetno lebdenje

Otroški in mladinski program

13:40

Raziskujmo: Naredi sam: Kuhinjska kemija

Otroški in mladinski program

14:05

Ste vedeli? V zakulisju s higienskimi izdelki

Otroški in mladinski program

14:30

Nenavadna znanost: Konzerviranje

Otroški in mladinski program

14:55

Vse o igračah: Lutka

Otroški in mladinski program

15:05

Skrivni laboratorij Thomasa Edisona: Orel je pristal; Čebele

Otroški in mladinski program

15:25

Kdo je tam?: Kazahstan

Otroški in mladinski program

15:35

Raziskujmo: Naredi sam: Tekočine

Otroški in mladinski program

16:00

Operacija Au!: Skrivnostno življenje zob

Otroški in mladinski program

16:30

Grozote zgodovine: Ne jezite Diogena in Viljema Osvajalca

Otroški in mladinski program

17:00

Navihana znanost: Agregatno stanje

Otroški in mladinski program

17:25

Raziskujmo: Naredi sam: Najljubši eksperimenti

Otroški in mladinski program

17:50

Raziskujmo: Narava najbolje ve: Navdih pod gladino morja

Otroški in mladinski program

18:10

Zvedava Mily: Tišina!

Otroški in mladinski program

18:20

Artzooka: Skrita plast

Otroški in mladinski program

18:45

Nenavadna znanost: Zdravila

Otroški in mladinski program

19:10

Kako kul: Sestavljanje mozaika

Otroški in mladinski program

19:35

Marči Hlaček

Otroški in mladinski program

20:00

Raziskujmo: Čudoviti planet: Letenje

Otroški in mladinski program

20:30

Ste vedeli? Čudežni otroci in geniji

Otroški in mladinski program

21:00

Robotska revolucija

Otroški in mladinski program

22:00

Red in nered: Energija

Otroški in mladinski program

23:00

Skrivnosti evolucije

Otroški in mladinski program

23:30

Iskalci fosilov: Srednja Anglija

Otroški in mladinski program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO