Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

00:43

Barabe in princese: Milenijsko gnezdo

Serija

00:45

Barabe in princese: Milenijsko gnezdo

Serija

01:13

Graham Norton Show

Razvedrilni program

01:15

Graham Norton Show

Razvedrilni program

01:19

Graham Norton Show

Razvedrilni program

01:58

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

02:00

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

02:04

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

04:58

Nočni glasbeni program: 'Vo je naša zemlja - Klape Sinj

Glasbeni program

04:59

Nočni glasbeni program: 'Vo je naša zemlja - Klape Sinj

Glasbeni program

05:00

Nočni glasbeni program

Glasbeni program

05:20

A forum

Informativni program

05:26

A forum: Elis Lovrić

Informativni program

05:27

A forum: Elis Lovrić

Informativni program

05:50

Regionalni dnevnik

Informativni program

05:56

Regionalni dnevnik

Informativni program

06:32

Hlapičeve nove dogodivščine

Otroški in mladinski program

06:37

Hlapičeve nove dogodivščine

Otroški in mladinski program

06:38

Hlapičeve nove dogodivščine

Otroški in mladinski program

07:00

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:01

Pesmice in izštevanke: En den dore 

Otroški in mladinski program

07:03

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:04

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:05

Pesmice in izštevanke: En den dore 

Otroški in mladinski program

07:06

Pesmice in izštevanke: En den dore 

Otroški in mladinski program

07:07

Simfonorije

Otroški in mladinski program

07:08

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:10

Danica in medved

Otroški in mladinski program

07:12

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:13

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:15

Danica in medved

Otroški in mladinski program

07:17

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:18

Pesmice in izštevanke: Račka plava

Otroški in mladinski program

07:20

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:21

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:22

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:24

Nodi v deželi igrač

Otroški in mladinski program

07:30

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:31

Ninin kotiček za majhne: Moje telo

Otroški in mladinski program

07:35

Ninin kotiček za majhne: Moje telo

Otroški in mladinski program

07:36

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:37

TV vrtec: Matematika

Otroški in mladinski program

07:41

TV vrtec: Matematika

Otroški in mladinski program

07:42

TV vrtec: Matematika

Otroški in mladinski program

07:48

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:50

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:51

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:53

Pustolovščine Abneyja in Teale

Otroški in mladinski program

07:59

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:00

Mišo in Robin: Ples

Otroški in mladinski program

08:04

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:05

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:06

Njam, njam: Buča

Otroški in mladinski program

08:11

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:12

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:13

EBU drama: Moja soseda

Film

08:14

Njam, njam: Buča

Otroški in mladinski program

08:18

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:19

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:21

Moja soseda, Hong Kong

Film

08:29

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:30

Pustolovščine medvedka Paddingtona

Otroški in mladinski program

08:36

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:38

Pustolovščine medvedka Paddingtona

Otroški in mladinski program

08:39

Pustolovščine medvedka Paddingtona

Otroški in mladinski program

08:55

Mifi

Otroški in mladinski program

09:00

Neverjetne pustolovščine Julesa Verna

Otroški in mladinski program

09:02

Mifi

Otroški in mladinski program

09:09

Neverjetne pustolovščine Julesa Verna

Otroški in mladinski program

09:11

Neverjetne pustolovščine Julesa Verna

Otroški in mladinski program

09:30

Vrtiček gospoda Blooma

09:37

Vrtiček gospoda Blooma

09:38

Vrtiček gospoda Blooma

09:50

Matt Hatter

Serija

09:59

Matt Hatter

Serija

10:00

Matt Hatter

Serija

10:20

Drugi svet

Serija

10:24

Drugi svet

Serija

10:25

Drugi svet

Serija

10:50

Ne povej nevesti!

10:51

Ne povej nevesti!

Razvedrilni program

10:52

Ne povej nevesti!

Razvedrilni program

11:45

Poti

Film

11:52

Poti

Film

11:54

Poti

Film

13:40

Blagoslovljen

Film

13:44

Blagoslovljen

Film

13:46

Blagoslovljen

Film

15:05

Kulinarični safari Sarah Graham

Serija

15:08

Kulinarični safari Sarah Graham

Serija

15:11

Kulinarični safari Sarah Graham

Serija

15:30

Medicinska sestra

Serija

15:32

Medicinska sestra

Serija

15:35

Medicinska sestra

Serija

16:00

Regionalni dnevnik

Informativni program

16:44

Mamutica

Serija

16:45

Mamutica

Serija

17:32

V istem loncu

Razvedrilni program

17:34

V istem loncu

Razvedrilni program

17:35

V istem loncu

Razvedrilni program

18:11

Stipe v gosteh: Dokumenti

Serija

18:15

Stipe v gosteh: Dokumenti

Serija

18:25

Dva frizerja

Serija

18:47

Naredi sam: Izdelovanje lestenca

Otroški in mladinski program

18:51

Naredi sam: Izdelovanje lestenca

Otroški in mladinski program

18:55

Resnica ali mit: Materinih znamenj ne smemo odstranjevati, saj prinašajo srečo

Otroški in mladinski program

18:56

Resnica ali mit: Materinih znamenj ne smemo odstranjevati, saj prinašajo srečo

Otroški in mladinski program

18:57

Vlak dinozavrov

Otroški in mladinski program

19:02

Vlak dinozavrov

Otroški in mladinski program

19:30

POPROCK.HR

Glasbeni program

19:31

POPROCK.HR

Glasbeni program

20:05

Živalski super starši: Potrebna sta dva

Glasbeni program

20:59

Ameriška kraja

Film

21:00

Ameriška kraja

Film

22:32

Umor in margarite

Film

22:34

Umor in margarite

Film

22:35

Umor in margarite

Film

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO