Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

00:05

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Otok teme

Otroški in mladinski program

00:30

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Zadnje upanje

Otroški in mladinski program

00:50

Angelo je zakon: Kako ne biti Angelo

Otroški in mladinski program

01:00

Angelo je zakon: Njegove stvari

Otroški in mladinski program

01:11

Angelo je zakon: Samec Angelo

Otroški in mladinski program

01:25

Gumballov fantastični svet: Strip

Otroški in mladinski program

01:35

Gumballov fantastični svet: Romantik

Otroški in mladinski program

01:46

Gumballov fantastični svet: Naloženo

Otroški in mladinski program

01:57

Gumballov fantastični svet: Zvita

Otroški in mladinski program

02:10

Šaolinske kronike: Rokočo

Otroški in mladinski program

02:35

Šaolinske kronike: Maska zelene opice

Otroški in mladinski program

03:00

Angelo je zakon: Čarobni šov

Otroški in mladinski program

03:10

Angelo je zakon: Mama joga

Otroški in mladinski program

03:25

Angelo je zakon: Kako ne biti Angelo

Otroški in mladinski program

03:35

Angelo je zakon: Njegove stvari

Otroški in mladinski program

03:50

Gumballov fantastični svet: Finale

Otroški in mladinski program

04:00

Gumballov fantastični svet: Otroci

Otroški in mladinski program

04:11

Gumballov fantastični svet: Oboževalka

Otroški in mladinski program

04:25

Gumballov fantastični svet: Lobanja

Otroški in mladinski program

04:35

Gumballov fantastični svet: Božič

Otroški in mladinski program

04:50

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Dvig kač

Otroški in mladinski program

05:00

Informacije o programu še niso na voljo.

Propagandni program

05:10

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Doma

Otroški in mladinski program

05:35

Dajmo, najstniški velikani!: Končno lekcija

Film

05:45

Dajmo, najstniški velikani!: Ročna tekma z nogami

Film

06:00

Dajmo, najstniški velikani!: Hrana za možgane

Film

06:10

Dajmo, najstniški velikani!: Not in ven

Film

06:19

Dajmo, najstniški velikani!: Prijateljčki

Film

06:35

Muca Samorogica: Laboratorijska mačka

Otroški in mladinski program

06:44

Muca Samorogica: Mačje sodišče

Otroški in mladinski program

07:00

Medvedji bratje: Sem Ice Bear

Otroški in mladinski program

07:10

Medvedji bratje: Yuri in medved

Otroški in mladinski program

07:25

Medvedji bratje: Jaz, butler

Otroški in mladinski program

07:35

Medvedji bratje: Božične zabave

Otroški in mladinski program

07:50

Craigov svet: Želja po raziskovanju

Otroški in mladinski program

08:00

Craigov svet: Jponi

Otroški in mladinski program

08:10

Oblačno z mesnimi kroglicami: Sonny in razočaranje

Otroški in mladinski program

08:20

Oblačno z mesnimi kroglicami: Princesa Kittymittens

Otroški in mladinski program

08:35

Gumballov fantastični svet: Lenarjenje

Otroški in mladinski program

08:45

Gumballov fantastični svet: Poteza

Otroški in mladinski program

08:56

Dajmo, najstniški velikani!: Sanje

Film

09:05

Dajmo, najstniški velikani!: Babičin glas

Film

09:15

Dajmo, najstniški velikani!: Zlato pravilo

Film

09:25

Čas za pustolovščino: Kaj manjka

Otroški in mladinski program

09:35

Čas za pustolovščino: Jabolčni tat

Otroški in mladinski program

09:45

Craigov svet: Pod nadvozom

Otroški in mladinski program

09:55

Craigov svet: Vabilo

Otroški in mladinski program

10:06

Craigov svet: Jastrebovo gnezdo

Otroški in mladinski program

10:40

Gumballov fantastični svet: Čelada

Otroški in mladinski program

10:51

Gumballov fantastični svet: Spor

Otroški in mladinski program

11:02

Gumballov fantastični svet: Konec

Otroški in mladinski program

11:13

Gumballov fantastični svet: DVD

Otroški in mladinski program

11:24

Gumballov fantastični svet: Kolosalen

Otroški in mladinski program

11:35

Gumballov fantastični svet: Lenoba

Otroški in mladinski program

11:46

Gumballov fantastični svet: Duh

Otroški in mladinski program

11:57

Gumballov fantastični svet: Skrivnost

Otroški in mladinski program

12:08

Gumballov fantastični svet: Potegavščina

Otroški in mladinski program

12:19

Gumballov fantastični svet: GI

Otroški in mladinski program

12:30

Gumballov fantastični svet: Poljub

Otroški in mladinski program

12:41

Gumballov fantastični svet: Zabava

Otroški in mladinski program

12:52

Gumballov fantastični svet: Reklamacija

Otroški in mladinski program

13:03

Gumballov fantastični svet: Robot

Otroški in mladinski program

13:14

Gumballov fantastični svet: Piknik

Otroški in mladinski program

13:25

Gumballov fantastični svet: Šaljivci

Otroški in mladinski program

13:36

Gumballov fantastični svet: Hladilnik

Otroški in mladinski program

13:47

Gumballov fantastični svet: Daljinec

Otroški in mladinski program

13:58

Gumballov fantastični svet: Roža

Otroški in mladinski program

14:09

Gumballov fantastični svet: Banana

Otroški in mladinski program

14:20

Gumballov fantastični svet: Telefon

Otroški in mladinski program

15:10

Medvedji bratje: Jaz, butler

Otroški in mladinski program

15:20

Medvedji bratje: Medvedje očiščevanje

Otroški in mladinski program

15:35

Poletni tabor: Klub potujočih hlač

Otroški in mladinski program

15:45

Poletni tabor: Male pošasti

Otroški in mladinski program

16:00

OK K.O.! Bodimo junaki: Ti si glavni

Otroški in mladinski program

16:25

Muca Samorogica: Skrivanje

Otroški in mladinski program

16:35

Muca Samorogica: Pet Pet

Otroški in mladinski program

16:45

Muca Samorogica: Preveč Muc Samorogic

Otroški in mladinski program

17:00

Dajmo, najstniški velikani!: Po Oregonu

Film

17:09

Dajmo, najstniški velikani!: Čas za stiskanje

Film

17:25

Dajmo, najstniški velikani!: Oh, ja!

Film

17:35

Dajmo, najstniški velikani!: Jahanje zmajev

Film

17:45

Craigov svet: Zadnja knjiga

Otroški in mladinski program

17:55

Craigov svet: Jastrebovo gnezdo

Otroški in mladinski program

18:10

Oblačno z mesnimi kroglicami: Sonny in razočaranje

Otroški in mladinski program

18:20

Oblačno z mesnimi kroglicami: Princesa Kittymittens

Otroški in mladinski program

18:35

Ben 10: Ocvrt piščanec modrosti

Otroški in mladinski program

18:45

Ben 10: Notranja zver

Otroški in mladinski program

19:00

Močna dekleta: Dober si, Mojo Jojo

Otroški in mladinski program

19:10

Močna dekleta: Super sladkih 6

Otroški in mladinski program

19:25

Gumballov fantastični svet: Ustanovitelj

Otroški in mladinski program

19:35

Gumballov fantastični svet: Šolanje

Otroški in mladinski program

19:50

Gumballov fantastični svet: Inteligenca

Otroški in mladinski program

20:00

Gumballov fantastični svet: Napoj

Otroški in mladinski program

20:15

Čas za pustolovščino: Zelo čudno

Otroški in mladinski program

20:24

Čas za pustolovščino: Konj in žoga

Otroški in mladinski program

20:40

Transformerji: Roboti pod krinko: Lomilec lun

Otroški in mladinski program

21:00

Steven Vesolje: Čudne barve

Film

21:10

Steven Vesolje: Larsova glava

Film

21:25

Transformerji: Roboti pod krinko: Moč možganov

Otroški in mladinski program

21:45

Šaolinske kronike: Rokočo

Otroški in mladinski program

22:10

Šaolinske kronike: Maska zelene opice

Otroški in mladinski program

22:30

Gumballov fantastični svet: Hladilnik

Otroški in mladinski program

22:41

Gumballov fantastični svet: Konzola

Otroški in mladinski program

22:55

Gumballov fantastični svet: Daljinec

Otroški in mladinski program

23:05

Gumballov fantastični svet: Zunanjost

Otroški in mladinski program

23:15

Gumballov fantastični svet: Telefon

Otroški in mladinski program

23:26

Gumballov fantastični svet: Služba

Otroški in mladinski program

23:40

Gumballov fantastični svet: Noč čarovnic

Otroški in mladinski program

23:50

Gumballov fantastični svet: Zaklad

Otroški in mladinski program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO