Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

DaVinci Learning

00:00

Znanost mehurčkov

Otroški in mladinski program

01:00

Veliki sanjači: Leonardo: Iskanje resnice

Otroški in mladinski program

02:00

Zgodba o matematiki: Do neskončnosti in naprej

Otroški in mladinski program

03:00

V lovu na dolgo življenje: Dolgo življenje

Otroški in mladinski program

03:30

V lovu na dolgo življenje: Smo, kar jemo

Otroški in mladinski program

04:00

Divja znanost: Določanje položaja

Otroški in mladinski program

04:30

Divja znanost: Barometri

Otroški in mladinski program

05:00

Divja znanost: Čas in oddajniki

Otroški in mladinski program

05:30

Divja znanost: Vročina

Otroški in mladinski program

06:00

Vse za otroke: Polžje vohunjenje in zavita solata

Otroški in mladinski program

06:30

Vse za otroke: Magija znanosti in testeninska palača

Otroški in mladinski program

07:00

Izjemna bitja: Plavanje s sloni

Otroški in mladinski program

07:15

Šport in znanost: Breakdancing

Otroški in mladinski program

07:30

Eksplozija okusov: Čokoladni kolač z bučkami

Otroški in mladinski program

07:45

Uroki: Nore levitacije

Otroški in mladinski program

08:00

Zabavno raziskovanje

Otroški in mladinski program

08:25

Umetnost z Mati in Dadajem: René Magritte

Otroški in mladinski program

08:35

Zvedava Mily: Absurd

Otroški in mladinski program

08:40

Zvedava Mily: Mladi, majhni ali nizki

Otroški in mladinski program

08:50

Vse o igračah: Namizne igre

Otroški in mladinski program

09:00

Vse o igračah: Sestavljanka

Otroški in mladinski program

09:10

GEOlino: Joaquimovi divji jezdeci

Otroški in mladinski program

09:25

GEOlino: Mama bonobov

Otroški in mladinski program

09:40

Siesta Z: Vrtinec Joséja Eustasia Rivere

Otroški in mladinski program

09:55

Pravi dokaz: Iluzije

Otroški in mladinski program

10:10

Nenavadna znanost: Telefon

Otroški in mladinski program

10:35

Mali radovedneži: Orodje

Otroški in mladinski program

11:00

Zvedava Mily: Sama

Otroški in mladinski program

11:05

Zvedava Mily: Tišina!

Otroški in mladinski program

11:15

Zvedava Mily: Pogled v prihodnost

Otroški in mladinski program

11:25

Skrivni laboratorij Thomasa Edisona: Glivice; Za to pa so prijatelji

Otroški in mladinski program

12:00

Kako kul: Kartografija

Otroški in mladinski program

12:25

Raziskujmo: Naredi sam: Gazirana pijača

Otroški in mladinski program

12:50

Artzooka: Noge knjižne opore

Otroški in mladinski program

13:15

Neverjetna odkritja: Brata Lumi?re in stroj za sanje

Otroški in mladinski program

13:40

Zvedava Mily: Recept za uspeh

Otroški in mladinski program

13:45

Zvedava Mily: Pošten delež

Otroški in mladinski program

13:55

Vse o igračah: Žoga

Otroški in mladinski program

14:05

Vse o igračah: Lutka

Otroški in mladinski program

14:15

GEOlino: Joaquimovi divji jezdeci

Otroški in mladinski program

14:30

GEOlino: Mama bonobov

Otroški in mladinski program

14:45

Siesta Z: Vrtinec Joséja Eustasia Rivere

Otroški in mladinski program

15:00

Pravi dokaz: Vzvodi in škripci

Otroški in mladinski program

15:15

Nenavadna znanost: Internet

Otroški in mladinski program

15:40

Mali radovedneži: Najboljši odlomki iz oddaje

Otroški in mladinski program

16:05

Zvedava Mily: Pomiri se

Otroški in mladinski program

16:10

Zvedava Mily: Skrivnostni vrt

Otroški in mladinski program

16:20

Zvedava Mily: Nevidna

Otroški in mladinski program

16:30

Skrivni laboratorij Thomasa Edisona: Z za zmešnjavo; Kamena doba

Otroški in mladinski program

17:05

Kako kul: Sestavljanje mozaika

Otroški in mladinski program

17:30

Raziskujmo: Naredi sam: Gazirana pijača

Otroški in mladinski program

17:55

Artzooka: Zemljevid zaklada

Otroški in mladinski program

18:20

Neverjetna odkritja: Galileo Galilei: Razum, ne tradicija

Otroški in mladinski program

18:45

Umetnost z Mati in Dadajem: Peter Brueghel

Otroški in mladinski program

18:50

Umetnost z Mati in Dadajem: Rembrandt

Otroški in mladinski program

19:00

Zvedava Mily: Pomiri se

Otroški in mladinski program

19:05

Zvedava Mily: Skrivnostni vrt

Otroški in mladinski program

19:15

Zvedava Mily: Nevidna

Otroški in mladinski program

19:25

Skrivni laboratorij Thomasa Edisona: Z za zmešnjavo; Kamena doba

Otroški in mladinski program

20:00

Raziskujmo: Čudoviti planet: Naravne katastrofe

Otroški in mladinski program

20:30

e? prevoz: Seul: Tok zavesti

Otroški in mladinski program

21:00

Energija plazme

Otroški in mladinski program

22:00

Raziskujmo: Čudoviti planet: Znanost Velikega koralnega grebena

Otroški in mladinski program

22:30

e? dizajn: Zeleni stroj

Otroški in mladinski program

23:00

Skrivnosti možganov: Pomikanje praga bolečine

Otroški in mladinski program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO