Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

01:07

Barabe in princese: Evropa Express

Serija

01:08

Barabe in princese: Evropa Express

Serija

01:15

Barabe in princese: Kvizi, Bolgari, piflarji

Serija

01:42

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

01:43

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

01:50

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

04:50

Nočni glasbeni program

Glasbeni program

04:52

Nočni glasbeni program: Garaža - Gang Bang / Ivan Mihaljević & Side effects

Glasbeni program

05:20

Smer na tretjem

Kulturno-umetniški program

05:50

Regionalni dnevnik

Informativni program

06:32

Pika Nogavička

Otroški in mladinski program

06:34

Pika Nogavička

Otroški in mladinski program

06:58

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:00

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:01

Pesmice in izštevanke: Šel je medo v gozd

Otroški in mladinski program

07:03

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:05

Simfonorije

Otroški in mladinski program

07:09

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:10

Danica in mušica

Otroški in mladinski program

07:11

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:14

Danica in ptičica

Otroški in mladinski program

07:17

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:18

Pesmice in izštevanke: Bratec Martin 

Otroški in mladinski program

07:19

Pesmice in izštevanke: Račka plava

Otroški in mladinski program

07:20

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:22

Nodi v deželi igrač

Otroški in mladinski program

07:23

Nodi v deželi igrač

Otroški in mladinski program

07:29

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:30

Lein kotiček

Otroški in mladinski program

07:34

Ninin kotiček za majhne: Morska zgodba

Otroški in mladinski program

07:35

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:36

TV vrtec

Otroški in mladinski program

07:41

TV vrtec: Obešalnik

Otroški in mladinski program

07:45

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:46

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:47

Pustolovščine Abneyja in Teale

Otroški in mladinski program

07:50

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:52

Ulica v živalski vrt 64

Otroški in mladinski program

07:58

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:01

Ulica v živalski vrt 64

Otroški in mladinski program

08:03

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:06

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:07

Rokice čarovnice

Otroški in mladinski program

08:11

Njam, njam: Kumara

Otroški in mladinski program

08:12

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:13

Rad imam živali

Otroški in mladinski program

08:17

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:18

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:20

Laboratorij na koncu vesolja: Šumeče krogle

Otroški in mladinski program

08:29

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:30

Pustolovščine medvedka Paddingtona

Otroški in mladinski program

08:31

Laboratorij na koncu vesolja: Baloni na žaru

Otroški in mladinski program

08:38

Pustolovščine medvedka Paddingtona

Otroški in mladinski program

08:55

Mifi

Otroški in mladinski program

09:00

Najlepše pravljice Hansa Christiana Andersena: Berti

Otroški in mladinski program

09:02

Mifi

Otroški in mladinski program

09:09

Najlepše pravljice Hansa Christiana Andersena: Berti

Otroški in mladinski program

09:30

Vrtiček gospoda Blooma

09:37

Vrtiček gospoda Blooma

10:00

Potovanje skozi čas

Serija

10:01

Potovanje skozi čas

Serija

10:25

Šolska ura: Potrošništvo

Otroški in mladinski program

10:30

Šolska ura: Potrošništvo

Otroški in mladinski program

11:00

Luka in prijatelji

Razvedrilni program

11:05

Luka in prijatelji

Razvedrilni program

11:26

Resnica ali mit

Razvedrilni program

11:35

McLeodove hčerke

Serija

11:36

McLeodove hčerke

Serija

12:22

Sicilija z Aldom in Enzom

Serija

12:25

Sicilija z Aldom in Enzom

Serija

12:48

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

12:50

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

12:53

Svet vrtnarjev

Izobraževalni program

13:27

Očividki

Film

13:28

Očividki

Film

14:52

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

14:53

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

14:58

Dokumentarni film

Glasbeni program

15:00

Mejne reke: Prut, od Karpatov do Donave

Glasbeni program

15:52

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

15:55

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

16:00

Regionalni dnevnik

Informativni program

16:40

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

16:43

Odmev dinozavra

Glasbeni program

16:45

Odmev dinozavra

Glasbeni program

17:30

V istem loncu

Razvedrilni program

17:36

V istem loncu

Razvedrilni program

18:15

Odpočij si, zaslužil si si

Serija

18:20

Odpočij si, zaslužil si si

Serija

18:54

Rokomet (M): Flensburg - PPD Zagreb, 1. polčas, Liga prvakov

Šport

18:55

Rokomet (M): Flensburg - PPD Zagreb, Liga prvakov

Šport

19:34

Glasbeni spoti

Glasbeni program

19:49

Rokomet (M): Flensburg - PPD Zagreb, 1. polčas, Liga prvakov

Šport

20:34

Nogomet: Liga prvakov, oddaja

Šport

20:35

Nogomet: Liga prvakov, oddaja

Šport

20:49

Nogomet: Real Madrid - Roma, 1. polčas, Liga prvakov

Šport

20:50

Nogomet: Real Madrid - Roma, Liga prvakov

Šport

21:40

Nogomet: Oddaja med polčasom, Liga prvakov

Šport

21:54

Nogomet: Real Madrid - Roma, 2. polčas, Liga prvakov

Šport

22:50

Nogomet: Oddaja in povzetki, Liga prvakov

Šport

22:51

Nogomet: Oddaja in povzetki, Liga prvakov

Šport

23:37

Očividki

Film

23:40

Očividki

Film

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO