Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

00:05

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Kačji kralj

Otroški in mladinski program

00:30

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Tik tak

Otroški in mladinski program

00:50

Angelo je zakon: Ko je mama zdoma

Otroški in mladinski program

01:00

Angelo je zakon: Knjiga o Tracy

Otroški in mladinski program

01:10

Angelo je zakon: Izlet z avtom

Otroški in mladinski program

01:25

Gumballov fantastični svet: Junak

Otroški in mladinski program

01:35

Gumballov fantastični svet: Fotografija

Otroški in mladinski program

01:46

Gumballov fantastični svet: Označba

Otroški in mladinski program

01:56

Gumballov fantastični svet: Lekcija

Otroški in mladinski program

02:10

Šaolinske kronike: Chase izleže jajce

Otroški in mladinski program

02:35

Šaolinske kronike: Zlo privlači

Otroški in mladinski program

03:00

Angelo je zakon: Vesoljski kadet

Otroški in mladinski program

03:09

Angelo je zakon: Goljufivec

Otroški in mladinski program

03:25

Angelo je zakon: Blatni mož

Otroški in mladinski program

03:35

Angelo je zakon: Vrnitev v šolo

Otroški in mladinski program

03:50

Gumballov fantastični svet: Breme

Otroški in mladinski program

04:00

Gumballov fantastični svet: Brata

Otroški in mladinski program

04:11

Gumballov fantastični svet: Moški

Otroški in mladinski program

04:25

Gumballov fantastični svet: Tretji

Otroški in mladinski program

04:36

Gumballov fantastični svet: Dolg

Otroški in mladinski program

04:50

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Šifrirano

Otroški in mladinski program

05:10

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Rastoča nesreča

Otroški in mladinski program

05:35

Dajmo, najstniški velikani!: Pravi pomen božiča

Film

05:44

Dajmo, najstniški velikani!: Garažna razprodaja

Film

06:00

Dajmo, najstniški velikani!: Ljubke pošasti

Film

06:09

Dajmo, najstniški velikani!: Male roke

Film

06:19

Dajmo, najstniški velikani!: Karamelna jabolka

Film

06:35

Muca Samorogica: Robot pretepač

Otroški in mladinski program

06:46

Muca Samorogica: Plaža

Otroški in mladinski program

07:00

Medvedji bratje: Park

Otroški in mladinski program

07:10

Medvedji bratje: Skrivnostna bitja

Otroški in mladinski program

07:25

Medvedji bratje: Denar

Otroški in mladinski program

07:35

Medvedji bratje: Od vseh

Otroški in mladinski program

07:50

Craigov svet: Vrtna pošast

Otroški in mladinski program

08:00

Craigov svet: Želja po raziskovanju

Otroški in mladinski program

08:10

Oblačno z mesnimi kroglicami: Prijaznost

Otroški in mladinski program

08:20

Oblačno z mesnimi kroglicami: Festival sardin

Otroški in mladinski program

08:35

Gumballov fantastični svet: Oče

Otroški in mladinski program

08:45

Gumballov fantastični svet: Breme

Otroški in mladinski program

08:56

Dajmo, najstniški velikani!: Brian

Film

09:06

Dajmo, najstniški velikani!: Narava

Film

09:16

Dajmo, najstniški velikani!: Poglavje 1, NBTS

Film

09:26

Čas za pustolovščino: Kaj manjka

Otroški in mladinski program

09:36

Čas za pustolovščino: Jabolčni tat

Otroški in mladinski program

09:46

Craigov svet: Pod nadvozom

Otroški in mladinski program

09:57

Craigov svet: Vabilo

Otroški in mladinski program

10:07

Craigov svet: Jastrebovo gnezdo

Otroški in mladinski program

10:40

Poletni tabor: Jeti

Otroški in mladinski program

10:50

Poletni tabor: Jež volkodlak

Otroški in mladinski program

11:05

Dajmo, najstniški velikani!: Gibi za moč

Film

11:14

Dajmo, najstniški velikani!: Zreti v prihodnost

Film

11:25

Dajmo, najstniški velikani!: Brez moči

Film

11:40

Dajmo, najstniški velikani!: Pomočnik

Film

11:50

Dajmo, najstniški velikani!: Tiger v kletki

Film

12:05

Muca Samorogica: Skrivanje

Otroški in mladinski program

12:15

Muca Samorogica: Ni ga čez snežni dan

Otroški in mladinski program

12:30

Močna dekleta: Pogrešani Octi

Otroški in mladinski program

12:40

Močna dekleta: Snežni mesec

Otroški in mladinski program

12:55

Craigov svet: Pes odločevalec

Otroški in mladinski program

13:05

Craigov svet: Jessica gre do potoka

Otroški in mladinski program

13:20

Oblačno z mesnimi kroglicami: Vesela sardela

Otroški in mladinski program

13:31

Oblačno z mesnimi kroglicami: Manj navadni ljudje

Otroški in mladinski program

13:45

Oblačno z mesnimi kroglicami: Oblaki

Otroški in mladinski program

13:55

Oblačno z mesnimi kroglicami: Pleši riba

Otroški in mladinski program

14:10

Gumballov fantastični svet: Zgodbe

Otroški in mladinski program

14:20

Gumballov fantastični svet: Tip

Otroški in mladinski program

14:31

Gumballov fantastični svet: Dolgčas

Otroški in mladinski program

14:45

Gumballov fantastični svet: Lobanja

Otroški in mladinski program

14:55

Gumballov fantastični svet: Božič

Otroški in mladinski program

15:10

Medvedji bratje: Limuzina

Otroški in mladinski program

15:20

Medvedji bratje: Profesor Lampwick

Otroški in mladinski program

15:35

Poletni tabor: Jeti

Otroški in mladinski program

15:45

Poletni tabor: Jež volkodlak

Otroški in mladinski program

16:00

OK K.O.! Bodimo junaki: Upam, da deluje

Otroški in mladinski program

16:10

OK K.O.! Bodimo junaki: Filmski festival Plaza

Otroški in mladinski program

16:25

Muca Samorogica: Robot pretepač

Otroški in mladinski program

16:36

Muca Samorogica: Plaža

Otroški in mladinski program

16:47

Muca Samorogica: Mali princ Kužek Samorogec

Otroški in mladinski program

17:00

Dajmo, najstniški velikani!: Tamaran

Film

17:09

Dajmo, najstniški velikani!: Pametni poni

Film

17:25

Dajmo, najstniški velikani!: Resnica, pravica in kaj?

Film

17:34

Dajmo, najstniški velikani!: Beast Man

Film

17:45

Craigov svet: Pokaži pošast

Otroški in mladinski program

17:55

Craigov svet: Zadnja knjiga

Otroški in mladinski program

18:10

Oblačno z mesnimi kroglicami: Vesela sardela

Otroški in mladinski program

18:21

Oblačno z mesnimi kroglicami: Manj navadni ljudje

Otroški in mladinski program

18:35

Ben 10: Zločin v maskoti

Otroški in mladinski program

18:45

Ben 10: Lovilec krikov

Otroški in mladinski program

19:00

Močna dekleta: Nori na mini golf

Otroški in mladinski program

19:10

Močna dekleta: Resnica o Schedulebotu

Otroški in mladinski program

19:25

Gumballov fantastični svet: Sosed

Otroški in mladinski program

19:35

Gumballov fantastični svet: Pakt

Otroški in mladinski program

19:50

Gumballov fantastični svet: Vera

Otroški in mladinski program

20:00

Gumballov fantastični svet: Kandidat

Otroški in mladinski program

20:15

Čas za pustolovščino: Kolesa

Otroški in mladinski program

20:25

Čas za pustolovščino: Zelo čudno

Otroški in mladinski program

20:40

Transformerji: Roboti pod krinko: Soba za dihanje

Otroški in mladinski program

21:00

Steven Vesolje: Pisma za Larsa

Film

21:10

Steven Vesolje: Ni vrnitve

Film

21:25

Transformerji: Roboti pod krinko: Težave s Fixitom

Otroški in mladinski program

21:45

Šaolinske kronike: Chase izleže jajce

Otroški in mladinski program

22:10

Šaolinske kronike: Zlo privlači

Otroški in mladinski program

22:30

Gumballov fantastični svet: Pritisk

Otroški in mladinski program

22:41

Gumballov fantastični svet: Najboljše

Otroški in mladinski program

22:55

Gumballov fantastični svet: Slika

Otroški in mladinski program

23:06

Gumballov fantastični svet: Najslabše

Otroški in mladinski program

23:15

Gumballov fantastični svet: Vitezi

Otroški in mladinski program

23:26

Gumballov fantastični svet: Kolosalen

Otroški in mladinski program

23:40

Gumballov fantastični svet: Hladilnik

Otroški in mladinski program

23:51

Gumballov fantastični svet: Daljinec

Otroški in mladinski program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO