Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

01:13

Belinda in jaz

Film

01:14

Belinda in jaz

Film

01:30

Belinda in jaz

Film

02:44

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

03:00

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

04:50

Nočni glasbeni program

Glasbeni program

05:20

Kompozicija 3

Kulturno-umetniški program

05:26

Kompozicija 3

Kulturno-umetniški program

05:50

Regionalni dnevnik

Informativni program

05:55

Regionalni dnevnik

Informativni program

06:34

Juhuhu

Otroški in mladinski program

06:35

Dedek v mojem žepu: Zvonci

Serija

06:39

Dedek v mojem žepu: Zvonci

Serija

06:47

Dedek v mojem žepu: Korenček Christopher

Serija

06:51

Dedek v mojem žepu: Korenček Christopher

Serija

07:00

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:01

Pesmice in izštevanke: En den dore 

Otroški in mladinski program

07:03

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:05

Pssst... pravljica!

Otroški in mladinski program

07:07

Pssst... pravljica! Zaskrbljena Jasenka

Otroški in mladinski program

07:12

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:13

Danica in zaskrbljena kokoš

Otroški in mladinski program

07:14

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:16

Danica in srnica

Otroški in mladinski program

07:17

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:18

Pesmice in izštevanke: Šubi dubi 

Otroški in mladinski program

07:20

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:21

Pesmice in izštevanke: Šubi dubi 

Otroški in mladinski program

07:22

Mali rdeči traktor

Otroški in mladinski program

07:24

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:26

Mali rdeči traktor

Otroški in mladinski program

07:29

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:30

Rokice čarovnice

Otroški in mladinski program

07:35

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:36

TV vrtec

Otroški in mladinski program

07:43

TV vrtec: Jagoda

Otroški in mladinski program

07:44

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:45

Ulica v živalski vrt 64

Otroški in mladinski program

07:55

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:56

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:57

Ulica v živalski vrt 64

Otroški in mladinski program

07:58

Mišo in Robin

Otroški in mladinski program

08:03

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:04

Njam, njam

Otroški in mladinski program

08:08

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:09

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:10

Vedranovi velikani

Otroški in mladinski program

08:16

Njam, njam: Pesa

Otroški in mladinski program

08:20

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:21

Laboratorij na koncu vesolja

Otroški in mladinski program

08:22

Vedranovi velikani: Antonija Budić 

Otroški in mladinski program

08:29

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:30

Gladiatorska akademija

Otroški in mladinski program

08:31

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:33

Laboratorij na koncu vesolja: Zelje

Otroški in mladinski program

08:42

Gladiatorska akademija

Otroški in mladinski program

08:55

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:56

Lokomotivček Tomaž in prijatelji

Otroški in mladinski program

09:00

Juhuhu

Otroški in mladinski program

09:01

Najlepše pravljice Hansa Christiana Andersena: Vrtnar in njegova družina, Juha iz špile

Otroški in mladinski program

09:06

Lokomotivček Tomaž in prijatelji

Otroški in mladinski program

09:18

Najlepše pravljice Hansa Christiana Andersena: Vrtnar in njegova družina, Juha iz špile

Otroški in mladinski program

09:30

Juhuhu

Otroški in mladinski program

09:31

Vrtiček gospoda Blooma: Prava velikost

09:46

Vrtiček gospoda Blooma: Prava velikost

09:59

Juhuhu

Otroški in mladinski program

10:00

Potovanje skozi čas

Serija

10:05

Juhuhu

Otroški in mladinski program

10:06

Potovanje skozi čas

Serija

10:30

Šolska ura

Otroški in mladinski program

10:31

Šolska ura: Glasbene zgodbe

Otroški in mladinski program

11:04

Hišni ljubljenčki Marca Marrona

Serija

11:05

Hišni ljubljenčki Marca Marrona

Serija

11:27

McLeodove hčerke

Serija

11:35

McLeodove hčerke

Serija

12:12

Ljubezen do vrta

Serija

12:25

Ljubezen do vrta

Serija

12:58

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

13:05

Po sledeh raziskovalke: Skrivnosti vikinškega bogastva

13:10

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

13:27

V ritmu božiča

Film

13:30

V ritmu božiča

Film

14:58

Pod odprtim nebom

Film

15:00

Pod odprtim nebom

Film

15:51

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

15:55

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

16:00

Regionalni dnevnik

Informativni program

16:40

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

16:43

Mladiči v divjini

16:46

Mladiči v divjini

17:38

Odpočij si, zaslužil si si

Serija

17:39

Odpočij si, zaslužil si si

Serija

18:13

Sladka kuharica

Izobraževalni program

18:18

Sladka kuharica

Razvedrilni program

18:38

Lovec na zelišča

Serija

18:47

Lovec na zelišča: Grobniške Alpe

Serija

19:03

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

19:05

Nove dogodivščine Lucky Luka

Otroški in mladinski program

19:14

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

19:17

Risanka

Otroški in mladinski program

19:30

POPROCK.HR

Glasbeni program

19:31

POPROCK.HR

Glasbeni program

20:05

Skrivnosti Brokenwooda

Serija

21:34

Umori v Sandhamnu

Serija

21:45

Umori v Sandhamnu

Serija

22:22

Elizabeta

Serija

22:40

Dokumentarna serija

Serija

23:09

V ritmu božiča

Film

23:30

V ritmu božiča

Film

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO