Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

00:04

Motel Bates

Serija

00:41

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

00:44

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

00:47

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

03:41

Nočni glasbeni program

Glasbeni program

03:47

Nočni glasbeni program

Glasbeni program

03:50

Nočni glasbeni program: 6. Runjičevi večeri, HNK Split

Razvedrilni program

05:15

Vrtovi: Veliki in mali

Glasbeni program

05:24

Vrtovi: Veliki in mali

Razvedrilni program

06:05

Regionalni dnevnik

Informativni program

06:09

Regionalni dnevnik

Informativni program

06:34

Juhuhu

Otroški in mladinski program

06:35

Pustolovščine Abneyja in Teale

Otroški in mladinski program

06:38

Pustolovščine Abneyja in Teale

Otroški in mladinski program

06:47

Pustolovščine Abneyja in Teale

Otroški in mladinski program

06:49

Pustolovščine Abneyja in Teale

Otroški in mladinski program

07:00

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:01

Pesmice in izštevanke: Sveti, sveti

Otroški in mladinski program

07:02

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:03

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:04

Mogočna džungla

Otroški in mladinski program

07:05

Mogočna džungla

Otroški in mladinski program

07:16

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:17

Vrtavke

Serija

07:18

Vrtavke

Serija

07:19

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:21

Vrtavke

Serija

07:28

Lein kotiček: Šivanje

Otroški in mladinski program

07:29

Lein kotiček: Šivanje

Otroški in mladinski program

07:30

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:31

Lein kotiček: Šivanje

Otroški in mladinski program

07:36

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:38

TV vrtec: Klovni

Otroški in mladinski program

07:39

TV vrtec: Klovni

Otroški in mladinski program

07:48

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:49

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:50

Gasilec Samo

Otroški in mladinski program

07:52

Gasilec Samo

Otroški in mladinski program

08:01

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:02

Mišo in Robin: Marmelada

Otroški in mladinski program

08:07

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:08

Skrivni dnevnik race Matilde: Športno življenje

Otroški in mladinski program

08:09

Skrivni dnevnik race Matilde: Športno življenje

Otroški in mladinski program

08:18

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:19

Čarobna plošča - Šola: Številčna os

Otroški in mladinski program

08:20

Čarobna plošča - Števila: Ponavljanje

Otroški in mladinski program

08:29

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:31

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:32

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:35

Luka in prijatelji: Danes snemamo

Razvedrilni program

08:36

Luka in prijatelji: Danes snemamo

Razvedrilni program

09:04

Umori na podeželju: Svetniki in grešniki

Serija

09:05

Umori na podeželju: Svetniki in grešniki

Serija

10:39

Alpsko smučanje: Oddaja, svetovno prvenstvo v Areju

Šport

10:40

Alpsko smučanje: Oddaja, svetovno prvenstvo v Areju

Šport

10:53

Alpsko smučanje (M): Slalom, 1. vožnja, svetovno prvenstvo v Areju

Šport

10:54

Alpsko smučanje (M): Slalom, 1. vožnja, svetovno prvenstvo v Areju

Šport

11:45

Alpsko smučanje: Oddaja, svetovno prvenstvo v Areju

Šport

12:00

Skrivnosti dr. Blaka

Serija

12:02

Resnica ali mit: Klinična testiranja je eksperimentiranje na ljudeh

Razvedrilni program

12:09

Lidijina kuhinja

Izobraževalni program

12:37

Naredi sam: Domače milo

Otroški in mladinski program

12:38

Naredi sam: Domače milo

Otroški in mladinski program

12:46

Velika angleška pekarija: Finale

12:47

Velika angleška pekarija: Finale

Razvedrilni program

12:50

Velika angleška pekarija

Razvedrilni program

13:49

Sedi, odlično!

Izobraževalni program

13:50

Sedi, odlično!

Izobraževalni program

13:55

Sedi, odlično!

Izobraževalni program

14:22

Alpsko smučanje (M): Slalom, 2. vožnja, svetovno prvenstvo v Areju

Šport

14:24

Alpsko smučanje (M): Slalom, 2. vožnja, svetovno prvenstvo v Areju

Šport

15:13

Alpsko smučanje: Oddaja, svetovno prvenstvo v Areju

Šport

15:15

Alpsko smučanje: Oddaja, svetovno prvenstvo v Areju

Šport

15:30

Dokumentarna serija

Šport

15:31

Mojster preživetja

Šport

15:32

Mojster preživetja

Izobraževalni program

16:18

Iskrice

16:19

Iskrice

17:28

Dora 2019 - izbor hrvaške pesmi za Evrovizijo

Glasbeni program

17:30

AOxygen 2018. Sudar percussion in gosti

Razvedrilni program

18:45

Glasbeni spot

Glasbeni program

18:54

Rokomet: PSG - PPD Zagreb, 1. polčas, LP

Šport

18:55

Rokomet: PSG - PPD Zagreb, LP

Šport

19:42

Glasbeni spoti

Glasbeni program

19:54

Rokomet: PSG - PPD Zagreb, 2. polčas, LP

Šport

19:55

Rokomet: PSG - PPD Zagreb, 2. polčas, LP

Šport

20:39

Katarina Velika

Serija

20:40

Katarina Velika

Serija

21:35

Neoproščeno

Film

21:36

Neoproščeno

Film

21:37

Neoproščeno

Film

23:47

Graham Norton Show: Daisy Ridley, John Boyega, Gwendoline Christie, Mark Hamill, Sam Smith

Razvedrilni program

23:48

Graham Norton Show: Daisy Ridley, John Boyega, Gwendoline Christie, Mark Hamill, Sam Smith

Razvedrilni program

23:50

Graham Norton Show: Daisy Ridley, John Boyega, Gwendoline Christie, Mark Hamill, Sam Smith

Razvedrilni program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO