Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

01:35

Graham Norton Show

Razvedrilni program

01:36

Graham Norton Show

Razvedrilni program

02:20

Nogomet: Posnetek najboljše tekme dneva, SP 2018

Šport

02:21

Nogomet: Povzetki, SP 2018

Šport

03:10

Nogomet: Povzetki, SP 2018

Šport

03:11

Nogomet: Povzetki, SP 2018

Šport

04:05

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

04:06

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

04:07

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

05:20

Tretja oblika

Kulturno-umetniški program

05:25

Tretja oblika

Kulturno-umetniški program

06:00

Beseda in življenje

Verski program

06:05

Beseda in življenje

Verski program

06:32

Telebajski

Otroški in mladinski program

06:37

Telebajski

Otroški in mladinski program

06:44

Telebajski

Otroški in mladinski program

06:50

Telebajski

Otroški in mladinski program

07:00

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:01

Pesmice in izštevanke: Bratec Martin 

Otroški in mladinski program

07:03

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:04

Simfonorije

Otroški in mladinski program

07:06

Pesmice in izštevanke: Bratec Martin 

Otroški in mladinski program

07:07

Simfonorije

Otroški in mladinski program

07:09

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:10

Pssst... pravljica! Skuštran jež

Otroški in mladinski program

07:12

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:14

Pssst... pravljica! Skuštran jež

Otroški in mladinski program

07:17

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:19

Pesmice in izštevanke: Zajček in potoček

Otroški in mladinski program

07:21

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:23

Nodi v deželi igrač

Otroški in mladinski program

07:25

Nodi v deželi igrač

Otroški in mladinski program

07:30

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:32

Ninin kotiček za majhne: Obarvani kamenčki

Otroški in mladinski program

07:36

Ninin kotiček za majhne: Obarvani kamenčki

Otroški in mladinski program

07:37

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:38

TV vrtec: Jezikovna šola

Otroški in mladinski program

07:42

TV vrtec: Jezikovna šola

Otroški in mladinski program

07:47

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:48

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:50

Skrivni dnevnik race Matilde: Šola kuhanja

Otroški in mladinski program

07:53

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:55

Skrivni dnevnik race Matilde: Šola kuhanja

Otroški in mladinski program

08:00

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:02

Mogočna džungla

Otroški in mladinski program

08:06

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:08

Mogočna džungla

Otroški in mladinski program

08:13

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:15

Mišek Tip

Otroški in mladinski program

08:20

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:21

Mišek Tip

Otroški in mladinski program

08:22

Vedranovi velikani: Leona Knežević 

Otroški in mladinski program

08:29

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:30

Pustolovščine medvedka Paddingtona

Otroški in mladinski program

08:40

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:42

Pustolovščine medvedka Paddingtona

Otroški in mladinski program

08:55

Sara in Raček

Otroški in mladinski program

09:00

Neverjetne pustolovščine Julesa Verna

Otroški in mladinski program

09:07

Sara in Raček

Otroški in mladinski program

09:14

Neverjetne pustolovščine Julesa Verna

Otroški in mladinski program

09:30

Vrtiček gospoda Blooma

09:40

Vrtiček gospoda Blooma

09:59

Matt Hatter

Serija

10:00

Matt Hatter

Serija

10:23

Potovanje skozi čas

Serija

10:30

Potovanje skozi čas

Serija

10:47

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

10:54

McLeodove hčerke: Korak za korakom

Serija

10:55

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

11:00

McLeodove hčerke: Korak za korakom

Serija

11:37

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

11:45

Cesarica - hit leta

Glasbeni program

11:46

Dvojčka

Film

11:50

Dvojčka

Film

13:33

Živi svoje življenje

Film

13:35

Živi svoje življenje

Film

14:58

Kuharska šola Marthe Stewart

Izobraževalni program

15:00

Kuharska šola Marthe Stewart

Izobraževalni program

15:25

Opeka na opeko: Bryk preureja

Izobraževalni program

15:26

Opeka na opeko: Bryk preureja

Izobraževalni program

15:49

Napovednik za SP 2018

Šport

15:50

Nogomet: Urugvaj - Rusija/S.Arabija - Egipt, SP 2018

Šport

16:45

Glasbeni spoti

Glasbeni program

16:55

Nogomet: Urugvaj - Rusija, 2. polčas, SP 2018

Šport

17:50

Nogomet: Urugvaj - Rusija/S.Arabija - Egipt, SP 2018

Šport

18:04

Nogomet: Savdska Arabija - Egipt, SP 2018

Šport

19:30

Nogomet: SP 2018 - Zabivaka

Šport

19:35

Nogomet: SP 2018 - Zabivaka

Šport

19:50

Nogomet: Španija - Maroko/Iran - Portugalska, SP 2018

Šport

20:40

Nogomet: SP 2018 - Zabivaka

Šport

20:49

Nogomet: SP 2018 - Zabivaka

Šport

20:50

Nogomet: Iran - Portugalska, 2. polčas, SP 2018

Šport

20:55

Nogomet: Španija - Maroko, 2. polčas, SP 2018

Šport

21:50

Nogomet: SP 2018 - Zabivaka

Šport

21:51

Nogomet: SP 2018 - Zabivaka

Šport

23:00

Nogomet: Povzetki, SP 2018

Šport

23:45

Nogomet: Španija - Maroko, 1. polčas, SP 2018

Šport

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO