Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

Outdoor Channel

00:00

Ligaška tekmovanja v ribolovu: Zaključni podaljški, 2. krog

01:30

Pošastne ribe Treva Gowdyja: Tigrasti morski pes

01:50

Pošastne ribe Treva Gowdyja: Tun

02:15

Pošastne ribe Treva Gowdyja: Marlin A

02:35

Pošastne ribe Treva Gowdyja: Škotska

03:00

Ikone kopnega in voda: Lee in Tiffany

03:20

Ikone kopnega in voda: Ron Schara

03:45

Strelske zgodbe Midway USA: 1919

04:05

Strelske zgodbe Midway USA: Uzi

04:30

Ligaška tekmovanja v ribolovu: Zaključni podaljški, 2. krog

06:00

Hitrostno streljanje ZDA: FN F2000 proti STEYR AUG

06:20

Hitrostno streljanje ZDA: MARK48 proti PKM

06:45

Strelišče: Od ničle do heroja z Gabeom Suarezom

07:30

All Angles

07:50

All Angles

08:15

Neverjetne race: Sladkovodna raca Louisiane

08:35

Neverjetne race: Alberta - raca in gos

09:00

Lovec s harpuno: Svetovni pokal La Paz - 1. dan ogledovanja

09:20

Lovec s harpuno: Svetovni pokal La Paz - 2. dan ogledovanja

09:45

Čuvaji: Dolg dan

Serija

10:05

Čuvaji: Slabe odločitve

Serija

10:30

Hitrostno streljanje ZDA: FN F2000 proti STEYR AUG

Serija

10:50

Hitrostno streljanje ZDA: MARK48 proti PKM

Serija

11:15

Strelišče: Od ničle do heroja z Gabeom Suarezom

Serija

12:00

All Angles

Serija

12:20

All Angles

Serija

12:45

Neverjetne race: Sladkovodna raca Louisiane

Serija

13:05

Neverjetne race: Alberta - raca in gos

Serija

13:30

Lovec s harpuno: Svetovni pokal La Paz - 1. dan ogledovanja

Serija

13:50

Lovec s harpuno: Svetovni pokal La Paz - 2. dan ogledovanja

Serija

14:15

Čuvaji: Dolg dan

Serija

14:35

Čuvaji: Slabe odločitve

Serija

15:00

Hitrostno streljanje ZDA: FN F2000 proti STEYR AUG

Serija

15:20

Hitrostno streljanje ZDA: MARK48 proti PKM

Serija

15:45

Strelišče: Od ničle do heroja z Gabeom Suarezom

Serija

16:30

All Angles

Serija

16:50

All Angles

Serija

17:15

Neverjetne race: Sladkovodna raca Louisiane

Serija

17:35

Neverjetne race: Alberta - raca in gos

Serija

18:00

Lovec s harpuno: Svetovni pokal La Paz - 1. dan ogledovanja

Serija

18:20

Lovec s harpuno: Svetovni pokal La Paz - 2. dan ogledovanja

Serija

18:45

Čuvaji: Dolg dan

Serija

19:05

Čuvaji: Slabe odločitve

Serija

19:30

Hitrostno streljanje ZDA: FN F2000 proti STEYR AUG

Serija

19:50

Hitrostno streljanje ZDA: MARK48 proti PKM

Serija

20:15

Strelišče: Od ničle do heroja z Gabeom Suarezom

Serija

21:00

All Angles

Serija

21:20

All Angles

Serija

21:45

Neverjetne race: Sladkovodna raca Louisiane

Serija

22:05

Neverjetne race: Alberta - raca in gos

Serija

22:30

Lovec s harpuno: Svetovni pokal La Paz - 1. dan ogledovanja

Serija

22:50

Lovec s harpuno: Svetovni pokal La Paz - 2. dan ogledovanja

Serija

23:15

Čuvaji: Dolg dan

Serija

23:35

Čuvaji: Slabe odločitve

Serija

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO