Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

Cartoon Network

00:05

NinjaGo: Masters of Spinjitzu: The Stone Army

Otroški in mladinski program

00:30

NinjaGo: Masters of Spinjitzu: The Day Ninjago Stood Still

Otroški in mladinski program

00:50

Angelo Rules: Tracy-Sitting

Otroški in mladinski program

01:00

Angelo Rules: Zonked Out

Otroški in mladinski program

01:11

Angelo Rules: Primetime

Otroški in mladinski program

01:25

The Amazing World of Gumball: The Choices

Otroški in mladinski program

01:35

The Amazing World of Gumball: The Code

Otroški in mladinski program

01:46

The Amazing World of Gumball: The Test

Otroški in mladinski program

01:56

The Amazing World of Gumball: The Slide

Otroški in mladinski program

02:10

Xiaolin Chronicles: Planet of the Dragons

Otroški in mladinski program

02:35

Xiaolin Chronicles: Super Cow Patty

Otroški in mladinski program

03:00

Angelo Rules: Surprise Package

Otroški in mladinski program

03:10

Angelo Rules: April Fools

Otroški in mladinski program

03:25

Angelo Rules: Get Well Soon

Otroški in mladinski program

03:35

Angelo Rules: Slobber School

Otroški in mladinski program

03:50

The Amazing World of Gumball: The Vacation

Otroški in mladinski program

04:00

The Amazing World of Gumball: The Fraud

Otroški in mladinski program

04:11

The Amazing World of Gumball: The Void

Otroški in mladinski program

04:25

The Amazing World of Gumball: The Ape

Otroški in mladinski program

04:36

The Amazing World of Gumball: The Poltergeist

Otroški in mladinski program

04:50

NinjaGo: Masters of Spinjitzu: Out of the Fire and into the Boiling Sea

Otroški in mladinski program

05:00

Informacije o programu še niso na voljo.

Propagandni program

05:10

NinjaGo: Masters of Spinjitzu: Lost in Time

Otroški in mladinski program

05:35

Teen Titans Go!: Scary Figure Dance

Film

05:44

Teen Titans Go!: BBBDay!

Film

06:00

Informacije o programu še niso na voljo.

Propagandni program

06:09

Teen Titans Go!: Baby Hands

Film

06:19

Teen Titans Go!: Caramel Apples

Film

06:35

Unikitty: Birthday Blowout

Otroški in mladinski program

06:45

Unikitty!: Sparkle Matter Matters

Otroški in mladinski program

07:05

We Bare Bears: Beehive

Otroški in mladinski program

07:16

We Bare Bears: More Everyone's Tube

Otroški in mladinski program

07:27

We Bare Bears: Neighbors

Otroški in mladinski program

07:45

Craig of the Creek: Bring Out Your Beast

Otroški in mladinski program

07:55

Craig of the Creek: Dog Decider

Otroški in mladinski program

08:15

Cloudy with a Chance of Meatballs: Timmy Rockgood

Otroški in mladinski program

08:25

Cloudy with a Chance of Meatballs: Hair We Go Again

Otroški in mladinski program

08:45

Amazing World of Gumball: The Neighbor

Otroški in mladinski program

08:55

The Amazing World of Gumball: The Mystery

Otroški in mladinski program

09:15

NinjaGo: Masters of Spinjitzu: Operation Land Ho!

Otroški in mladinski program

09:40

Ben 10: Mayhem in Mascot

Otroški in mladinski program

09:50

Ben 10: Screamcatcher

Otroški in mladinski program

10:10

Mighty Magiswords: Team of Broccoli

Otroški in mladinski program

10:21

Mighty Magiswords: Pachydermus Interruptus

Otroški in mladinski program

10:40

We Bare Bears: Bear Lift

Otroški in mladinski program

10:50

We Bare Bears: Ranger Games

Otroški in mladinski program

11:01

We Bare Bears: Panda's Sneeze

Otroški in mladinski program

11:20

Teen Titans Go!: Rad Dudes with Bad Tudes

Film

11:30

Teen Titans Go!: History Lesson

Film

11:45

Teen Titans Go!: The Art of Ninjutsu

Film

11:54

Teen Titans Go!: Think About Your Future

Film

12:15

Unikitty: Birthday Blowout

Otroški in mladinski program

12:25

Unikitty!: Sparkle Matter Matters

Otroški in mladinski program

12:45

The Powerpuff Girls: Imagine That

Otroški in mladinski program

12:55

The Powerpuff Girls: Cheep Thrills

Otroški in mladinski program

13:15

Craig of the Creek: Bring Out Your Beast

Otroški in mladinski program

13:25

Craig of the Creek: Dog Decider

Otroški in mladinski program

13:45

Cloudy with a Chance of Meatballs: Swallow Fails

Otroški in mladinski program

13:56

Cloudy with a Chance of Meatballs: It's About Time

Otroški in mladinski program

14:10

The Amazing World of Gumball: The Candidate

Otroški in mladinski program

14:20

The Amazing World of Gumball: The Procrastinators

Otroški in mladinski program

14:31

The Amazing World of Gumball: The Worst

Otroški in mladinski program

14:50

The Amazing World of Gumball: The Mustache

Otroški in mladinski program

15:01

The Amazing World of Gumball: The Date

Otroški in mladinski program

15:20

Summer Camp Island: It's My Party

Otroški in mladinski program

15:30

Summer Camp Island: Moon Problems

Otroški in mladinski program

15:50

Summer Camp Island: Monster Visit

Otroški in mladinski program

16:00

Summer Camp Island: Ice Cream Headache

Otroški in mladinski program

16:20

Unikitty: Action Forest

Otroški in mladinski program

16:30

Unikitty: Little Prince Puppycorn

Otroški in mladinski program

16:40

Unikitty: Kaiju Kitty

Otroški in mladinski program

16:55

The Powerpuff Girls: Derby Dollies

Otroški in mladinski program

17:05

The Powerpuff Girls: Electric Buttercup

Otroški in mladinski program

17:25

Teen Titans Go!: Animals, It's Just a Word!

Film

17:34

Teen Titans Go!: Scary Figure Dance

Film

17:55

Craig of the Creek: Bring Out Your Beast

Otroški in mladinski program

18:05

Craig of the Creek: Dog Decider

Otroški in mladinski program

18:20

Ben 10: High Stress Express

Otroški in mladinski program

18:30

Ben 10: Creature Feature

Otroški in mladinski program

18:50

The Powerpuff Girls: Midnight at the Mayor's Mansion

Otroški in mladinski program

19:00

The Powerpuff Girls: Odd Bubbles Out

Otroški in mladinski program

19:20

The Amazing World of Gumball: The Shippening

Otroški in mladinski program

19:30

The Amazing World of Gumball: The Boss

Otroški in mladinski program

19:41

The Amazing World of Gumball: The Vase

Otroški in mladinski program

20:00

Adventure Time: Scamps

Otroški in mladinski program

20:10

Adventure Time: Crossover

Otroški in mladinski program

20:30

Transformers: Robots in Disguise: Something He Ate

Otroški in mladinski program

21:00

Steven Universe: The Trial

Film

21:10

Steven Universe: Off Colors

Film

21:25

Transformers: Robots in Disguise: Bumblebee's Night Off

Otroški in mladinski program

21:45

Xiaolin Chronicles: Planet of the Dragons

Otroški in mladinski program

22:10

Xiaolin Chronicles: Super Cow Patty

Otroški in mladinski program

22:30

The Amazing World of Gumball: The Authority

Otroški in mladinski program

22:40

The Amazing World of Gumball: The Authority

Otroški in mladinski program

22:55

The Amazing World of Gumball: The Virus

Otroški in mladinski program

23:05

The Amazing World of Gumball: The Catfish

Otroški in mladinski program

23:15

The Amazing World of Gumball: The Oracle

Otroški in mladinski program

23:25

The Amazing World of Gumball: The Safety

Otroški in mladinski program

23:40

The Amazing World of Gumball: The Friend

Otroški in mladinski program

23:50

The Amazing World of Gumball: The Third

Otroški in mladinski program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO