Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

00:15

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Opravljivec

00:35

Boyster: Vraževerje

Otroški in mladinski program

01:00

Boyster: Kuhinjska nočna mora

Otroški in mladinski program

01:25

Ponarejeni maček: Vreča bolh

Otroški in mladinski program

01:45

Ponarejeni maček: Strmeč pes

Otroški in mladinski program

02:10

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Urjenje

02:35

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Posebna noč

03:00

Boyster: Ogrlica

Otroški in mladinski program

03:20

Boyster: Nezemljan

Otroški in mladinski program

03:45

To je moj duhec: Kandidati za predsednika

Serija

04:10

To je moj duhec: Mali Billy

Serija

04:35

Ponarejeni maček: Vreča bolh

Otroški in mladinski program

05:00

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Rorg ? junak preteklosti

05:29

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Njndža oboževalec

06:00

Phineas in Ferb: Invazija

Otroški in mladinski program

06:29

Phineas in Ferb: Oponašanje Phineasa in Ferba

Otroški in mladinski program

07:00

Gravity Falls: Šef Mabel

Otroški in mladinski program

07:29

Gravity Falls: Nori fantje

Otroški in mladinski program

08:00

Lego Vojna zvezd: Vse zvezde - Udariti nazaj

Serija

08:29

Poskusni zajčki: Vzpon tajnih vojakov - Zombi

Serija

09:00

Združeni maščevalci: Naloga Črnega panterja - V globino

Serija

09:29

Račje zgodbe: Vojna

Otroški in mladinski program

10:00

Čarovnik z žogo: Hipno-test

Otroški in mladinski program

10:29

Čarovnik z žogo: Čudovito igranje

Otroški in mladinski program

11:00

Gravity Falls: Severozahodni dvorec Noir

Otroški in mladinski program

11:29

Gravity Falls: Kandidat

Otroški in mladinski program

12:00

K.C: Pod krinko - Uničenje

Serija

12:29

K.C: Pod krinko - Počitnice

Serija

13:00

Zvezdica proti silam zla: Varuška Zvezdica

Otroški in mladinski program

13:29

Zvezdica proti silam zla: Priznanje

Otroški in mladinski program

14:00

Mech-X4: Soočimo se z zadevami

Serija

14:29

Mech-X4: Gremo po odgovore

Serija

15:00

Poskusni zajčki: Vzpon tajnih vojakov - Eden izmed nas

Serija

15:29

Poskusni zajčki: Vzpon tajnih vojakov - Zombi

Serija

16:00

Poskusni zajčki: Vzpon tajnih vojakov - Prekletstvo lobanje

Serija

16:29

Lego Vojna zvezd: Vse zvezde - Udariti nazaj

Serija

17:00

Račje zgodbe: Vojna

Otroški in mladinski program

17:29

Račje zgodbe: Vojna - Dan rac

Otroški in mladinski program

18:00

K.C: Pod krinko - Znotraj druge strani

Serija

18:29

K.C: Pod krinko - K.C. in izginjajoča gospa

Serija

19:00

Igričarski vodnik po praktično vsemu: Sklenjen posel

Serija

19:29

Igričarski vodnik po praktično vsemu: Super kart

Serija

20:00

Veliko mesto, Greens: Plavajoči norčki

20:29

Gravity Falls: Soos in resnično dekle

Otroški in mladinski program

21:00

Gravity Falls: Mala trgovina groze

Otroški in mladinski program

21:29

Upor vojne zvezd: Otroci iz Teharja

Serija

22:00

Milo Murphyjev zakon: Noč čarovnic

Otroški in mladinski program

22:29

Furikijeva kolesa: Kolesa spremembe

Otroški in mladinski program

23:00

To je moj duhec: Kako narediti vtis na dekleta

Serija

23:25

To je moj duhec: Duh Spencerja

Serija

23:50

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Urjenje

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO