Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

DaVinci Learning

00:00

Veliki sanjači: Arhimed, mojster številk

Otroški in mladinski program

00:40

Futuris: Trajnostna pridelava hrane

Otroški in mladinski program

01:00

Skrivnosti evolucije

Otroški in mladinski program

01:35

Futuris: Opazovanje sveta

Otroški in mladinski program

02:00

Raziskujmo: Čudoviti planet: Lepljiva znanost

Otroški in mladinski program

02:30

e? dizajn: Vaški arhitekt

Otroški in mladinski program

03:00

Narava in tehnika: Življenjska energija

Otroški in mladinski program

04:00

Divja znanost: Določanje položaja

Otroški in mladinski program

04:30

Divja znanost: Barometri

Otroški in mladinski program

05:00

Divja znanost: Čas in oddajniki

Otroški in mladinski program

05:30

Divja znanost: Vročina

Otroški in mladinski program

06:00

Vse za otroke: Smer trka in slastne perutničke

Otroški in mladinski program

06:30

Vse za otroke: Nori zamaški in leteči krožniki

Otroški in mladinski program

07:00

Eksplozija okusov: Makaroni s sirom

Otroški in mladinski program

07:15

Siesta Z: Tragedija o Hamletu, danskem princu, Williama Shakespearja

Otroški in mladinski program

07:30

Nekoč je bila Zemlja: Prekomeren ribolov

Otroški in mladinski program

08:00

Zabavno raziskovanje: Zračno dvigalo za ljudi

Otroški in mladinski program

08:25

Umetnost z Mati in Dadajem: Rembrandt

Otroški in mladinski program

08:35

Zvedava Mily: Hočem ali rabim?

Otroški in mladinski program

08:40

Zvedava Mily: V imenu zakona

Otroški in mladinski program

08:50

Vse o igračah: Plišaste igračke

Otroški in mladinski program

09:00

Vse o igračah: Marionete

Otroški in mladinski program

09:10

Siesta Z: Tezej in Minotaver, povest anonimnega avtorja

Otroški in mladinski program

09:25

GEOlino: Jenny in njene leteče lisice

Otroški in mladinski program

09:40

GEOlino: Indijska bolnišnica v džungli

Otroški in mladinski program

09:55

Pravi dokaz: Sol

Otroški in mladinski program

10:10

Nenavadna znanost: Hlajenje

Otroški in mladinski program

10:35

Mali radovedneži: Vreme

Otroški in mladinski program

11:00

Skrivnosti evolucije

Otroški in mladinski program

11:25

Skrivnosti evolucije

Otroški in mladinski program

12:00

Kako kul: Leče

Otroški in mladinski program

12:25

Raziskujmo: Narava najbolje ve: Gradnja, ki temelji na biologiji

Otroški in mladinski program

12:50

Artzooka: Palična svetilka

Otroški in mladinski program

13:15

Neverjetna odkritja: Louis Pasteur in skriti svet mikroorganizmov

Otroški in mladinski program

13:40

Čudežni um: Mišični spomin

Otroški in mladinski program

14:05

Siesta Z: Bajka o Dedalu in Ikarju anonimnega avtorja

Otroški in mladinski program

14:15

Umetnost z Mati in Dadajem: Kazimir Malevič

Otroški in mladinski program

14:25

Zvedava Mily: Smešna družina

Otroški in mladinski program

14:30

Zvedava Mily: Prave besede

Otroški in mladinski program

14:50

Vse o igračah: Prenosne videoigre

Otroški in mladinski program

15:00

Pravi dokaz: Površinska napetost

Otroški in mladinski program

15:15

Nenavadna znanost: Računalniki

Otroški in mladinski program

15:40

Mali radovedneži: Vulkani

Otroški in mladinski program

16:05

Skrivnosti evolucije: Socialna interakcija in preživetje

Otroški in mladinski program

16:30

Skrivnosti evolucije: Uspešno zgodnje prilagajanje

Otroški in mladinski program

16:55

Kdo je tam?: Turčija

Otroški in mladinski program

17:05

Siesta Z: Tezej in Minotaver, povest anonimnega avtorja

Otroški in mladinski program

17:20

Artzooka: Zamenjava okvirjev

Otroški in mladinski program

17:45

Kako kul: Simetrija

Otroški in mladinski program

18:10

Neverjetna odkritja: Charles Darwin: Razvoj vrst

Otroški in mladinski program

18:35

Šport in znanost: Para smučanje

Otroški in mladinski program

18:50

Izjemna bitja: Udomačeni kuščarji

Otroški in mladinski program

19:10

Raziskujmo: Naredi sam: Jajca

Otroški in mladinski program

19:35

Raziskujmo: Narava najbolje ve: Avtomatizirane živali

Otroški in mladinski program

20:00

Raziskujmo: Čudoviti planet: Znanost Velikega koralnega grebena

Otroški in mladinski program

20:30

e? dizajn: New Orleans: Vodna meja

Otroški in mladinski program

21:00

To je civilizacija: Čustva

Otroški in mladinski program

22:00

Raziskujmo: Čudoviti planet: Zimska pravljica

Otroški in mladinski program

22:30

e? dizajn: Od sive k zeleni

Otroški in mladinski program

23:00

Tehnična čuda: Urni mehanizem

Otroški in mladinski program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO