Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

Cartoon Network

00:05

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Otroška igra

Otroški in mladinski program

00:30

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Napačen kraj ob napačnem času

Otroški in mladinski program

00:50

Angelo je zakon: Najboljši sedež

Otroški in mladinski program

01:00

Angelo je zakon: Voznik na zadnjem sedežu

Otroški in mladinski program

01:11

Angelo je zakon: Nogometna mrzlica

Otroški in mladinski program

01:25

Gumballov fantastični svet: Prijemi

Otroški in mladinski program

01:35

Gumballov fantastični svet: Počitnice

Otroški in mladinski program

01:46

Gumballov fantastični svet: Prevara

Otroški in mladinski program

01:56

Gumballov fantastični svet: Praznina

Otroški in mladinski program

02:10

Šaolinske kronike: Šaolinska odkupnina

Otroški in mladinski program

02:35

Šaolinske kronike: Zakoni narave

Otroški in mladinski program

03:00

Angelo je zakon: V divjino

Otroški in mladinski program

03:10

Angelo je zakon: Najdaljših 30 sekund

Otroški in mladinski program

03:25

Angelo je zakon: Čarobni šov

Otroški in mladinski program

03:35

Angelo je zakon: Mama joga

Otroški in mladinski program

03:50

Gumballov fantastični svet: Lekcija

Otroški in mladinski program

04:00

Gumballov fantastični svet: Avtoriteta

Otroški in mladinski program

04:11

Gumballov fantastični svet: Virus

Otroški in mladinski program

04:25

Gumballov fantastični svet: Zabava

Otroški in mladinski program

04:36

Gumballov fantastični svet: Reklamacija

Otroški in mladinski program

04:50

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Črta v pesku

Otroški in mladinski program

05:10

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Napad

Otroški in mladinski program

05:35

Dajmo, najstniški velikani!: Velikonočni prazniki

Film

05:43

Dajmo, najstniški velikani!: Frajerji

Film

06:00

Dajmo, najstniški velikani!: Večer za dekleta

Film

06:10

Dajmo, najstniški velikani!: Odpuščen si

Film

06:20

Dajmo, najstniški velikani!: Super Robin

Film

06:35

Muca Samorogica: Bodi unikaten

Otroški in mladinski program

06:46

Muca Samorogica: Velik kuža, majhna težava

Otroški in mladinski program

07:00

Medvedji bratje: El Oso

Otroški in mladinski program

07:10

Medvedji bratje: Sejem

Otroški in mladinski program

07:25

Medvedji bratje: Limuzina

Otroški in mladinski program

07:35

Medvedji bratje: Lucyjin brat

Otroški in mladinski program

07:50

Craigov svet: Prekletstvo

Otroški in mladinski program

08:00

Craigov svet: Jastrebovo gnezdo

Otroški in mladinski program

08:10

Oblačno z mesnimi kroglicami: Samozavest

Otroški in mladinski program

08:20

Oblačno z mesnimi kroglicami: Earl ali biser?

Otroški in mladinski program

08:35

Gumballov fantastični svet: Skrbnik

Otroški in mladinski program

08:45

Gumballov fantastični svet: Brata

Otroški in mladinski program

08:56

Dajmo, najstniški velikani!: Slani Codgersi

Film

09:05

Dajmo, najstniški velikani!: Znanje

Film

09:15

Dajmo, najstniški velikani!: Poglavje 2, NBTS

Film

09:24

Čas za pustolovščino: Marcelinina omara

Otroški in mladinski program

09:34

Čas za pustolovščino: Požig

Otroški in mladinski program

09:44

Craigov svet: Kelseyjina naloga

Otroški in mladinski program

09:55

Craigov svet: Jponi

Otroški in mladinski program

10:05

Craigov svet: Ti loviš

Otroški in mladinski program

10:40

Poletni tabor: Čokoladne značke

Otroški in mladinski program

10:50

Poletni tabor: Občutek prostornosti

Otroški in mladinski program

11:05

Dajmo, najstniški velikani!: Legendarni sendvič

Film

11:15

Dajmo, najstniški velikani!: Brata v piti

Film

11:25

Dajmo, najstniški velikani!: Voznikov Ed

Film

11:40

Dajmo, najstniški velikani!: Pasja roka

Film

11:50

Dajmo, najstniški velikani!: Dvojne težave

Film

12:05

Muca Samorogica: Grozne zgodbe

Otroški in mladinski program

12:15

Muca Samorogica: Strašljive igre

Otroški in mladinski program

12:30

Močna dekleta: Bodi pogumen 2: Še vedno na poti

Otroški in mladinski program

12:40

Močna dekleta: Na vrtu

Otroški in mladinski program

12:55

Craigov svet: Vrtna pošast

Otroški in mladinski program

13:05

Craigov svet: Ti loviš

Otroški in mladinski program

13:20

Oblačno z mesnimi kroglicami: Flint TV

Otroški in mladinski program

13:31

Oblačno z mesnimi kroglicami: Spa

Otroški in mladinski program

13:45

Oblačno z mesnimi kroglicami: Vesoljska tekma

Otroški in mladinski program

13:54

Oblačno z mesnimi kroglicami: Stormwave in Thunderhawk

Otroški in mladinski program

14:10

Gumballov fantastični svet: Vaba

Otroški in mladinski program

14:20

Gumballov fantastični svet: Cikel

Otroški in mladinski program

14:31

Gumballov fantastični svet: Zvezde

Otroški in mladinski program

14:45

Gumballov fantastični svet: Skrivnost

Otroški in mladinski program

14:56

Gumballov fantastični svet: Potegavščina

Otroški in mladinski program

15:10

Medvedji bratje: Bratovski prepir

Otroški in mladinski program

15:20

Medvedji bratje: Kyle

Otroški in mladinski program

15:35

Poletni tabor: Čokoladne značke

Otroški in mladinski program

15:45

Poletni tabor: Občutek prostornosti

Otroški in mladinski program

16:00

OK K.O.! Bodimo junaki: Zlobneži doma

Otroški in mladinski program

16:10

OK K.O.! Bodimo junaki: Trenutek

Otroški in mladinski program

16:25

Muca Samorogica: (Ne)zabavna večerja

Otroški in mladinski program

16:35

Muca Samorogica: Dovoljenje za udarec

Otroški in mladinski program

16:46

Muca Samorogica: Filmski festival

Otroški in mladinski program

17:00

Dajmo, najstniški velikani!: Sprejmi naslednji predlog

Film

17:09

Dajmo, najstniški velikani!: Ne pozabi me

Film

17:25

Dajmo, najstniški velikani!: Televizijska oddaja

Film

17:34

Dajmo, najstniški velikani!: 40, 40, 20

Film

17:45

Craigov svet: Pes odločevalec

Otroški in mladinski program

17:55

Craigov svet: Želja po raziskovanju

Otroški in mladinski program

18:10

Oblačno z mesnimi kroglicami: Flint TV

Otroški in mladinski program

18:21

Oblačno z mesnimi kroglicami: Spa

Otroški in mladinski program

18:35

Ben 10: Kralj Koil

Otroški in mladinski program

18:45

Ben 10: Počivališče Roustabout

Otroški in mladinski program

19:00

Močna dekleta: Predstavljal si

Otroški in mladinski program

19:10

Močna dekleta: Zmešana nevesta

Otroški in mladinski program

19:25

Gumballov fantastični svet: Kdorkoli

Otroški in mladinski program

19:35

Gumballov fantastični svet: Pošiljanje

Otroški in mladinski program

19:50

Gumballov fantastični svet: Možgani

Otroški in mladinski program

20:00

Gumballov fantastični svet: Starši

Otroški in mladinski program

20:15

Čas za pustolovščino: Okarina

Otroški in mladinski program

20:25

Čas za pustolovščino: Hvala za rakovajabolka, Guiseppe

Otroški in mladinski program

20:40

Transformerji kiberverzum: Poškodovani

Otroški in mladinski program

20:50

Transformerji kiberverzum: Spomin

Otroški in mladinski program

21:00

Steven Vesolje: Lars iz vesolja

Film

21:10

Steven Vesolje: Nastop

Film

21:25

Transformerji: Roboti pod krinko: Bojišče 2

Otroški in mladinski program

21:45

Šaolinske kronike: Šaolinska odkupnina

Otroški in mladinski program

22:10

Šaolinske kronike: Zakoni narave

Otroški in mladinski program

22:30

Gumballov fantastični svet: Robot

Otroški in mladinski program

22:41

Gumballov fantastični svet: Koda

Otroški in mladinski program

22:55

Gumballov fantastični svet: Piknik

Otroški in mladinski program

23:06

Gumballov fantastični svet: Test

Otroški in mladinski program

23:15

Gumballov fantastični svet: Junak

Otroški in mladinski program

23:25

Gumballov fantastični svet: Fotografija

Otroški in mladinski program

23:40

Gumballov fantastični svet: Označba

Otroški in mladinski program

23:50

Gumballov fantastični svet: Lekcija

Otroški in mladinski program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO