Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

Cartoon Network

00:05

NinjaGo: Masters of Spinjitzu: Darkness Shall Rise

Otroški in mladinski program

00:30

NinjaGo: Masters of Spinjitzu: Pirates vs. Ninja

Otroški in mladinski program

00:50

Angelo Rules: Family Fun Time

Otroški in mladinski program

01:00

Angelo Rules: Dark Angelo

Otroški in mladinski program

01:11

Angelo Rules: Usually the Suspect

Otroški in mladinski program

01:25

The Amazing World of Gumball: The Misunderstandings

Otroški in mladinski program

01:35

The Amazing World of Gumball: The Roots

Otroški in mladinski program

01:45

The Amazing World of Gumball: The Blame

Otroški in mladinski program

01:55

The Amazing World of Gumball: The Detective

Otroški in mladinski program

02:10

Xiaolin Chronicles: Mi Temple, Mi Casa

Otroški in mladinski program

02:35

Xiaolin Chronicles: Tigress Woo

Otroški in mladinski program

03:00

Vesoljski kadet

Otroški in mladinski program

03:09

Angelo Rules: The Cheating Kind

Otroški in mladinski program

03:25

Angelo Rules: Mudman

Otroški in mladinski program

03:35

Angelo Rules: Back to School

Otroški in mladinski program

03:50

The Amazing World of Gumball: The Kids

Otroški in mladinski program

04:00

The Amazing World of Gumball: The Fan

Otroški in mladinski program

04:11

The Amazing World of Gumball: The Coach

Otroški in mladinski program

04:25

The Amazing World of Gumball: The Sock

Otroški in mladinski program

04:36

The Amazing World of Gumball: The Genius

Otroški in mladinski program

04:50

NinjaGo: Masters of Spinjitzu: A Time of Traitors

Otroški in mladinski program

05:10

NinjaGo: Masters of Spinjitzu: Scavengers

Otroški in mladinski program

05:35

Teen Titans Go!: Hey You, Don't Forget About Me in Your Memory

Film

05:44

Teen Titans Go!: The Fourth Wall

Film

06:00

Informacije o programu še niso na voljo.

Propagandni program

06:09

Teen Titans Go!: Mr. Butt

Film

06:19

Teen Titans Go!: Man Person

Film

06:35

Unikitty: Hide N' Seek

Otroški in mladinski program

06:45

Unikitty!: No Day Like Snow Day

Otroški in mladinski program

07:05

We Bare Bears: I Am Ice Bear

Otroški in mladinski program

07:16

We Bare Bears: I, Butler

Otroški in mladinski program

07:27

We Bare Bears: Christmas Parties

Otroški in mladinski program

07:45

Craig of the Creek: The Curse

Otroški in mladinski program

07:55

Craig of the Creek: Sunday Clothes

Otroški in mladinski program

08:15

Cloudy with a Chance of Meatballs: The Boy Who Cried Robot

Otroški in mladinski program

08:25

Cloudy with a Chance of Meatballs: Cloudy with a Chance of Clouds

Otroški in mladinski program

08:45

The Amazing World of Gumball: The Vegging

Otroški in mladinski program

08:55

The Amazing World of Gumball: The Dress

Otroški in mladinski program

09:15

NinjaGo: Masters of Spinjitzu: My Dinner with Nadakhan

Otroški in mladinski program

09:40

Ben 10: Out to Launch

Otroški in mladinski program

09:50

Ben 10: Can I Keep It?

Otroški in mladinski program

10:10

Mighty Magiswords: Vambre's Guilty Pleasure

Otroški in mladinski program

10:21

Mighty Magiswords: Hideous Hound

Otroški in mladinski program

10:40

We Bare Bears: The Park

Otroški in mladinski program

10:50

We Bare Bears: Money Man

Otroški in mladinski program

11:01

We Bare Bears: My Clique

Otroški in mladinski program

11:20

Teen Titans Go!: Garage Sale

Film

11:30

Teen Titans Go!: Secret Garden

Film

11:45

Teen Titans Go!: The Cruel Giggling Ghoul

Film

11:55

Teen Titans Go!: How 'Bout Some Effort

Film

12:15

Unikitty: Hide N' Seek

Otroški in mladinski program

12:25

Unikitty!: No Day Like Snow Day

Otroški in mladinski program

12:45

The Powerpuff Girls: Take Your Kids to Dooms Day

Otroški in mladinski program

12:55

The Powerpuff Girls: Frenemy

Otroški in mladinski program

13:15

Craig of the Creek: The Curse

Otroški in mladinski program

13:25

Craig of the Creek: Sunday Clothes

Otroški in mladinski program

13:45

Cloudy with a Chance of Meatballs: Fizzy Fish

Otroški in mladinski program

13:56

Cloudy with a Chance of Meatballs: Mr. Stressup

Otroški in mladinski program

14:10

Amazing World of Gumball: The Neighbor

Otroški in mladinski program

14:20

The Amazing World of Gumball: The Allergy

Otroški in mladinski program

14:30

The Amazing World of Gumball: The Petals

Otroški in mladinski program

14:50

The Amazing World of Gumball: The Robot

Otroški in mladinski program

15:01

The Amazing World of Gumball: The Picnic

Otroški in mladinski program

15:20

Summer Camp Island: The First Day

Otroški in mladinski program

15:30

Summer Camp Island: Monster Babies

Otroški in mladinski program

15:50

Summer Camp Island: Chocolate Money Badgers

Otroški in mladinski program

16:00

Summer Camp Island: Saxophone Come Home

Otroški in mladinski program

16:20

Unikitty!: Rock Friend

Otroški in mladinski program

16:30

Unikitty!: Stuck Together

Otroški in mladinski program

16:40

Unikitty!: Fire & Nice

Otroški in mladinski program

16:55

The Powerpuff Girls: Sugar, Spice, and Super Lice

Otroški in mladinski program

17:05

The Powerpuff Girls: In the Garden of Good and Eddie

Otroški in mladinski program

17:25

Teen Titans Go!: Accept the Next Proposition You Hear

Film

17:34

Teen Titans Go!: Hey You, Don't Forget About Me in Your Memory

Film

17:55

Craig of the Creek: The Curse

Otroški in mladinski program

18:05

Craig of the Creek: Sunday Clothes

Otroški in mladinski program

18:20

Ben 10: The 11th Alien

Otroški in mladinski program

18:30

Ben 10: The 11th Alien

Otroški in mladinski program

18:50

The Powerpuff Girls: The Buttercup Job

Otroški in mladinski program

19:00

The Powerpuff Girls: Road Trippin'

Otroški in mladinski program

19:20

The Amazing World of Gumball: The Faith

Otroški in mladinski program

19:30

The Amazing World of Gumball: The Vacation

Otroški in mladinski program

19:41

The Amazing World of Gumball: The Loophole

Otroški in mladinski program

20:00

Adventure Time: Cherry Cream Soda

Otroški in mladinski program

20:10

Adventure Time: Football

Otroški in mladinski program

20:30

Transformers: Robots in Disguise: Prepare For Departure

Otroški in mladinski program

21:00

Steven Universe: Lars of the Stars

Film

21:10

Steven Universe: The Big Show

Film

21:25

Transformers: Robots in Disguise: Cover Me

Otroški in mladinski program

21:45

Xiaolin Chronicles: Mi Temple, Mi Casa

Otroški in mladinski program

22:10

Xiaolin Chronicles: Tigress Woo

Otroški in mladinski program

22:30

The Amazing World of Gumball: The Skull

Otroški in mladinski program

22:40

The Amazing World of Gumball: The Vase

Otroški in mladinski program

22:55

The Amazing World of Gumball: Christmas

Otroški in mladinski program

23:05

The Amazing World of Gumball: The News

Otroški in mladinski program

23:15

The Amazing World of Gumball: The Boss

Otroški in mladinski program

23:25

The Amazing World of Gumball: The Move

Otroški in mladinski program

23:40

The Amazing World of Gumball: The Law

Otroški in mladinski program

23:50

The Amazing World of Gumball: The Shell

Otroški in mladinski program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO