Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

00:15

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Tri maskote

00:35

Boyster: Selitev

Otroški in mladinski program

01:00

Boyster: Veliko potegavščin

Otroški in mladinski program

01:25

Ponarejeni maček

Otroški in mladinski program

01:45

Ponarejeni maček

Otroški in mladinski program

02:10

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda

02:35

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda

03:00

Boyster: Božiček Boyster

Otroški in mladinski program

03:20

Boyster: Tat med nami

Otroški in mladinski program

03:45

To je moj duhec: Duh Spencerja

Serija

04:10

To je moj duhec: Športni junak

Serija

04:35

Ponarejeni maček: Črvina

Otroški in mladinski program

05:00

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Otto je boljši

05:29

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Prekletstvo Mudfarta

06:00

Neustrašni Spiderman proti Zlobnih 6: Otok

Serija

06:29

Veličastnih 6: Posodobitev

Serija

07:00

Phineas in Ferb: Rojstni dan

Otroški in mladinski program

07:29

Phineas in Ferb: Kmetija na luni

Otroški in mladinski program

08:00

Gravity Falls: Vrnitev Stana

Otroški in mladinski program

08:29

Gravity Falls: Grajska ječa

Otroški in mladinski program

09:00

Čarovnik z žogo: Hladen prijem

Otroški in mladinski program

09:29

Milo Murphyjev zakon: Sončna stran

Otroški in mladinski program

10:00

Milo Murphyjev zakon: Zabeležka

Otroški in mladinski program

10:29

Poskusni zajčki: Vzpon tajnih vojakov - Nazaj iz prihodnosti

Serija

11:00

Phineas in Ferb: Končno

Otroški in mladinski program

11:29

Phineas in Ferb: Grka strela

Otroški in mladinski program

12:00

Čarovnik z žogo: Volk v trenerjevih oblačilih

Otroški in mladinski program

12:29

Gravity Falls: Nevšečnosti

Otroški in mladinski program

13:00

Gravity Falls: Dipper proti Manliness

Otroški in mladinski program

13:29

Igričarski vodnik po praktično vsemu: Pripetljaj

Serija

14:00

Igričarski vodnik po praktično vsemu: Potegavščina stoletja

Serija

14:29

Disney 11

Otroški in mladinski program

15:00

Neustrašni Spiderman proti Zlobnih 6: Zabava mrtvecev

Serija

15:29

Zvezdica proti silam zla: Napad na grad

Otroški in mladinski program

16:00

Veliko mesto, Greens: Kaskader Cricket

16:29

Združeni maščevalci: Naloga Črnega panterja - Maska

Serija

17:00

Milo Murphyjev zakon: Pes, ki ima preveč informacij

Otroški in mladinski program

17:15

Milo Murphyjev zakon: Hitrost ustvarja porabo

Otroški in mladinski program

17:29

Čarovnik z žogo: Pred tekmo

Otroški in mladinski program

18:00

Disney 11

Otroški in mladinski program

18:29

K.C: Pod krinko - K. C. napreduje

Serija

19:00

Igričarski vodnik po praktično vsemu: Denarna nagrada

Serija

19:29

Igričarski vodnik po praktično vsemu

Serija

20:00

Veliko mesto, Greens: Večerja

20:29

Gravity Falls: Nerazumen zaklad

Otroški in mladinski program

21:00

Gravity Falls: Boj borcev

Otroški in mladinski program

21:29

Upor vojne zvezd

Serija

22:00

Milo Murphyjev zakon: Pogrešan Milo

Otroški in mladinski program

22:29

Furikijeva kolesa: Ne praskaj po mojem avtu

Otroški in mladinski program

23:00

To je moj duhec: Nadomestni učitelj

Serija

23:25

To je moj duhec: Glavo pokonci!

Serija

23:50

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO