Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

DaVinci Learning

00:00

Skrivnosti kvantne fizike: Naj bo življenje

Otroški in mladinski program

01:00

Hrast, najodpornejše drevo v naravi

Otroški in mladinski program

02:00

Katalizator: Približevanje: Iskanje izvenzemeljskega življenja

Otroški in mladinski program

03:00

Raziskujmo: Narava najbolje ve: Mojstri mimikrije

Otroški in mladinski program

03:30

Raziskujmo: Narava najbolje ve: Plavanje z morskimi psi

Otroški in mladinski program

04:00

Divja znanost: Obleka za vesolje

Otroški in mladinski program

04:30

Divja znanost: Odtis

Otroški in mladinski program

05:00

Divja znanost: Raziskovanje območja

Otroški in mladinski program

05:30

Divja znanost: Raketa

Otroški in mladinski program

06:00

Zvedava Mily: Neločljivi

Otroški in mladinski program

06:05

Zvedava Mily: Vse za ekipo

Otroški in mladinski program

06:15

Umetnost z Mati in Dadajem: Constantin Brancusi

Otroški in mladinski program

06:20

Umetnost z Mati in Dadajem: Amedeo Modigliani

Otroški in mladinski program

06:30

Ko odrastem: Upravitelj gozdov

Otroški in mladinski program

06:40

Ko odrastem: Vodni tehnik

Otroški in mladinski program

07:00

Čudežni um: Naši neverjetni možgani

Otroški in mladinski program

07:30

Siesta Z: Bajka o Dedalu in Ikarju anonimnega avtorja

Otroški in mladinski program

07:40

Siesta Z: Faust Johanna Wolfganga Von Goetheja

Otroški in mladinski program

07:55

Raziskujmo: Narava najbolje ve: Navdih pod gladino morja

Otroški in mladinski program

08:25

GEOlino: Lamu ? oslovski otok

Otroški in mladinski program

08:35

GEOlino: Wales: Svetovno prvenstvo ovčarjev

Otroški in mladinski program

08:50

Izjemna bitja: Aligator v vrtu

Otroški in mladinski program

09:05

Kako kul: Kartografija

Otroški in mladinski program

09:30

Navihana znanost: Geodetska kupola

Otroški in mladinski program

10:00

Pravi dokaz: Kislina

Otroški in mladinski program

10:10

Pravi dokaz: Statična elektrika

Otroški in mladinski program

10:30

Operacija Au!: Prva pomoč, ko se dušimo

Otroški in mladinski program

11:00

Ko odrastem: Upravitelj gozdov

Otroški in mladinski program

11:10

Ko odrastem: Vodni tehnik

Otroški in mladinski program

11:30

Siesta Z: Tragedija o Hamletu, danskem princu, Williama Shakespearja

Otroški in mladinski program

11:40

Siesta Z: Tragedija Romea in Julije Williama Shakespearja

Otroški in mladinski program

12:00

Izjemna bitja: Govoreči repki

Otroški in mladinski program

12:15

Kako kul: Sestavljanje mozaika

Otroški in mladinski program

12:40

Navihana znanost: Drča in trenje

Otroški in mladinski program

13:15

GEOlino: Islandija ? življenje na sodu smodnika

Otroški in mladinski program

13:25

GEOlino: Inti Wara Yassi ? bolivijsko pribežališče

Otroški in mladinski program

13:40

Raziskujmo: Narava najbolje ve: Plavanje z morskimi psi

Otroški in mladinski program

14:05

Ste vedeli? Resnično ali ne? Razkrivamo informacijske mite

Otroški in mladinski program

14:35

Grozote zgodovine: Pajki v bitki in grozen sladoled

Otroški in mladinski program

15:05

Skrivnosti evolucije: Uspešno zgodnje prilagajanje

Otroški in mladinski program

15:30

Izjemna bitja: Pregled kita ubijalca

Otroški in mladinski program

15:50

Šport in znanost: Bejzbol

Otroški in mladinski program

16:05

Raziskujmo: Naredi sam: Tekočine

Otroški in mladinski program

16:30

SciQ: Kako se snemajo filmi?

Otroški in mladinski program

17:00

Siesta Z: Cantervillski duh Oscarja Wilda

Otroški in mladinski program

17:10

Siesta Z: Sandokan, malezijski tiger, Emilia Salgarija

Otroški in mladinski program

17:30

Operacija Au!: Kopel in zgubana koža

Otroški in mladinski program

18:00

Šport in znanost: Namizni tenis

Otroški in mladinski program

18:15

Pravi dokaz: Izhlapevanje in zamrzovanje

Otroški in mladinski program

18:25

Pravi dokaz: Leče

Otroški in mladinski program

18:45

Kako kul: Aerodinamika

Otroški in mladinski program

19:10

Navihana znanost: Čoln z mišelovko

Otroški in mladinski program

19:40

Izjemna bitja: Aligator v vrtu

Otroški in mladinski program

20:00

Grozote zgodovine: Renesančni mož in rapar Shakespeare

Otroški in mladinski program

20:30

Ste vedeli? V zakulisje z najljubšo hrano

Otroški in mladinski program

21:00

Koda: Predvidevanje

Otroški in mladinski program

22:00

Enkratni svet težnosti: Učinki težnosti

Otroški in mladinski program

22:45

Futuris: Okolju prijaznejša vožnja

Otroški in mladinski program

23:00

Ste vedeli? Trend domačih izdelkov

Otroški in mladinski program

23:30

Lov za spancem: Široko odprte oči

Otroški in mladinski program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO