Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

00:15

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Smrdi po najstniškem duhu

00:35

Boyster: Veliko potegavščin

Otroški in mladinski program

01:00

Boyster

Otroški in mladinski program

01:25

Ponarejeni maček: Navadni smrtniki

Otroški in mladinski program

01:45

Ponarejeni maček: Vitez teme Gark

Otroški in mladinski program

02:10

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Pobeg z otoka pripora

02:35

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Smrdi po najstniškem duhu

03:00

Boyster: Božiček Boyster

Otroški in mladinski program

03:20

Boyster: Tat med nami

Otroški in mladinski program

03:45

To je moj duhec: Povodni mož

Serija

04:10

To je moj duhec: Nadomestni učitelj

Serija

04:35

Ponarejeni maček

Otroški in mladinski program

05:00

Varuhi galaksije: Zapleteno je

Otroški in mladinski program

05:29

Marvel Mašcevalci: Protokol

Otroški in mladinski program

06:00

Neustrašni Spiderman proti Zlobnih 6: Sandman

Serija

06:29

Poskusni zajčki: Vzpon tajnih vojakov - Zamenjava čipa

Serija

07:00

Poskusni zajčki: Vzpon tajnih vojakov - Misija

Serija

07:29

Poskusni zajčki: Vzpon tajnih vojakov - Leteči vohun

Serija

08:00

Phineas in Ferb: Akvarij

Otroški in mladinski program

08:29

Phineas in Ferb: Dan živeče želatine

Otroški in mladinski program

09:00

Gravity Falls: Weirdmageddon

Otroški in mladinski program

09:29

Gravity Falls: Pobeg iz realnosti

Otroški in mladinski program

10:00

Gravity Falls: Vzemi nazaj

Otroški in mladinski program

10:29

Gravity Falls: Nekje v gozdu

Otroški in mladinski program

11:00

Phineas in Ferb: Blato vsepovsod

Otroški in mladinski program

11:29

Poskusni zajčki: Vzpon tajnih vojakov - Bionski končni obračun

Serija

12:00

Poskusni zajčki: Vzpon tajnih vojakov - Snežni plaz

Serija

12:29

Veličastnih 6: Polomija

Serija

13:00

Milo Murphyjev zakon: Pogrešan Milo

Otroški in mladinski program

13:29

Phineas in Ferb: Dinastija Doof

Otroški in mladinski program

14:00

Phineas in Ferb: Resnični fant

Otroški in mladinski program

14:29

Vesoljski piščanci v vesolju: Najboljši kolega

15:00

Čarovnik z žogo: Vojna

Otroški in mladinski program

15:29

Čarovnik z žogo: Strašljive taktike

Otroški in mladinski program

16:00

Phineas in Ferb: Vojna zvezd

Otroški in mladinski program

16:55

Miki Miška: Reševanje ribice

Otroški in mladinski program

17:00

Phineas in Ferb: Noč živih farmacevtov

Otroški in mladinski program

17:55

Lego Marvel super heroji: Črni panter - Težave v Wakandi

Otroški in mladinski program

18:00

Disney 11

Otroški in mladinski program

18:29

Disney 11

Otroški in mladinski program

19:00

Borilne veščine: Nori na božič

Serija

19:29

Borilne veščine: Izbranec

Serija

20:00

Borilne veščine

Serija

20:29

Borilne veščine: Karate igre

Serija

21:00

Veliko mesto, Greens: Dobrodošli doma

21:29

Upor vojne zvezd

Serija

22:00

Furikijeva kolesa: Jaz in raketa

Otroški in mladinski program

22:29

Milo Murphyjev zakon: Nadomestni učitelj

Otroški in mladinski program

23:00

To je moj duhec: Glavo pokonci!

Serija

23:25

To je moj duhec: Zlobna lasulja

Serija

23:50

Randy Cunningham: Nindža iz devetega razreda - Potegavščine

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO