Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

00:00

Strelišče: Tekmovanje Idpa Back Up Guns

00:45

Strelišče: Anglija

01:30

Hitrostno streljanje ZDA: Gatling Gun proti Minigun

01:50

Hitrostno streljanje ZDA: AP44 proti M4

02:15

Hitrostno streljanje ZDA: MG74 proti M24OB

02:35

Hitrostno streljanje ZDA: Thompson proti Kriss

03:00

Pošastne ribe Treva Gowdyja: Tun v Floridi

03:20

Pošastne ribe Treva Gowdyja: Postrv

03:45

Strelske zgodbe Midway USA: Galil

04:05

Strelske zgodbe Midway USA: Savage 99

04:30

Strelišče: Tekmovanje Idpa Back Up Guns

05:15

Strelišče: Anglija

06:00

Zapuščeni: Skriti

06:20

Zapuščeni: Medvedji pritisk

06:45

Lovci na talne ribe: Tveganje

07:05

Lovci na talne ribe: Vnovčiti

07:30

Strelske zgodbe Midway USA: Browning 1919

07:50

Strelske zgodbe Midway USA: Ruger 10-22

08:15

Boter strelnega orožja: Očetje in sinovi

08:35

Boter strelnega orožja: Moja darila

09:00

Elitna taktična skupina: Po delih

09:20

Elitna taktična skupina: Strelec v restavraciji

09:45

Čuvaji: Tanek led

Serija

10:05

Čuvaji: Neskončen dan

Serija

10:30

Zapuščeni: Skriti

Serija

10:50

Zapuščeni: Medvedji pritisk

Serija

11:15

Lovci na talne ribe: Tveganje

Serija

11:35

Lovci na talne ribe: Vnovčiti

Serija

12:00

Strelske zgodbe Midway USA: Browning 1919

Serija

12:20

Strelske zgodbe Midway USA: Ruger 10-22

Serija

12:45

Boter strelnega orožja: Očetje in sinovi

Serija

13:05

Boter strelnega orožja: Moja darila

Serija

13:30

Elitna taktična skupina: Po delih

Serija

13:50

Elitna taktična skupina: Strelec v restavraciji

Serija

14:15

Čuvaji: Tanek led

Serija

14:35

Čuvaji: Neskončen dan

Serija

15:00

Zapuščeni: Skriti

Serija

15:20

Zapuščeni: Medvedji pritisk

Serija

15:45

Lovci na talne ribe: Tveganje

Serija

16:05

Lovci na talne ribe: Vnovčiti

Serija

16:30

Strelske zgodbe Midway USA: Browning 1919

Serija

16:50

Strelske zgodbe Midway USA: Ruger 10-22

Serija

17:15

Boter strelnega orožja: Očetje in sinovi

Serija

17:35

Boter strelnega orožja: Moja darila

Serija

18:00

Elitna taktična skupina: Po delih

Serija

18:20

Elitna taktična skupina: Strelec v restavraciji

Serija

18:45

Čuvaji: Tanek led

Serija

19:05

Čuvaji: Neskončen dan

Serija

19:30

Zapuščeni: Skriti

Serija

19:50

Zapuščeni: Medvedji pritisk

Serija

20:15

Lovci na talne ribe: Tveganje

Serija

20:35

Lovci na talne ribe: Vnovčiti

Serija

21:00

Strelske zgodbe Midway USA: Browning 1919

Serija

21:20

Strelske zgodbe Midway USA: Ruger 10-22

Serija

21:45

Boter strelnega orožja: Očetje in sinovi

Serija

22:05

Boter strelnega orožja: Moja darila

Serija

22:30

Elitna taktična skupina: Po delih

Serija

22:50

Elitna taktična skupina: Strelec v restavraciji

Serija

23:15

Čuvaji: Tanek led

Serija

23:35

Čuvaji: Neskončen dan

Serija

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO