Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

Cartoon Network

00:05

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Val

Otroški in mladinski program

00:30

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Umetnost tihe pesti

Otroški in mladinski program

00:50

Angelo je zakon: Bodi zelen

Otroški in mladinski program

01:00

Angelo je zakon: Spomin na preteklo poletje

Otroški in mladinski program

01:11

Angelo je zakon: Odstranjevalec madežev

Otroški in mladinski program

01:25

Gumballov fantastični svet: Znak

Otroški in mladinski program

01:35

Gumballov fantastični svet: Dekle

Otroški in mladinski program

01:46

Gumballov fantastični svet: Parazit

Otroški in mladinski program

01:56

Gumballov fantastični svet: Ljubezen

Otroški in mladinski program

02:10

Šaolinske kronike: Chase izleže jajce

Otroški in mladinski program

02:35

Šaolinske kronike: Zlo privlači

Otroški in mladinski program

03:00

Angelo je zakon: Bodi zelen

Otroški in mladinski program

03:10

Angelo je zakon: Spomin na preteklo poletje

Otroški in mladinski program

03:25

Angelo je zakon: Odstranjevalec madežev

Otroški in mladinski program

03:35

Angelo je zakon: Kamen ali skala

Otroški in mladinski program

03:50

Gumballov fantastični svet: Kužek

Otroški in mladinski program

04:00

Gumballov fantastični svet: Ime

Otroški in mladinski program

04:11

Gumballov fantastični svet: Statisti

Otroški in mladinski program

04:25

Gumballov fantastični svet: Tretji

Otroški in mladinski program

04:36

Gumballov fantastični svet: Dolg

Otroški in mladinski program

04:50

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Pločevinka s črvi

Otroški in mladinski program

05:10

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Kačji kralj

Otroški in mladinski program

05:35

Dajmo, najstniški velikani!: Wally T

Film

05:44

Dajmo, najstniški velikani!: Velikonočni prazniki

Film

06:00

Informacije o programu še niso na voljo.

Propagandni program

06:09

Dajmo, najstniški velikani!: Babičin glas

Film

06:19

Dajmo, najstniški velikani!: Prava čarovnija

Film

06:35

Muca Samorogica: Kamniti prijatelj

Otroški in mladinski program

06:45

Muca Samorogica: Uničujoč poraz

Otroški in mladinski program

07:00

Medvedji bratje: Orkan Hal

Otroški in mladinski program

07:10

Medvedji bratje: Sosedje

Otroški in mladinski program

07:25

Medvedji bratje: Počitnice

Otroški in mladinski program

07:35

Medvedji bratje: Crowbar Jones

Otroški in mladinski program

07:50

Craigov svet: Nedeljska oblačila

Otroški in mladinski program

08:00

Craigov svet: Zadnja knjiga

Otroški in mladinski program

08:15

Oblačno z mesnimi kroglicami: Oče prašiček

Otroški in mladinski program

08:25

Oblačno z mesnimi kroglicami: Komu praviš izmeček?

Otroški in mladinski program

08:40

Gumballov fantastični svet: Dama

Otroški in mladinski program

08:50

Gumballov fantastični svet: Zguba

Otroški in mladinski program

09:01

Gumballov fantastični svet: Kletka

Otroški in mladinski program

09:12

Gumballov fantastični svet: Tekmec

Otroški in mladinski program

09:25

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Najšibkejši člen

Otroški in mladinski program

09:50

Ben 10: To je to

Otroški in mladinski program

10:00

Ben 10: Polovice

Otroški in mladinski program

10:15

OK K.O.! Bodimo junaki: Zlobneži na žuru

Otroški in mladinski program

10:25

OK K.O.! Bodimo junaki: Zlobneži doma

Otroški in mladinski program

10:40

Poletni tabor: Moja zabava

Otroški in mladinski program

10:50

Poletni tabor: Košarkaški dnevniki

Otroški in mladinski program

11:05

Dajmo, najstniški velikani!: Noč čarovnic

Film

11:14

Dajmo, najstniški velikani!: Tat sendvičev

Film

11:24

Dajmo, najstniški velikani!: Denarna babica

Film

11:40

Dajmo, najstniški velikani!: Sprejmi naslednji predlog

Film

11:49

Dajmo, najstniški velikani!: Ne pozabi me

Film

12:05

Muca Samorogica: Kamniti prijatelj

Otroški in mladinski program

12:15

Muca Samorogica: Uničujoč poraz

Otroški in mladinski program

12:30

Močna dekleta: Predsedniški spopad

Otroški in mladinski program

12:40

Močna dekleta: Dolg spanec

Otroški in mladinski program

12:50

Craigov svet: Prekletstvo

Otroški in mladinski program

13:00

Craigov svet: Preveč zakladov

Otroški in mladinski program

13:15

Oblačno z mesnimi kroglicami: Izumi to!

Otroški in mladinski program

13:25

Oblačno z mesnimi kroglicami: Imam pinjato

Otroški in mladinski program

13:40

Oblačno z mesnimi kroglicami: Princesa Kittymittens

Otroški in mladinski program

13:50

Oblačno z mesnimi kroglicami: Tvoja riba, moj ukaz

Otroški in mladinski program

14:05

Gumballov fantastični svet: Ocene

Otroški in mladinski program

14:15

Gumballov fantastični svet: Dieta

Otroški in mladinski program

14:25

Gumballov fantastični svet: Bivši

Otroški in mladinski program

14:40

Gumballov fantastični svet: Lobanja

Otroški in mladinski program

14:50

Gumballov fantastični svet: Božič

Otroški in mladinski program

15:10

Medvedji bratje: Igre paznikov

Otroški in mladinski program

15:20

Medvedji bratje: Charlie žoga

Otroški in mladinski program

15:35

Poletni tabor: Moja zabava

Otroški in mladinski program

15:45

Poletni tabor: Košarkaški dnevniki

Otroški in mladinski program

16:00

OK K.O.! Bodimo junaki: Lord kavboj Darrell

Otroški in mladinski program

16:10

OK K.O.! Bodimo junaki: Popoln obrok

Otroški in mladinski program

16:25

Muca Samorogica: Akcijski gozd

Otroški in mladinski program

16:35

Muca Samorogica: Mali princ Kužek Samorogec

Otroški in mladinski program

16:45

Muca Samorogica: Kaiju muca

Otroški in mladinski program

17:00

Dajmo, najstniški velikani!: Šov velikanov

Film

17:08

Dajmo, najstniški velikani!: Prijateljstvo

Film

17:25

Dajmo, najstniški velikani!: Zelenjava

Film

17:34

Dajmo, najstniški velikani!: Maska

Film

17:45

Craigov svet: Vrtna pošast

Otroški in mladinski program

17:55

Craigov svet: Divjina

Otroški in mladinski program

18:10

Oblačno z mesnimi kroglicami: Oče prašiček

Otroški in mladinski program

18:20

Oblačno z mesnimi kroglicami: Komu praviš izmeček?

Otroški in mladinski program

18:35

Ben 10: Max na max

Otroški in mladinski program

18:45

Ben 10: Zombozo

Otroški in mladinski program

19:00

Močna dekleta: Na vrtu

Otroški in mladinski program

19:10

Močna dekleta: Bubbles zbogom

Otroški in mladinski program

19:25

Gumballov fantastični svet: Tisti

Otroški in mladinski program

19:35

Gumballov fantastični svet: Lenarjenje

Otroški in mladinski program

19:50

Gumballov fantastični svet: Oče

Otroški in mladinski program

20:00

Gumballov fantastični svet: Skrbnik

Otroški in mladinski program

20:15

Čas za pustolovščino: Super bonbončki

Otroški in mladinski program

20:25

Čas za pustolovščino: Orb

Otroški in mladinski program

20:40

Transformerji: Roboti pod krinko: Soba za dihanje

Otroški in mladinski program

21:00

Steven Vesolje: Vzgoja kmetije

Film

21:10

Steven Vesolje: Vrnitev v vrtec

Film

21:25

Transformerji: Roboti pod krinko: Bumblebeejeva prosta noč

Otroški in mladinski program

21:45

Šaolinske kronike: Chase izleže jajce

Otroški in mladinski program

22:10

Šaolinske kronike: Zlo privlači

Otroški in mladinski program

22:30

Gumballov fantastični svet: Telefon

Otroški in mladinski program

22:41

Gumballov fantastični svet: Cikel

Otroški in mladinski program

22:55

Gumballov fantastični svet: Služba

Otroški in mladinski program

23:06

Gumballov fantastični svet: Zvezde

Otroški in mladinski program

23:15

Gumballov fantastični svet: Ura

Otroški in mladinski program

23:25

Gumballov fantastični svet: Stava

Otroški in mladinski program

23:40

Gumballov fantastični svet: Preprosto življenje

Otroški in mladinski program

23:50

Gumballov fantastični svet: Lekcija

Otroški in mladinski program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO