Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

01:14

Črni seznam

Serija

01:15

Črni seznam

Serija

01:20

Zlata kopačka

Film

01:59

Zlata kopačka

Film

02:45

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

03:27

Nočni glasbeni program - spoti

Glasbeni program

05:15

Kaj je klasika

05:20

Smer na tretjem

Kulturno-umetniški program

05:24

Kaj je klasika? Književnost Magreba - Chokri Mabkhout

Kulturno-umetniški program

05:50

Regionalni dnevnik

Informativni program

05:58

Regionalni dnevnik

Informativni program

06:34

Juhuhu

Otroški in mladinski program

06:35

Vlak dinozavrov

Otroški in mladinski program

06:42

Vlak dinozavrov

Otroški in mladinski program

07:00

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:01

Pesmice in izštevanke: Ko si srečen

Otroški in mladinski program

07:03

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:05

Pssst ... zgodba! Lep Copatek in Zanemarjena Copata

Otroški in mladinski program

07:09

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:11

Pesmice in izštevanke: Ko si srečen

Otroški in mladinski program

07:12

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:13

Danica in petelin

Otroški in mladinski program

07:14

Pssst ... zgodba! Lep Copatek in Zanemarjena Copata

Otroški in mladinski program

07:18

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:19

Pesmice in izštevanke: Račka plava

Otroški in mladinski program

07:21

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:22

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:23

Mali rdeči traktor

Otroški in mladinski program

07:25

Danica in petelin

Otroški in mladinski program

07:30

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:31

Ninin kotiček za majhne: Jadrnice

Otroški in mladinski program

07:32

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:33

Mali rdeči traktor

Otroški in mladinski program

07:36

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:37

TV vrtec: Opravičilo

Otroški in mladinski program

07:44

Ninin kotiček za majhne: Jadrnice

Otroški in mladinski program

07:47

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:48

Edo in Medo

Otroški in mladinski program

07:49

TV vrtec: Opravičilo

Otroški in mladinski program

07:58

Juhuhu

Otroški in mladinski program

07:59

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:01

Mišo in Robin: Skrivalnice

Otroški in mladinski program

08:06

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:07

Njam, njam: Pesa

Otroški in mladinski program

08:10

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:12

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:13

Vedranovi velikani: Marieta Kragić 

Otroški in mladinski program

08:14

Mišo in Robin: Skrivalnice

Otroški in mladinski program

08:19

Njam, njam: Pesa

Otroški in mladinski program

08:20

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:22

Laboratorij na koncu vesolja: Napačna voda

Otroški in mladinski program

08:24

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:26

Vedranovi velikani: Marieta Kragić 

Otroški in mladinski program

08:29

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:30

Gladiatorska akademija

Otroški in mladinski program

08:36

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:38

Laboratorij na koncu vesolja: Napačna voda

Otroški in mladinski program

08:47

Gladiatorska akademija

Otroški in mladinski program

08:54

Juhuhu

Otroški in mladinski program

08:55

Ernest in Celestina

Serija

08:59

Juhuhu

Otroški in mladinski program

09:00

Pika Nogavička

Otroški in mladinski program

09:11

Ernest in Celestina

Serija

09:24

Pika Nogavička

Otroški in mladinski program

09:29

Juhuhu

Otroški in mladinski program

09:30

Vse o živalih: Gnuji

Serija

09:50

Vse o živalih: Gnuji

Serija

09:59

Juhuhu

Otroški in mladinski program

10:00

Nočne more iz narave

Serija

10:14

Nočne more iz narave

Serija

10:30

Šolska ura

Otroški in mladinski program

10:45

Šolska ura: Ritmična gimnastika

Otroški in mladinski program

11:05

Luka in prijatelji

Razvedrilni program

11:19

Luka in prijatelji

Razvedrilni program

11:35

McLeodove hčerke: Druga priložnost

Serija

11:47

McLeodove hčerke: Druga priložnost

Serija

12:25

Notranje opremljanje v rokah amaterjev

Razvedrilni program

12:34

Notranje opremljanje v rokah amaterjev

Razvedrilni program

13:25

Naredi sam: Otroški štedilnik

Otroški in mladinski program

13:30

Resnica ali mit: Zdravila iz zelišč ne morejo škodovati, ker so naravna

Otroški in mladinski program

13:33

Naredi sam: Otroški štedilnik

Otroški in mladinski program

13:38

Resnica ali mit: Zdravila iz zelišč ne morejo škodovati, ker so naravna

Otroški in mladinski program

13:40

Ko pokliče dolžnost

Film

13:48

Ko pokliče dolžnost

Film

15:10

Na vodnih poteh: Kaliningrad

Film

15:13

Na vodnih poteh: Kaliningrad

Film

16:00

Regionalni dnevnik

Informativni program

16:44

Afrika: pogled od zgoraj: JAR

Otroški in mladinski program

16:45

Afrika: pogled od zgoraj: JAR

Informativni program

17:34

Nora hiša

Serija

17:37

Nora hiša

Serija

17:40

Nora hiša

Serija

18:15

Sladka kuharica: Cres

Izobraževalni program

18:17

Sladka kuharica: Cres

Izobraževalni program

18:35

Lov na antikvitete: Pištole

Izobraževalni program

18:37

Lov na antikvitete: Pištole

Izobraževalni program

18:38

Lov na antikvitete: Pištole

Izobraževalni program

19:03

Pustolovščine Prudence Petitpas

Otroški in mladinski program

19:05

Pustolovščine Prudence Petitpas

Otroški in mladinski program

19:06

Pustolovščine Prudence Petitpas

Otroški in mladinski program

19:30

POPROCK.HR

Glasbeni program

19:31

POPROCK.HR

Glasbeni program

20:05

Krvni sorodniki: Manoloulesevi

Serija

21:00

Joker

Film

22:30

Zakon in red: Enota za posebne primere

Serija

22:33

Zakon in red: Enota za posebne primere

Serija

22:35

Zakon in red: Enota za posebne primere

Serija

23:13

Nevarno mesto

Film

23:16

Nevarno mesto

Film

23:25

Nevarno mesto

Film

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO