Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

Cartoon Network

00:05

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Enkrat ugrizen, dvakrat sramežljiv

Otroški in mladinski program

00:30

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Kraljevi kovači

Otroški in mladinski program

00:50

Angelo je zakon: Čas za Angela

Otroški in mladinski program

01:00

Angelo je zakon: V divjino

Otroški in mladinski program

01:11

Angelo je zakon: Najdaljših 30 sekund

Otroški in mladinski program

01:25

Gumballov fantastični svet: Omejitev

Otroški in mladinski program

01:35

Gumballov fantastični svet: Igra

Otroški in mladinski program

01:46

Gumballov fantastični svet: Obljuba

Otroški in mladinski program

01:57

Gumballov fantastični svet: Glas

Otroški in mladinski program

02:10

Šaolinske kronike: Omi reši praznike

Otroški in mladinski program

02:35

Šaolinske kronike: Kdo je pomanjšal mojstra Funga?

Otroški in mladinski program

03:00

Angelo je zakon: Rekord svetov

Otroški in mladinski program

03:10

Angelo je zakon: Kosilo

Otroški in mladinski program

03:36

Angelo je zakon: Odzonkan

Otroški in mladinski program

03:50

Gumballov fantastični svet: Pica

Otroški in mladinski program

04:00

Gumballov fantastični svet: Laž

Otroški in mladinski program

04:11

Gumballov fantastični svet: Metulj

Otroški in mladinski program

04:25

Gumballov fantastični svet: Pritisk

Otroški in mladinski program

04:36

Gumballov fantastični svet: Slika

Otroški in mladinski program

04:50

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Z željo in molitvijo

Otroški in mladinski program

05:10

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Večerja z Nadakhanom

Otroški in mladinski program

05:35

Dajmo, najstniški velikani!: Skrivni vrt

Film

05:45

Dajmo, najstniški velikani!: Zabaviščni park

Film

06:00

Dajmo, najstniški velikani!: Noč čarovnic

Film

06:09

Dajmo, najstniški velikani!: Tat sendvičev

Film

06:19

Dajmo, najstniški velikani!: Denarna babica

Film

06:35

Muca Samorogica: Tragična magija

Otroški in mladinski program

06:46

Muca Samorogica: Skrivanje

Otroški in mladinski program

07:00

Medvedji bratje: Film

Otroški in mladinski program

07:10

Medvedji bratje: Knjižnica

Otroški in mladinski program

07:25

Medvedji bratje: Medvedje in možje

Otroški in mladinski program

07:35

Medvedji bratje: Grizz pomaga

Otroški in mladinski program

07:50

Craigov svet: Izgubljen v kanalizaciji

Otroški in mladinski program

08:00

Craigov svet: Preveč zakladov

Otroški in mladinski program

08:10

Oblačno z mesnimi kroglicami: Kjer je Gil, tam je pot

Otroški in mladinski program

08:21

Oblačno z mesnimi kroglicami: Osramočeni Brent

Otroški in mladinski program

08:35

Gumballov fantastični svet: Ustanovitelj

Otroški in mladinski program

08:45

Gumballov fantastični svet: Šolanje

Otroški in mladinski program

08:56

Gumballov fantastični svet: Inteligenca

Otroški in mladinski program

09:07

Gumballov fantastični svet: Napoj

Otroški in mladinski program

09:25

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Napad

Otroški in mladinski program

09:50

Ben 10: Počivališče Roustabout

Otroški in mladinski program

10:00

Ben 10: To je to

Otroški in mladinski program

10:15

OK K.O.! Bodimo junaki: Popoln obrok

Otroški in mladinski program

10:25

OK K.O.! Bodimo junaki: Upam, da deluje

Otroški in mladinski program

10:40

Poletni tabor: Pogrešana odejica

Otroški in mladinski program

10:50

Poletni tabor: Težave z Luno

Otroški in mladinski program

11:05

Dajmo, najstniški velikani!: Noge

Film

11:15

Dajmo, najstniški velikani!: Sir za zajtrk

Film

11:25

Dajmo, najstniški velikani!: Vaflji

Film

11:40

Dajmo, najstniški velikani!: Nasprotja

Film

11:49

Dajmo, najstniški velikani!: Ptiči

Film

12:05

Muca Samorogica: Pet Pet

Otroški in mladinski program

12:15

Muca Samorogica: Preveč Muc Samorogic

Otroški in mladinski program

12:30

Močna dekleta: Strah pred romanco

Otroški in mladinski program

12:40

Močna dekleta: Puffdorina skrinjica

Otroški in mladinski program

12:55

Craigov svet: Prihodnost je v kartonu

Otroški in mladinski program

13:05

Craigov svet: Divjina

Otroški in mladinski program

13:20

Oblačno z mesnimi kroglicami: Flintova dežela

Otroški in mladinski program

13:31

Oblačno z mesnimi kroglicami: Tvoj oče je moj oče

Otroški in mladinski program

13:45

Oblačno z mesnimi kroglicami: Virtu-Earalna resničnost

Otroški in mladinski program

13:55

Oblačno z mesnimi kroglicami: Samov navidezni prijatelj

Otroški in mladinski program

14:10

Gumballov fantastični svet: Vizija

Otroški in mladinski program

14:20

Gumballov fantastični svet: Izbire

Otroški in mladinski program

14:31

Gumballov fantastični svet: Koda

Otroški in mladinski program

14:45

Gumballov fantastični svet: Ura

Otroški in mladinski program

14:55

Gumballov fantastični svet: Stava

Otroški in mladinski program

15:10

Medvedji bratje: Tubanje

Otroški in mladinski program

15:20

Medvedji bratje: Kosilo s Tabesom

Otroški in mladinski program

15:35

Poletni tabor: Pogrešana odejica

Otroški in mladinski program

15:45

Poletni tabor: Težave z Luno

Otroški in mladinski program

16:00

OK K.O.! Bodimo junaki: Lepa Carol

Otroški in mladinski program

16:10

OK K.O.! Bodimo junaki: Do Plaze

Otroški in mladinski program

16:25

Muca Samorogica: Plesna nevarnost

Otroški in mladinski program

16:36

Muca Samorogica: Akcijski gozd

Otroški in mladinski program

16:45

Muca Samorogica: Ostajati skupaj

Otroški in mladinski program

17:00

Dajmo, najstniški velikani!: Dva čmrlja in osa

Film

17:09

Dajmo, najstniški velikani!: Oljni bobni

Film

17:25

Dajmo, najstniški velikani!: Reference video igre

Film

17:35

Dajmo, najstniški velikani!: Kul šola

Film

17:45

Craigov svet: Leglo

Otroški in mladinski program

17:55

Craigov svet: Pobeg iz družinske večerje

Otroški in mladinski program

18:10

Oblačno z mesnimi kroglicami: Flintova dežela

Otroški in mladinski program

18:21

Oblačno z mesnimi kroglicami: Tvoj oče je moj oče

Otroški in mladinski program

18:35

Ben 10: Volite Zomboza!

Otroški in mladinski program

18:45

Ben 10: Živalska preobrazba

Otroški in mladinski program

19:00

Močna dekleta: Poletje pa tako

Otroški in mladinski program

19:10

Močna dekleta: Musclecup

Otroški in mladinski program

19:25

Gumballov fantastični svet: Kdorkoli

Otroški in mladinski program

19:35

Gumballov fantastični svet: Pošiljanje

Otroški in mladinski program

19:50

Gumballov fantastični svet: Možgani

Otroški in mladinski program

20:00

Gumballov fantastični svet: Starši

Otroški in mladinski program

20:15

Čas za pustolovščino: Konj in žoga

Otroški in mladinski program

20:25

Čas za pustolovščino: Dva meča

Otroški in mladinski program

20:40

Transformerji: Roboti pod krinko: Priprava na odhod

Otroški in mladinski program

21:00

Steven Vesolje: Ujeta

Film

21:10

Steven Vesolje: Proces

Film

21:25

Transformerji: Roboti pod krinko: Zavzetje

Otroški in mladinski program

21:45

Šaolinske kronike: Omi reši praznike

Otroški in mladinski program

22:10

Šaolinske kronike: Kdo je pomanjšal mojstra Funga?

Otroški in mladinski program

22:30

Gumballov fantastični svet: Odgovoren

Otroški in mladinski program

22:41

Gumballov fantastični svet: Seznam

Otroški in mladinski program

22:55

Gumballov fantastični svet: Obleka

Otroški in mladinski program

23:06

Gumballov fantastični svet: Dogovor

Otroški in mladinski program

23:15

Gumballov fantastični svet: Roža

Otroški in mladinski program

23:25

Gumballov fantastični svet: Banana

Otroški in mladinski program

23:40

Gumballov fantastični svet: Telefon

Otroški in mladinski program

23:51

Gumballov fantastični svet: Služba

Otroški in mladinski program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO