Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

Cartoon Network

00:05

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Dvojne težave

Otroški in mladinski program

00:30

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Tekmovanje

Otroški in mladinski program

00:50

Angelo je zakon: Spomin na preteklo poletje

Otroški in mladinski program

01:00

Angelo je zakon: Odstranjevalec madežev

Otroški in mladinski program

01:11

Angelo je zakon: Kamen ali skala

Otroški in mladinski program

01:25

Gumballov fantastični svet: Recept

Otroški in mladinski program

01:35

Gumballov fantastični svet: Kužek

Otroški in mladinski program

01:46

Gumballov fantastični svet: Ime

Otroški in mladinski program

01:56

Gumballov fantastični svet: Statisti

Otroški in mladinski program

02:10

Šaolinske kronike: Padec Šaolina

Otroški in mladinski program

02:35

Šaolinske kronike: Buddy Blue Ray in zlati zajčki

Otroški in mladinski program

03:00

Angelo je zakon: Ko je mama zdoma

Otroški in mladinski program

03:10

Angelo je zakon: Knjiga o Tracy

Otroški in mladinski program

03:25

Angelo je zakon: Izlet z avtom

Otroški in mladinski program

03:35

Angelo je zakon: Čas za Angela

Otroški in mladinski program

03:50

Gumballov fantastični svet: Depresija

Otroški in mladinski program

04:00

Gumballov fantastični svet: Jajce

Otroški in mladinski program

04:11

Gumballov fantastični svet: Preprosto življenje

Otroški in mladinski program

04:25

Gumballov fantastični svet: GI

Otroški in mladinski program

04:36

Gumballov fantastični svet: Poljub

Otroški in mladinski program

04:50

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Čas izdajalcev

Otroški in mladinski program

05:10

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Mrhovinarji

Otroški in mladinski program

05:35

Dajmo, najstniški velikani!: Batman proti Titanom

Film

05:43

Dajmo, najstniški velikani!: Wally T

Film

06:00

Dajmo, najstniški velikani!: Larva ljubezni

Film

06:09

Dajmo, najstniški velikani!: Hej, pica!

Film

06:19

Dajmo, najstniški velikani!: Gorila

Film

06:35

Muca Samorogica: Vojna potegavščin

Otroški in mladinski program

06:46

Muca Samorogica: Laboratorijska mačka

Otroški in mladinski program

07:00

Medvedji bratje: Panj

Otroški in mladinski program

07:10

Medvedji bratje: Crowbar Jones

Otroški in mladinski program

07:25

Medvedji bratje: Tube od vseh

Otroški in mladinski program

07:35

Medvedji bratje: 100 dolarjev

Otroški in mladinski program

07:50

Craigov svet: Divjina

Otroški in mladinski program

08:00

Craigov svet: Kelseyjina naloga

Otroški in mladinski program

08:10

Oblačno z mesnimi kroglicami: Sardinozaver

Otroški in mladinski program

08:20

Oblačno z mesnimi kroglicami: Flint proti Flintu

Otroški in mladinski program

08:35

Gumballov fantastični svet: Kdorkoli

Otroški in mladinski program

08:45

Gumballov fantastični svet: Pošiljanje

Otroški in mladinski program

08:56

Gumballov fantastični svet: Možgani

Otroški in mladinski program

09:07

Gumballov fantastični svet: Starši

Otroški in mladinski program

09:25

Ninjago: Spinjitzu mojstri: Izgubljeni v času

Otroški in mladinski program

09:50

Ben 10: Čustva

Otroški in mladinski program

10:00

Ben 10: Ocvrt piščanec modrosti

Otroški in mladinski program

10:15

OK K.O.! Bodimo junaki: Opazujmo pilota

Otroški in mladinski program

10:25

OK K.O.! Bodimo junaki: Zlati časi

Otroški in mladinski program

10:40

Poletni tabor: Računalniški vampir

Otroški in mladinski program

10:50

Poletni tabor: Deček duh

Otroški in mladinski program

11:05

Dajmo, najstniški velikani!: Ljubke pošasti

Film

11:14

Dajmo, najstniški velikani!: Male roke

Film

11:24

Dajmo, najstniški velikani!: Karamelna jabolka

Film

11:40

Dajmo, najstniški velikani!: Noč čarovnic

Film

11:49

Dajmo, najstniški velikani!: Tat sendvičev

Film

12:05

Muca Samorogica: Kaos v kuhinji

Otroški in mladinski program

12:15

Muca Samorogica: Mali princ Kužek Samorogec

Otroški in mladinski program

12:30

Močna dekleta: Nekoč v Townsvillu

Otroški in mladinski program

12:40

Močna dekleta: Viralna spirala

Otroški in mladinski program

12:55

Craigov svet: Pobeg iz družinske večerje

Otroški in mladinski program

13:05

Craigov svet: Jponi

Otroški in mladinski program

13:20

Oblačno z mesnimi kroglicami: Mamljiva obljuba

Otroški in mladinski program

13:30

Oblačno z mesnimi kroglicami: Brent brat

Otroški in mladinski program

13:45

Oblačno z mesnimi kroglicami: Bela halja

Otroški in mladinski program

13:55

Oblačno z mesnimi kroglicami: Samozavest

Otroški in mladinski program

14:10

Gumballov fantastični svet: Konzola

Otroški in mladinski program

14:20

Gumballov fantastični svet: Zunanjost

Otroški in mladinski program

14:31

Gumballov fantastični svet: Ponavljavci

Otroški in mladinski program

14:45

Gumballov fantastični svet: Lenoba

Otroški in mladinski program

14:56

Gumballov fantastični svet: Duh

Otroški in mladinski program

15:10

Medvedji bratje: Družinske težave

Otroški in mladinski program

15:20

Medvedji bratje: Zajčki

Otroški in mladinski program

15:35

Poletni tabor: Računalniški vampir

Otroški in mladinski program

15:45

Poletni tabor: Deček duh

Otroški in mladinski program

16:00

OK K.O.! Bodimo junaki: Logika

Otroški in mladinski program

16:10

OK K.O.! Bodimo junaki: Zlobneži na žuru

Otroški in mladinski program

16:25

Muca Samorogica: (Ne)zabavna večerja

Otroški in mladinski program

16:36

Muca Samorogica: Laboratorijska mačka

Otroški in mladinski program

16:45

Muca Samorogica: Mačje sodišče

Otroški in mladinski program

17:00

Dajmo, najstniški velikani!: Zobna čast

Film

17:08

Dajmo, najstniški velikani!: Rogljiček

Film

17:25

Dajmo, najstniški velikani!: Začimbe

Film

17:34

Dajmo, najstniški velikani!: Jaz sem omaka

Film

17:45

Craigov svet: Nedeljska oblačila

Otroški in mladinski program

17:55

Craigov svet: Pod nadvozom

Otroški in mladinski program

18:10

Oblačno z mesnimi kroglicami: Mamljiva obljuba

Otroški in mladinski program

18:20

Oblačno z mesnimi kroglicami: Brent brat

Otroški in mladinski program

18:35

Ben 10: Bomzobo živi

Otroški in mladinski program

18:45

Ben 10: Zvok jeze

Otroški in mladinski program

19:00

Močna dekleta: S pajkovimi čutili

Otroški in mladinski program

19:10

Močna dekleta: Opičja ljubezen

Otroški in mladinski program

19:25

Gumballov fantastični svet: Sosed

Otroški in mladinski program

19:35

Gumballov fantastični svet: Pakt

Otroški in mladinski program

19:50

Gumballov fantastični svet: Vera

Otroški in mladinski program

20:00

Gumballov fantastični svet: Kandidat

Otroški in mladinski program

20:15

Čas za pustolovščino: Nekaj velikega

Otroški in mladinski program

20:24

Čas za pustolovščino: Bratec

Otroški in mladinski program

20:40

Transformerji: Roboti pod krinko: Bolan kot bot

Otroški in mladinski program

21:00

Steven Vesolje: Sadie Killer

Film

21:10

Steven Vesolje: Kevinova zabava

Film

21:25

Transformerji: Roboti pod krinko: Bojišče 1

Otroški in mladinski program

21:45

Šaolinske kronike: Padec Šaolina

Otroški in mladinski program

22:10

Šaolinske kronike: Buddy Blue Ray in zlati zajčki

Otroški in mladinski program

22:30

Gumballov fantastični svet: Zabava

Otroški in mladinski program

22:41

Gumballov fantastični svet: Vizija

Otroški in mladinski program

22:55

Gumballov fantastični svet: Reklamacija

Otroški in mladinski program

23:06

Gumballov fantastični svet: Izbire

Otroški in mladinski program

23:15

Gumballov fantastični svet: Poni

Otroški in mladinski program

23:25

Gumballov fantastični svet: Nevihta

Otroški in mladinski program

23:40

Gumballov fantastični svet: Sanje

Otroški in mladinski program

23:50

Gumballov fantastični svet: Peto kolo

Otroški in mladinski program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO