Dobrodošli!

Samo za vas smo pripravili popolnoma nov in sodoben spletni portal MojAmisTV, ki na enem mestu prinaša:

Prepustite izbiro nam in se pripravite, da vas popeljemo v
Amisov svet zabave.

DaVinci Learning

00:00

Genialni George Boole

Otroški in mladinski program

01:00

Veliki sanjači: Jules Verne: Vseživljenjsko potovanje

Otroški in mladinski program

02:00

Meje svetlobe

Otroški in mladinski program

03:00

Čudežni um: Vizualne prevare

Otroški in mladinski program

03:30

Hubblovo platno: Zorni kot opazovalca in cvetoče vesolje

Otroški in mladinski program

04:00

Divja znanost: Raziskovanje območja

Otroški in mladinski program

04:30

Divja znanost: Raketa

Otroški in mladinski program

05:00

Divja znanost: Brodolom

Otroški in mladinski program

05:30

Divja znanost: Izgubljeni na morju

Otroški in mladinski program

06:00

Artzooka: Izstopajoče čestitke

Otroški in mladinski program

06:30

Hočem imeti supermoči: Plašč nevidnosti in reči, ki jih ne vidimo

Otroški in mladinski program

07:00

Operacija Au!: Od potovalne slabosti do dobrega spanca

Otroški in mladinski program

07:30

Raziskujmo: Narava najbolje ve: Mojstri mimikrije

Otroški in mladinski program

07:55

GEOlino: Hitri angeli Ceste 5

Otroški in mladinski program

08:05

GEOlino: Marta in vidrica

Otroški in mladinski program

08:25

Raziskujmo: Naredi sam: Elektrika

Otroški in mladinski program

08:50

Šport in znanost: Deskanje na snegu

Otroški in mladinski program

09:05

Nekoč je bil človek: Zlata dvajseta

Otroški in mladinski program

09:35

Marči Hlaček

Otroški in mladinski program

10:00

Zabavno raziskovanje

Otroški in mladinski program

10:25

Navihana znanost: Igrača raketa

Otroški in mladinski program

10:50

Vse o igračah: Prenosne videoigre

Otroški in mladinski program

11:00

Artzooka: Izstopajoče čestitke

Otroški in mladinski program

11:25

Spretni prstki: Vrtna sončna ura

Otroški in mladinski program

11:45

Eksplozija okusov: Nadevan pečen krompir

Otroški in mladinski program

12:00

Šport in znanost: Bejzbol

Otroški in mladinski program

12:15

Navihana znanost: Sluz

Otroški in mladinski program

12:45

Grozote zgodovine: Pošastni glasbeniki

Otroški in mladinski program

13:15

Raziskujmo: Narava najbolje ve: Roboti in droni

Otroški in mladinski program

13:40

Kako kul: Origami

Otroški in mladinski program

14:05

Ste vedeli?: Neverjetne skrivnosti drsanja na ledu

Otroški in mladinski program

14:35

Nenavadna znanost: Konzerviranje

Otroški in mladinski program

15:05

Skrivni laboratorij Thomasa Edisona: Dojenčki; Maščevanje nahrbtnika

Otroški in mladinski program

15:35

Raziskujmo: Naredi sam: Železnina

Otroški in mladinski program

16:05

Navihana znanost: Antacidna raketa

Otroški in mladinski program

16:30

Grozote zgodovine: Izjemni raziskovalci

Otroški in mladinski program

17:00

Raziskujmo: Narava najbolje ve: Prevoz

Otroški in mladinski program

17:25

Kako kul: Moč 10

Otroški in mladinski program

17:50

Neverjetna odkritja: Charles Darwin: Razvoj vrst

Otroški in mladinski program

18:20

Artzooka: Govoreči alarm

Otroški in mladinski program

18:45

Nenavadna znanost: Valovi

Otroški in mladinski program

19:10

Raziskujmo: Naredi sam: Elektrika

Otroški in mladinski program

19:35

Marči Hlaček

Otroški in mladinski program

20:00

e? energija: Izkoriščanje vetra

Otroški in mladinski program

20:30

Ste vedeli? Za kulisami oblačil, hrane in zdravil

Otroški in mladinski program

21:00

Mit ali znanost: Narava stvari

Otroški in mladinski program

21:50

Misija ničelna emisija: Tovarna prihodnosti

Otroški in mladinski program

22:30

Futuris: Okolju prijaznejša vožnja

Otroški in mladinski program

22:45

Futuris: Opazovanje sveta

Otroški in mladinski program

23:00

Čudežni um: Spremenjeni pogledi

Otroški in mladinski program

23:30

Hubblovo platno: Slikanje s svetlobo in mojstrovina

Otroški in mladinski program

SLO 1

SLO 2

SLO 3

Kanal A

Pop TV

Planet TV

TV 3 Medias

BRIO

Fox

HRT 1

Diva

TV 1000

Fox Life

Fox Crime

Fox Movies

AMC

KINO

Klasik TV

CineStar Premiere 1

CineStar Premiere 2

CBS Drama

Nova 24 TV

Gold TV

AXN

HBO (1)

Planet +1

24 Kitchen

Discovery Channel

Viasat History

Viasat Explorer

National Geographic

NGC Wild

Animal Planet

TLC

Travel Channel

Discovery ID

CBS Reality

History Channel

C&I

DaVinci Learning

Discovery Science

Discovery World

Exodus TV

Woman

Dr. Fit

Š1

Š2

Š3

Sport Klub 1

Sport Klub 2

Sport Klub 3

Sport Klub 4

Sport Klub 5

Sport Klub 6

Eurosport

Eurosport 2

Sport 1

Extreme Sports

Outdoor Channel

Nautical Channel

Lov i ribolov

Sportklub Golf

Trace Sports

RTS

Tele M

TV Koper-Capodistria

Vaš kanal

TV As

VTV

TV Celje

TV SG

SIP TV

Idea TV

NET TV

Arena TV

Vitel

Galeja TV

Pink.SI

BK TV

GO TV

Tur TV

TIPK TV

Oron TV

HRT 2

ORF 1

ORF 2

ARD

ZDF

RAI 1

RAI 2

RAI 3

RT Srbije

RTCG

RTK

Hayat

OBN

BN TV

3 SAT

RTL Hrvatska

RTL Hrvatska 2

Duna TV

Top TV

BBC World

CNN

Bloomberg

Sky News

TV 5 Monde

FRANCE 24

N-tv

TV E

Russia today

Al Jazeera Balkans

N1

RTL

RTL 2

Pro 7

Kabel 1

SAT 1

VOX

E !

FTV

Ginx

Comedy Central

Mediaset

Channel One Russia

MTV

Čarli TV

TV Golica

TV Veseljak

DM Sat

Jugoton

CMC

MTV Rocks

MTV Hits

MTV Dance

VH 1

VH 1 Classic

TV Petelin

Mezzo

OTO

Boomerang

Cartoon Network

Baby TV

Super RTL

Minimax

Disney Channel

Disney XD

Jim Jam

Nickelodeon

Orlando Kid

OK Bambino

Playboy TV

Sexation

Hustler TV

XXX18

Sexto6senso

Brazzers TV

Dusk

SCT

Hustler HD

Dorcel HD

SLO 1 HD

SLO 2 HD

POP TV HD

Kanal A HD

Planet TV HD

Brio HD

Kino HD

CineStar Premiere 1 HD

CineStar Premiere 2 HD

Oto HD

Discovery HD

National Geographic HD

Animal Planet HD

History HD

Travel HD

Discovery Science HD

Š1 HD

Š2 HD

Š3 HD

Eurosport HD

Outdoor HD

Motorvision HD

Motors TV HD

MTV HD

iConcerts HD

Mezzo HD

Food HD

Planet TV +1 HD

Koroška TV HD

Grand 1

Grand 2

Pink Music

Pink Plus

Pink Extra

Pink Folk

Pink Film

Pink Family

Pink Kids

Pink World

2Pink

Pink Zabava

Pink Movies

Cinemax 1

Cinemax 2

HBO 3

HBO 2

HBO